Ayak üşümesine çözüm

Uygun kategori bulamadığınız konularınızı buraya açabilirsiniz.
HecTRa
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Ayak üşümesine çözüm

Mesaj gönderen HecTRa »

Arkadaşlar aktardan papatya yağı aldım 4 5 gün gece yatmadan ayaklarıma sürdüm poşetle sarıp üstüne çorap giyip uyudum yüksek oranda üşüme olmuyor tabi gene de çift çorap ve botla geziyorum tedbirimi alıyorum. Ayak üşümesi olan arkadaşlara duyurulur. Kesinlikle deneyin
Followme
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Re: Ayak üşümesine çözüm

Mesaj gönderen Followme »

Bende yoğun ayak üşümesi olur. Yıllardır böyle yani bu yöntem kalıcımı geçici bir yöntemmi
orhan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen orhan »

HecTRa yazdı:Arkadaşlar aktardan papatya yağı aldım 4 5 gün gece yatmadan ayaklarıma sürdüm poşetle sarıp üstüne çorap giyip uyudum yüksek oranda üşüme olmuyor tabi gene de çift çorap ve botla geziyorum tedbirimi alıyorum. Ayak üşümesi olan arkadaşlara duyurulur. Kesinlikle deneyin
selam Herkese ayak üşümesinin çözümü çok basit
sıcak tutacaksın bu kadar
HecTRa

Mesaj gönderen HecTRa »

Followme yazdı:Bende yoğun ayak üşümesi olur. Yıllardır böyle yani bu yöntem kalıcımı geçici bir yöntemmi
Hocam ben yaptım baya etkisi oldu ne yaparsam yapayım ayaklarım ısınmıyordu bilemiyorum kalıcı mı geçici mi
HecTRa

Mesaj gönderen HecTRa »

orhan yazdı:
HecTRa yazdı:Arkadaşlar aktardan papatya yağı aldım 4 5 gün gece yatmadan ayaklarıma sürdüm poşetle sarıp üstüne çorap giyip uyudum yüksek oranda üşüme olmuyor tabi gene de çift çorap ve botla geziyorum tedbirimi alıyorum. Ayak üşümesi olan arkadaşlara duyurulur. Kesinlikle deneyin
selam Herkese ayak üşümesinin çözümü çok basit
sıcak tutacaksın bu kadar
Hocam bilmiyorum ne iş yapıyorsun ama herkes için böyle olmuyor maalesef ben askeri personelim ne zaman nerede olacağım belli olmuyor soğuğa çok maruz kalıyoruz. Sıcak tutsam bile faydası olmuyordu o kadar vahimdi ben bundan şifa buldum bu konuda onu yazdım