Hidrosel ameliyatı için önerileriniz

Uygun kategori bulamadığınız konularınızı buraya açabilirsiniz.
mertianss
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Hidrosel ameliyatı için önerileriniz

Mesaj gönderen mertianss »

Kadir abi ve diğer büyüklerim
Yakın zamanda hidrosel ameliyati olacağım fakat doktorum ameliyat sonrası sonda takilacagini söyledi. Bu durum beni ameliyattan soğuttu çünkü prostatı irrite edeceğinden endişelendim ama ameliyati olmam da lazım şişlik çok arttı.
Kronik prostatit olup varikosel gibi urolojik ameliyat olan sıkıntı yaşayan oldu mu hiç ?
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Re: Hidrosel ameliyatı için önerileriniz

Mesaj gönderen kadir »

Hidrosel ameliyati işlem olarak basittir. Yanliz ihmale gelmez drunuz uygun görduyse ameliyatinizi olunuz.
aaW

Mesaj gönderen aaW »

mertianss yazdı:Kadir abi ve diğer büyüklerim
Yakın zamanda hidrosel ameliyati olacağım fakat doktorum ameliyat sonrası sonda takilacagini söyledi. Bu durum beni ameliyattan soğuttu çünkü prostatı irrite edeceğinden endişelendim ama ameliyati olmam da lazım şişlik çok arttı.
Kronik prostatit olup varikosel gibi urolojik ameliyat olan sıkıntı yaşayan oldu mu hiç ?
Abi merhabalar. Hidrosel neyden sonra gelişti size? Şislik cok arttı demissiniz zamanla mı buyudu? Benim de 1 yildan uzun suredir var ve ameliyat gerektirmez diyorlar bunun icin o yuzden merak ettim. Bir de prostatitten sonra mi basladi?
Hola
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen Hola »

Hidrosel ne demek ki?
mertianss

Bende varkosel ameliyatından hemen sonra başladı gerçi ameliyattan 5 6 ay kadar sonra prostatit de başladı. 4yil önce olmuştum ameliyati. Şişlik konusunu da kafana takma belli bir seviyeye gelene kadar ameliyat etmiyorlar. oturmani kalkmani rahatsız etcek duruma geldiğinde doktora gozukursun yani hidroselin kucukken ameliyat edecek doktor kapı kapı arama yapmiyolar çünkü ben aradım Parama yazık oldu
mertianss

kadir yazdı:Hidrosel ameliyati işlem olarak basittir. Yanliz ihmale gelmez drunuz uygun görduyse ameliyatinizi olunuz.
Kadir Abi dün ameliyat oldum sonda takılı kaldı bir gün boyunca. Bugün cikarirlarken çok canım yandı sonda varken de hep prostat sıvısı geldi penis ucudunda. Şuan zor işeme ve acayip yanma var. Benim kp semptom olarak idrar sorunu yaşamadım hep ağrıya yönelikti. Bu sondanin yan etkisi mi geçer mi abi
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

mertianss yazdı:
kadir yazdı:Hidrosel ameliyati işlem olarak basittir. Yanliz ihmale gelmez drunuz uygun görduyse ameliyatinizi olunuz.
Kadir Abi dün ameliyat oldum sonda takılı kaldı bir gün boyunca. Bugün cikarirlarken çok canım yandı sonda varken de hep prostat sıvısı geldi penis ucudunda. Şuan zor işeme ve acayip yanma var. Benim kp semptom olarak idrar sorunu yaşamadım hep ağrıya yönelikti. Bu sondanin yan etkisi mi geçer mi abi
Bir hafta sonra gecer kardesim normaldir sondanin tahris ettigi yerlerin acisidir onlar.