Elimizden tutan biri lazim

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
prostatiniseveyim

Elimizden tutan biri lazim

Mesaj gönderen prostatiniseveyim »

Arkadaslar soyle adam gibi size karsi durust olan ve yardim etmek isteyen bir doktor lazim.

Drlarin coguna derdimizi anlatmaya calisiyoruz cogu da kucuk. Butunu kapsamayan bi teshisin pesine kosturup duruyo

Ya da kafasi karisiyor sen iyisin deyip yallah gonderiyor

Adam gibi yasadiginiz seyleri ozetleyen biri olsa durust bi sekilde havaya girmeden belki yardimi olabilir

Simdiye kadar sadece iki doktor iz birakti bende ikiside acikcasi bu iste fazla tecrubelerinin olmadigini itiraf ettiler ve onerilen cozum yollarinin sans eseri iyi gelebilecegini tamamen bilimsel ve mantiksal bi teshis ve tedavi altinda bi tedavi onermediklerini itiraf ettiler..

Ama yardimci olmaya calisiyorlardi

Bizden sonrada dr dr dolascaksin dediler.bunu yaparken kustah bi tavir takinmadilar.tedavi edemedikleri icin hirslanip sinirlemediler

Bastan boyle davranmalarini sevdim cunku soyle iyilestiriz boyle caresi var diyenler ikinci gorusmede kendilerinide benide hayal kirikligina ugratiyolar sonra samimiyet bozulup sinir harbi.basliyor.karsilikli

bana da sulallerine kufur ettiriyolar ondan sonra.

Neyse bi sekilde dr dedihin adam seni azarlamamamali

Kalender lomali belkide hastalik hakkinda hastadan daha az sey bilmesi ona batmamali dun oturdum bi dr un karsisina

Adamin soyledihi her seyi bilorum aciklamalarini falan adam dediki sen asmissin peki ne denemek istiosun hangi ilaci hangi tani yontemini yaziyim sana denemk istedihin bi sey varsa yardim ediyim dedi hellal olsun ben de bi kac iseme grafigi ve tahlil sonucumu gosterip fikrini aldim uzun zamandir dusunduhum yok o ilac sana olmaz diyen yada ilacin adini bile bilmeyen drlar gibi davranmadi

Helal olsun acti istedigim ilacin adinin dogru yazilim seklinide internetten bakti receteyi yazdi verdi sifir ego yapti

ciktigimda ne umitliydim iyilesecem diye nede sinirli aadam beni anlamadi diye

Huzurluydum ve artik baska dr a gitmek istemiorum sorum olursa bu hocaya gidip soracagim urolojik bilgisi ve insanligi ust seviyede fakat urolojinin bize buldugu bi care yok ne yazik ki

Cerrah olmak ve urolog olmaktan daha zor bi sey var

O da dr olmak bu adam doktor helal olssun

Neyse arkafaslar hepimiz bi tedavi deniyoruz hastaligin su sebepten bu sebepten kaynaklandigina dair kafa yoruyoruz ben artik sebep sonuc dusunmeyip tesaduf bir iyilesme yontemi bulmaya caliscam bu spor olabilir duzenli beslenme olabilir stresten uzak durmak olabilir hastaligi yok farz etmek olabilir her sey mumkundur

Bu aralar fizik tedaviye gidicegim belim icin oradakilerle konustum karnimdaki agri icin yapabileecekleri seyler varmis deneyecegiz bir umut vucud kenfi kenfini iyolestirecek ona iyi davranin spor yapin beslenin ve morali yuksek tutup stresten uzak durun

bunun da caresi kabul etmek inanin hayat kabul esince cok kolaylasiyor basiniA kotu ne geliyorsa tamam deyip ileriye bakin ileride bi cozum var

Dunyadaki insanlar ikiye ayrilirmis bir kismi gecmisi dusunenler ve neden ben diyenler digerleri ise gelecegi dusunenler ve bu gunun kosullarinda ilerisi icin ne yapabilirim diyenler

Gecmisi dusunenler gelecektede yine bugunu dusunecekler ve hep gecmisi yasayip hic ilerleyemeyecekler

Olan olmus hastayiz ve ne yazikki tek bir caresi yok bir suru sey deneyip birinden kurtulacagiz

Genel saglik durumunuzu duzeltin yada kendinizi kandirip saglikliymis gibi yasayin hastaliga teslim olnayin

Canim yuzmke yad yurumek istiyor soguk suda agrim artarsa diye eve takilip kaliyorum

Ama teslim olmayqcam bir agrir iki agrir ucuncude hastalik bana teslim olacak sikim yok su an zaten kasinlarla ilsikiye giremiyorum ama bu hastaligi sikecem goreceksiniz

Naaa buraya yaziyom seni sikecem hastalik gor bak
prostatiniseveyim

Re: Elimizden tutan biri lazim

Bu arada gencler bugun hix bir swyim yok turp gibiyim dun agrim varsi ama normal bi gun gecrdim sqnki sagliklihmis gibi yurudum gezdim kostum hayata karistim belki onun ekmegini uiyom simdi rutinden cikin diyecegim o iyilesen kimselerin en buyuk iyilwsme nwdenleri iyileseckerine inanmalari

Yoksa elma sirkesi ananas quercetin corek otu cay corba hepsi bir sebep bunlari yapip morsli bozulan iyilesmeyenlerde var tartismaktan ziyade yaptiginiz seyin kullandığınız kürün genel sagliginizi duzeltecegini ondan sonra vucudunuzun kendi kendine bu hastaligi iyilesrirecegini unutmayin yoksa 1 yildir her seyi dedniyorum hic bir sey tek basina iyi gelmiyor

Oyke olsa hepimiz aniden iyilesirdik

İyilesmek.sabir zAmn ve inanc gerektiriyor
prostatiniseveyim

Elinizden tutan biri yoksada kendi kendinizin elinizi tutun burda bir birinize catip ne kalp kirin ne de moral bozun unuhmayin iuilesen adam burayq geri donmuyor donmek istemiyor onu bilin
ibrahim
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen ibrahim »

Eğerki bir hastalıkla savaşacaksak onu yeneceksek silah mühimmat araç gereç her konuda iyi olmalıyız . Spor yapmak beslenmemizi düzeltmemiz gibi konular hastalığı atlatmamız hususunda yardımcı olacaktır. Herşeyi doktor ve ilaçtan beklemekte doğru değil bence