PROSTATIT VE KISIRLIK

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
samskeyti
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Re: PROSTATIT VE KISIRLIK

Mesaj gönderen samskeyti »

Benim merak ettiğim şey şu.Eğer prostatit vakalarının çoğunluğu bakteriyel başlangıca sahipse,neden prostatını aldırıp iyileşemeyen insan dolusuyla var.Sinir sistemiyle alakalı bir durum olabilirmi?Merkezi sinir sistemi
Blue25
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen Blue25 »

samskeyti yazdı:Benim merak ettiğim şey şu.Eğer prostatit vakalarının çoğunluğu bakteriyel başlangıca sahipse,neden prostatını aldırıp iyileşemeyen insan dolusuyla var.Sinir sistemiyle alakalı bir durum olabilirmi?Merkezi sinir sistemi

Evet doğru bu konu daha önce tartışıldı zaten.ama pristatit belirtilerine ait tahlilerde hicbir bylguya rastlanılmassa dusunulebilir ve ikisi bir aradada olabilir. Pudadental sinir sıkışması ameliyatı olup Iglesenler var.
cihanbey

Mesaj gönderen cihanbey »

3 gün önce sperm testi yaptırdım tüm değerlerim normal çıktı. Dr prpstatitle kısırlık arasında ilgi olmadığını söyledi . Eğer olsaydı benim değerlerim normal çıkmazdı
cihanbey

1 seneyi geçti evli değilim dr bu sonuçlara göre çocuk olmaması için bir neden yok dedi Değerler iyiymiş
Tonyali
Hastalık Başlangıç Yılı: 2006

Mesaj gönderen Tonyali »

Cihanbeyli. Kardeşim sperm testinde lökosit değerin kaç cikmisti
erdem
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen erdem »

cihanbey yazdı:1 seneyi geçti evli değilim dr bu sonuçlara göre çocuk olmaması için bir neden yok dedi Değerler iyiymiş
Sperm şekli ve sayısı normal ise sıkıntı yok. Ama sperm şekli jöle kıvamında olup ve fışkırma olmayanlarda sıkıntı. Örnek ben. Ve bende varikosel de var zaten o başlı başına sıkıntı.
kenanankara

Mesaj gönderen kenanankara »

Tup bebek var asilama var.hastalik normale döndükçe sperm sex sorunuda kaybolur.yarina cikacagimiz belli degilken.aha kisir olucam diye kara kara düşunmek niye
kenanankara

Mesaj gönderen kenanankara »

O zaman yapcak bisey yok..boyle yasar boyle öluruz napalim
cihanbey

Bende de sperm jöle gibi ve tazyikli değil . Bu kadar umutsuz olmaya gerek yok. Prostatit olmayan ama kısırlık sorunu olan bir sürü erkek var. Tamam kolay bir hastalık değil ama umudu korumak şart.
Meni kültürü henüz çıkmadı pazartesi alacağım o nedenle lökosit durumunu bilmiyorum. Ama idrar Kültür'ünde üreme olmadı lökosit ve bakteri çıkmadı. En son 14 gün Desefin iğne günde 1 vuruldum . Lingoe vitamin ve pyoloseptyl ile beraber.
Ağrılarım azalsa da hala devam ediyor hiç kesilmedi .