Dr. Aidin ve bir hasta yorumu

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Followme
Mesajlar: 258
Kayıt: 17.08.2019 - 14:57
Şehir: Nevşehir
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Dr. Aidin ve bir hasta yorumu

Mesajgönderen Followme » 16.09.2020 - 12:05

Dr aidin salih alıntıdır.

Hastalıklar hazmın bozulmasıyla hasıl olur. Hazmın bozulmasıyla ortaya çok fazla metabolik atık çıkar. Bu metabolik atıklar damarları tıkar ve dokularda birikir. Dokularda birike birike zamanla organların hastalanmasına yol açar.

Örneğin atıklar dokularda birikirse yumuşak doku romatizması gelişir. Böbrekte toplanırsa böbrek, eklemlerde birikirse iltihaplı eklem romaztizması, karaciğerde toplanırsa karaciğer hastalıkları oluşur.


Bir hastadan alıntıdır.

Sorun kanla bağlantılı 20 gün 40 gün 7 gün su orucu yapılmalı. Aç beden önce yağları yakar.Sonra kilokojen depoları yakar. Sonra depo boşalır gelir hasta hücreleri yakar. Sorun kanla bağlantılı makattan sülük tutturulur sülük pis kanı emer, Hacamat yapılır, Sorun kanla alakalı Kan temiz olmadan sorun çözülmez. Bu özel bir gayret gerektirir.

Kısaca özetlemek gerekli ise günümüzde hastalıkların birçoğu zararlı kimyasallar, sağlıksız beslenme, hazır gıdalar, hareketsizlik ile vucutta bireken toksik maddeler vucuttan atılamayarak dokuları organları hasta eder.

Followme
Mesajlar: 258
Kayıt: 17.08.2019 - 14:57
Şehir: Nevşehir
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Re: Dr. Aidin ve bir hasta yorumu

Mesajgönderen Followme » 17.09.2020 - 11:07

yaga yazdı:şöyle zırva konular açmayın arkadaşım.

1. su orucu öneren herhangi bir insan, acilen ruh hastalıkları polikliniğe yatırılmadır.

2. kilokojen ne aq? ne la bu bilen var mı? aç beden önce yağ yakarmış falan, ilkokul fen kitaplarında bile karbonhidrat>yağ>protein diye yazıyor.

3. hacamat??? sülükk??? bunlar tamamen batıl saçmalıklardır, geleneksel yapılan zırvaların tek bir bilimsel temeli yoktur. Lan her şeyi geçin, makattan tutulan sülük kanı nasıl emecek aq? götle kanın ne alakası var? fantezinize bari bahane üretmeyin ahahah.


Kardeş işi dalgaya vurma işine bak ankilozon spondilit, hemeoroidden kurtulan birçok insan var ukala ukala buraya yorum yazma, senin gibi alaycı, bencil, bilmiş insanlar burdaki hasta insanlara zarar veriyor mümkünse alaycı yorumların sende kalsın. Tıp tedviside, bitkisel tedavilerde fayda sağlayan rahatsızlıklar var.