kronik kabızlık yaşıyan 2 yaşındaki yeğenim için doktor tavsiyesi

Uygun kategori bulamadığınız konularınızı buraya açabilirsiniz.
deva
Hastalık Başlangıç Yılı: 2007

kronik kabızlık yaşıyan 2 yaşındaki yeğenim için doktor tavsiyesi

Mesaj gönderen deva »

merhaba arkadaşlar.bende yıllardır kronik prostatit hastasıyım.ara ara siteyi takip ediyorum.tedavinizi aksatmayın.psikolojik yardım da almanızı tavsiye ediyorum.başlığı açmamın sebebine gelince sizden bir istirahamım var.2 yaşındaki erkek bir yeğenim var ve doğuştan sürekli kabız ,karnı gaz doluyor,şişiyor.yürüyebiliyor bu arada.yatalak değil.başka bir sağlık sorunu yok.yalnızca ciddi kabızlığı var.çok çok nadir ilaçsız ve fitilsiz büyük abdestini yapabiliyor.bir kaç doktora gösterdik.bağırsak tembelliği diyor doktorlar.ilaçlar da bazen fayda etmiyor.hastaneye götürüp lağman yapmak zorunda kalıyorlar.doktorlar küçük yaşta olduğu için fitile de sürekli alıştırmak istemiyorlar.aç karnına kaysı suyu ve yediklerine aşırı derecede önem verdikleri zaman ancak oda ortalama bir hafta sonra kendiliğinden yapabiliyor.tuvaletini yaparken çok zorlanıyor,ıkınıyor.tavsiye edebileceğiniz iyi bir doktor veya hastane var mı. ya da bir besin ,yöntem vb.tavsiyeleriniz nelerdir.yardımcı olursanız çok sevinirim..istanbulda oturuyorlar.hepimize Rabbim hayırlı şifalar versin.
"O kimseler ki, başlarına bir musibet geldiğinde 'Biz Allah'ın kullarıyız; dönüşümüz de ancak Onadır' derler."
Bakara Sûresi, 2:156

"Beni yediren ve içiren Odur. Hastalandığımda bana şifa veren de Odur."
Şuarâ Sûresi, 26:79-80.