halsizlik yorgunluk

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
orhan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

halsizlik yorgunluk

Mesaj gönderen orhan »

değerli form üyesi arkadaşlar
bu hastalıkta aşırı yorgunluk halsizlik çeken varmı varsa neler yaptınız paylaşmanızı rica ederim
selamlar
efsane2036
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Re: halsizlik yorgunluk

Mesaj gönderen efsane2036 »

Alakasını yasadım votamın destegı al
Angara
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen Angara »

orhan yazdı:değerli form üyesi arkadaşlar
bu hastalıkta aşırı yorgunluk halsizlik çeken varmı varsa neler yaptınız paylaşmanızı rica ederim
selamlar
Yaşanıyor, aynı zamanda antib lerde yapiyor
orhan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen orhan »

Angara yazdı:
selamlar
Yaşanıyor, aynı zamanda antib lerde yapiyor
selam ilginiz için teşekkür ederim
son 2 yıldır antibiyotik kullanmıyorum tek kullandığım propolis
crunkstar

Mesaj gönderen crunkstar »

bende hem antb kullanırken hemde kullanmazken şiddetli yorgunluk oluyor bacaklarım top oynamışım gibi hamlamış oluyor. tam kesmesede beta glukan yanına 6 tane daha takviye kullanıyorum. bu hastalık varken ligone beta glukanı hayatınızdan cıkarmamanız gerekiyor. beta glukan 1. sırada şart. para çoksa enterogermina ve uygun fiyatlı balen v5 öneririm yorgunluk ve ağrı çoksa bromelain de çok iyi gelir.
Angara
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen Angara »

crunkstar yazdı:bende hem antb kullanırken hemde kullanmazken şiddetli yorgunluk oluyor bacaklarım top oynamışım gibi hamlamış oluyor. tam kesmesede beta glukan yanına 6 tane daha takviye kullanıyorum. bu hastalık varken ligone beta glukanı hayatınızdan cıkarmamanız gerekiyor. beta glukan 1. sırada şart. para çoksa enterogermina ve uygun fiyatlı balen v5 öneririm yorgunluk ve ağrı çoksa bromelain de çok iyi gelir.

Ligone beta glucan hangsii gerçeği doğrusu ?? Kadir beyin dediği hangisi onu bulamadım
Targocid

Mesaj gönderen Targocid »

Var abi. Olmaz mi? :D Halsizlik, üşüme ve kasık ağrısı geçmeyen ve benim hayat standartlarımı başından beri etkileyen 3 ana semptom. Ne yaptıysam da düzelmedi bu 3 semptom. Başından beri de var.

Barış
Targocid

Mesaj gönderen Targocid »

crunkstar yazdı: tam kesmesede beta glukan yanına 6 tane daha takviye kullanıyorum. bu hastalık varken ligone beta glukanı hayatınızdan cıkarmamanız gerekiyor. beta glukan 1. sırada şart. para çoksa enterogermina ve uygun fiyatlı balen v5 öneririm yorgunluk ve ağrı çoksa bromelain de çok iyi gelir.
Karaciğere dikkat et. Hepsini birlikte kullanma bana sorarsan. Bromelain de kullandım ben. Hiçbir etkisini görmedim.
crunkstar

Mesaj gönderen crunkstar »

Targocid yazdı:
crunkstar yazdı: tam kesmesede beta glukan yanına 6 tane daha takviye kullanıyorum. bu hastalık varken ligone beta glukanı hayatınızdan cıkarmamanız gerekiyor. beta glukan 1. sırada şart. para çoksa enterogermina ve uygun fiyatlı balen v5 öneririm yorgunluk ve ağrı çoksa bromelain de çok iyi gelir.
Karaciğere dikkat et. Hepsini birlikte kullanma bana sorarsan. Bromelain de kullandım ben. Hiçbir etkisini görmedim.
bazı günler 1 tanesini yutmuyorum ama düzenli olarak 2 şer saat ara ile hepsini yutuyorum beta glukan - v5 - polen - propolis - ala - bromelain - kabak ç. yağı. bazı günler birini atlıyorum. bence bromelainin gözle görülecek bir faydası bizim hastalıkda yok. çogu sporcu cabuk toparlanmak için kullanıyor ve antrenmanlarda açık ara kullandığı dönem ile kullanmadıgı dönemde fark oldugunu söylüyorlar. bizim ağrı sebebi farklı olduğu için tam fark ettirmese de bence bizim hastalıkta başrol bir takviye. bromelain onarım makinasıdır. ama enfeksiyon varsa bromelainden fayda görülmemesi normal. ilac bile tam fayda etmiyor takviyeler ne yapsın. 75 gündür en baba ilacları içmişim 9 gündür ilac icmiyorum ben geliyorum diyor.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

selamlar
Orhan kardesim merhaba, vücudumuzun herhangi bir yerinde olan bir enfeksiyon halsizlik, yorgunluk eklem ve kas agrilari yapar. Heleki bu yıllarca suren kronik prostatit beraberinde bazı kronik hastaliklarda getiriyor. Yorgunluk, eklem ve kas agrilari, sabahlari hic uykunuzu almamis gibi uyanmak, anksiyete gibi. Prostatinizda enfeksiyon devam edebilir. Kontrol ettirmeniz gerekir.