Akil insan targocit beyler kliniği

Uygun kategori bulamadığınız konularınızı buraya açabilirsiniz.
Pablos

Re: Akil insan targocit beyler kliniği

Mesaj gönderen Pablos »

Varikosel ve kasık fıtığını beraber olacağım kapalı yöntem düşünüyorum ama bu seferde varikosel bölgesinde komplikasyon gelişir mi diye düşünüyorum sonuçta mikro cerrahi değil kapalı ameliyat olacak fıtık için , yani fıtık açık yapılsa çok kolay nüks ediyormuş varikoseli de mikro cerrahi tavsiye ediyorlar sıkıntı
Targocid

Mesaj gönderen Targocid »

Fıtık da mı var? Geçmiş olsun. Bana kalırsa beraber olma, önce varikoseli hallet. Fıtık kolay, ona yapacak bir şey yok zaten. Ama varikosel daha da ciddi boyuta ulaşırsa geri dönüşü yok. Bir an önce olmalısın onun ameliyatını. Zafer Hoca’ya danışabilirsin bu hususu.
sabretdostum
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen sabretdostum »

Targocid yazdı:
ABittersweetLi yazdı:
Targocid yazdı:
Bende prostattan başka hiçbir bölgede bir anomali yok işte, sıkıntı da orada. Anlatamıyorum bunu. Şimdi, prostatitle ilgilenen en iyi doktora da gitsem, lökositin yok deyip göndermekten veya çıkarsa antibiyotik vermekten başka bir şey yapmayacak. Senin kesin ameliyat olman lazım varikoselden olmadıysan. Mikrocerrahi ol, nüks olasılığı %1 imiş.
nörolojiye ya da fizik tedavi uzmanına da gidin. kaslar ile ilgili bir durumda olabilir. gerçi artık bazı üroloji doktorları prostat çevresindeki kasları gevşetmek için xatral tarzı şeyler veriyor. tabi yanına da iltihap dağıtıcı bir ağrı kesici. tanıdığım bir çok kişi bu şekilde fayda gördü.
3 kutu alfabloker kullandım. Burada da yazmıştım. Ibrofen ise, herhalde bir 25 kutuyu bulmuştur şimdiye kadar (en az), biliyorsun bende fibromiyalji de var. Kaç tane Dolorex iğne vurundum, onun bile sayısını hatırlamıyorum. Fizik tedavi ve nörolojiklik bir şey yok. Olsa da, onun doktorunu bulmak lazım, pelvik bölgeyle ilgilenen alakalı, ehil bir doktor. Onun için de şu an Corona var. Benim Algoloji doktoruyla görüşeceğim ama bir bu konuyla ilgili. Planlarım dahilinde.
Abi benim durumumu biliosun ibrahim halil hoca sivj getirememisti ama muhsin balabana gittim bu sefer prostat sivisi geldi ama sonuclar yine temiz kafayi yicem sonuclar temizse niye semptom var
Pablos

Mesaj gönderen Pablos »

Targocid yazdı:Fıtık da mı var? Geçmiş olsun. Bana kalırsa beraber olma, önce varikoseli hallet. Fıtık kolay, ona yapacak bir şey yok zaten. Ama varikosel daha da ciddi boyuta ulaşırsa geri dönüşü yok. Bir an önce olmalısın onun ameliyatını. Zafer Hoca’ya danışabilirsin bu hususu.
2 sene önce spermiogram fena değildi doktor şu aşamada gerek yok dedi fakat tekrar test yaptırmam lazım sanırım 7 yıldır var varikosel eğer spermi bozmuşsa ki belki bozulan sperm onla alakalı değil oda olabilir epididimit geçirdim aynı zamanda prostattı devam ediyor felan hani iki ucu ... değnek allah daha beterini vermesin testislerdeki ağrı ve bazen şişmiş gibi geliyordu gözüme hergün elimle kontrol ediyordum acaba tümör mü diye ve ayda en az 2 kere ultrason çektiriyordum psikolojik manada baya zarar verdi vesselam
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

sabretdostum yazdı:
Targocid yazdı:
ABittersweetLi yazdı:
nörolojiye ya da fizik tedavi uzmanına da gidin. kaslar ile ilgili bir durumda olabilir. gerçi artık bazı üroloji doktorları prostat çevresindeki kasları gevşetmek için xatral tarzı şeyler veriyor. tabi yanına da iltihap dağıtıcı bir ağrı kesici. tanıdığım bir çok kişi bu şekilde fayda gördü.
3 kutu alfabloker kullandım. Burada da yazmıştım. Ibrofen ise, herhalde bir 25 kutuyu bulmuştur şimdiye kadar (en az), biliyorsun bende fibromiyalji de var. Kaç tane Dolorex iğne vurundum, onun bile sayısını hatırlamıyorum. Fizik tedavi ve nörolojiklik bir şey yok. Olsa da, onun doktorunu bulmak lazım, pelvik bölgeyle ilgilenen alakalı, ehil bir doktor. Onun için de şu an Corona var. Benim Algoloji doktoruyla görüşeceğim ama bir bu konuyla ilgili. Planlarım dahilinde.
Abi benim durumumu biliosun ibrahim halil hoca sivj getirememisti ama muhsin balabana gittim bu sefer prostat sivisi geldi ama sonuclar yine temiz kafayi yicem sonuclar temizse niye semptom var
Sonuclar temiz derken? Prostat salgısi lokosit seviyesimi? Kültürmü?
Kültur ise cybh mi? Normal flora kültürümü? Yoksa pcrmi? Kültür cogunlukla patojen oldugu halde ortaya cikmiyor yani üretemiyorlar. Kalitesiz yada uygun olmayan besiyerlerin kullanilmasi veya kontaminasyon( bulaş ) üremesi çok flu şeyler bunlar. Yada sizde patojen temizlenmis olabilir ama dokudaki inflamasyon düzelmemistir. Bunlar hep olası sebepler. Düşünün analiz edin sonuç cikartin. Biryerde bir sorun var.
sabretdostum
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen sabretdostum »

kadir yazdı:
sabretdostum yazdı:
Targocid yazdı:
Sonuclar temiz derken? Prostat salgısi lokosit seviyesimi? Kültürmü?
Kültur ise cybh mi? Normal flora kültürümü? Yoksa pcrmi? Kültür cogunlukla patojen oldugu halde ortaya cikmiyor yani üretemiyorlar. Kalitesiz yada uygun olmayan besiyerlerin kullanilmasi veya kontaminasyon( bulaş ) üremesi çok flu şeyler bunlar. Yada sizde patojen temizlenmis olabilir ama dokudaki inflamasyon düzelmemistir. Bunlar hep olası sebepler. Düşünün analiz edin sonuç cikartin. Biryerde bir sorun var.
Abi lökosit 6-8 prostat sıvısı pcr ve kültürü temiz çikti floraya candidaya vb hepsine bakti temiz cikti bu hastalik basladi baslayali huseyin hoca bodrum acibademdede temiz cikti sonra ibrahim halil hocaya gittim o da sivi getiremedi bnde duzene semen verdim pcr ve kultur temiz cikti hastaligin basindan beridir hep temiz cikio
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

6-8 lokosit enfeksiyon gostergesidir. Bunada bakteriler sebep olur.