KR.BAKTERIYEL PROSTATIT TEDAVISI SONUCU IYILESENLER

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

KR.BAKTERIYEL PROSTATIT TEDAVISI SONUCU IYILESENLER

Mesaj gönderen kadir »

Selamlar arkadaslar,Bir suredir foruma girmeye ara vermistim.Sık sık girmeyecegim arasıra kendimizi hatirlatma acisindan girebiliriz.Foruma yeni giren arkadaslara belki bir nebze faydamiz olmasi icin bir sure daha girip yavas yavas cekilmeyi dusunuyorum.Tabi benimle benzer konumda olan hastadaslarima hitaben yorum ve aciklamalarim degerlendirilebilir.Amacimiz insanlara yardimci olabilmek ve hayir dua alabilmek baska bir amacimiz zaten olamaz.Bendenizdeki kronik bakteriyel prostatit hastaligini daha onceleride yazilarimda belirttigim gibi IM ve oral antibiyotik kombinasyonuyla tedavi edip iyi oldugumu soylemistim.
Sukurler olsun yaklasik 7 aydir sikayetlerim sıfır durumdadir semptomlarimin hicbiri kalmamistir.Bu durumumu belirtme yukumlulugu hissettim.Yanlis anlasilmasin...kimseyede bu tedaviyi uygulayin diye soylemiyorum...falanca tedavi fayda etmez gibi seylerde soylemiyorum isteyen istedigi tedaviyi uygular.Ben sadece diyorumki; ben bu tedaviyi uyguladim ve fayda gordum.Bilgilerinize...Saygilarimla. Rumuz:Kadir.
Demir
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Re: KR.BAKTERIYEL PROSTATIT TEDAVISI SONUCU IYILESENLER

Mesaj gönderen Demir »

Arkadaşlar merhaba.yaklasik 2 aydir kronik prostatit iltihabi rahatsizligim var.ilk teshis makattan rektal tuse ile prostat sivimda 14 lokosit cikmasiyla konuldu.ilk olarak 14 gun boyunca cipro kullandim.sonrasinda 20 gun sonra tekrar agrilarim oldu.karin kismimin altinda tekrar rektal tuse yaptirdim yine 14 lokosit cikti.sonra dr bana 3 adet igne iesef(gunde 1 adet)ardindan flexilova oral antibiyotik 14 gun(gunde 1 adet)ligone vitamin kompleksi gunde 1 adet kullandim.igneleri oldugum gunden beri hicbir sikintim kalmadi.hastalik ilk oldugu zaman cinsellik hafif etkilenmis gibiydi.ama su an cok cok iyi.ligone hergun almaya devam ediyorum.yememe icmeme normal sekilde devam ediyorum.en kisa zamanda tekrar rektal tuse yaptirip durumumu ogrenecegim.bu hastalikta lokosit dusuk cikarsa hayat kalitesi o derece artiyor bunu anladim.herhangi bir sikinti yasamiyorum.antibiyotik tedavisinden cok memnun kaldim.olurda tekrarlarsa yine ayni tedaviyi uygulayip bu hastaligi kontrol altinda tutmayi amacliyorum.fayda gordugumu belirtir saglikli gunler dilerim herkese[/quote]
Demir
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen Demir »

Kadir abi yardimlarin icin cok tesekkur ederim.allah razi olsun.umarim ilerleyen donemdede durumumu senin gibi stabil halde tutabilirsem ki tutabilecegimi dusunuyorum hastaligin ilk gunumden beri destegini esirgemedigin icin cok tesekkur ederim...saygilar
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Estagfurullah Demir..
Benim destegimden ziyade, senin azimli tutumun, hastaligin uzerine inatla gitmen ve iyilesecegine dair inancindir iyilesmenin asıl sebebi.Allah nerde hasta varsa sifalar ihsan etsin.
Runaway
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen Runaway »

Demir yazdı:Arkadaşlar merhaba.yaklasik 2 aydir kronik prostatit iltihabi rahatsizligim var.ilk teshis makattan rektal tuse ile prostat sivimda 14 lokosit cikmasiyla konuldu.ilk olarak 14 gun boyunca cipro kullandim.sonrasinda 20 gun sonra tekrar agrilarim oldu.karin kismimin altinda tekrar rektal tuse yaptirdim yine 14 lokosit cikti.sonra dr bana 3 adet igne iesef(gunde 1 adet)ardindan flexilova oral antibiyotik 14 gun(gunde 1 adet)ligone vitamin kompleksi gunde 1 adet kullandim.igneleri oldugum gunden beri hicbir sikintim kalmadi.hastalik ilk oldugu zaman cinsellik hafif etkilenmis gibiydi.ama su an cok cok iyi.ligone hergun almaya devam ediyorum.yememe icmeme normal sekilde devam ediyorum.en kisa zamanda tekrar rektal tuse yaptirip durumumu ogrenecegim.bu hastalikta lokosit dusuk cikarsa hayat kalitesi o derece artiyor bunu anladim.herhangi bir sikinti yasamiyorum.antibiyotik tedavisinden cok memnun kaldim.olurda tekrarlarsa yine ayni tedaviyi uygulayip bu hastaligi kontrol altinda tutmayi amacliyorum.fayda gordugumu belirtir saglikli gunler dilerim herkese
[/quote]

umarım tekrar etmez abi kalıcı olur geçmiş olsun . Hangi doktora gittin abi ?
Runaway

Mesaj gönderen Runaway »

kadir yazdı:Selamlar arkadaslar,Bir suredir foruma girmeye ara vermistim.Sık sık girmeyecegim arasıra kendimizi hatirlatma acisindan girebiliriz.Foruma yeni giren arkadaslara belki bir nebze faydamiz olmasi icin bir sure daha girip yavas yavas cekilmeyi dusunuyorum.Tabi benimle benzer konumda olan hastadaslarima hitaben yorum ve aciklamalarim degerlendirilebilir.Amacimiz insanlara yardimci olabilmek ve hayir dua alabilmek baska bir amacimiz zaten olamaz.Bendenizdeki kronik bakteriyel prostatit hastaligini daha onceleride yazilarimda belirttigim gibi IM ve oral antibiyotik kombinasyonuyla tedavi edip iyi oldugumu soylemistim.
Sukurler olsun yaklasik 7 aydir sikayetlerim sıfır durumdadir semptomlarimin hicbiri kalmamistir.Bu durumumu belirtme yukumlulugu hissettim.Yanlis anlasilmasin...kimseyede bu tedaviyi uygulayin diye soylemiyorum...falanca tedavi fayda etmez gibi seylerde soylemiyorum isteyen istedigi tedaviyi uygular.Ben sadece diyorumki; ben bu tedaviyi uyguladim ve fayda gordum.Bilgilerinize...Saygilarimla. Rumuz:Kadir.

Kadir abi geçmiş olsun '' IM ve oral antibiyotik '' demişsin IM nedir ben yeniyimde . Birde hangi antibiyotiği ne kadar süre kullandın onuda söyler misin ? Ve hangi doktora gittin istanbuldayım bende devlet hastanesi hariç doktora gitmedim şuana kadar .
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Runeway mrb,
İM intra müsküler, kalcadan igne demektir...oralda biliyorsunuz zaten agizdan alinan tablet yada kapsuller.
cihanbey

Mesaj gönderen cihanbey »

Bende 4 gündür Desefin iğne pyoleyesetyl ve ligone kullanıyorum an itibariyle çok iyiyim yanma ve sızı azaldı çok azda olsa devam ediyor . İğneler bitince antibiyogram yaptırıp uygun antibiyotiği kullanacağım
secret

Mesaj gönderen secret »

Umarım iyileşmeniz daim Kadir bey,çok sevindim. Benim gibi tedavinizi yakından takip edemeyen arkadaşlar için de , tedavinizin içeriğini ayrıntılı olarak yazabilir misiniz. Teşekkür ederim.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Tesekkurler Secret,
Tedavi seklim "Ben antibiyotikten fayda gordum" basligi altindaki aciklamalarimda var...oradan bakabilirsiniz.
ABittersweetLi

Mesaj gönderen ABittersweetLi »

selamlar abi,iyi olmana sevindim.antibiyotikle iyileşenler kervanına sende katıldın :) her zaman derim: doğru doktor+doğru tedavi: sağlık.millet 2-3 doktora gidiyor.fayda göremeyince benim doktorluk işim yok diyor.halbuki gerekirse 100 tane doktora gideceksin.hepsine tek tek derdini anlatacaksın.elbet doğru doktoru bulup doğru tedaviyi olarak iyileşeceksin.olay bu dur yani.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Tesekkurler Abitter,
Tespitlerin cok isabetli...darisi tüm hastalarin başina.
Synergy

Mesaj gönderen Synergy »

kadir yazdı:Tesekkurler Abitter,
Tespitlerin cok isabetli...darisi tüm hastalarin başina.

Kadir Abi,
Doktorunuzun adını ve tedavi şeklini paylaşabilirseniz çok sevinirim.
Sizi yormak istemiyorum temiz bir şekilde nasıl tedavi olduğunuzu neleri yaptığınızı sizin hikayeniz olarak paylaşırsanız biz kardeşleriniz için çok makbule geçer.
Kpros
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen Kpros »

Birtek Kadir Abimi iyilesti, yok mu baska iyilesen?