Sonsuza dek acı çekmek

Uygun kategori bulamadığınız konularınızı buraya açabilirsiniz.
MENDERES1983
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Sonsuza dek acı çekmek

Mesaj gönderen MENDERES1983 »

Bugün iyiysen gece yastığa kafanı koyunca yarın kötüleşirmiyim diye korkarak uyumak hastalık ömür boyu yakanı bırakmaz diye iyileşssen bile nüks olur diye sürekli panik atak yaşamak şeker hastası olursun hapın var ilacın var tansiyon,kolestrol,kalp,hepsinin ilacı var rahatlıyorsun bu nasıl bişey dostlarım ölümcül hastalığa yakalansam bir gün bile üzülmem çünkü biliyorsun acıların son bulacak takma kafana demesi kolay psiklojini moralini yüksek tut demesi kolay ama olmuyor olmuyor olmuyor bazen taş olmak istersin bazen toprak bazek kuş bazen böcek hayallerin var yarım kalan umutların var gözyaşı döktüren Yaradana sığınırım yine onun şerrinden bu bünye bunu kaldırmıyor artık isyan değil asilik değil ama hergün acı çekmeye dayanmıyor yüreğim dayanmıyor elim ayağım RABBİM YAŞAMAM HAYIRLI İSE YAŞAT BENİ ÖLÜM HAKKIMDA HAYIRLI İSE AL CANIMI cahilliğimin karşısında sonsuz ilmine sığınırım....
red
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Re: Sonsuza dek acı çekmek

Mesaj gönderen red »

daha yeni hastasınız zamanla şikayetleriniz azalarak ya bitecek ya da hissettirmeyecek hale gelecek..
yasaklara uyun, düzenli sıcak su oturması yapın, düzenli boşalın..
forumu bol bol okuyun..
MENDERES1983

Gecelerim güzdüz gündüzlerim gece oldu ne akıp giden zamanın nede geride bıraktıklarım yüreğim beynim buhran yeri bıraktım artık bu dünyadakileri olan bitenin farkında bile olmadan alıyorum nefesimi istemesemde alıyorum gözlerim korku dolu umutsuzluk dolu gülemiyorum içten yarım hissediyorum bedenimi bir gün bitecek bu acılarım son bulacak gözyaşlarım ama bu dünya beni sevmedi bende sevmiyorum onu...
MENDERES1983

red yazdı:daha yeni hastasınız zamanla şikayetleriniz azalarak ya bitecek ya da hissettirmeyecek hale gelecek..
yasaklara uyun, düzenli sıcak su oturması yapın, düzenli boşalın..
forumu bol bol okuyun..
Teşekkür ederim
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

MENDERES1983 yazdı:Bugün iyiysen gece yastığa kafanı koyunca yarın kötüleşirmiyim diye korkarak uyumak hastalık ömür boyu yakanı bırakmaz diye iyileşssen bile nüks olur diye sürekli panik atak yaşamak şeker hastası olursun hapın var ilacın var tansiyon,kolestrol,kalp,hepsinin ilacı var rahatlıyorsun bu nasıl bişey dostlarım ölümcül hastalığa yakalansam bir gün bile üzülmem çünkü biliyorsun acıların son bulacak takma kafana demesi kolay psiklojini moralini yüksek tut demesi kolay ama olmuyor olmuyor olmuyor bazen taş olmak istersin bazen toprak bazek kuş bazen böcek hayallerin var yarım kalan umutların var gözyaşı döktüren Yaradana sığınırım yine onun şerrinden bu bünye bunu kaldırmıyor artık isyan değil asilik değil ama hergün acı çekmeye dayanmıyor yüreğim dayanmıyor elim ayağım RABBİM YAŞAMAM HAYIRLI İSE YAŞAT BENİ ÖLÜM HAKKIMDA HAYIRLI İSE AL CANIMI cahilliğimin karşısında sonsuz ilmine sığınırım....
Kardesim,bu prostatiti bukadar buyutmene gerek yok. Bunun caresi var. Bu forumda bir cok kisi ya iyi oldu yada baskiladi. Bazilarida baskilamak uzere. Forumu bastan sona okuman lazım.. senin gibi cok " yandim, öldüm, bittim diyenler iyilesiyor yada sikayetlerini minimuma indirerek yaşamaya devam ediyor, forumada girmiyor. Sana zahmet olacak ama okumani tavsiye ederim.
MENDERES1983

kadir yazdı:
MENDERES1983 yazdı:Bugün iyiysen gece yastığa kafanı koyunca yarın kötüleşirmiyim diye korkarak uyumak hastalık ömür boyu yakanı bırakmaz diye iyileşssen bile nüks olur diye sürekli panik atak yaşamak şeker hastası olursun hapın var ilacın var tansiyon,kolestrol,kalp,hepsinin ilacı var rahatlıyorsun bu nasıl bişey dostlarım ölümcül hastalığa yakalansam bir gün bile üzülmem çünkü biliyorsun acıların son bulacak takma kafana demesi kolay psiklojini moralini yüksek tut demesi kolay ama olmuyor olmuyor olmuyor bazen taş olmak istersin bazen toprak bazek kuş bazen böcek hayallerin var yarım kalan umutların var gözyaşı döktüren Yaradana sığınırım yine onun şerrinden bu bünye bunu kaldırmıyor artık isyan değil asilik değil ama hergün acı çekmeye dayanmıyor yüreğim dayanmıyor elim ayağım RABBİM YAŞAMAM HAYIRLI İSE YAŞAT BENİ ÖLÜM HAKKIMDA HAYIRLI İSE AL CANIMI cahilliğimin karşısında sonsuz ilmine sığınırım....
Kardesim,bu prostatiti bukadar buyutmene gerek yok. Bunun caresi var. Bu forumda bir cok kisi ya iyi oldu yada baskiladi. Bazilarida baskilamak uzere. Forumu bastan sona okuman lazım.. senin gibi cok " yandim, öldüm, bittim diyenler iyilesiyor yada sikayetlerini minimuma indirerek yaşamaya devam ediyor, forumada girmiyor. Sana zahmet olacak ama okumani tavsiye ederim.
Birini görmeden kardeş abi gibi sevmek işte tam busun abi sen sen olmasan ne yapar bu insanlar iyiki varsın bol bol dualar seninle ahiretinde bu dünyadan bin kat daha iyi olsun selamlar hürmetler
fireblade

Mesaj gönderen fireblade »

Abicim sıkıntılarınızı anlıyorum ama iyi kötü herkes buhrana kapıldı burda Kadir abinin dediği gibi öldüm bittim diyenler iyi olunca ne safmışım,manyakmışım bu düşüncelere kapılmışım deyip bir daha da foruma adım atmadılar..Tedavilerinizi deneyin şikayetler elbet azalıp bitecek..Bende de sizin gibi 1 evlat var 1 ide yolda Allah nasip ederse..Napalım biz acı çekiyosak onlara da mı yaşatalım..Onlar için varız,onlara bişey olmasın..
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

MENDERES1983 yazdı:
kadir yazdı:
Birini görmeden kardeş abi gibi sevmek işte tam busun abi sen sen olmasan ne yapar bu insanlar iyiki varsın bol bol dualar seninle ahiretinde bu dünyadan bin kat daha iyi olsun selamlar hürmetler
Rica ederim kardesim..sevgiler.
Farate
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen Farate »

Menderes abi bak ben 23 yaşındayım
Tam askerlik arefesi oldu bu
Şimdi az buçuk evlilik çağımız geldi.
Hâlâ uğraşıyoruz.
Rabbim imtihan ediyor abi türlü türlü şeylerle
Bak çoluğun çocuğun var... Bu kadar çökme sen
Sen çökersen ailen de olumsuz etkilenir
Bak ben bir gün böyle somurtkan oldum... Tüm ailemin keyfi kaçtı
Hatta babam fırçaladı beni bu sebeple . Dik durmamız lazım ...
MENDERES1983

Farate yazdı:Menderes abi bak ben 23 yaşındayım
Tam askerlik arefesi oldu bu
Şimdi az buçuk evlilik çağımız geldi.
Hâlâ uğraşıyoruz.
Rabbim imtihan ediyor abi türlü türlü şeylerle
Bak çoluğun çocuğun var... Bu kadar çökme sen
Sen çökersen ailen de olumsuz etkilenir
Bak ben bir gün böyle somurtkan oldum... Tüm ailemin keyfi kaçtı
Hatta babam fırçaladı beni bu sebeple . Dik durmamız lazım ...
Kardeşim bu halde onların geleceği de kötü olacakmış gibi his beni çok yıpratıyor ama saol varol burda dertleşmek çok teselli ediyor beni anlayan sadece bu forumdakiler beni
MENDERES1983

fireblade yazdı:Abicim sıkıntılarınızı anlıyorum ama iyi kötü herkes buhrana kapıldı burda Kadir abinin dediği gibi öldüm bittim diyenler iyi olunca ne safmışım,manyakmışım bu düşüncelere kapılmışım deyip bir daha da foruma adım atmadılar..Tedavilerinizi deneyin şikayetler elbet azalıp bitecek..Bende de sizin gibi 1 evlat var 1 ide yolda Allah nasip ederse..Napalım biz acı çekiyosak onlara da mı yaşatalım..Onlar için varız,onlara bişey olmasın..
Amin kardeşim benim bi bu hastalık değilki son 5-6 yıldır bi boyun fitığı üstüne menisküs üstüne topuklarımdan rahatsızlandım üstüne makat çatlağı üstüne bi de bu yıkıldım iyice
Targocid

Mesaj gönderen Targocid »

Nerede o bana karamsarsın diye nara atanlar? Akut dönem böyledir. Maalesef, şiddetli yaşayanlar bilir. Şikayetleriniz gitgide azalacak.
MENDERES1983

Her sene bi hastalığım patlak veriyor şu an 4 tane oldu 5-10 seneye şeker tansiyon kolestrol da binince ölmeden mezar
MENDERES1983

Targocid yazdı:Nerede o bana karamsarsın diye nara atanlar? Akut dönem böyledir. Maalesef, şiddetli yaşayanlar bilir. Şikayetleriniz gitgide azalacak.
Benim korkum sonuçta el işi zırt pırt tuvalet hiç bi işte verimli olamamak çalışamamak aileme bakamamak
MENDERES1983

Kendime hiç acımıyorum hayallerim umutlarım çocuklarımın büyüyüp okuduğunu evlendiğini görmek kışın montsuz gezmesin arkadaşlarınım yanında parasızlıktan ezilmesin geceleri binbir türlü senaryolar dönüyor kafamda
MENDERES1983

İyi olsam gecemi gündüzüme katar çok çalışırdım beni asıl yıpratan bu oldu
red
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen red »

boyun fıtığı ileri düzeydeyse ameliyat olun. benim hanımda da vardı ameliyat oldu şuan çok iyi.
iyi bir doktora olun ama. nüks etmez.
makat çatlağı muhtemelen prostatit kaynaklıdır zaten.. prostatit iyileştikçe o da düzelecektir..
Valeri

Mesaj gönderen Valeri »

Abicim belirtilen doktorlara bir şekilde gidip uygun antibiyotik tedavisi alırsan bu yakınmalarının büyük çoğunluğu geçecektir.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

MENDERES1983 yazdı:İyi olsam gecemi gündüzüme katar çok çalışırdım beni asıl yıpratan bu oldu
Calisirsin calismayi etkilemez bu. Biraz psikolojiyi bozar yanliz oda gecicidir. kardesim. Rahat ol. Geçecek..salma kendini yahu. Tedavine bak sen.
Psikolojik aşamalari var bu hastaligin.
1- Hastalikla karsilasma.
2- Yüzlesme
3- Kendine acima
4-Hastaliga itiraz
5-Kabul etme
6-Alışma
7- İyilesmeye baslama ( Tedavi olursan)
MENDERES1983

Ne kadar güzel ne kadar insanı rahatlatan bi yer burası kendimi ancak burada iyi hissediyorum herkes birbirine derdini anlatıyor en saçma sorulara bile cevaplar geliyor bıkmadan usanmadan herkes birbirine yardım ediyor görmeden tanımadan ben daha önce böyle bir platform görmedim hayatımda iyiki sizler varsınız...
MENDERES1983

Para biriktirip zafer hoca hüseyin hoca gibi tavsiye edeceğiniz doktorlara gidicem 5-6 ayımı alır bide bu işin peşini bırakmamak için 10-15 bin gidecek bir tur kür muhtemelen ikinci üçüncü kür ardından bozulan metobplizmayı düzeltme çabaları dediğiniz gibi en az bir yıl
MENDERES1983

Bir kutu cipro bitirdim haliyle fosss azosilin içtim 2-3 gün bi şe yaramayacığını prospektürdrn anladım zaten bıraktım yapabildiğim tek şey sabah çeyrek ekmek tam soğan yanında domates akşam tam soğan artı akşam yemeği sadece sık tuvalete iyi geliyor milyarda bu şekilde iyileşme olabilir bide siz lab lar hakkında birinde çıkmazsa birine git hepsini gezdim gibi yorumlar okuyorum oda ayrı bi sıkıntı
Farate

Mesaj gönderen Farate »

Savaşmayı bırakmayacağız.
Moralini bozma bu kadar elin ayağın tutuyor abi. Okadar gözünde büyütme.
İnsan bedeni zaten kendini onarmak üzere kurulu her şeyi var
Bizde beynimizle akıl edip bedenimize destek olursak çözülüyor.
huseyin252
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen huseyin252 »

kadir yazdı:
MENDERES1983 yazdı:İyi olsam gecemi gündüzüme katar çok çalışırdım beni asıl yıpratan bu oldu
Calisirsin calismayi etkilemez bu. Biraz psikolojiyi bozar yanliz oda gecicidir. kardesim. Rahat ol. Geçecek..salma kendini yahu. Tedavine bak sen.
2- Yüzlesme
3- Kendine acima
4-Hastaliga itiraz
5-Kabul etme
6-Alışma
Aynen öyle abi çok doğru bence ama ben hale 6 seviyedeyim demekki tünelin sonunda ışık gözüküyor
Herkes bir hayat şeçer seçtiği hayatın bedelini öder
huseyin252
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen huseyin252 »

kadir yazdı:
2- Yüzlesme
3- Kendine acima
4-Hastaliga itiraz
5-Kabul etme
6-Alışma
Aynen öyle abi bu seviyeler doğru bence arkadaş ilk evrelerde akut dönem yaşıyor bende 6 ıncı seviye alışma evresindeyim sonuna gelmişiz inşallah yakında sıfırlar iyileşiriz
Herkes bir hayat şeçer seçtiği hayatın bedelini öder