corona virüsü

Uygun kategori bulamadığınız konularınızı buraya açabilirsiniz.
efsane2036
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Re: corona virüsü

Mesaj gönderen efsane2036 »

Espace42 yazdı:
efsane2036 yazdı:
ABittersweetLi yazdı:
Sağlık evlilikten önemli bir şey.sadece prostatit olup evlenmemek başka dertlerden çok iyidir.zaten prostatit evliliğe engel bir durum da yaratmıyor.
Bakterı eşe gecer mş korkusu bıtırıyor insanı ömrümden ömür gitti artık
Bakteri eşine niye geçsin yok öyle bişey sen önce kendini düşün wajinanin içi mikrop yuvası senden ona geçmezse ondan sana geçer ben bile korunarak giriyorum benim anlamadığım bunlar nerden aklıniza geliyorsa kafaya takıyorsunuz ben şaşıyorum daha önceleri de biri kendi hastalığa üzülmüyor eşime gecermi diye oldum bittim formu iyi okuyun neyse buraya yazayım da prostatit hastalığı eşine geçmez geçmez kafana takma arkadaş
Benım spermde sarı pıhtılar var cok fazla ondan dolayı cok kafa takıyorum ben
Destinyisunfortunate

Mesaj gönderen Destinyisunfortunate »

Bizim kefir işine de ket vurdu namissiz virüsün yayılması. Kefir bulamıyorum artık.
Erkeklerin Bambaşka Bir Boyuta Geçmesi: Prostatit
Imzekken
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen Imzekken »

corona bir antibiyotk bizlerde biyotikleriz :D aman dikkat edelim tedbir önemli
efsane2036

Imzekken yazdı:corona bir antibiyotk bizlerde biyotikleriz :D aman dikkat edelim tedbir önemli
Ne antıbıyotıgınden bahsedıyorsun corone bir virus
Destinyisunfortunate

Mesaj gönderen Destinyisunfortunate »

efsane2036 yazdı:
Imzekken yazdı:corona bir antibiyotk bizlerde biyotikleriz :D aman dikkat edelim tedbir önemli
Ne antıbıyotıgınden bahsedıyorsun corone bir virus
İroni yapmış arkadaş. Kısaca diyor ki; virüs normal insanlara zarar verir, bizi silip atar. :)
Erkeklerin Bambaşka Bir Boyuta Geçmesi: Prostatit
NightAngel01
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Mesaj gönderen NightAngel01 »

Yarına aldırdık randevuyu şansıma adana ds gideceğim hastaneyi karantinaya almışlar
muzdarip

Mesaj gönderen muzdarip »

ABittersweetLi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen ABittersweetLi »

corona testisleri de etkiliyormuş.bir kaç yerde öyle yazılmış.tabi tam olarak belli değil.ama hepimiz de prostatit gibi bir kronik hastalık olduğuna göre bu virüs bünyeye girerse illaki orayı da etkileyecektir.forum da bir çok kişi grip olduğunda prostatit şikayetlerinin arttığını yazmıştı.bende de durum böyle.ne zaman grip olsam hastalık nüks ediyor.o yüzden bu virüs için dikkatli olmamızda fayda var.
muzdarip

Mesaj gönderen muzdarip »

kronik hastalığı olanlara izinler kolaylaştırılacak demişti bakan değerlendirilmeli
efsane2036

İşyerıne kronik prostatit hastasıyım nasıl deriz normal bir hastalık degıl bu hastalık
ABittersweetLi

şu sıralar antibiyotik tedavisi alanların korkmasına gerek yok bence.çünkü antibiyotik kullanıldığında vücuttaki enfeksiyon yaratabilecek yerler koruma altına alınıyor.bu yüzden de virüsün etki ettiği alanlar azaldığı için kolay atlatılabilir.tabi bu benim düşüncem.ben ilk prostatit olduğum zamanlar tavanic kullanmıştım.o süre zarfında bizim iş yerinde bir çok kişi grip olmasına rağmen bende en ufak bir grip belirtisi olmadı.birlikte yan yana çalıştığım arkadaşım bile hayvan gibi grip olmasına rağmen bana bulaşmamıştı.kendi kişisel tecrübem.ee diyeceksiniz ki şimdi madem bu adam hayvan gibi grip neden işe geliyor.özel sektörde bazı insanlar böyledir.bunun adına yalakalık diyorum ben.başkasının sağlığını düşünmeyen insana ne denir ki başka.
ABittersweetLi

Bugün coronayı atlatmış bir rektör bayan tv de konuşma yaptı.hastanede ek olarak bakteriyel bir durum oluşmaması için antibiyotik tedavisi uygulanıyormuş.yani oldu ya aramızda yakalananlar olursa prostatit hastası olduğunuzu söyleyin.ona göre tedavi uygulasınlar.
Prostaq
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Korona virüsü

Mesaj gönderen Prostaq »

Öncelikle ülkemiz adına ve tüm dünya adına bir an önce Rabbim bu belayı üzerimizden uzak tutması temennimle
Kısaca diyeceğim korona virüs yani yeni tip bir hastalık için bile tedavi bulundu bulunuyor gibi gibi demeçler dönüyor yani illa kronik prostatit in küresel bir rahatsızlık olmasımı gerekiyor doktorların tedavisi için çaba göstermesi için anlamadım bu hastalığın üzerinde gram durmuyorlar üroloji bölümü ne halta yarıyor :roll:
asosyal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Re: Korona virüsü

Mesaj gönderen asosyal »

Prostaq yazdı:Öncelikle ülkemiz adına ve tüm dünya adına bir an önce Rabbim bu belayı üzerimizden uzak tutması temennimle
Kısaca diyeceğim korona virüs yani yeni tip bir hastalık için bile tedavi bulundu bulunuyor gibi gibi demeçler dönüyor yani illa kronik prostatit in küresel bir rahatsızlık olmasımı gerekiyor doktorların tedavisi için çaba göstermesi için anlamadım bu hastalığın üzerinde gram durmuyorlar üroloji bölümü ne halta yarıyor :roll:
Prostatit sadece belli başlı erkeklerde görünüyor corona her iki cinsiyette ve bulaşıcı :oops:
efsane2036

Prostaq yazdı:Öncelikle ülkemiz adına ve tüm dünya adına bir an önce Rabbim bu belayı üzerimizden uzak tutması temennimle
Bende senın gıbı düşünüyorum üzerınde dursalar bu hastalığı çözerler kronık prostatit rahatsızlıgını arada bir nükseden bir hastalık olarak goruyorlar yasayan bılır bu hastalıgı süreklı agrıyan bir seye ne kadar dayanılır bılmıyorum
Prostaq

Mesaj gönderen Prostaq »

efsane2036 yazdı:
Bende senın gıbı düşünüyorum üzerınde dursalar bu hastalığı çözerler kronık prostatit rahatsızlıgını arada bir nükseden bir hastalık olarak goruyorlar yasayan bılır bu hastalıgı süreklı agrıyan bir seye ne kadar dayanılır bılmıyorum
Kardeşim bulunduğumuz coğrafi konum gereği bu ülkede üretim ve gelişim 0 hep aynı yerde sayıyoruz forumda farketmissindir bu hastalık için bile yurtdışında falanca yerde tedavisi var diyen hastalar olmuştur elbet forumda neden acaba bir düşün :)
Prostaq

Mesaj gönderen Prostaq »

Salla başı al maaşı kafasında çoğu o yüzden tedavisini kendin bulup öteki tarafta senden burda bir belirsizlik uğruna tonlarca para alan doktorların hesabını ahirette sorabilirsin
Odyseus00

Corona korkusundan hastahaneye gidemiyoruz ne yapcağız

Mesaj gönderen Odyseus00 »

Daha önce cipro tedavisi gördüm pek fayda görmedim uzun süre ara verdim tam tekrar doktora gidecektimki corona çıktı ağrılar devam ediyor coronalıları bile iyileştiriyorlar biz 9 aydır devam ne yapacağız bilmiyorum
oguzhanbbb
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Re: Corona korkusundan hastahaneye gidemiyoruz ne yapcağız

Mesaj gönderen oguzhanbbb »

Zafer hocada mı tedavi alıyorsun ? Çok ciddi bir durum var İstanbulda 10 nisanda kontrol var ama medicana bahçelievler sakin sanırım bilen birisi varsa yazsın en son zafer hocaya gidenler özellikle....Hastanenin ahvali nedir?
Odyseus00

Mesaj gönderen Odyseus00 »

Zafer hocaya hiç gitmedim 3,4 ayrı üroloğa gittim hepsi cipro yazıp gönderdiler hatta birisi psa 0,681 yüksek değil aslan gibisin dedi gönderdi
ABittersweetLi

Arkadaşlar kronik rahatsızlıkların tedavisini bulmak kolay değil.Hangi kronik rahatsızlığın tedavisi bulunmuş ki bu hastalığın tedavisi bulunsun.en basitinden kronik gastritin bile tedavisi bile yok ortada.
Serkankaplan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen Serkankaplan »

oguzhanbbb yazdı:Zafer hocada mı tedavi alıyorsun ? Çok ciddi bir durum var İstanbulda 10 nisanda kontrol var ama medicana bahçelievler sakin sanırım bilen birisi varsa yazsın en son zafer hocaya gidenler özellikle....Hastanenin ahvali nedir?
Bundan iki hafta önce gitmiştim Zafer hocanın yanına o zamanlar bile sakindi Bursa’da oturuyorum durum böyleyken gitmek biraz zor olacak galiba
clark
Hastalık Başlangıç Yılı: 2003

Mesaj gönderen clark »

Şimdi bu koronaya nasıl her yerden tedavisini bulduk aşısını bulduk diye her ülkeden ses çıkıyor? Ben inanıyorumki istense her hastalığın tedavisi bulunur bence şu an tedavisi olmayan bazı hastalıkların bile ilacı vardır bazı şirketlerin kasasında.
Mesele para meselesi, şu korona biraz daha ilerlesin amerika veya başka gelişmiş ülke ekonomisine zarar vermeye başladığını gördüğü anda yeni ilaçlar aşılar gelişmiş dezenfekte ve tespit yöntemlerini piyasaya sürecektir.
clark
Hastalık Başlangıç Yılı: 2003

Mesaj gönderen clark »

Yani demek istediğim şuan bazı hastalıkları tedavi etmemek etmekten daha çok para getiriyordur şirketlere.
oguzhanbbb
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen oguzhanbbb »

Prostatit hastalığında nasıl olurda bir şey geliştiremez tıp dünyası hala aklım almıyor ve üroloji doktorlarının es geçtiği bir konu oluyor.Salak saçma ticarete döken doktorlarda nasibini alıyor yok eswt yok Tumt tedavisi hepsi ticari işlemler.Yoksa herkes buradan tedavi olurdu.Daha 2020 nin şubatında bu hastalığa yakalandım 1 ay geçti üstünden ve belirsizlik içinde tedavi oluyorum.İşimiz şansa mı kaldı bilemiyorum...