Kadir Abi Üroloji Polikiliniği

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
cezmicankaya13
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Re: Kadir Abi Üroloji Polikiliniği

Mesaj gönderen cezmicankaya13 »

Kadir abi ben bugün enfeksiyonu dokturuyla görüştüm beni yatirarak tedavi etmeye calisiyur bir faydasi ulurmu sizce cok tesekur edetim degerli bilgilerin icin
cezmicankaya13

Kadir abi bu gün enfeksiyun doktoruna gitim bana yatis yapacağını süyledi acaba bana faydasi ulurmu çok tesekur ederim abi
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

cezmicankaya13 yazdı:Kadir abi bu gün enfeksiyun doktoruna gitim bana yatis yapacağını süyledi acaba bana faydasi ulurmu çok tesekur ederim abi
Faydasi olur tabiki yatarakta tedavi alabilirsiniz.
cezmicankaya13

Kadı abi selamunaleykum pelvik agri sendrumu bağırsağı vurma ihtimali varmı benim ağrım afedersin testis ve karnının tamamını kapsıyor yanma zurlanma şeklinde oluyur şu sesi gibi ugultuda oluyur saygılarımla abim
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

cezmicankaya13 yazdı:Kadı abi selamunaleykum pelvik agri sendrumu bağırsağı vurma ihtimali varmı benim ağrım afedersin testis ve karnının tamamını kapsıyor yanma zurlanma şeklinde oluyur şu sesi gibi ugultuda oluyur saygılarımla abim
Kronik prostatitte bahsettiginiz semptomlar var ama ugultu semptomu olmaz. Ugultu kulaklarinizdaysa eger antibiyotikten olabilir.
cezmicankaya13

Kadir abi bagirsaklarima baktirdim birşey yok karaciğer bobrekler herşeyim temiz çıktı bazen prostatimin bölgesinden sıkışma içinden ses geldiğini his ediyorum acaba enfeksiyundanmidir su sesi gibi prostat çevresinde duyuyorum bonlar normalmi abi çok rahatsizediyurum kusurabakma degerli abim
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Ses duyulmasini ilk defa duydum sizden. Oyle bir semptom ben hic duymadim. İsterseniz bir alt batın emarı cektirin prostat dahil.
cezmicankaya13

Kadir abi emari cektircem bunu hani buransta yapayım abi çok sağol senin hakin ödenmez abi
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

cezmicankaya13 yazdı:Kadir abi emari cektircem bunu hani buransta yapayım abi çok sağol senin hakin ödenmez abi
Üroloji doktoru seni yonlendirsin cezmicankaya..
cezmicankaya13

Kadir abi ben bu gün alt batın emarini çektirdim raporu di ha çıkmadı filme baktı doktur prostatın sagtarafinda şişlik var dedi kaflikasyun var diyor abi seninki A bakteryeldiyur mikrop yük diyur lokosit sun ulctugumde 16 18 çıktı mikrop yoksa lokosit neden var abi yurumununuzu bekliyorum abi kafam çok karıştı bununla yaşamayı öğren diyur abi değerli bilginizi bekliyorum abi sen olmasan biz neyapariz Allah yardımcımız ulsun
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

cezmicankaya13 yazdı:Kadir abi ben bu gün alt batın emarini çektirdim raporu di ha çıkmadı filme baktı doktur prostatın sagtarafinda şişlik var dedi kaflikasyun var diyor abi seninki A bakteryeldiyur mikrop yük diyur lokosit sun ulctugumde 16 18 çıktı mikrop yoksa lokosit neden var abi yurumununuzu bekliyorum abi kafam çok karıştı bununla yaşamayı öğren diyur abi değerli bilginizi bekliyorum abi sen olmasan biz neyapariz Allah yardımcımız ulsun
Sevgili kardesim,alt batin emarini cektirmen iyi olmus. Sag lob demekki enfeksiyonlu. Allahtan iki lob birden degil. Kalsifikasyona kafayı takma. Oralari eski kapanan yaralar. Yani iyilesen yerler. Insan vucudundaki bu gibi yumusak dokular iyilesince kireclenir dogal olarak. 16-18 lokosit ampirik tedaviyle normale iner. Mikrop yok diye birsey yok. Mikrop var fakat bulunamiyor. Tüm prostatit vakalarinda mikrop başrol oynar ve bulunamadigi zaman nonbakteriyel kategoriye girer. Halbuki antbiyotik verildiginde hastalarin durumunda iyilesmeler gorulur. Buda demek oluyorki mikrop var fakat tespit edilemiyor. Bununda sebebi mikrobun biofilime saklanarak kendini kamufle etmesidir. Kalsifikasyonlar icindede virulansi dusuk olarak gizlenmeside ortaya cikmamasi, kültürde ürememesi olarakta düsunebiliriz. Siz tedavinizi olunuz ilaclariniza devam edin lokositi normal seviyeye cekin oncelikle.
efsane2036

Mesaj gönderen efsane2036 »

kadir yazdı:
cezmicankaya13 yazdı:Kadir abi ben bu gün alt batın emarini çektirdim raporu di ha çıkmadı filme baktı doktur prostatın sagtarafinda şişlik var dedi kaflikasyun var diyor abi seninki A bakteryeldiyur mikrop yük diyur lokosit sun ulctugumde 16 18 çıktı mikrop yoksa lokosit neden var abi yurumununuzu bekliyorum abi kafam çok karıştı bununla yaşamayı öğren diyur abi değerli bilginizi bekliyorum abi sen olmasan biz neyapariz Allah yardımcımız ulsun
Sevgili kardesim,alt batin emarini cektirmen iyi olmus. Sag lob demekki enfeksiyonlu. Allahtan iki lob birden degil. Kalsifikasyona kafayı takma. Oralari eski kapanan yaralar. Yani iyilesen yerler. Insan vucudundaki bu gibi yumusak dokular iyilesince kireclenir dogal olarak. 16-18 lokosit ampirik tedaviyle normale iner. Mikrop yok diye birsey yok. Mikrop var fakat bulunamiyor. Tüm prostatit vakalarinda mikrop başrol oynar ve bulunamadigi zaman nonbakteriyel kategoriye girer. Halbuki antbiyotik verildiginde hastalarin durumunda iyilesmeler gorulur. Buda demek oluyorki mikrop var fakat tespit edilemiyor. Bununda sebebi mikrobun biofilime saklanarak kendini kamufle etmesidir. Kalsifikasyonlar icindede virulansi dusuk olarak gizlenmeside ortaya cikmamasi, kültürde ürememesi olarakta düsunebiliriz. Siz tedavinizi olunuz ilaclariniza devam edin lokositi normal seviyeye cekin oncelikle.
Kadir abi bu biyoflımleri nasıl patlatabıliriz flora bakterılerı yapıyor saklanıyor üremiyorlar
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Biofilmlerin asetilsistein nac600 ile cozuldugu soyleniyor ama bir tehlikesi daha var oda kalsifikasyonlarin çözulup kapanan yaralarin açılmasi tehlikesi. Buda tabi başa dönüp daha şiddetli bir nükse sebep olabilir.
Imzekken
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen Imzekken »

kadir yazdı:Biofilmlerin asetilsistein nac600 ile cozuldugu soyleniyor ama bir tehlikesi daha var oda kalsifikasyonlarin çözulup kapanan yaralarin açılmasi tehlikesi. Buda tabi başa dönüp daha şiddetli bir nükse sebep olabilir.
Abi sen düzeldiğin zamn bromelaini günde kaç doz alıyordun bunu ne kadar süre ne kadar doz almamız lazım antibiyotik ile berabermi alıyordun sen abi
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Imzekken yazdı:
kadir yazdı:Biofilmlerin asetilsistein nac600 ile cozuldugu soyleniyor ama bir tehlikesi daha var oda kalsifikasyonlarin çözulup kapanan yaralarin açılmasi tehlikesi. Buda tabi başa dönüp daha şiddetli bir nükse sebep olabilir.
Abi sen düzeldiğin zamn bromelaini günde kaç doz alıyordun bunu ne kadar süre ne kadar doz almamız lazım antibiyotik ile berabermi alıyordun sen abi
Bromelain500 sabah ve aksam antibiotikle veya yanliz olarak 4 ay sureyle kullandim. 4,5 kür yaptim bu sekilde kardesim.
Imzekken

kadir yazdı:
Imzekken yazdı:
Bromelain500 sabah ve aksam antibiotikle veya yanliz olarak 4 ay sureyle kullandim. 4,5 kür yaptim bu sekilde kardesim.
4 ay kesintisiz günde 2 tane tane 500 mg şeklinde doğrumu abi peki aç tok farkediyormu sence bazı makalelerde enfeksiyon için aç karna alınmalı diyor sen ne diyorsun birde solgarmı kullanmışdın sen
blackrow67

Mesaj gönderen blackrow67 »

Kadir abi idrarda çıkan eritrosit ve lökosit yine prostatlamı ilgili oluyor. Prostat sıvısını verdikten hemen sonraki idrar tahlilinde ikiside 5 çıktı prostat 1-2 normal seviyedeydi.
akoray
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen akoray »

kadir yazdı:
Imzekken yazdı:

Kadir abi tekrar s.aleykum , kafam birşeye takildi , bende lökosit 0 , sadece milimetrik kalsifikasyon var prostat santral zonda . Mikrop falanda bulunamadı. Benim asetil sistein felan vs. işim var mı onlarla .
akoray
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen akoray »

Geçen gün konuşmuştuk . Takviyeler e başlama ile ilgili , bazı tavsiyelerde bulunmustunuz
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Imzekken yazdı:
kadir yazdı:
Imzekken yazdı: Abi sen düzeldiğin zamn bromelaini günde kaç doz alıyordun bunu ne kadar süre ne kadar doz almamız lazım antibiyotik ile berabermi alıyordun sen abi
4 ay kesintisiz günde 2 tane tane 500 mg şeklinde doğrumu abi peki aç tok farkediyormu sence bazı makalelerde enfeksiyon için aç karna alınmalı diyor sen ne diyorsun birde solgarmı kullanmışdın sen
Ac karnina alirsan emilim kolay olur. Solgar kullanmistim ama baska markada kullanabilirsin.
msrcmm

Mesaj gönderen msrcmm »

kadir yazdı:
Imzekken yazdı:
kadir yazdı: Bromelain500 sabah ve aksam antibiotikle veya yanliz olarak 4 ay sureyle kullandim. 4,5 kür yaptim bu sekilde kardesim.
Ac karnina alirsan emilim kolay olur. Solgar kullanmistim ama baska markada kullanabilirsin.
Abi ben BigJoy diye bir marka aldım. Doz olarak tok karnına günde bir tane yazıyor üstünde.
Imzekken

kadir yazdı:
Imzekken yazdı:
kadir yazdı: Bromelain500 sabah ve aksam antibiotikle veya yanliz olarak 4 ay sureyle kullandim. 4,5 kür yaptim bu sekilde kardesim.
Çok teşekkür ederim abi sağolasın
Dragon
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen Dragon »

Arkadaşlar benim büyük abdest hem kesikli ve genelde bu şekilde her büyük dışkı testinde iltihap olmadığı söyleniyor sizce ne yapmalıyım
Dragon
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen Dragon »

, Quercetin in faydalı geldiği konusunda fikirleriniz neler
cezmicankaya13

Kadir abi geçen günlerde alt batın emarimi çektirdim sizede bunu yazdım dr bana uzanan söylediği prostatın sağ tarafında enfeksiyun var dedi ama emarin raporu çıkınca her iki yanda olduğunu söylüyor abi ğörüsunuz nedir abi değerli bilgilerin için tesekürederim