Penis ucunda tahriş benzeri yara (Lütfen okuyun)

Uygun kategori bulamadığınız konularınızı buraya açabilirsiniz.
hayatzor22
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Penis ucunda tahriş benzeri yara (Lütfen okuyun)

Mesaj gönderen hayatzor22 »

Arkadaşlar benim tek sıkıntım idrar sonrası yanma ve tahriş hissi idi.penis ucunda idrarın çıktığı delik bölgesinde hafif kızarıklık dikkatimi çekiyordu ama bu sefer daha çok dikkatimi çekti ve elimle hafif açtırdım baktım delik başlangıcının 2 tarafı da uçuk benzeri kızarık yara.böyle bir şey neden olabilir yardımlarınızı bekliyorum?? kum taş düşürme gibi durumlarda böyle bir şey olur mu fikirlerinizi bekliyorum en kısa zamanda doktora gideceğim
bakbak
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Re: Penis ucunda tahriş benzeri yara (Lütfen okuyun)

Mesaj gönderen bakbak »

hayatzor22 yazdı:Arkadaşlar benim tek sıkıntım idrar sonrası yanma ve tahriş hissi idi.penis ucunda idrarın çıktığı delik bölgesinde hafif kızarıklık dikkatimi çekiyordu ama bu sefer daha çok dikkatimi çekti ve elimle hafif açtırdım baktım delik başlangıcının 2 tarafı da uçuk benzeri kızarık yara.böyle bir şey neden olabilir yardımlarınızı bekliyorum?? kum taş düşürme gibi durumlarda böyle bir şey olur mu fikirlerinizi bekliyorum en kısa zamanda doktora gideceğim
Hsv 2 testi yaptır
hayatzor22
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen hayatzor22 »

bakbak yazdı:
hayatzor22 yazdı:Arkadaşlar benim tek sıkıntım idrar sonrası yanma ve tahriş hissi idi.penis ucunda idrarın çıktığı delik bölgesinde hafif kızarıklık dikkatimi çekiyordu ama bu sefer daha çok dikkatimi çekti ve elimle hafif açtırdım baktım delik başlangıcının 2 tarafı da uçuk benzeri kızarık yara.böyle bir şey neden olabilir yardımlarınızı bekliyorum?? kum taş düşürme gibi durumlarda böyle bir şey olur mu fikirlerinizi bekliyorum en kısa zamanda doktora gideceğim
Hsv 2 testi yaptır
Şimdi dediğine baktım ama ben cinsel temasta bulunmadım ki
bakbak
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen bakbak »

O zaman o yaradan sürüntu ile pcr yaptır bunu cildiye daha iyi bilir
Galatasaray
Hastalık Başlangıç Yılı: 2009

Dmso karisim

Mesaj gönderen Galatasaray »

Selam dmso olarak belirttiginiz karışımı günde 1 defami yapiyoruz acaba. Birde ac karnami almamiz gerekiyor bilgi verirmisiniz ben kullanmaya başlayacağım mesajınızı bekliyorum teşekkürler