Koku alamama

Uygun kategori bulamadığınız konularınızı buraya açabilirsiniz.
Kartal424
Hastalık Başlangıç Yılı: 2009

Koku alamama

Mesaj gönderen Kartal424 »

Arkadaslar kusura bakmayin konu disi ama belki basina gelen vardir diye yaziyorum sunizit koku alamama yaparmi coranami dudagim kabarik 5 gundur koku alamiyorum arda gelip 5 dakika gidiyor himalaya tuzu cekiyorum burnuma aciyor ama koku gene yok basina boyle gelen varmi
ogz89
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Re: Koku alamama

Mesaj gönderen ogz89 »

Kartal424 yazdı:Arkadaslar kusura bakmayin konu disi ama belki basina gelen vardir diye yaziyorum sunizit koku alamama yaparmi coranami dudagim kabarik 5 gundur koku alamiyorum arda gelip 5 dakika gidiyor himalaya tuzu cekiyorum burnuma aciyor ama koku gene yok basina boyle gelen varmi
Koku alamama tat alamama virüs belirtisidir
clark
Hastalık Başlangıç Yılı: 2003

Mesaj gönderen clark »

Kartal424 yazdı:Arkadaslar kusura bakmayin konu disi ama belki basina gelen vardir diye yaziyorum sunizit koku alamama yaparmi coranami dudagim kabarik 5 gundur koku alamiyorum arda gelip 5 dakika gidiyor himalaya tuzu cekiyorum burnuma aciyor ama koku gene yok basina boyle gelen varmi
Kendini izole et büyük ihtimal corona virüsü var sende
eylber
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen eylber »

Net corona belirtisi hemen test yaptırın izole edin kendinizi,inş değildir ama.!!!
Pablos

Mesaj gönderen Pablos »

Çok birşey olacağını sanmıyorum dostum , benim arkadaşlarımın çoğu atlattı sadece izole et kendini durum kötüleşirse 112 ararsın ama sanmıyorum pek birşey olacağını tek tavsiyem tarçın bal sirke limondan bir çay yapmak ama doktora danış tabi ne olur ne olmaz
Pablos

Mesaj gönderen Pablos »

Birşey olacağını sanmıyorum derken yaşının genç ve kronik bir rahatsızlığının olmadığını varsayarak söylüyorum belirteyim
Kartal424

Arkadaslar tesekur ederim yorumlariniz icin kronik prostatit disinda pek rahatsizligim yok cok sukur bide sunizit var balgam atiyorum atesim yok
prostamood
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen prostamood »

Kartal424 yazdı:Arkadaslar tesekur ederim yorumlariniz icin kronik prostatit disinda pek rahatsizligim yok cok sukur bide sunizit var balgam atiyorum atesim yok
Sinüzit koku alamama problemi yapar. Bende yaklaşık 5 aydır koku ve tat az alıyorum. En başta korktum covid pozitifim diye. Fakat tüm tetkikler yapıldı geniz eti çıktı. Doktor sinüzit var mı yok mu ilk önce onu kontrol etmişti. Koku tat tamamen yoksa covid testi yaptır. Fakat koku yok tat var veya ikisinde azalma varsa sinüzit nedeniyle problem yaşıyorsundur diye düşünüyorum. Geçmiş olsun.
Kartal424

Evet kardesim bugun koku geldi sunizit den tat var grib olmusum ara ara sidetine gore godip geliyor saolasin