Kadir Abi Üroloji Polikiliniği

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
cezmicankaya13
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Re: Kadir Abi Üroloji Polikiliniği

Mesaj gönderen cezmicankaya13 »

cezmicankaya13 yazdı:Kadir abi biyurum sizi çok rahatsız ediyurum göbegimin içinde siksma yanma oluyur yani.çok zor sanki içinde kızgın bir sis var gibi abi yardımından dolayı minetdarim size sağ olun
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Prostat sivisi lokosit sayisi normal ise sadece nsaii ilaclar ve bagisiklik guclendirici ve doku onarici suplementler kullanin.Örnegin agri ve yanma icin elektra forte 50mg kullanabilirsin recete dahilinde.
Azad
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen Azad »

blackrow67 yazdı:
Azad yazdı:Merhabalar kadir Abi ve diğer tüm hasta arkadaşlar.Kendimi tanıtayım bende hastalığın başında olduğumu düşünen bireyim .Hastalığın semptomları bende mevcut.Doktor doktor gezmek istemiyorum .Kadir abi ve diğer yüm arkadaşlardan isteğim gidebileceğim geröekten ilgilenecek doktor kim ?
İstanbul Bahçeli Evler Medicana Zafer Oyman
İstanbul Beylikdüzü Medicana Muhsin Balaban
Teşekkür ederim.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Azad yazdı:
blackrow67 yazdı:
Azad yazdı:Merhabalar kadir Abi ve diğer tüm hasta arkadaşlar.Kendimi tanıtayım bende hastalığın başında olduğumu düşünen bireyim .Hastalığın semptomları bende mevcut.Doktor doktor gezmek istemiyorum .Kadir abi ve diğer yüm arkadaşlardan isteğim gidebileceğim geröekten ilgilenecek doktor kim ?
İstanbul Bahçeli Evler Medicana Zafer Oyman
İstanbul Beylikdüzü Medicana Muhsin Balaban
Teşekkür ederim.
Mrb kardesim gecmis olsun.. bahsedilen drlara gidebilirsin vakit gecirme yanliz.
cezmicankaya13

Kadir abi ben 3 önce hacettepe de bir prof görundüm tanı kronik pelvik agri sendromu kunuldu prostatit vakalarında görünüyor pelvik agri sendromu
blackrow67

Mesaj gönderen blackrow67 »

İdrar yaparkenki yanmayı bir türlü geçiremiyorum bu yanma nedeniyle idrarın geri kaçtığını düşünüyorum çünkü az az geliyor :/
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

cezmicankaya13 yazdı:Kadir abi ben 3 önce hacettepe de bir prof görundüm tanı kronik pelvik agri sendromu kunuldu prostatit vakalarında görünüyor pelvik agri sendromu
Kardesim zaten kr prostatit olman kronik agriyida beraberinde getirir.Agrinin adi şu veya bu olmuş hic onemi.yok. Hastalik dogru tedavi olursa zaten agrida geciyor.
cezmicankaya13

Allah razı olsun abim
blackrow67

Mesaj gönderen blackrow67 »

Muhsin Balaban'ın iki ayrı çalıştığı yermi var acaba?

https://www.androfert.com/iletisim

Şöyle bir yer daha var Muhsin Balaban için
cezmicankaya13

Kadir abi bazı sunuclarimi size yaziyurum eritrosit 3.4 lokosit 1.2 açıklama 10.12 kalsiyum oksalat. Kiristalleri görüldü abi bunu bana izah edermisin Allah sizden razı olsun iyiki varsın abim benim
cezmicankaya13

Kadir abi bazı sunuclarimi size yaziyurum eritrosit 3.4 lokosit 1.2 açıklama 10.12 kalsiyum oksalat. Kiristalleri görüldü abi bunu bana izah edermisin Allah sizden razı olsun iyiki varsın abim benim bunlar tam idrar tahlili
cezmicankaya13

Kadir abi bazı sunuclarimi size yazıyorum eritosit 3.4 lokosit 1.2 açıklama 10.12 kalsiyum olsalar kiristalleri göründü abi bunu bana izah edermisin tam idrar tahlilidir bu Allah sizden razı olsun abi
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Kalsiyum oksalat ve eritrosit olmasi kum döküyor olmanizi akla getiriyor. Protein agirlikli beslenmeyin, bol su icin.
cezmicankaya13

Kadir abi bizlere isik tuttugun için size minnetarim hiç birimiz sizin hakinizi odiyemeyiz bu gün kontule gitim lokosit ölçümü yaptirdim lokosit 5.6 düşmüş prostat sivisinda kültürde verdim cuma günü ķültür çıkıyor abi ağrılar ve yanmalarda hiç girileme gürünmüyur abi size çok teşekkür ederim siz bir kahramansiniz saygilarmla gürüsünüzu bekliyurum abi
Odyseus00

Mesaj gönderen Odyseus00 »

Yeni yakalanan arkadaşlar telaş yapmayın bu hastalık zamanla düzeliyor bende 8 aydır var ilk aylarda çok şiddetli ağrı,ereksiyon olamama,idrar yapamama gibi şeyler yaşadım,zamanla iyileşiyor ağrılar ilk aylara göre daha az üstelik ilaç kullanmıyorum sadece bağışıklık sistemini güçlendirici takviyeler alıyorum kullandığım propolis,ligone tablet,zerdeçal herkese geçmiş olsun
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

cezmicankaya13 yazdı:Kadir abi bizlere isik tuttugun için size minnetarim hiç birimiz sizin hakinizi odiyemeyiz bu gün kontule gitim lokosit ölçümü yaptirdim lokosit 5.6 düşmüş prostat sivisinda kültürde verdim cuma günü ķültür çıkıyor abi ağrılar ve yanmalarda hiç girileme gürünmüyur abi size çok teşekkür ederim siz bir kahramansiniz saygilarmla gürüsünüzu bekliyurum abi
Rica ederim kardesim, elimizden geldigince hasta insanlara yararli olmaya calisiyorum. Lokositinizin dusmesi iyi tabiki ama 5-6 lokosit varsa bunu 1-2 seviyelerine cekmeniz gerekir. Tedaviye devam edin.
Kültür cikarsa antibiograma gore kullanirsaniz dahada iyi olacak.
cezmicankaya13

Kadir abi size bir sorum olacak lokosit önce 16.18 idi şimdi 5.6 düşmüş pisiyar yapmama gerek varmı abi çok sagol
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

cezmicankaya13 yazdı:Kadir abi size bir sorum olacak lokosit önce 16.18 idi şimdi 5.6 düşmüş pisiyar yapmama gerek varmı abi çok sagol
Pcr yapmana gerek yok zaten kullandigin ilaclar yaramiski 18 olan lokosit 5-6 ya dusmuş. Bir nebze daha duserse yeterli gelir kardesim. Ondan sonra antibiyotigi birak vucut dinlensin kendini yenilesin.
cezmicankaya13

Çok sağol abim benim
allyjean35
Hastalık Başlangıç Yılı: 2001

Mesaj gönderen allyjean35 »

Abilerim iyi günler benim bı sorum olacaktı ben bu hastalıkla hiç yoksa 10 yıldır uğraşıyorum ama umursamaz bı şekilde inanın umursamadım hiç sadece idrar yaparken sorun oluyor (ağrı sancı ve idrarın normalden az gelmesi gibi) normal günlük yaşantımda ne bı ağrı ne bir sancı var ne gece uyanma var gittiğim doktora derdimi anlatıyorum cipro verip yolluyor ya inanın teşhis bile yok ortada ne hastasıyım onu bile bilmiyorum :) bende içmiyorum diyip bıraktım yaw ne zaman içsem bu lanet olası antibiyotiği daha berbat yapıyor beni yani açıkçası turkiyede sağlık sistemi bitmiş şöyle şuraya git tahlillerini yaptır kesin teşhis koysunlar tedavine başla dediğiniz bir özel bir yer varmı yardımcı olursanız sevinirim
cezmicankaya13

Kadir abi umarım sizi rahatsız etmiyorum kulandigim 4 kutu tavanik lokositi 5.6 ya geriledi undan sonra 7 genta iğne sonrasında tetraduks yani kombine şimdi lokosit 6.7 gorunuyur 0 ulmasini beklerken biraz yüksek çıktı ne yapmam gerekiyor bana iza edermisin abicigim çok sagol
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

cezmicankaya13 yazdı:Kadir abi umarım sizi rahatsız etmiyorum kulandigim 4 kutu tavanik lokositi 5.6 ya geriledi undan sonra 7 genta iğne sonrasında tetraduks yani kombine şimdi lokosit 6.7 gorunuyur 0 ulmasini beklerken biraz yüksek çıktı ne yapmam gerekiyor bana iza edermisin abicigim çok sagol
Cezmi kardesim bu durumlarda ya sende olan patojen varligi, kullandigin antbiyotiklere duyarli degil direncli,yada nuks sebebi olacak baska bir kacak var. Korunmasiz iliski yasiyormusunuz bu arada?
cezmicankaya13

Kadir abi ben evliyim ama 4 ay oldu bu hastalıktan dolayı ilişkiye girmedim Abi tesekurederim
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

cezmicankaya13 yazdı:Kadir abi ben evliyim ama 4 ay oldu bu hastalıktan dolayı ilişkiye girmedim Abi tesekurederim
Iliskiye girebilirsin bu kadar beklemene gerek yok bir muddet korunmali olabilir.

Lokositin dusmuyorsa, prostat sivisindan, idrardan ve meniden kültur ve antibiogram yaptirip duyarli antibiyotigi kullanmani.tavsiye ederim ama .2-3 labta yaptirman gercek sonucu verir. . Enaz 2 labta ayni patojen cikarsa o.patojene etki edecek antibiyotigi kullanmak gerekir. Zira lablardaki tahlillerin gercekligi tartisilir.
cezmicankaya13

Kadir abi benim dr 6.7.lokosit normaldiyur ne yapmam lazim yardımından dulayi size minetdarim abi