Kadir Abi Üroloji Polikiliniği

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Re: Kadir Abi Üroloji Polikiliniği

Mesaj gönderen kadir »

cezmicankaya13 yazdı:Kadir abi benim dr 6.7.lokosit normaldiyur ne yapmam lazim yardımından dulayi size minetdarim abi
6.7.lokosit normal degildir kardesim. Hafif enfeksiyon demektir. Sacmalamasin.
cezmicankaya13
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen cezmicankaya13 »

Kadir abi iyi akşamlar size bir sorum ulacak kronik pelvik agri sendrumu arguluji dr buna bir cüzümü olabilir mi sizce prostatit vakada iyi akşamlar abi
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

cezmicankaya13 yazdı:Kadir abi iyi akşamlar size bir sorum ulacak kronik pelvik agri sendrumu arguluji dr buna bir cüzümü olabilir mi sizce prostatit vakada iyi akşamlar abi
Algoloji demek istediniz sanırim. Sinir blokaji yaptirmak istiyorsunuz herhalde. Sinir blokaji yapilirsa pelvik bolgede agri duymazsiniz cünkü aci duyma reseptorlerini bloke ediyorlar. Bu çözüm degil. Olası enfeksiyon durumunda aciyi hissedemediginiz icin enfeksiyonun ilerleme riski olur. Patojenler dokuya zarar verecek siz hissetmiyeceksiniz ve bakteriler bölünerek cogalacak.
Kasap

Mesaj gönderen Kasap »

Kadir abi sana bı sorum olacaktı müsait olduğunda yazarmisin ara ara girip bakıyom benim idarda yanma oluyor idararda sonra ve önce hele bi idarari tutunca çok yanıyor aynı şekilde idardan sonra da bazen karın ağrısı baş ağrısı yorgunluk ta yapıyor doktora gittim bulaşıcı hastalıklar testi yapti negatif idarda kan görünüyor dedi böbreklere bakıldı sağ böbrekte ufak taş varmış kan gözle görülmüyordu farklı idarar aldı yarın sonuçlari almaya gidecem taş tan olduğunu düşünmüyorum çünkü benim bundan 6 ay önce şüpheli temasım oldu 10 gün sonra yanmaya başladı 6 aydır böyle
ramzes
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen ramzes »

selamiacik yazdı:Bağırsaktaki tıkanıklığı ve dışkılama zorluğunu solgar saw palmetto ile geçirdim bir haftadır sorunum kalmadı. Kadir abi prostat bağırsak dışkı geçisini zorlaştırıyor demişti bunda da yanılmadı
Abilr Felde görüşmek istedim bir beni dinlemedi :( ah Kadir abi bir şans versen bana
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

ramzes yazdı:
selamiacik yazdı:Bağırsaktaki tıkanıklığı ve dışkılama zorluğunu solgar saw palmetto ile geçirdim bir haftadır sorunum kalmadı. Kadir abi prostat bağırsak dışkı geçisini zorlaştırıyor demişti bunda da yanılmadı
Abilr Felde görüşmek istedim bir beni dinlemedi :( ah Kadir abi bir şans versen bana
Kardesim ozelden yazabilirsin... tel ile artık görüsme yapamiyorum. Okadar cok arayan varki, toplantida iken bile araniyorum oyüzden yetisemiyorum. Kusura bakmayin.
ramzes
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen ramzes »

Yarın yazarım abim uzun olursa kusura bakma abim
asosyal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen asosyal »

kadir yazdı:
ramzes yazdı:
Kardesim ozelden yazabilirsin... tel ile artık görüsme yapamiyorum. Okadar cok arayan varki, toplantida iken bile araniyorum oyüzden yetisemiyorum. Kusura bakmayin.
Abi klinik kur sana tedavi olalım :lol:
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

asosyal yazdı:
kadir yazdı:
ramzes yazdı: Abilr Felde görüşmek istedim bir beni dinlemedi :( ah Kadir abi bir şans versen bana
Abi klinik kur sana tedavi olalım :lol:
Yok kardeşim aman :)
cezmicankaya13

Kadir abi iyi akşamlar size bir sunucumu iletiyorum idrar tetkik tam otomatik idrar biyokimyasi ve mikroskopisi her sahada 4.5 lokosit eritrosit.güruldü diha önceden lokosi yüksekti ama agrilarimda hiç gerileme gürünmüyur pelvik ağrım çok 1.yılı uldu hastalığım bu kunu hakında değerli gürüsünüzü bekliyurum saygilarimla
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

cezmicankaya13 yazdı:Kadir abi iyi akşamlar size bir sunucumu iletiyorum idrar tetkik tam otomatik idrar biyokimyasi ve mikroskopisi her sahada 4.5 lokosit eritrosit.güruldü diha önceden lokosi yüksekti ama agrilarimda hiç gerileme gürünmüyur pelvik ağrım çok 1.yılı uldu hastalığım bu kunu hakında değerli gürüsünüzü bekliyurum saygilarimla
Size cevabimi az önce yazdim kardeşim.
cezmicankaya13

Re: Kadir Abi Üroloji Polikilik niği

Kaddir abi dün aksam size bir mesaj atmistim cevap vermistiniz abi ama benim verdigim prostat sekresyonu abi idar biyokimyasi diye geciyur bide mikroskopisi her sahada 4.5 lokosit göründü abi yani prostat masajı sunrasinda verdim ama idrar değil abi gürüsünü bekliyurum değerli abim
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Re: Kadir Abi Üroloji Polikilik niği

Mesaj gönderen kadir »

cezmicankaya13 yazdı:Kaddir abi dün aksam size bir mesaj atmistim cevap vermistiniz abi ama benim verdigim prostat sekresyonu abi idar biyokimyasi diye geciyur bide mikroskopisi her sahada 4.5 lokosit göründü abi yani prostat masajı sunrasinda verdim ama idrar değil abi gürüsünü bekliyurum değerli abim
Prostat sekresyonu mikroskopisi 4-5 ise hafif enfeksiyon var demektir kardesim.
cezmicankaya13

Kadir abim ALLAH sizden razı ulsun abi 4.5 lokosite antibiyotik gerekir mi bide düşmesine rağmen ağrılarım hiç düşme olmuyur bunu neye bağlıyorsunuz size minetdarim çok tesekürederim abi
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

cezmicankaya13 yazdı:Kadir abim ALLAH sizden razı ulsun abi 4.5 lokosite antibiyotik gerekir mi bide düşmesine rağmen ağrılarım hiç düşme olmuyur bunu neye bağlıyorsunuz size minetdarim çok tesekürederim abi
Evet 4-5 lokosite antibiyotik gerekir. Normali 1-2 dir. Agrilarinizda dusme hemen olmaz. Zaten enfeksiyon var şu anda. Tamamen normale dondugunde bir belli bir sure stabil olmasi lazim.Doku hasariniza bagli bu iyilesme süreci. Hasar cok yoksa daha cabuk toparlarsiniz. Lokosit 1-2 olmasi lazim kardesim.
cezmicankaya13

Çok sağolun değerli abim
cezmicankaya13

Kadir abi merhaba suronumu size iletecek bir ay ünce kontrole gitigimde lokosit 3.4 idi iki kutu tavanik kulandim sifirlamayi beklerken bu gün kuntrole gitim lokosit ülcümu yaptı dr 13.14 çıktı moralim çok buzuldu ne yapmam lazim ķültürde üreme olmuyur yurumunu bekliyurum abi çok sagulun saygilarimla..
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

cezmicankaya13 yazdı:Kadir abi merhaba suronumu size iletecek bir ay ünce kontrole gitigimde lokosit 3.4 idi iki kutu tavanik kulandim sifirlamayi beklerken bu gün kuntrole gitim lokosit ülcümu yaptı dr 13.14 çıktı moralim çok buzuldu ne yapmam lazim ķültürde üreme olmuyur yurumunu bekliyurum abi çok sagulun saygilarimla..
Sevgili kardesim, lokosit 3-4 iken iki kutu tavanic kullandiniz ve 2 kutu tavanic 15 gun surer. Demekki size tavanic fayda etmemiş. Siz ya 2li yada üclu kombin yapacaksiniz yada kültür+antbiogram yaptirip antibiograma gore kullanacaksiniz antibiyotigi. Sizdeki mikrop tavanice direncli görünüyor. Drunuz ilaci degistirsin. Tavanic kullanmayin artik. Gerci kültürde ayri bir muamma ya ureme olmuyor yada cogunlukla kontaminasyon oluyor. Tercih sizin.
cezmicankaya13

Kadir abi iyi akşamlar abi benim süyle bir sorum ulacak size geçen sene benden biyopsi alındı sunucu non bakteryel çıktı ama bende lokosit çıkıyor bu biyopsi dugruluk payı varmidir çünkü ben çok kültür yaptim üreme olmuyur ama lokosit.bürünüyor saygılarımla
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

cezmicankaya13 yazdı:Kadir abi iyi akşamlar abi benim süyle bir sorum ulacak size geçen sene benden biyopsi alındı sunucu non bakteryel çıktı ama bende lokosit çıkıyor bu biyopsi dugruluk payı varmidir çünkü ben çok kültür yaptim üreme olmuyur ama lokosit.bürünüyor saygılarımla
Kardesim lokosit prostat sivisindami idrardami cikiyor? Kac cikiyor?
Valeri
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen Valeri »

Merhaba hocam bende de kesik kesik veya zor dışkılama gibi sorunlar var saw Palmetto ise yarıyor mu bu konuda
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Valeri yazdı:
Merhaba hocam bende de kesik kesik veya zor dışkılama gibi sorunlar var saw Palmetto ise yarıyor mu bu konuda
Saw palmettonun prostati kucultme etkisi var. Prostatiniz kuculur. Fakat alfa reduktaz 5 enzimlerini inhibe ederek, dht yi bloke eder ve libidonuz düşer. Bunlari goze alirsaniz kullanabilirsiniz.
Valeri
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen Valeri »

kadir yazdı:
Valeri yazdı:
Saw palmettonun prostati kucultme etkisi var. Prostatiniz kuculur. Fakat alfa reduktaz 5 enzimlerini inhibe ederek, dht yi bloke eder ve libidonuz düşer. Bunlari goze alirsaniz kullanabilirsiniz.
Prostat zaten normal boyutlardaymış öyle söyledi rektal tuşe yapan her doktor
cezmicankaya13

Kadir abi prostat sekresyonda 6.7.lokosit görünüyor tam otumatik idrarda 13 lokosit gürönuyor kültürde üreme olmayınca antibiyogram yapılmıyor değerli abim bu non bakteryelmi uluyur değerli bilginizi bekliyorum
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

cezmicankaya13 yazdı:Kadir abi prostat sekresyonda 6.7.lokosit görünüyor tam otumatik idrarda 13 lokosit gürönuyor kültürde üreme olmayınca antibiyogram yapılmıyor değerli abim bu non bakteryelmi uluyur değerli bilginizi bekliyorum
Kardesim lokosit varsa illaki mikrop vardır. Farklı bir laboratuara gitmeni tavsiye ederim. Eminim üreme olacaktır. Ozaman antibiograma gore kullanirsin.