ASKERE GİDİYORUM

Uygun kategori bulamadığınız konularınızı buraya açabilirsiniz.
soju
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

ASKERE GİDİYORUM

Mesaj gönderen soju »

Evet sevgili abilerim kardeslerim yas oldu 26. Bedelliden faydalanamıyorum cünkü 1 kasıma kadar basvurmus olmak gerekiyormus ben mal oldugum icin kacırdım bu tarihi.

Aklımda tek bir soru var. Hastalıgım konusunda epey yol katettim ve neredeyse iyilestim. Nüks yasamaktan cok cok korkuyorum ama askere gitmem gerekiyor artık canımı sıkmaya basladı bu kacak durumu.

Tavsiyelerinize cok ihtiyacım var. Yanıma ilac alabilir miyim orda müsamaha gösterirler mi? Sık idrar gibi bir sorunum yok cok sükür orda baslar mı? Kafam cok karısık.
bb544
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Re: ASKERE GİDİYORUM

Mesaj gönderen bb544 »

soju yazdı:Evet sevgili abilerim kardeslerim yas oldu 26. Bedelliden faydalanamıyorum cünkü 1 kasıma kadar basvurmus olmak gerekiyormus ben mal oldugum icin kacırdım bu tarihi.

Aklımda tek bir soru var. Hastalıgım konusunda epey yol katettim ve neredeyse iyilestim. Nüks yasamaktan cok cok korkuyorum ama askere gitmem gerekiyor artık canımı sıkmaya basladı bu kacak durumu.

Tavsiyelerinize cok ihtiyacım var. Yanıma ilac alabilir miyim orda müsamaha gösterirler mi? Sık idrar gibi bir sorunum yok cok sükür orda baslar mı? Kafam cok karısık.
Kardeşim bende bedelli yaptım geldim.
İnan benim için o bile zor geçti. İlaç konusunda grip ilacı falan yanında götür. Cantaya koyma Gerekli olanları al yanına cebinde sokarsın ilaçı almıyorlar alsalarda revirden tek tek veriyorlar ilacını. Kalın tabanlık jiletini köpügünü havlunu al bazen havlu olmuyor bitiyor ben gittigimde bitmişti. Tuşlu telefon sokabiliyorsun asker cell hat alırsan. Kendi hattında yanında götür. Düştügün yere göre revire cıkman kolay veya zor olabilir. Bizim bölük 240 kişiydi revir 1 saatti hayaldi yani. Sıkı giyin. Kabız falan olabilirsin onun için ilaç bulundur
Allah büyük :roll:
karbonaterol
Hastalık Başlangıç Yılı: 2003

Mesaj gönderen karbonaterol »

Kardesim ben zamanında kullandığım ilaçları çarşı izninde çıkıp eczaneden ücret ile almıştım. Derdini anlatana kadar askerlik biter. Millet esrar mesrar sokuyo onlara engel olsunlar sen sadece burdan giderken kendi doktorundan yazili bi rapor al cebinde bulunsun. Bisey olursa o raporu gosterirsin bilmiyordum vs der yirtarsin. Rahat ol öyle mallar var ki askerde kimse senle uğraşmaz :D
soju
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen soju »

Cok tesekkür ederim abilerim tavsiyeler icin. Cok faydalı oldu aklımda hepsi