Hayat çok garip

Uygun kategori bulamadığınız konularınızı buraya açabilirsiniz.
Prostaq
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Hayat çok garip

Mesaj gönderen Prostaq »

Başlıkta görüldüğü gibi hayat çok garip bu rahatsızlığa yakalandığımda durmadan spor yapan biriydim vücut hizbandut gibiydi kısaca sağlığım fiziğim 10 numaraydi mesleğimde vardı Pimapen ustasiydim getir gotur işleriyle aylığım 10 a da geliyordu ama hayat öyle birşey ki hiç ummadığım yerden yere düşürdü beni şimdi ne eski vücudum nede mesleğimi devam ettirecek takatim kalmadı inan gülünç durumdayım ufak bir idrar sıkıntısı insanın hayatını bu kadar karartıyor yani siz siz olun hiçbir şeye güvenmeyin ne paranıza ne sağlığınıza ne de herhangi birşeye hayat çok garip gercekten
Prostaq

Re: Hayat çok garip

Mesaj gönderen Prostaq »

Üstelik insanı bu dünyada çok küçük düşüren bir rahatsızlık bu ve aşağılayan insanların alay konusu hale gelen şimdi lerde ailemden ve çevremden kimse anlamıyor senin psikolojin bozulmuş yani gerçekten çok enteraasan demekki insanlar sen düştüğünde eğer kendin ayağa kalkamiyorsan insanlar psikolojiye vuruyor direk çünkü ne sana ayıracak zamanları var nede seni dinleyecek zamanı çünkü onlar benim ilk halim hayatla meşgul parayla meşgul işle meşgul meşgul de meşgul seninde böyle devam etmeni istiyorlar çünkü senin çektiğin eziyeti onlar yaşamadı henüz seni anlayasin onlar ne bilsin yazın rahatsızlığının biraz iyi kışın tavan yaptigini
red
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen red »

psikoloji önemli...
https://resmim.net/f/GSRleG.jpg
Ali1453
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen Ali1453 »

Yaradandır baki kalan hayat çok garip
Aynen öyle Arkadaş ihtiyarlar gibi dikkatli yaşamaya başlarsın
Lovusa kadın gibi yemene işmene dikkat edersin
Destinyisunfortunate
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen Destinyisunfortunate »

Prostaq yazdı:Üstelik insanı bu dünyada çok küçük düşüren bir rahatsızlık bu ve aşağılayan insanların alay konusu hale gelen şimdi lerde ailemden ve çevremden kimse anlamıyor senin psikolojin bozulmuş yani gerçekten çok enteraasan demekki insanlar sen düştüğünde eğer kendin ayağa kalkamiyorsan insanlar psikolojiye vuruyor direk çünkü ne sana ayıracak zamanları var nede seni dinleyecek zamanı
Maalesef. Bizim hastalığımızın acı gerçekleri. Beni doktor olan babam anlamıyor ya. Daha ötesi var mı? 2 aydır çektiğim ağrıları ya psikolojiye ya da vücudumda görülen başka enfeksiyonlar veya bozukluklara vuruyor. 2 aydır tedavi oluyorum, lakin prostatit hastası olduğumu zinhar kabul etmiyor.
Erkeklerin Bambaşka Bir Boyuta Geçmesi: Prostatit
Msln
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen Msln »

Prostaq yazdı:Başlıkta görüldüğü gibi hayat çok garip bu rahatsızlığa yakalandığımda durmadan spor yapan biriydim vücut hizbandut gibiydi kısaca sağlığım fiziğim 10 numaraydi mesleğimde vardı Pimapen ustasiydim getir gotur işleriyle aylığım 10 a da geliyordu ama hayat öyle birşey ki hiç ummadığım yerden yere düşürdü beni şimdi ne eski vücudum nede mesleğimi devam ettirecek takatim kalmadı inan gülünç durumdayım ufak bir idrar sıkıntısı insanın hayatını bu kadar karartıyor yani siz siz olun hiçbir şeye güvenmeyin ne paranıza ne sağlığınıza ne de herhangi birşeye hayat çok garip gercekten
Geçmiş olsun kardesim. Ben de haftanın 6 gunu spor yapardim. Hem kardiyo hem agirlik. Harika fit ve kaslı vucudum vardi , boy da 1.90 olunca :) hastalikla birlikte hayata küstüm diyebilirim. Sedental bir hayat. Surekli idrar. Aci yok,kahve ,çay , turşu, cikolata vs.. yemege davet edilsen aci varsa aç kalirsin. Yesen en az 1 haftan azap icinde gecer. Psikolojik diyenlere tahammülüm yok. Hic beklemedigim biri bunu söyleyince şoka girdim. 2 yila yakindir antibiyotik tedavisi aliyorum.en bastan simdiye kadar sikayetlerim hic azalmadi. Ilac kullaniyorum lokosit 15 20 den 1 2 ye dusmus. Ama sikayetlerde azalma yok yerinde sayiyor. Artik zafer hoca bile psikolojik dedi:) antidepresan kullanmami onerdi. Zatem 10 yıldır kullandigimi soyleyince degistir ilaci dedi. Yani hastalik bir sekilde psikolojiye baglaniyor. Şunu anliyorum stres ve üzüntü prostatiti tetikliyor. Ama biz psikiyatrik vaka degiliz. 2 yil boyunca prostatit tedavisi birsuru antibiyotik kullanimi sonuc : PSIKOLOJIK
ABittersweetLi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen ABittersweetLi »

olay psikolojik değil.orada bir sorun var.bu sorun psikolojiyi bozduğu için bozuk olan psikolojide orayı daha çok bozuyor.kısır bir döngü yani.
Prostaq

Mesaj gönderen Prostaq »

Hastalık psikolojik msikolijik yedi bitirdi bizi neyse ney :)
Kendimi bu aralar şöyle demoralize ediyorum öteki tarafta Allah azap çektirmek istemediği kuluna bu dünyada azapi gösterirmis umarız ki böyledir
Prostaq

Mesaj gönderen Prostaq »

red yazdı:psikoloji önemli...
Dalgamı geçiyorsun yoksa adammi kardeş ?
Followme

Mesaj gönderen Followme »

Psikolojik olarak hepimizde hastalığı sürekli takıntı haline getirdik belki ağır semptomu olmayanlar fazla takmaz ama, sürekli bir ağrı yanması olan arkadaşları çok iyi anlıyorum bende zor günler geçiriyorum zorlanıyorum hişbirşeyde hevesim kalmadı ama umudumu yitirmedim sadece duruldum.
red

Mesaj gönderen red »

Prostaq yazdı:
2.5 ay önce rahatsızlığım yok denecek kadar azaldı diye başlık açmışsın. şimdi açtığın başlıkla kıyaslayınca çelişki doğuyor. aslında o kadar da kötü durumda olmadığını düşünüyorum..
Prostaq

Mesaj gönderen Prostaq »

red yazdı:
Prostaq yazdı:
2.5 ay önce rahatsızlığım yok denecek kadar azaldı diye başlık açmışsın. şimdi açtığın başlıkla kıyaslayınca çelişki doğuyor. aslında o kadar da kötü durumda olmadığını düşünüyorum..
Kardeşim hastalığı ya bilmiyorsun yada boş yapıyorsun
Azalıyor evet lakin geçmiyor hemen hemen herkes de böyle ben buraya sosyal yaşantı lari sordum iş hayatini çünkü biz birbirimizden dilini anlarız diye o başlıkla bu başlık arasındaki farkı gorememen beni üzdü