Nalet Olsun Bizdeki Ürologlara

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Tarikadnan

Re: Nalet Olsun Bizdeki Ürologlara

Mesaj gönderen Tarikadnan »

Tamam
Mrshadow

Mesaj gönderen Mrshadow »

Tarikadnan yazdı:Yazdıklarınıza katılıyorum çok isabetli... Sayfada adı geçen hekimlerden İstanbul'da olanlarının hepsine muayene oldum... En büyük sorun: Bakteri tespit edilemedi çok kapsamlı bir PCR yatırdım gelişimde... İkinci ise iğne antibiyotikler hemen ishal yapıyor, bir de iyi gelen bir antibiyotik sonradan kötü geliyor, tarivid 200 yalnız geçirmişti, iki yıl sonra kullandım bu sefer daha da tetikledi... Aslında bakteriyi bir şekilde bulmak lazım...Böyle devam ediyorsa mutlaka bakteri vardır, ona göre antibiyotik kürü uygulanmalı... Sağ olun
Surekli pcr ile paranizi sokaga atmayin.
Deneme yanilma ile en dogru kombin bulundu mu?
Bakin tek tip olmayabilir bakteri, tamamen ne kullanirsqk kullanalim iyi gelir zaten.
Onemli olan lokositi dusurmesi.
Boyle ampirik bir tedavi aldiniz mi
Tarikadnan

Deneme yönteminin sürecinde tarivid 200 geçirmişti, iki yıl sonra nüksedince aynı ürüne başvurdum ters tepti, daha da tetikledi...Bırakıp başka antibiyotikleri denedim, kısa zaman sonra tetradox, genta, tarivid kürü yaptım, biraz kullandım ishal yaptılar, bıraktım daha da kullanmadım, sizlerin de önerisi ile yeniden lökositi ölçtürüp doktordan yeni kür isteyeceğim.
Sanırım; alfabloker, desefin, biteral, genta yine tarivid vb. isterim hekimden...
Mrshadow

Mesaj gönderen Mrshadow »

Tarikadnan yazdı:Deneme yönteminin sürecinde tarivid 200 geçirmişti, iki yıl sonra nüksedince aynı ürüne başvurdum ters tepti, daha da tetikledi...Bırakıp başka antibiyotikleri denedim, kısa zaman sonra tetradox, genta, tarivid kürü yaptım, biraz kullandım ishal yaptılar, bıraktım daha da kullanmadım, sizlerin de önerisi ile yeniden lökositi ölçtürüp doktordan yeni kür isteyeceğim.
Sanırım; alfabloker, desefin, biteral, genta yine tarivid vb. isterim hekimden...
Abi zafer oymana gidin prostattan lokosite baksin o gerekli tedaviyi uygular.
Tarikadnan

Sevgili Arkadaşlarım,
Bana yapılan en son öneri, yeniden bir lökosit ölçümü yaptırıp antibiyotik kür kullanmam doğrultusundaydı...Tahmin ettiğim lökosit oranı 30'un üstüydü...Farklı bir yöntem denedim; bir haftadır İsveç İksiri kullanıyorum sabah-akşam dört tatlı kaşığı, su ve bal eşliğinde, bir de hazan bel kökünü, yakı otunu, kereviz tohumunu karıştırıp günde bir iki defa çay yapıyorum...Çay şekerini bıraktım, şikayetlerim büyük oranda şimdilik geçti, ayrıca cinsel istek de anlamlı ölçüde düzeldi, tıpkı hastalık öncesi gibi...
bb54
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen bb54 »

Tarikadnan yazdı:Sevgili Arkadaşlarım,
Bana yapılan en son öneri, yeniden bir lökosit ölçümü yaptırıp antibiyotik kür kullanmam doğrultusundaydı...Tahmin ettiğim lökosit oranı 30'un üstüydü...Farklı bir yöntem denedim; bir haftadır İsveç İksiri kullanıyorum sabah-akşam dört tatlı kaşığı, su ve bal eşliğinde, bir de hazan bel kökünü, yakı otunu, kereviz tohumunu karıştırıp günde bir iki defa çay yapıyorum...Çay şekerini bıraktım, şikayetlerim büyük oranda şimdilik geçti, ayrıca cinsel istek de anlamlı ölçüde düzeldi, tıpkı hastalık öncesi gibi...
Bitkisel tedaviler prostatta gecici cözümler sunar hastalık öykünüz nedir bilmiyorum. Sadece gercek birşey var tedavi artı+düzenli yaşam ve beslenme. Öldürmediginiz herşey size geri döner. İnsanın düşmanı gibi yaralı bırakırsan bi pislik cıkartır başına hayırlı iftarlar
bickindelikanli
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen bickindelikanli »

ingiltere’de yaşayanlar (bizdeki aile hakimleri) sağlık merkezine gidip muayene oluyorlar. hastanın tüm sağlık bilgileri ekranda, hikayesini sorununu dinliyor. yeri geldiğinde REKTAL TUŞE İLE PROSTATINI kontrol ediyor. hastanedeki doktorlarla bilgi alışverişinde bulunuyor. bizdeki doktor masasından g.tünü kaldırıp muayene etmeye üşeniyor. illa doktora prostat sıvısı aldırmak için yalvarmak zorundamıyız. bu senin mesleğin arkadaşım, yapmak zorundasın. insana değer verdiklerini düşünmüyorum. bu yaşıma kadar bir doktor ilgilendi, oda bel soğukluğundan dolayı gitmiştim. adam 2-3 dakikasını ayırıp güleryüzle konuştu, ilgilendi ve anlattı bel soğukluğunu. diğerlerinin suratıma bile baktığını hatırlamıyorum. heryere hastane açmakla sağlık ilerlemiyor, halen devlet hastanelerinde pcr analizi yapan yok, illa büyük laboratuvarlara gidip para bayılmanız gerekiyor. veya özel muayenelere gidip para bayılmanız gerekiyor. yoksa bir hayvandan farkımız yok
Chamber04

Mesaj gönderen Chamber04 »

bickindelikanli yazdı:ingiltere’de yaşayanlar (bizdeki aile hakimleri) sağlık merkezine gidip muayene oluyorlar. hastanın tüm sağlık bilgileri ekranda, hikayesini sorununu dinliyor. yeri geldiğinde REKTAL TUŞE İLE PROSTATINI kontrol ediyor. hastanedeki doktorlarla bilgi alışverişinde bulunuyor. bizdeki doktor masasından g.tünü kaldırıp muayene etmeye üşeniyor. illa doktora prostat sıvısı aldırmak için yalvarmak zorundamıyız. bu senin mesleğin arkadaşım, yapmak zorundasın. insana değer verdiklerini düşünmüyorum. bu yaşıma kadar bir doktor ilgilendi, oda bel soğukluğundan dolayı gitmiştim. adam 2-3 dakikasını ayırıp güleryüzle konuştu, ilgilendi ve anlattı bel soğukluğunu. diğerlerinin suratıma bile baktığını hatırlamıyorum. heryere hastane açmakla sağlık ilerlemiyor, halen devlet hastanelerinde pcr analizi yapan yok, illa büyük laboratuvarlara gidip para bayılmanız gerekiyor. veya özel muayenelere gidip para bayılmanız gerekiyor. yoksa bir hayvandan farkımız yok
Türkiyede üroloji doktorları Nasıl doktor oldu ben anlamadım Aynen öyle adamlar bırak rektal tuşe atmayı muayeneye yapmaya üşeniyorlar laptopta yazışıp aynı anda hastayla konuşan doktorlar var :lol:
ramzes
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen ramzes »

Valla Almanya'da bazen bulunurum orada da yok rektal tuşe
MENDERES1983
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen MENDERES1983 »

ramzes yazdı:Valla Almanya'da bazen bulunurum orada da yok rektal tuşe
Almanların en iyi hakim oldukları alan sindirim,metabolizma,bağışıklık
Şeker,kalp,tansiyon,kolestrol harici bi dalgadan çakmıyorlar