Kadir Abi Üroloji Polikiliniği

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Re: Kadir Abi Üroloji Polikiliniği

Mesaj gönderen kadir »

kadir yazdı:
cezmicankaya13 yazdı:Simdiye kadar ona gore bir tedavi uygulanmadı bunun İcin bana herhangi bir lokosit dusurucu antibiyotik ismi yazarmisin lütfen
Kardesim benim buradan bir antibiotik yazmam mantikli olmaz. Drunuza soyleyin size yazsin. Fakat kombinasyon yapmasi lazim.
Sorumluluk gerektiren bir iştir bu. O riske giremem.
efervesan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen efervesan »

Forumda bi başlık vardı zafer hoca Kürleri diye ona bakabilirsiniz
cezmicankaya13
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen cezmicankaya13 »

Kadir abi suanda forsef igne kullaniyorum bu da isef kadar etkilimidir tablet olarak ne önerirsiniz tesekür ederim
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

cezmicankaya13 yazdı:Kadir abi suanda forsef igne kullaniyorum bu da isef kadar etkilimidir tablet olarak ne önerirsiniz tesekür ederim
Forsef iesef aynidir. Buradan antibiyotik ismi veremem yanliz.
cezmicankaya13

Kadir abi ne kulansam fayda etmiyor 7 aydir hep aynı llukusit 18 furse iğne biteraltablet kulaniyurum bitkiselde hindistan cevizi yağı kabak çekirdeği yağı çörek otu yağı kullanıyorum kronik pelvik agrida sinir sikismasida oluyor saygilarimla
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

cezmicankaya13 yazdı:Kadir abi ne kulansam fayda etmiyor 7 aydir hep aynı llukusit 18 furse iğne biteraltablet kulaniyurum bitkiselde hindistan cevizi yağı kabak çekirdeği yağı çörek otu yağı kullanıyorum kronik pelvik agrida sinir sikismasida oluyor saygilarimla
Cezmi kardesim lokosit duser illaki... sen 7 ayda kackere olcturdun lokositi 18 yuksek bir rakam.
cezmicankaya13

Kadir abi hep enfeksiyun var dediler bu ölçümü yapmadılar geçen hafta ozelden yaptırdım ankara h tepe üniversitesine gitim nörupatik agri dedi bir tomografi kan kültür herşeyin normal dedi biyupsi sonucuna baktı kronik pelvik agri sendrumu dedi bir agri kesimiyle gönderdi beni ondan sonra beni retetti
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Kardesim 18 lokositte prostatite bagli agri olur. Nöropatik agri olmaz. O ayri birsey. Agrinin sebebi enfeksiyondur.
cezmicankaya13

Kadir abi lokusiti dusurmek icin ne yapmamiz lazim kolandigim ine ve antibiyotik mi fayda etmiyur benim kaçak iliskimde olmadı ani idrar kesilmesi ile aşırı terleme ve ösume sundalik uldum. sistuskopide oldum fayda etmedi siz ce ösutmekten ola bilirmi penis ve göbekte çok yanma ve agri sanki içinde zorlama ve testislere aynı sekilde zorlama oluyur cevapların için tesekoreferim
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

cezmicankaya13 yazdı:Kadir abi lokusiti dusurmek icin ne yapmamiz lazim kolandigim ine ve antibiyotik mi fayda etmiyur benim kaçak iliskimde olmadı ani idrar kesilmesi ile aşırı terleme ve ösume sundalik uldum. sistuskopide oldum fayda etmedi siz ce ösutmekten ola bilirmi penis ve göbekte çok yanma ve agri sanki içinde zorlama ve testislere aynı sekilde zorlama oluyur cevapların için tesekoreferim
Kültur ve antibiogram yaptir gerekirse pcr yaptir. Duyarli ilaci kullan kardesim.Tabi lokosit dusmuyorsa...düsuyorsa gerek yok. Inatci bir patojen varligi olabilir.
cezmicankaya13

Kadir abi ben bu gün yine kontrole gitim lokositim dusmedi 16 .18 arasında görünüyor 10 tane forse kullandim hap ta kulaniyurum düşme olmadı ne yapmak lazim.
Mrshadow

Mesaj gönderen Mrshadow »

cezmicankaya13 yazdı:Kadir abi ben bu gün yine kontrole gitim lokositim dusmedi 16 .18 arasında görünüyor 10 tane forse kullandim hap ta kulaniyurum düşme olmadı ne yapmak lazim.
başka gruba geçilir
muhtemelen genta iğne verilir
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

cezmicankaya13 yazdı:Kadir abi ben bu gün yine kontrole gitim lokositim dusmedi 16 .18 arasında görünüyor 10 tane forse kullandim hap ta kulaniyurum düşme olmadı ne yapmak lazim.
Dusmuyorsa iki labta kultur yaptir, antibiograma gore tedavini ol.
cezmicankaya13

Kadir abi 10 adet forsef iğne kullandım bu gün biti dunde lukusit ölçümü yaptırdım 16 18 çıktı düşme olmuyor abi acaba bunun faydasının di ha sunrami görünüyor bilmiyurum abi acaba başka iğne mi kullan.sam bana yol göster hapta kulaniyurum prostat ağırlığı 23 giram çıktı yaşım da 43 ağrım ve ysnmalarim çok teşekkür ederim agbi
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

cezmicankaya13 yazdı:Kadir abi 10 adet forsef iğne kullandım bu gün biti dunde lukusit ölçümü yaptırdım 16 18 çıktı düşme olmuyor abi acaba bunun faydasının di ha sunrami görünüyor bilmiyurum abi acaba başka iğne mi kullan.sam bana yol göster hapta kulaniyurum prostat ağırlığı 23 giram çıktı yaşım da 43 ağrım ve ysnmalarim çok teşekkür ederim agbi
Ya ilaclari degistirin yada kultur antibiograma gore kullanin.
cezmicankaya13

Kadir abi kültürde üreme olmuyor genta ignenesini kollansam faydası olurmu bide kur tasfiyen nedir çok tercubelisin abi sizin gibi insanlar hep yasasin saygılarımla çok zor bi hastalık ve zor bi sörec abi iylesecek miyiz
Mrshadow

Mesaj gönderen Mrshadow »

hap ne kullandin
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

cezmicankaya13 yazdı:Kadir abi kültürde üreme olmuyor genta ignenesini kollansam faydası olurmu bide kur tasfiyen nedir çok tercubelisin abi sizin gibi insanlar hep yasasin saygılarımla çok zor bi hastalık ve zor bi sörec abi iylesecek miyiz
Iyilesirsin tabiki kardesim.. yeterki tedavini birakma. Tabiki faydasi olabilir gentanin ilaclari degistirsin drun . Buradan benim ilac ismi vermem dogru olmaz.
prosta50
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen prosta50 »

[quote="gokhan"]bugun sıstoskopi ye devlet hatanesınde gırdım ınanın ılerledıkce cok agrım oldu ve 10 saat oldu kan gelmesı kesıldı yanmada az kaldı ama ınanın ılk ılk 3 saat ısıyemedım yanmadan okadar yanma oldu notmalmı bılmıyorumda kıvrak olan degılde dger uzun olandan doktora resmen cık dedım dayanamayıcam ddım sanırım pırostatkısmına gelıncemı ıdrar kesıne gelıncemı cok agrı yapıyor anlamadımda agrıyla doktorlad fazla konusamadım mesane boyu yukseklıgı varmıs cızık atıp rahatlatıyolarmıss onuda yasın genc bosalma sıkıntı olur dedı ama anladıgım bu cızıgı pırostatamı atıyolar sızlerde bole agrı olusdumu yaptıran arkadaslarda saunada 10 saat oldu hala agrım var acıkcası[/quotekardeş mesane boynu yüksekliği sana nasıl bir etki yapıyor işeme de bir sorunun yoksa rahat işiyorsan hiç dokunurma eğer işemeni zorluyorsa rahat işiyemiyorsan o zaman çizik yani inhizyon düşünülebilir. Sakın devlette yaptırma para sorunun yoksa memorial hastanelerinde bunu çok iyi yapan ve meni kaybı %10.15 kadar olacak şekilde işlem yapan veya hiç kayıp yaptırmayacak dikkatli doktorlar var ama işiyemiyorsan yaptır yanma ağrı var diye yaptırma
cezmicankaya13

Kadir abi sonuclari mi yazıyorum size 1 prostat masaj sekrasyunu oncesi mikroskubik incelemede 4.5 lokosit göründü 2.prostat masaj sekrasyonu yapılan yapılan incelemede 16 18 lokosit 3 prostat masajı sekrasyunu sonrası mikroskubik incelemede 10 12 lokosit kültürlerde üreme olmuyor sonuç böyle semtomlarim ağır yatağa bağlı ulmusum desefi forsef amikozit iğneleri kullandım tiravid bakterim tavanik kilamer sipro atibiyutik olarak masaj sonrasında düşme görünmüyor ne yapacağımı bilmiyurum dr tedavi vermesini bilmiyor ben bitlis te yasiyurum yaş 43 bunun bir cerahisi yokmu abi kortulsaydik kimseylede ilkim olmadı gerçekten abi bunu neye bağlıyorsunuz Abi bana yol göster Allah senden razı olsun sana minetdarim umudumu kaybetmiştim saygilzrimla
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

cezmicankaya13 yazdı:Kadir abi sonuclari mi yazıyorum size 1 prostat masaj sekrasyunu oncesi mikroskubik incelemede 4.5 lokosit göründü 2.prostat masaj sekrasyonu yapılan yapılan incelemede 16 18 lokosit 3 prostat masajı sekrasyunu sonrası mikroskubik incelemede 10 12 lokosit kültürlerde üreme olmuyor sonuç böyle semtomlarim ağır yatağa bağlı ulmusum desefi forsef amikozit iğneleri kullandım tiravid bakterim tavanik kilamer sipro atibiyutik olarak masaj sonrasında düşme görünmüyor ne yapacağımı bilmiyurum dr tedavi vermesini bilmiyor ben bitlis te yasiyurum yaş 43 bunun bir cerahisi yokmu abi kortulsaydik kimseylede ilkim olmadı gerçekten abi bunu neye bağlıyorsunuz Abi bana yol göster Allah senden razı olsun sana minetdarim umudumu kaybetmiştim saygilzrimla
Gecmis olsun kardesim. Prostat sekresyonunda lokosit gorulmesi aslinda bir yerde iyi. Tedavi icin bir parametre sayilir. Aldiginiz antibiyotikler uygunsuz veya yetersiz kalmis olabilir. İliski olmadanda prostatit olunabilir. Masturbasyon yaparken yada idrar reflüsü dedigimiz olgudada prostatit olunabiliyor.Kullandiginiz antibiyotikler aslinda lokositi düşürmesi gerekirdi. Desefin ve forsef ignelerinden kac adet kullandiniz? Ayrica prostatitin cerrahi caresi yok. Iyilesirsiniz ama iyi takip gerekir. Drunuzun verdigi ilaclar aslında dogru ilaclar. Bitliste tedavi olmaya bakin.Istanbula gelmeniz zor ve masraflı olur.Rektal tuse ile sivi alip lokosite bakiyorsa sorun yok. Istanbuldada aynisi yapiliyor. Gelmenize gerek yok. Gerekirse ilaclari degistirsin. Genta160 igne , tetradoks, klindan seklinde bir kombin yapsin. Tekrar olcturun lokositi.
cezmicankaya13

Kadir abi desefin 10 forsef 10 amikozit 10.bu enfeksiyon dirençli galiba 8 ay hastaligimda arilarimda hiç düşme olmadı bu normalmi sizce birde dayanamıyorum buna kendimi çaresiz his ediyorum agri bölümü doktorları bunun için bir şey yapa bilirmi Ankarada bir üruluji doktoru na gorundum beni oraya yönlendiriyor yaşım gereği ben onun için isim biraz zur görünüyor insan gücü yetmiyor pisiyar borda yapilmiyur acaba bana gereklimidir Esevete ağrılar için yariyurmu bide Ersin hocayla görüştüm ısıtma yöntemi önerdi görüşünüz nedir abi seni yuruyoruz hakini helalet abim benim sagul
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

cezmicankaya13 yazdı:Kadir abi desefin 10 forsef 10 amikozit 10.bu enfeksiyon dirençli galiba 8 ay hastaligimda arilarimda hiç düşme olmadı bu normalmi sizce birde dayanamıyorum buna kendimi çaresiz his ediyorum agri bölümü doktorları bunun için bir şey yapa bilirmi Ankarada bir üruluji doktoru na gorundum beni oraya yönlendiriyor yaşım gereği ben onun için isim biraz zur görünüyor insan gücü yetmiyor pisiyar borda yapilmiyur acaba bana gereklimidir Esevete ağrılar için yariyurmu bide Ersin hocayla görüştüm ısıtma yöntemi önerdi görüşünüz nedir abi seni yuruyoruz hakini helalet abim benim sagul
Rica ederim kardesim.. dedigim gibi ilaclari degistirsin illaki lokosit dusecektir ve ondan sonra agrilarin azalacaktir. Bu bir surec ama once enfeksiyonun giderilmesi gerekir. Bunuda lokosit düsmesiyle ancak görebiliriz. Normal seviyeye yani 1-2 seviyesine indirmek lazim.
Eswt ciddi manada prostatite faydali degil, belki antibiyotik kullanirken emilim icin fayda edebilir. Genellikle damarsal sorunlar icin etkilidir eswt.
cezmicankaya13

Kadir abi selamlar kronik pelvik agri sendrumu bu kronik prostatit oluyur tukusit bulunuyorsa bu hangi kataguriyegiriyur saygı ve sevgilerimle.sağolun
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Lokosit bulunuyorsa kronik bakteriyel prostatit kategorisine girer.