Makatta seyirme ve çamaşırda leke

Uygun kategori bulamadığınız konularınızı buraya açabilirsiniz.
Hergele
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Makatta seyirme ve çamaşırda leke

Mesaj gönderen Hergele »

Arkadaşlar bugün makatta seyirmeler arttı ve çamaşırda da dışkı lekesi vardı bunu yaşayan oldu mu ?
Doktor değilim yazdıklarım kişisel tecrübeler ve araştırmalarım sonucu öğrendiklerimdir şifa dilerim.
muzdarip

Re: Makatta seyirme ve çamaşırda leke

Mesaj gönderen muzdarip »

makatta seyirme ne demek nasıl oluyor?
Mrshadow

Mesaj gönderen Mrshadow »

Hergele yazdı:Arkadaşlar bugün makatta seyirmeler arttı ve çamaşırda da dışkı lekesi vardı bunu yaşayan oldu mu ?
dışkı lekesi olmaz. prostat glanındaki tortulasmis semendir o
prostatit semptomlari bunlar
tedavisi belli
efsane2036
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen efsane2036 »

Mrshadow yazdı:
Hergele yazdı:Arkadaşlar bugün makatta seyirmeler arttı ve çamaşırda da dışkı lekesi vardı bunu yaşayan oldu mu ?
dışkı lekesi olmaz. prostat glanındaki tortulasmis semendir o
prostatit semptomlari bunlar
tedavisi belli
Makatta semenın ne işi var ?
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Kardesim, makatta kasilmalar olabilir...bu semptomlar oluyor. Sindirimde sorun oldugu icin kalin bagirsak son cikışinda dışkı kalıntısi kaliyor bu kalinti segirme sonucunda makattan sızma yapiyor. Öyle durumda makati iyice yika ve kurula.Probiyotik beslen, kefir, boza tuket leblebi ile beraber. Her aksam tuketebilirsin. Muazzam faydasi var.
ahmak
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen ahmak »

Benzer bir sorun yaşamıştım. Kaşıntı ve makatta akıntı oluyordu. Sonra mukus gelmişti ve sorunu çözemedim bir türlü. Sebebi de belli değil. Fistülden şüpheleniyorum.
Hergele

Mesaj gönderen Hergele »

ahmak yazdı:Benzer bir sorun yaşamıştım. Kaşıntı ve makatta akıntı oluyordu. Sonra mukus gelmişti ve sorunu çözemedim bir türlü. Sebebi de belli değil. Fistülden şüpheleniyorum.
Hocam zaten çamaşırda akıntı şeklinde lekeler olduğunda bende de mukus geliyor.
Doktor değilim yazdıklarım kişisel tecrübeler ve araştırmalarım sonucu öğrendiklerimdir şifa dilerim.
Hergele

Mesaj gönderen Hergele »

muzdarip yazdı:makatta seyirme ne demek nasıl oluyor?
Hocam kas titremesi olur ya ona benzer ya da göz seyirmesi tarzında makat çıkışında benzer titreme oluyor.
Kartal424
Hastalık Başlangıç Yılı: 2009

Mesaj gönderen Kartal424 »

Hergele takma kafana bilende yaziyor bilmeyende ))benimde olurdu kadir abinin dedigi dogru bende oluyor arasira makat catlagi ic hemoroit varsa baktir gecici merak etme yanliz makati temiz tut gecmis olsun sicak banyo iyi gelir
lullaby27
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen lullaby27 »

Hergele yazdı:
Hocam kas titremesi olur ya ona benzer ya da göz seyirmesi tarzında makat çıkışında benzer titreme oluyor.

hocam geçmiş olsun tekrar..rektoskopide çatlak var demişti sana sanırım son gittiğin doktor..sızıntının ve seyirmenin nedeni bu muhtemelen .sana rektoskopi sonrası çatlak(fissür) için herhangi bir tedavi uygulanmadı mı peki ?
Metee6

Mesaj gönderen Metee6 »

Ben 4-5 sene once siddetli fissur gecirdim, iltihap kanama oluyordu surekli, sanki biri oklavayla vuruyordu alttan alttan, kucuk bir operasyonla %95 gecti, yakin zamanda rektoskopide yapildi makat icinde yer yer catlaklar var dedi dr fitil vermisti. Ama surekli kabiz hali var , fissurede sebep kabizlik oldu zaten. Tabi ozaman prostatitle alakali bir durumum yokru. Seyrime dedigin sey bende de oluyor ara ara, bazende cok az iltihap, damla damla kan geliyor. Rektoskopi yaptirmadan ne oldugunu anlaman zor.
Hergele

Mesaj gönderen Hergele »

lullaby27 yazdı:
Hergele yazdı:

hocam geçmiş olsun tekrar..rektoskopide çatlak var demişti sana sanırım son gittiğin doktor..sızıntının ve seyirmenin nedeni bu muhtemelen .sana rektoskopi sonrası çatlak(fissür) için herhangi bir tedavi uygulanmadı mı peki ?
Hocam önceki hiç bir şey yok son doktor da fissür ama en fazla kaşıntı yapar çok küçük dedi. Tedavi vermedi ama küçük dediği fissür bende 8 9 ay önce oluşmuştu nasıl geçmemiş onu da anlamadım.
Mrshadow

Mesaj gönderen Mrshadow »

ben makatta değil önde leke oldğunu sanmıştım
bence sen genel cerraha gorun, bağırsak ya da makatta sorun olabilir
Hergele

Mesaj gönderen Hergele »

Mrshadow yazdı:ben makatta değil önde leke oldğunu sanmıştım
bence sen genel cerraha gorun, bağırsak ya da makatta sorun olabilir
Göründüm hocam küçük bir fissür dışında bir şey yok dedi. İbs var bende o da 9 aydır var hiç böyle bir sorun yaşamamıştım.