firstranger iletşim

Uygun kategori bulamadığınız konularınızı buraya açabilirsiniz.
Furkanal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

firstranger iletşim

Mesaj gönderen Furkanal »

Herkese merhaba. Forumda mutlaka burası haricinde birbirleriyle de telefonla iletişime geçen arkadaşlar vardır birbirine yardımcı ve destek olan. Bu bağlamda benimde "firstranger" kullanıcı adlı arkadaşa ulaşmam gerçekten önem teşkil ediyor. Her ne kadar forum üzerinden mesaj atsam da kendisinini son girişi üzerinden 1 yılı aşkın zaman geçmiş.

Kendisinin özel iletişim bilgesi bulunan biri varsa aramızda, önce tabi kii onunda onayıyla benimle numarasını özelden paylaşırsa cidden çok ama çok memnun olurum. Herkese geçmiş olsun.
Hergele
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Re: firstranger iletşim

Mesaj gönderen Hergele »

Valla o arkadaşı ben de merak ettim de haber yok sanırım.
Doktor değilim yazdıklarım kişisel tecrübeler ve araştırmalarım sonucu öğrendiklerimdir şifa dilerim.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Furkanal yazdı:Herkese merhaba. Forumda mutlaka burası haricinde birbirleriyle de telefonla iletişime geçen arkadaşlar vardır birbirine yardımcı ve destek olan. Bu bağlamda benimde "firstranger" kullanıcı adlı arkadaşa ulaşmam gerçekten önem teşkil ediyor. Her ne kadar forum üzerinden mesaj atsam da kendisinini son girişi üzerinden 1 yılı aşkın zaman geçmiş.

Kendisinin özel iletişim bilgesi bulunan biri varsa aramızda, önce tabi kii onunda onayıyla benimle numarasını özelden paylaşırsa cidden çok ama çok memnun olurum. Herkese geçmiş olsun.
Furkanal kardeşim, firstranger'in mailini özelden sana gonderdim. Haber alirsan bana yazarsan sevinirim.
Furkanal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen Furkanal »

kadir yazdı:
Furkanal yazdı:Herkese merhaba. Forumda mutlaka burası haricinde birbirleriyle de telefonla iletişime geçen arkadaşlar vardır birbirine yardımcı ve destek olan. Bu bağlamda benimde "firstranger" kullanıcı adlı arkadaşa ulaşmam gerçekten önem teşkil ediyor. Her ne kadar forum üzerinden mesaj atsam da kendisinini son girişi üzerinden 1 yılı aşkın zaman geçmiş.

Furkanal kardeşim, firstranger'in mailini özelden sana gonderdim. Haber alirsan bana yazarsan sevinirim.
Kadir abicim çok teşekkür ederim. Tabii ki inşallah haber alayım da hemen bilgilendiririm.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Rica ederim kardesim..