Sperm testi mi Prostat sıvısı mı?

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
cihanbey
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Sperm testi mi Prostat sıvısı mı?

Mesaj gönderen cihanbey »

Rektal tuşe Prostat masajıyla alınan örnek mi yoksa sperm kültürü mü?
Hangisiyle yapılan testler sizce daha güvenlidir?

Sperm testi ( özel hastane) bakteri ürerken rektal tuşe Prostat masajında ( üniversite hastanesi) bakteri olmaması nasıl değerlendirilmeli ?
Kpros
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Re: Sperm testi mi Prostat sıvısı mı?

Mesaj gönderen Kpros »

Cihan tekrar sperm testi yaptir. Bakalim ayni bakteri ureyecek mi?
Kendini baska turlu rahatlatamazsin.
cihanbey

Olmazsa sperm testini de bir ünv hastanesinde mi yaptırsam
cihanbey

Bir de enfeksiyon dr si kültür sonucuna göre 2 kutu antibiyotik yazdı 20 gün kullanıp kontrole gel dedi
Burak11
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen Burak11 »

Merhaba sitede yeniyim birkaç ay önce peniste yanma,batma ve Kaşıntı boşalırken Ağrı sebebiyle Dr gittim.Bir Sürü testten sonra sprem Kültür'ünde gonokok (belaoguklugu) üremesi gözüktü.Bir Sürü ilaç kullandım ve şikayetlerim geçmedi Dr tekrar gözüktüğümde problemin psikolojik olabileceğini belirtti.Ben ise vücudumda iltihabik bir durumun farkındayım daha önce 2,3 kez belaoguklugu tedavisi gördüm muhtemelen bu durum prostata bulaştı ve iltihap kaptı
Bu saatten Sonra ne yapacağımı hangi Dr gideceğimi bilmiyorum aranızda. Bana yol gösterebilecek birileri var mıdır ?
ABittersweetLi

Mesaj gönderen ABittersweetLi »

Burak11 yazdı:Merhaba sitede yeniyim birkaç ay önce peniste yanma,batma ve Kaşıntı boşalırken Ağrı sebebiyle Dr gittim.Bir Sürü testten sonra sprem Kültür'ünde gonokok (belaoguklugu) üremesi gözüktü.Bir Sürü ilaç kullandım ve şikayetlerim geçmedi Dr tekrar gözüktüğümde problemin psikolojik olabileceğini belirtti.Ben ise vücudumda iltihabik bir durumun farkındayım daha önce 2,3 kez belaoguklugu tedavisi gördüm muhtemelen bu durum prostata bulaştı ve iltihap kaptı
Bu saatten Sonra ne yapacağımı hangi Dr gideceğimi bilmiyorum aranızda. Bana yol gösterebilecek birileri var mıdır ?
forumu baştan sona okumanı tavsiye ederim.bu durumun psikolojik bir yanı yok.hastalık varsa şikayette vardır.