ilişki ve mastürbasyon için kayganlaştırıcı

Uygun kategori bulamadığınız konularınızı buraya açabilirsiniz.
ekin
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

ilişki ve mastürbasyon için kayganlaştırıcı

Mesaj gönderen ekin »

herkese merhaba ve acil şifalar
ben mastürbasyon için bebe yağı kullanıyorum fena değil ama değiştirmek istiyorum
cinsel ilişki için cabs glide su bazlı jel kullanıyorum, başarılı ama farklı deneme yapabilirim, bu ürün mastürbasyon için uygun değil
cinsel ilişki ve mastürbasyon için kayganlaştırıcı önerilerinizi bekliyorum.
darkblues
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Re: ilişki ve mastürbasyon için kayganlaştırıcı

Mesaj gönderen darkblues »

Ben mastürbasyon için duş jeli kullanıyorum. Acaba prostatit olan birisi için zararı varmıdır?Bende baby oil deneyim.Durexin falan kayganlaştırıcaları var ama hiç denemedim. Detay çok PH değeri falan tahriş edici olmaması lazım.Sonuçta üretradan içeri girebilir.Ne narin prostatımız varmış.Aslında sıvı antibiyotiği de üretradan içeri verecen kestirme yol:) Nasıl mikrop oradan girdiyse ilaçta girse keşke..
blackrow67
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen blackrow67 »

Duş jeli, bebek yağı bu gibi kimyasal şeyleri kullanırsanız kendinizi daha kötü edersiniz. Bu iş için üretilmiş şeyleri kullanın.
darkblues

Ne mesala?
lobotomi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen lobotomi »

Keten tohumu iyi oluyor. Hem de kimyasal yok. Yeteri kadar su içerisine koyup jelleşene kadar kaynatıyorsunuz. süzüp uygun bir sıvı sabun şişesine koyup soğuyunca kullanabilirsiniz.
crunkstar

Mesaj gönderen crunkstar »

darkblues yazdı:Ben mastürbasyon için duş jeli kullanıyorum. Acaba prostatit olan birisi için zararı varmıdır?Bende baby oil deneyim.Durexin falan kayganlaştırıcaları var ama hiç denemedim. Detay çok PH değeri falan tahriş edici olmaması lazım.Sonuçta üretradan içeri girebilir.Ne narin prostatımız varmış.Aslında sıvı antibiyotiği de üretradan içeri verecen kestirme yol:) Nasıl mikrop oradan girdiyse ilaçta girse keşke..
hocam ph değeri diyorsun duş jeli ile bu işi yapıyorsun olacak iş değil. durex alovera 2 in 1 gerçek bir makina. tam 4 5 yıldır kullanıyorum. çeşitli sitelerde indirim oluyor. 25 30 tl ye 200ml geliyor çok da uygun kokusuda yok on numara bir ürün. diğer bütün ürünler kesinlikle dokunur adama. geçen az bişey duş jeli kaçtı içine 2 saat çok canım yandı. benim penis içinde yara var ye çok net şekilde bunu hissediyorum ben prostatit falan değilim. benim 1 tane şikayetim var. çüküm acıyor. yanıyorum. ilac kullanınca azalıyor bırakınca geri artıyor. resmen içinde maket bıçağı ile kesilmiş gibi yara var. sağa sola dönünce bile acı şeklim değişiyor.
darkblues

Belkide bazılarımızdaki boşalırken yanma sorunu yanlış ürün seçiminden kaynaklanıyordur. Ama bende daha evvel bir sorun yapmıyordu duş jeli veya sıvı sabun. Sendeki penis içi yarası neden oldu? Üretraya bir müdahale olmuşmuydu önceden idrar yaparken de oluyormu?
crunkstar

darkblues yazdı:Belkide bazılarımızdaki boşalırken yanma sorunu yanlış ürün seçiminden kaynaklanıyordur. Ama bende daha evvel bir sorun yapmıyordu duş jeli veya sıvı sabun. Sendeki penis içi yarası neden oldu? Üretraya bir müdahale olmuşmuydu önceden idrar yaparken de oluyormu?
bel soğukluğu yaşamadan önce 15 gün boyunca çok şiddetli kaşıntı olan sağ alt köşede bel soguklugu yaşadıgımdan beri kesik acısı var. idrarda var penise dikkatsiz müdahalede acı var. boşalma sonrası var. bazen durduk yerede var. ilaçla çok minimum oluyor sonra tekrar içindeki yara büyüyor. sinirsel olduğunu düşünmek için o bölgeye dikkatsız müdahelem olursa elektrik çarpıyor acıyor. kökünü sıkıp elleyemiyorum 11 aydır.
darkblues

Bu arada aramızda belki yapan vardır diye yazıyorum kendi tükürüğünüz dahi olsa tükürükle mast. yapmayın. Ağzınızda kandida mantarı var ise direkt prostata yerleşebilir ona göre...
darkblues

Bana korunmalı ilişkiye girdiğim kadının önceden ağzını sildiği peçete ile kondom çıktığı anda benim makinayıda silmesi sonucunda Prostata Candida yerleşti.Peçete kurbanıyım yani :D
Bu seks işi gerçekten çok tehlikeli bir hal alıyor mikrobiyoloji dünyasını inceleyince...
herseyiyiolucak

Mesaj gönderen herseyiyiolucak »

Sizde dilde o tabakadan var mı? Net belirtilerinden biri sanırım
Followme
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen Followme »

Bence ağızda mantar bakteri daha fazla özellikle geçenlerde test ettim dilim bembeyaz suya tükürdüm dibe doğru ağ oluştu.

Elma sirkesi ile gargara yaptım tekrar test ettim sonuç biraz azalma oldu.

Yani ağızda olan mantar oral ile bulaşabilir. Uzak durulması gereken bir durum...
darkblues

Dilde beyazlık vardı.Sürüntü alındı mantar kültürü için ancak üreme olmadı. KBB dilin mukozası ile ilgili dedi. Yani kandida dilde değil prostatta çıktı.
darkblues

Followme yazdı:Bence ağızda mantar bakteri daha fazla özellikle geçenlerde test ettim dilim bembeyaz suya tükürdüm dibe doğru ağ oluştu.

Elma sirkesi ile gargara yaptım tekrar test ettim sonuç biraz azalma oldu.

Yani ağızda olan mantar oral ile bulaşabilir. Uzak durulması gereken bir durum...
Yani bunun için bendeki gibi eskorta da gerek yok insanın kendi eşinden de oral yol ile bulaşabilir.
Ayrıca normal kadın vajinasında da var. Çare en iyisi hiç seks yapmamak :)
Ama bu kadar millet neler neler yapıyor niye hiç birşey olmuyor? Bize oluyor? Sadece kandida için değil diğer tüm mikro alem için diyorum...
esanjor01
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen esanjor01 »

Sex de sakin jhonson baby oil falan kullanmayin condom kullandiginizda yirtilma sansini cok arttirir .Petrol icerdiginden .. Kullanilacak urun su bazli olanlardir ... Masturbasyonda baby oil kullanirdim halada kullaniyorum , fakat bununda deriden penis kamisi icerine emilim yapip , bu emilimle kamisa bir zarar verebilecegini dusunuyorum kimyasal sonucta ..Masturbasyon haerketi ile zaten yagi emdiriyorsun kamis derisine ve icerisine ...

https://www.migros.com.tr/durex-natural ... -p-20f96e1

su urunu almistim en iyisi bu diye .. kullanmak nasip olmadi ..( ereksiyon sifir )
darkblues

Ben Dalinin bebek yağını aldım. Evlenene kadar bununla devam :)
clark
Hastalık Başlangıç Yılı: 2003

Mesaj gönderen clark »

darkblues yazdı:Bu arada aramızda belki yapan vardır diye yazıyorum kendi tükürüğünüz dahi olsa tükürükle mast. yapmayın. Ağzınızda kandida mantarı var ise direkt prostata yerleşebilir ona göre...
Bence bu zaten ilişki sonucu olmayan bakteriyel prostatitin en önemli nedeni.
darkblues

Ben bir kere hastanede meni kültürü vermek için elime bir kap verdiler doğru tuvalete.Kimyasal madde testi etkilenmesin diye sabunda kullanmadım mecbur tükürükle yaptım.
Serkankaplan

Mesaj gönderen Serkankaplan »

crunkstar yazdı:
darkblues yazdı:Ben mastürbasyon için duş jeli kullanıyorum. Acaba prostatit olan birisi için zararı varmıdır?Bende baby oil deneyim.Durexin falan kayganlaştırıcaları var ama hiç denemedim. Detay çok PH değeri falan tahriş edici olmaması lazım.Sonuçta üretradan içeri girebilir.Ne narin prostatımız varmış.Aslında sıvı antibiyotiği de üretradan içeri verecen kestirme yol:) Nasıl mikrop oradan girdiyse ilaçta girse keşke..
hocam ph değeri diyorsun duş jeli ile bu işi yapıyorsun olacak iş değil. durex alovera 2 in 1 gerçek bir makina. tam 4 5 yıldır kullanıyorum. çeşitli sitelerde indirim oluyor. 25 30 tl ye 200ml geliyor çok da uygun kokusuda yok on numara bir ürün. diğer bütün ürünler kesinlikle dokunur adama. geçen az bişey duş jeli kaçtı içine 2 saat çok canım yandı. benim penis içinde yara var ye çok net şekilde bunu hissediyorum ben prostatit falan değilim. benim 1 tane şikayetim var. çüküm acıyor. yanıyorum. ilac kullanınca azalıyor bırakınca geri artıyor. resmen içinde maket bıçağı ile kesilmiş gibi yara var. sağa sola dönünce bile acı şeklim değişiyor.
merhaba yara sizde penisin başında mı? Bende penisin başında yara varmış gibi his ediyorum bakteri orayı tahriş etmiş onarmamız gerekiyor ama ne iyi gelir tam olarak kestiremedim
crunkstar

Serkankaplan yazdı:
Dışında yara falan yok hocam iç kenar kökünde yara olduğunu hissediyorum. oda ereksiyon sonrası çeşitli zamanlarda acı yankı yapıyor. çok ilac kullanınca kayboluyor gibi oluyor bırakınca tekrar yara büyüyor ve canımı yakıyor.
Serkankaplan

Mesaj gönderen Serkankaplan »

crunkstar yazdı:
Serkankaplan yazdı:
Dışında yara falan yok hocam iç kenar kökünde yara olduğunu hissediyorum. oda ereksiyon sonrası çeşitli zamanlarda acı yankı yapıyor. çok ilac kullanınca kayboluyor gibi oluyor bırakınca tekrar yara büyüyor ve canımı yakıyor.
Bende de aynı durum var benimki penisin başında içinde yara var gibi duruyor onun için sistokopi yapmayı düşünüyorum ama bir taraftan daha da tahriş olur diye çekiniyorum
crunkstar

Serkankaplan yazdı:
crunkstar yazdı:
Serkankaplan yazdı:
Bende de aynı durum var benimki penisin başında içinde yara var gibi duruyor onun için sistokopi yapmayı düşünüyorum ama bir taraftan daha da tahriş olur diye çekiniyorum
sistoskopi olup hiç penis acısı çekmiyorken 5 6 aydır halen geçmeyen acıları olan adam var. ben onu okuduktan sonra zaten içi çok acıyor biz sistoskopi olursak iflah olmayız bence. bende bunların sistoskopi tutkusunu anlamıyorum hadi içinde yara var tahriş var gördün ne yapacan. 5 tane ilac var zaten ne yapacaksın yani. benim meslekten dolayı sol parmağımda hiç geçmeyen deri dökülmesi tahribat vardı neler yaptım düzelmedi yıllarca bu kadar antibiyotikten sonra o bile dümdüz oldu bakıp bakıp hayrete düşüyorum ne krem kaldı ne sararak çalışmadığım kaldı düzeltemedim. bu kadar ilaçla düzeldi çok şükür ve dahada tahriş olmuyor. bi zikdeki yarayı kapatamadık anasını satayım.
pelkas

Mesaj gönderen pelkas »

ekin yazdı:herkese merhaba ve acil şifalar
ben mastürbasyon için bebe yağı kullanıyorum fena değil ama değiştirmek istiyorum
cinsel ilişki için cabs glide su bazlı jel kullanıyorum, başarılı ama farklı deneme yapabilirim, bu ürün mastürbasyon için uygun değil
:twisted: bebek yağı?
ekin
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen ekin »

pelkas yazdı:
ekin yazdı:herkese merhaba ve acil şifalar
:twisted: bebek yağı?
bebek yağı doktorun tavsiyesidir ama ben yine de prostata zarar verip vermeyeceğinden bihaberim, uzun süre nemli bırakması artısı, leke yapması eksisi