buyuk tuvalet idrar uyumsuzluğu,

Uygun kategori bulamadığınız konularınızı buraya açabilirsiniz.
canadianguy1
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

buyuk tuvalet idrar uyumsuzluğu,

Mesaj gönderen canadianguy1 »

Merhabalar forumda çok kez bağırsak problemlerinin önemine değinilen konular konuşuldu lakin boyle birşey yaşayan arkadaşlar var mı sormak istiyorum , buyuk tuvaletiniz için ıkınırken ve yaparken aynı anda küçük tuvaletinde kesik kesik çıkması gibi bir durum yaşayan varmı ? eğer büyük tuvalet hissediyorsam başlamadan küçük tuvaleti önce yapmaya çalışıyorum daha önceleri çok daha kötüyken önce küçük tuvalet hiç çıkmıyordu bile buyuk tuvaleti yapmadan ama buyuk tuvalete sıkışıkken,şimdi önce az bir miktar yapıp (70-80ml) bu durumu engellemeye çalışsam bile hiç idrar hissetmesem bile ve buyuk tuvalet yaparken çıkmasa bile ıkınıp büyük tuvaleti yaptıktan sonra penisin içine damla damla gelip yine ıkınıp yapma ihtiyacı....
anlatabildiğimce kibarca ve anlaşılır anlatmaya çalıştım gerçekten kompleks bir durum, buna benzer ve ya bu tarz büyük -küçük tuvalet uyumsuzlukları yaşayan varmı?
Erkan987
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Re: buyuk tuvalet idrar uyumsuzluğu,

Mesaj gönderen Erkan987 »

canadianguy1 yazdı:Merhabalar forumda çok kez bağırsak problemlerinin önemine değinilen konular konuşuldu lakin boyle birşey yaşayan arkadaşlar var mı sormak istiyorum , buyuk tuvaletiniz için ıkınırken ve yaparken aynı anda küçük tuvaletinde kesik kesik çıkması gibi bir durum yaşayan varmı ? eğer büyük tuvalet hissediyorsam başlamadan küçük tuvaleti önce yapmaya çalışıyorum daha önceleri çok daha kötüyken önce küçük tuvalet hiç çıkmıyordu bile buyuk tuvaleti yapmadan ama buyuk tuvalete sıkışıkken,şimdi önce az bir miktar yapıp (70-80ml) bu durumu engellemeye çalışsam bile hiç idrar hissetmesem bile ve buyuk tuvalet yaparken çıkmasa bile ıkınıp büyük tuvaleti yaptıktan sonra penisin içine damla damla gelip yine ıkınıp yapma ihtiyacı....
anlatabildiğimce kibarca ve anlaşılır anlatmaya çalıştım gerçekten kompleks bir durum, buna benzer ve ya bu tarz büyük -küçük tuvalet uyumsuzlukları yaşayan varmı?
Bende de öyle oluyor büyük tuvaletten sonra kesik kesik işiyorum o sıkıntı değil onceden beri var bende ama sıkıntı büyük tuvaletten sonra ıkındıkca idrarin gelmeye devam etmesi idrar hissinin gitmemesi sende oluyor mu bilmiyorum.
canadianguy1
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Re: buyuk tuvalet idrar uyumsuzluğu,

Mesaj gönderen canadianguy1 »

Erkan987 yazdı:
canadianguy1 yazdı:Merhabalar forumda çok kez bağırsak problemlerinin önemine değinilen konular konuşuldu lakin boyle birşey yaşayan arkadaşlar var mı sormak istiyorum , buyuk tuvaletiniz için ıkınırken ve yaparken aynı anda küçük tuvaletinde kesik kesik çıkması gibi bir durum yaşayan varmı ? eğer büyük tuvalet hissediyorsam başlamadan küçük tuvaleti önce yapmaya çalışıyorum daha önceleri çok daha kötüyken önce küçük tuvalet hiç çıkmıyordu bile buyuk tuvaleti yapmadan ama buyuk tuvalete sıkışıkken,şimdi önce az bir miktar yapıp (70-80ml) bu durumu engellemeye çalışsam bile hiç idrar hissetmesem bile ve buyuk tuvalet yaparken çıkmasa bile ıkınıp büyük tuvaleti yaptıktan sonra penisin içine damla damla gelip yine ıkınıp yapma ihtiyacı....
Bende de öyle oluyor büyük tuvaletten sonra kesik kesik işiyorum o sıkıntı değil onceden beri var bende ama sıkıntı büyük tuvaletten sonra ıkındıkca idrarin gelmeye devam etmesi idrar hissinin gitmemesi sende oluyor mu bilmiyorum.
evet bendede var onlar asıl söylemek istediğim büyük tuvalet yapmak için ıkındığım sırada eş zamanlı çıkması biri için ıkınınca diğerininde çıkması