Şahsima olan saldiri ve hakaret devam ediyor arkadaşlar gördügünüz gibi.

Uygun kategori bulamadığınız konularınızı buraya açabilirsiniz.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Şahsima olan saldiri ve hakaret devam ediyor arkadaşlar gördügünüz gibi.

Mesajgönderen kadir » 13.09.2020 - 22:30

Son birkaç gün içinde şahsima atilan alcakca iftiralar devam ediyor arkadaslar. Ben, sözde forumda adi gecen drla ortakmişim.İgrenç ve kişiliksiz insanlara yakısan adice iftiralari duyuyoruz hep birlikte. Ve bana hakaretler devam ediyor. Bu insanlar birkaç kişi aralarinda kulis yapmislar. Bazı kisiler işi gücü birakmış gunlerce destan gibi yazi yazmıslar demagoji yaparak. Bu kisileri tabi biz forum kurallari geregi forumdan uzaklastiriyoruz. Bu sefer baska niklerle girmeye calisiyorlar. Beni burada destekleyen arkadaslarimdan biri red diye bir uyemiz. Bunada saldirmaya basladilar. Bu red arkadasimizi ben ne tel de nede baska bir yerde ne gorustum nede gordum. Arkadaslar, bu forum insanlarin fayda gormesi icin kurulmuş. Benim icin tüm üyeler aynidir. Sadece soyledigim şuydu adi gecen dr benim babamin oglu degildir. Elestirin ama dozunda elestirin. Hakaret etmeyin, kisilik haklarina saldirmayin. Adamlar oyle bir saldiriyorlarki bu dra. Forumun kurallarina gore boyle bir saldiri yasak. Tamam elestirirsin ama hergun carsaf carsaf hakaretler. Ben bunlara izin vermem. Kim olursa olsun fark etmez. Hicbir dr bukadar asagilanmadi. Ben adi gecen drada mail attim hatta bu konuda. Ama bukadar ugrasmama ragmen, ikaz etmeme ragmen, adamlar tutturmus sen ortaksin diyor. Yahu arkadaş allahtan korkun, el insaf. Bukadar bu insanlara yardimci olduk. Tasra sehirlerdeki hastalara defalarca istanbula gelmeyin, bulundugunuz sehirde bir dr bulun diye tavsiyelerde bulunduk. Bu nasil bir düşünce, bu nasil bir psikoloji ben bunu çozemedim. Bunlarda bir kin olusmuş kafalari bir yere takilmis. Bakin arkadaslar ben adı gecen dru bir kere olsun burada tavsiye etmis bile degilim. Zaten dr tavsiye etmek tarzim degil. Adam almis klavyeyi eline yok sen boylesin sen şöylesin. Ayiptir, gunahtir. Iyilesmedinizse kabahat benimmi?. Gelin bakalim topunuz birden saldirin. Size hakkim gectiyse helal etmiyorum.Oglum iftira atmanin bedelini oderseniz huzuru mahserde, vebali büyüktur. Bu topragin ustu varsa altida var. Biz allahin izniyle helal süt emmişiz ,gittiniz iyilesmediniz, biriniz para verdiniz, biriniz para kazandiniz, benim cebimemi girdi gidin derdinizi ona anlatin! .dikerim sizin adı gecen drunuzu laleler!
Körler memleketinde görmek, bir hastalik sayılır...

red
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Re: Şahsima olan saldiri ve hakaret devam ediyor arkadaşlar gördügünüz gibi.

Mesajgönderen red » 13.09.2020 - 22:36

kadir abi bazı insanlar iyilikten anlamıyor gerçekten..
adam lafa girerken önce itham ederek giriyor..
ben ne kadir abiyi ne de zafer hocayı telefondan aramış değilim daha.
zafer hocada lökosit takipli tedavi gördüm 6 seansta bitirdim, 15 aydır gitmedim kendisine.
bu bir tedavi tekniğidir prostatit için. aklına yatan uygular, başka doktora da bunu uygulatabilir.
ben izmirde bulamadım, bu yüzden istanbula gittim.
başka tekniklerle tedavi olup memnun kalanlar da yazsın, tedavi eden doktor sayısının artması hepimizi mutlu eder..

ABittersweetLi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesajgönderen ABittersweetLi » 13.09.2020 - 22:45

Abi iftara atanları forumdan at gitsin. Hiç uğraşma bence. Mesela ben de öncelikle devlet doktorlarına gidin diyorum genelde. Ben de şimdi devlet doktorları ile ortak mıyım :)

kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesajgönderen kadir » 13.09.2020 - 22:48

ABittersweetLi yazdı:Abi iftara atanları forumdan at gitsin. Hiç uğraşma bence. Mesela ben de öncelikle devlet doktorlarına gidin diyorum genelde. Ben de şimdi devlet doktorları ile ortak mıyım :)

Kafayi yiycem abitter kardesim, su anda kafayi cekiyorum bu yuzden kafam döt oldu arkadas...

Kartal42
Hastalık Başlangıç Yılı: 2009

Mesajgönderen Kartal42 » 13.09.2020 - 22:56

Ya abi uzatmaya gerekyok si nirlenmeye de bak burda herkese yardimci oluyorsun cok saol tmm yanliz boyle herkonusani galeye alma gerekliyse at gitsin sinir iyi gelmiyor bu hastaliga

kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesajgönderen kadir » 13.09.2020 - 23:01

Haklisin kardesim ama iftirayi hazmedemiyor insan... sagolasin kardesim.

ismail55

Mesajgönderen ismail55 » 13.09.2020 - 23:03

Abi senin bi konuda yazında görmüştüm, bahsi geçen doktorlar haricinde yeni doktorlar bakın tavsiye ederseniz paylaşın burda, ne kadar doktor sayısı fazla olursa o kadar iyi gibisinde bişi yazmıştın. Yani bunu diyen biri neden doktorla ortak olsun anlamış değilim.

kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesajgönderen kadir » 13.09.2020 - 23:08

Vallahi anlamis degilim sevgili kardesim...neymis o dru elestirenlere kiziyirmusum ben. Yahu elestir elestirme degil.. ama hergun hergun dibine kadar adamin kisilik haklarina saldiriyorsunuz. Begenmiyirsan memnun kalmadim de. Adam sayfalarca yazi yazmis. Yahu elestirininde bir siniri var. Burasida bir forum kurallari var.

huseyin252
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesajgönderen huseyin252 » 14.09.2020 - 00:18

kadir yazdı:Son birkaç gün içinde şahsima atilan alcakca iftiralar devam ediyor arkadaslar. Ben, sözde forumda adi gecen drla ortakmişim.İgrenç ve kişiliksiz insanlara yakısan adice iftiralari duyuyoruz hep birlikte. Ve bana hakaretler devam ediyor. Bu insanlar birkaç kişi aralarinda kulis yapmislar. Bazı kisiler işi gücü birakmış gunlerce destan gibi yazi yazmıslar demagoji yaparak. Bu kisileri tabi biz forum kurallari geregi forumdan uzaklastiriyoruz. Bu sefer baska niklerle girmeye calisiyorlar. Beni burada destekleyen arkadaslarimdan biri red diye bir uyemiz. Bunada saldirmaya basladilar. Bu red arkadasimizi ben ne tel de nede baska bir yerde ne gorustum nede gordum. Arkadaslar, bu forum insanlarin fayda gormesi icin kurulmuş. Benim icin tüm üyeler aynidir. Sadece soyledigim şuydu adi gecen dr benim babamin oglu degildir. Elestirin ama dozunda elestirin. Hakaret etmeyin, kisilik haklarina saldirmayin. Adamlar oyle bir saldiriyorlarki bu dra. Forumun kurallarina gore boyle bir saldiri yasak. Tamam elestirirsin ama hergun carsaf carsaf hakaretler. Ben bunlara izin vermem. Kim olursa olsun fark etmez. Hicbir dr bukadar asagilanmadi. Ben adi gecen drada mail attim hatta bu konuda. Ama bukadar ugrasmama ragmen, ikaz etmeme ragmen, adamlar tutturmus sen ortaksin diyor. Yahu arkadaş allahtan korkun, el insaf. Bukadar bu insanlara yardimci olduk. Tasra sehirlerdeki hastalara defalarca istanbula gelmeyin, bulundugunuz sehirde bir dr bulun diye tavsiyelerde bulunduk. Bu nasil bir düşünce, bu nasil bir psikoloji ben bunu çozemedim. Bunlarda bir kin olusmuş kafalari bir yere takilmis. Bakin arkadaslar ben adı gecen dru bir kere olsun burada tavsiye etmis bile degilim. Zaten dr tavsiye etmek tarzim degil. Adam almis klavyeyi eline yok sen boylesin sen şöylesin. Ayiptir, gunahtir. Iyilesmedinizse kabahat benimmi?. Gelin bakalim topunuz birden saldirin. Size hakkim gectiyse helal etmiyorum.Oglum iftira atmanin bedelini oderseniz huzuru mahserde, vebali büyüktur. Bu topragin ustu varsa altida var. Biz allahin izniyle helal süt emmişiz ,gittiniz iyilesmediniz, biriniz para verdiniz, biriniz para kazandiniz, benim cebimemi girdi gidin derdinizi ona anlatin! .dikerim sizin adı gecen drunuzu laleler!

Abi şimdi şöyle bir durum adam bir ümitle Zafer hocaya gidiyor tedavi alıyor 3 ay 6 ay iyileşemeyince saldırıyor bende gittim hocaya 2 kür aldım sonrası corana ve tedavi yarım kaldı ha Zafer hocada iyileşen arkadaşlarımda var bizzat görüşüyorum yüzyüze. Zafer hocadan çok daha kötü doktorlara gidiyor millet devlette veya özelde doktor sallamıyor bile ama onun adını anmıyorlar bence bakteri dirençli çıkıyor hocanın kürü işe yaramıyor gidip kültür yapmaya eriniyorlar gidin kültür yapın duyarlı tedavi alın burda seni zaferin ortağı olaraktan göstermelerini kesinlikle karşıyım Bu iyiniyet suistimal ediliyor bu konuda yanındayım.zafer hocadan 4 kürde fayda görmeyen gitsin kültür yapsın başka doktorda tedavi görsün herkesin tedavi metodu farklıdır Buda Zafer hocanın tedavi metodu böyle şunada dikkat çekmek isterim en azından adam lökosit sayıyor Türkiye’de lokosite bakmadan devlette çalışan binlerce üroloji uzmanı var biraz millet kafasını çalıştırsın bence hoca binlerce üroloji uzmanlarından ilk 10 a girer
Madem işkembeden sallıyorlar zafere daha iyisini bulsunlar hepimiz gidelim orda tedavi olalım kurtulalım bu illeten kimse bu konuda Kadir abiyi yok ortağı bilmem neyi olmakla itham etmeyin formu derinlemesine okuyun tedavi metodu belli yöntemi belli birini seçersin yoluna devam edersin onun bunun ağzına bakmayın eleştirinin de bir sınırı var

kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesajgönderen kadir » 14.09.2020 - 00:27

Bunlar bana cephe almislar huseyin. Bana kinlenmisler..ben çözemedim. Var bunda bir iş ama çözecegim. Hayirlisi bakalim

huseyin252

Mesajgönderen huseyin252 » 14.09.2020 - 00:31

Ya abi boş ver millet hasta çoğunun psikoloji si bozuk sataşacak yer arıyor meyve veren ağaç taşlanır.

kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesajgönderen kadir » 14.09.2020 - 00:35

Dogru diyorsun kardesim benkm bile psikolojim bozuldu.

efsane2036

Mesajgönderen efsane2036 » 14.09.2020 - 00:35

kadir yazdı:
ABittersweetLi yazdı:Abi iftara atanları forumdan at gitsin. Hiç uğraşma bence. Mesela ben de öncelikle devlet doktorlarına gidin diyorum genelde. Ben de şimdi devlet doktorları ile ortak mıyım :)

Kafayi yiycem abitter kardesim, su anda kafayi cekiyorum bu yuzden kafam döt oldu arkadas...

Lütfen takma kafaya abi saldıranlar aynı kişilerdir buyuk ıhtımal farklı niklerle

kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesajgönderen kadir » 14.09.2020 - 00:36

Sagolasin kardesim...

efsane2036

Mesajgönderen efsane2036 » 14.09.2020 - 00:39

Abi ne zaman özelden sana bir sey sorsam mesaj atsam anında yardımcı oldun senın hakkın ödenmez burda. Böyle bir forum kurmasaydın eger prostat masajının ne oldugunu dahı bılmıyordum ben Allah senden razı olsun

kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesajgönderen kadir » 14.09.2020 - 00:45

efsane2036 yazdı:Abi ne zaman özelden sana bir sey sorsam mesaj atsam anında yardımcı oldun senın hakkın ödenmez burda. Böyle bir forum kurmasaydın eger prostat masajının ne oldugunu dahı bılmıyordum ben Allah senden razı olsun

Cumlemizden kardesim..sifan daim olsun.

Hergele
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesajgönderen Hergele » 14.09.2020 - 03:44

Ağabey her şey bir yana ben bu forum olmasa hastalığımın psikolojik bir problem olduğuna inandırılıp seneler kaybedebilirdim kimin ne dediği umurumda değil ahde vefa sahibiyim. Selamette ol inşallah .

Angara

Mesajgönderen Angara » 14.09.2020 - 04:50

Kadir abim Allah gonlundekileri sana versin sen iyi birisin

Emre03

Mesajgönderen Emre03 » 14.09.2020 - 05:46

Kadir abim sizi bilen biliyor, Allah var ,, Dua ediyoruz size, Allah iki cihandada kutlu eylesin sizi insqllah

Prostatx33
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Mesajgönderen Prostatx33 » 14.09.2020 - 07:41

Eğer hastalıkta bır nebze yol katettıysek kadir abi ve forum sayesindedir kahrımızı çekiyor bizim Allah kadir abiden razı olsun kendisi bunca uyeye yardım etmek zorunda degıl cunku kendisi suan rahatsiz degil akilli olun klavye delikanlılığı yapmayın

Ayazcrantz07

Mesajgönderen Ayazcrantz07 » 14.09.2020 - 08:07

Kadir abi sen kendi canini sikma. Burda o kadar caresiz insana yardimci oluyorsun ki . Hic bisey bilmeden sikayetlerini google a yazipda seni bulan burda yardimci olmaya calisan abilerimizi , kardeslerimizi bulan onlarca insan var . Sahsen ben kendim senden cok faydali bilgiler ogrendim. Doktorla ortak falan olaylarina takilip kafana bile takma . Bu forum a insanlarin ihtiyaclarinin oldugunu dusunuyorum ozelliklede sana . Insanlari tedavisinde umutsuzluga goturen kisilerinde uzaklastirilmasi kanaatindeyim

kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesajgönderen kadir » 14.09.2020 - 09:53

Sagolun kardeşlerim...

insirah13

Mesajgönderen insirah13 » 14.09.2020 - 10:23

Abi allah razı olsun sayende bilinclendik, genc bi kardesin olarak bu zor zamanlari daha az korkarak atlatmama vesile oldun.. hicbir iyilik cezasiz kalmaz diye bosuna dememisler boyle iyi insanlari kusturmeyelim, degerini bilelim..

hakanboran47
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesajgönderen hakanboran47 » 14.09.2020 - 12:25

kadir yazdı:Son birkaç gün içinde şahsima atilan alcakca iftiralar devam ediyor arkadaslar. Ben, sözde forumda adi gecen drla ortakmişim.İgrenç ve kişiliksiz insanlara yakısan adice iftiralari duyuyoruz hep birlikte. Ve bana hakaretler devam ediyor. Bu insanlar birkaç kişi aralarinda kulis yapmislar. Bazı kisiler işi gücü birakmış gunlerce destan gibi yazi yazmıslar demagoji yaparak. Bu kisileri tabi biz forum kurallari geregi forumdan uzaklastiriyoruz. Bu sefer baska niklerle girmeye calisiyorlar. Beni burada destekleyen arkadaslarimdan biri red diye bir uyemiz. Bunada saldirmaya basladilar. Bu red arkadasimizi ben ne tel de nede baska bir yerde ne gorustum nede gordum. Arkadaslar, bu forum insanlarin fayda gormesi icin kurulmuş. Benim icin tüm üyeler aynidir. Sadece soyledigim şuydu adi gecen dr benim babamin oglu degildir. Elestirin ama dozunda elestirin. Hakaret etmeyin, kisilik haklarina saldirmayin. Adamlar oyle bir saldiriyorlarki bu dra. Forumun kurallarina gore boyle bir saldiri yasak. Tamam elestirirsin ama hergun carsaf carsaf hakaretler. Ben bunlara izin vermem. Kim olursa olsun fark etmez. Hicbir dr bukadar asagilanmadi. Ben adi gecen drada mail attim hatta bu konuda. Ama bukadar ugrasmama ragmen, ikaz etmeme ragmen, adamlar tutturmus sen ortaksin diyor. Yahu arkadaş allahtan korkun, el insaf. Bukadar bu insanlara yardimci olduk. Tasra sehirlerdeki hastalara defalarca istanbula gelmeyin, bulundugunuz sehirde bir dr bulun diye tavsiyelerde bulunduk. Bu nasil bir düşünce, bu nasil bir psikoloji ben bunu çozemedim. Bunlarda bir kin olusmuş kafalari bir yere takilmis. Bakin arkadaslar ben adı gecen dru bir kere olsun burada tavsiye etmis bile degilim. Zaten dr tavsiye etmek tarzim degil. Adam almis klavyeyi eline yok sen boylesin sen şöylesin. Ayiptir, gunahtir. Iyilesmedinizse kabahat benimmi?. Gelin bakalim topunuz birden saldirin. Size hakkim gectiyse helal etmiyorum.Oglum iftira atmanin bedelini oderseniz huzuru mahserde, vebali büyüktur. Bu topragin ustu varsa altida var. Biz allahin izniyle helal süt emmişiz ,gittiniz iyilesmediniz, biriniz para verdiniz, biriniz para kazandiniz, benim cebimemi girdi gidin derdinizi ona anlatin! .dikerim sizin adı gecen drunuzu laleler!

kadir abi sen bizim abimisin bu form da herkese yardımcı oluyorsun sizi çekemiyorlar allah senden razı olsun biz seni biliyoruz ellerinden öperim saygılar ...

freddy310

Mesajgönderen freddy310 » 14.09.2020 - 12:43

Kadir abi, sizin burada niyetinizi sorgulayanların bir dönüp kendisine bakması gerek. Yanlış anlaşılmasın, tedavi süreci, hastalık vs. gibi konularda farklı fikirler olabilir. Bunda herhangi bir sıkıntı yok ancak direkt şahsa yapılan hakaret saygısızlıktır. İddaa ettikleri şeyi kanıtlamakla mükelleftirler, aksi takdirde kuru ve içi boş iftiradan öteye gidemez bu söylenenler.

Ben, bizzat kendim, seninle özelde konuşurken bana yakın olan şehre gitmemi söyledin. Hiçbir doktora yönlendirmedin. Ben bunun şahidiyim. Bahsi geçen doktor hangisi bilmiyorum ancak İstanbul'da olsam Zafer Oyman'a giderdim. Açık ve net. Ben Adana'ya yakın olduğumdan İlker Ünsal'a gideceğim ve sen de zaten ben nereye yakınsam oraya gitmemi çünkü masrafın çok olacağını söyledin. Daha başka bir şey demeye gerek var mı ki? Sanmıyorum.