Penis Ucunda Dermatit-Lökosit (yorumları bekliyorum)

Uygun kategori bulamadığınız konularınızı buraya açabilirsiniz.
hayatzor22
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Penis Ucunda Dermatit-Lökosit (yorumları bekliyorum)

Mesaj gönderen hayatzor22 »

Arkadaşlar merhaba,size penis içinde kızarıklıktan bahsetmiştim dudaklarda ve açtırınca içte,dudaklar şişiyordu bazen o zaman iç çamaşırı deyince bile acıtıyordu.doktor krem vermişti,krem şikayetlerimi geçirdi,kontrole gittim dermatit dedi büyük oranda geçmiş biraz daha ülser kalmış dedi yanma yapar dedi idrar değdiğinde,ben 2 gün daha sürdüm hiç şikayet kalmadı daha sürmeye devam edeceğimde kafama bir şey takıldı,balanit falan lökosit yüksekliği yapıyor ya,ülser de iltihaplı yara demek,acaba lökosit yüksek çıkmasında etkisi olmuş olabilir mi ?Prostat Sıvısı gelirken o yaralara temas ediyor çünkü,bende de prostatite dair başka karakteristik belirti yok gibi
kmlpr
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Re: Penis Ucunda Dermatit-Lökosit (yorumları bekliyorum)

Mesaj gönderen kmlpr »

Kardes sen prostatit degilsin yanlis forumdasin
hayatzor22

nefessizkesersapi yazdı:
hayatzor22 yazdı:Arkadaşlar merhaba,size penis içinde kızarıklıktan bahsetmiştim dudaklarda ve açtırınca içte,dudaklar şişiyordu bazen o zaman iç çamaşırı deyince bile acıtıyordu.doktor krem vermişti,krem şikayetlerimi geçirdi,kontrole gittim dermatit dedi büyük oranda geçmiş biraz daha ülser kalmış dedi yanma yapar dedi idrar değdiğinde,ben 2 gün daha sürdüm hiç şikayet kalmadı daha sürmeye devam edeceğimde kafama bir şey takıldı,balanit falan lökosit yüksekliği yapıyor ya,ülser de iltihaplı yara demek,acaba lökosit yüksek çıkmasında etkisi olmuş olabilir mi ?Prostat Sıvısı gelirken o yaralara temas ediyor çünkü,bende de prostatite dair başka karakteristik belirti yok gibi
Lökosit 7-8 mi geldi sende?
Ve prostatit değilsin anladığım kadarıyla. Çünkü bir lezyon vardı yanma yapan ve kremle gitti..Şikayet kalmadı.
O zaman bu işten çıkarım yaparsam lökositte boş iş gibi..
Çok ilginç geçmiş olsun, şifan daim olsun..
Benim 5-6 lökositim var. 1-2 lökositken nasılsam o şekildeyim...Bu hastalık ucu deryadeniz bir hal aldı....
Abi şimdi benim kasık ve leğen kemiğinin orda ağrılar oluyordu adama anlık ve gün içinde nadiren,bel düzleşmesi çıktı MR çektirdim bakalım fıtık vb var mı belli olacak.Ben idrar sonrası tahriş yanma şikayetinden dolayı prostatite yöneldim lökosit 7 çıkınca da teşhis kondu gibi oldu,muhsin balabana gittim o farklı düşünüyor rektal usg ve şikayet lökosit değerlendirmesi vb,işte bu kızarıklık kabarıklık dikkatimi çekince bir doktora gideyim dedim en çok faydayı kremden gördüm hala kızarıklık tamamen geçmedi ama kremin 4.gününden itibaren yanma geçti kızarıklıklar azaldı,iç çamaşırı batmaya başlayınca bakıyorum şişmiş falan.ben prostatit değil miyim acaba diye düşünüyorum sadece kafam karışık oldukça,ama kızarıklıklar kesinlikle yanma yapıyor
hayatzor22

nefessizkesersapi yazdı:
hayatzor22 yazdı:
nefessizkesersapi yazdı: Lökosit 7-8 mi geldi sende?
Ve prostatit değilsin anladığım kadarıyla. Çünkü bir lezyon vardı yanma yapan ve kremle gitti..Şikayet kalmadı.
O zaman bu işten çıkarım yaparsam lökositte boş iş gibi..
Çok ilginç geçmiş olsun, şifan daim olsun..
Benim 5-6 lökositim var. 1-2 lökositken nasılsam o şekildeyim...Bu hastalık ucu deryadeniz bir hal aldı....
Abi şimdi benim kasık ve leğen kemiğinin orda ağrılar oluyordu adama anlık ve gün içinde nadiren,bel düzleşmesi çıktı MR çektirdim bakalım fıtık vb var mı belli olacak.Ben idrar sonrası tahriş yanma şikayetinden dolayı prostatite yöneldim lökosit 7 çıkınca da teşhis kondu gibi oldu,muhsin balabana gittim o farklı düşünüyor rektal usg ve şikayet lökosit değerlendirmesi vb,işte bu kızarıklık kabarıklık dikkatimi çekince bir doktora gideyim dedim en çok faydayı kremden gördüm hala kızarıklık tamamen geçmedi ama kremin 4.gününden itibaren yanma geçti kızarıklıklar azaldı,iç çamaşırı batmaya başlayınca bakıyorum şişmiş falan.ben prostatit değil miyim acaba diye düşünüyorum sadece kafam karışık oldukça,ama kızarıklıklar kesinlikle yanma yapıyor
Yani penisinde olan kızarıklıkla prostatit olayının alakası yok bana kalirsa...Şöyle bakınca şikayetinde o lezyonda olan yanma..Ve lökosit var bu ilginç..Prostatit kaynaklı semptom göremedim anlattığına göre...
giren ağrılar da hareket halindeyken anlık giriyor yatarken hiç ağrı yok,bildiğim kadarıyla pelvik ağrı daha uzun süreli devam eden ağrılar oluyor,lökosit olayına doktorların bakış açısı Farklı ki zaten izak hoca Muhsin hoca zafer hoca farklı bakıyor bilemiyorum kafam karışık çok
Kombinasyon

Mesaj gönderen Kombinasyon »

hayatzor22 yazdı:Arkadaşlar merhaba,size penis içinde kızarıklıktan bahsetmiştim dudaklarda ve açtırınca içte,dudaklar şişiyordu bazen o zaman iç çamaşırı deyince bile acıtıyordu.doktor krem vermişti,krem şikayetlerimi geçirdi,kontrole gittim dermatit dedi büyük oranda geçmiş biraz daha ülser kalmış dedi yanma yapar dedi idrar değdiğinde,ben 2 gün daha sürdüm hiç şikayet kalmadı daha sürmeye devam edeceğimde kafama bir şey takıldı,balanit falan lökosit yüksekliği yapıyor ya,ülser de iltihaplı yara demek,acaba lökosit yüksek çıkmasında etkisi olmuş olabilir mi ?Prostat Sıvısı gelirken o yaralara temas ediyor çünkü,bende de prostatite dair başka karakteristik belirti yok gibi
Hangi kremi kullandın hocam ?
hayatzor22

Kombinasyon yazdı:
Dermatoloğa giderseniz en uygun tedaviyi görürsünüz,3 farklı kremle geçti yaralar
Kombinasyon

hayatzor22 yazdı:
Kombinasyon yazdı:
Dermatoloğa giderseniz en uygun tedaviyi görürsünüz,3 farklı kremle geçti yaralar
2 dermatoloğa gittim ikisi de basit kremler verdi hametan cicaplast gibi bebek kremleri 15 gün kullandım geçmedi
hayatzor22

Kombinasyon yazdı:
hayatzor22 yazdı:
Kombinasyon yazdı:
2 dermatoloğa gittim ikisi de basit kremler verdi hametan cicaplast gibi bebek kremleri 15 gün kullandım geçmedi
Benim yaralarım için kortizonlu kremler verildi,advantan mesela.kanlı yaralar vardı bende
Kombinasyon

Hım bende dermatologlar bunun lezyon olduğunu dahi düşünmüyorlar kızarıklık çok az diyorlar ama geçmiyor 1 Aydır sürtünme ile acı yapıyor yürürken merdiven çıkarken vs Buda rahatsızlık hissi veriyor