''kimyager'' lakablı kişiyi tanıyan duyan varmı

Uygun kategori bulamadığınız konularınızı buraya açabilirsiniz.
reha067
Hastalık Başlangıç Yılı: 2002

''kimyager'' lakablı kişiyi tanıyan duyan varmı

Mesaj gönderen reha067 »

reha067
Hastalık Başlangıç Yılı: 2002

Re: ''kimyager'' lakablı kişiyi tanıyan duyan varmı

Mesaj gönderen reha067 »

http://www.prostatitis.org/iwfm40years.html sunu çevirebilir misiniz birde arkadaslar googledan anlasilmiyor
selmet
Hastalık Başlangıç Yılı: 2009

Mesaj gönderen selmet »

para tuzagi!
umutsuz
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen umutsuz »

Ben bu Eroğlu nu aradım konuştuk 2 veya 3 kere telefonda arayip sordum bana kapsül den bahsediyordu pek inanmamistim Muğla'da sanırım ole hatırlıyorum güvenipte alamadım 3 kur al dedi bana 360tl falan dedi güvenmedim sonrada bu siteyi buldum
Caresiz

Mesaj gönderen Caresiz »

Sukru beyin tedavi yontemini ben uyguladim ama basarisiz oldum Ancak Sukru beyinde hatalari var ilac istedim parasini gonderdim ilac firmada dedi bekletiyor ruhsat dedi cok gec gonderdi Sisede suyundan gonderdi yanina kullandigi ilaclari eksik yanlis soyledi ahhhh bunu unuttum soylemedim yani Sukru bey para kazaniyor ama isini ciddiye almadan ve sanki kurde yapilmasi gereken x bir sey soylemeyi hep cekindi tipki Coca Colalinn gizli maddesi gibi sakladi Sukru beye guvendim ama guvenim kalmadi elbette para kazanacak ama bence Sukru beyin digerlerinden farki yok Kendisi ile diyalogum vardi ama guvenimi sarstigi icin aramiyorum kurunude kullanmiyorum Ama kullanan iyilesenler var belki onlara bizden daha ciddi onem verdi iyilesmeleri icin daha istekli davrandi Ama Sukru bey ilk once Saglik tedavi iyilesmeyi onem vermeliydi. Bunu yapmadi.Ayrica Sukru beyin tedavi yonteminde Tedradox var kurun icerigi brokoli Herkese acil sifa ve soguktan korunun Guzel haftalar.....
freeman

Mesaj gönderen freeman »

Caresiz yazdı:Sukru beyin tedavi yontemini ben uyguladim ama basarisiz oldum Ancak Sukru beyinde hatalari var ilac istedim parasini gonderdim ilac firmada dedi bekletiyor ruhsat dedi cok gec gonderdi Sisede suyundan gonderdi yanina kullandigi ilaclari eksik yanlis soyledi ahhhh bunu unuttum soylemedim yani Sukru bey para kazaniyor ama isini ciddiye almadan ve sanki kurde yapilmasi gereken x bir sey soylemeyi hep cekindi tipki Coca Colalinn gizli maddesi gibi sakladi Sukru beye guvendim ama guvenim kalmadi elbette para kazanacak ama bence Sukru beyin digerlerinden farki yok Kendisi ile diyalogum vardi ama guvenimi sarstigi icin aramiyorum kurunude kullanmiyorum Ama kullanan iyilesenler var belki onlara bizden daha ciddi onem verdi iyilesmeleri icin daha istekli davrandi Ama Sukru bey ilk once Saglik tedavi iyilesmeyi onem vermeliydi. Bunu yapmadi.Ayrica Sukru beyin tedavi yonteminde Tedradox var kurun icerigi brokoli Herkese acil sifa ve soguktan korunun Guzel haftalar.....
Sana ne gönderdi ,kapsül mu,bitki mi ?
Bu, bildiğim kadarıyla hekimzade firmasıyla anlaşarak kapsullerini üretmeye başlamıştı bu sene içinde, empro (prosgold )ismiyle
Caresiz

Mesaj gönderen Caresiz »

Empro ne anlamadim dogrudur Hekimzade firmasi ile calisiyordu prosgold -k diye ama anlam veremedigim firma daha onceden prosgold kapsulu piyasaya surmustu ne fark var dedigimizde cevap veremiyorlar Sukru bey ayri biz ayri diye sorumluluk almiyorlardi Ama simdi firma ile aralari nasil bilmiyorum 2 kapsul sise ve 4 sise su ictim biraz iyilesir gibi oldum yok... Sonra sikintilar tekrar basladi hayat boyuda onun kurunu kullanamam sonucta yok bazi seyleri gec ve eksik soyledi bu arada firmanin kapsulundende aldim icerik ayni sadace sanki o biraz daha toz firma kapsul icerigi iri toz Ben uzun vadeli memnun kalmadim ve cok uzun antibyotik ve kurunu kullanmama ragmen ben sonuc alamadim
ABittersweetLi

Mesaj gönderen ABittersweetLi »

sitede yazıp fayda gördüğünü söyleyen kişi ile ben yakın zamanda konuştum.hastalığı nüks etmiş.forumumuza üyedir kendileri.içinde ne olduğu belirsiz şeyler satan kimselerden bir şey almayınız.zamanınızdan ve paranızdan olursunuz.
secret

Mesaj gönderen secret »

Sukru internette prostatitle alakali her baslikta umut tacirligi yapmis oldugu icin hala gercek sana arkadaslar var. Benimde kimyager arkadaslarim var bir tanesi 2 senedir issiz kimyagerlerin boyle bir hastaliga care bulmasi soz konusu degil ki eski forumda diploma goster deyince sirra kadem basmisti diplomasi bile yok bu kisinin. Tabi ki icerigini soylemez cer cöp cunku. Amac yolunu bulmak.
ABittersweetLi

Mesaj gönderen ABittersweetLi »

küçüğü bu,büyüğü ise saraçoğlu.hepsi aynı bunların :)
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Caresiz yazdı:Sukru beyin tedavi yontemini ben uyguladim ama basarisiz oldum Ancak Sukru beyinde hatalari var ilac istedim parasini gonderdim ilac firmada dedi bekletiyor ruhsat dedi cok gec gonderdi Sisede suyundan gonderdi yanina kullandigi ilaclari eksik yanlis soyledi ahhhh bunu unuttum soylemedim yani Sukru bey para kazaniyor ama isini ciddiye almadan ve sanki kurde yapilmasi gereken x bir sey soylemeyi hep cekindi tipki Coca Colalinn gizli maddesi gibi sakladi Sukru beye guvendim ama guvenim kalmadi elbette para kazanacak ama bence Sukru beyin digerlerinden farki yok Kendisi ile diyalogum vardi ama guvenimi sarstigi icin aramiyorum kurunude kullanmiyorum Ama kullanan iyilesenler var belki onlara bizden daha ciddi onem verdi iyilesmeleri icin daha istekli davrandi Ama Sukru bey ilk once Saglik tedavi iyilesmeyi onem vermeliydi. Bunu yapmadi.Ayrica Sukru beyin tedavi yonteminde Tedradox var kurun icerigi brokoli Herkese acil sifa ve soguktan korunun Guzel haftalar.....
Bakin kardesim...bu sahis bu foruma aylar once dadanmisti fakat burada fazla barinamadi...sebebi buradaki tecrubeli ve bilincli insanlar...su anki dunya ilac teknolojisi en gelismis nanobakteriyel ilaclar uretirken..bu ilaclarin tibbi gercekligi ve faydalari en unlu tip dergilerinde yayimlanmis ve onanmis iken,bu ne idügü belirsiz sıvılara ve kapsullere bel baglamayin,bunlarin ne derece guvenilir olacagini bu forumda defalarca dile getirdik ve ben sahsen kendisi ilede bu konuyu burada gorustuk ama bize olumlu mantikli bir cevap veremedi..ve iyilestirdigi bir kisiyide burada lanse edemedi..e simdi hal boyle iken nasil boyle bir nesneyi kullanacaksiniz.. biz bu hastaliga dunyanin parasini doktuk boyle insanlara umit baglamayin bilim ve teknolojiden ayrilmayin.
Sabir
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen Sabir »

Aynen kadir abi. Şükrü gibilerine para kaptirana kadar o parayi kendinize harcayın. Ne biliyim vitamin takviyesi alın barsak sağlığınız için. Gidin harnup pekmezi alın ben içiyorum ve faydasını görüyorum. Vücudun direncini yükseltiyor. Saçma sapan şeylere boşyere para kaptirmanin manasi yok.
Sanma ki dert sadece sende var. Sende ki derdi nimet sayanlar var.
ozan

Mesaj gönderen ozan »

bu adam eski forumada dadanmıştı kimyager... litre litre ılacını içen vardı o zamn sıvı şekldeydi işe yarayanı yoktu..kendi de bu hstalığa ykalanıp kendini tedavi ettiğini söylüyordu.. muhtemelem google prostatit yazıyor sonra ordaki forumlara yazıyor tercih sizin olmakla birlikte paranızı boşa harcamayın derim..
dreamer8
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen dreamer8 »

Çok reklam yapandan korkacaksın. "Kimyager" her mesajının altına numarasını yazan bir sahtekardı diye hatırlıyorum.
sahin17
Hastalık Başlangıç Yılı: 2005

Mesaj gönderen sahin17 »

VAR HİÇ BULAŞMAYIN BAŞKADA BİRŞEY SORMAYIN AMA BULAŞMAYIN HİÇ.
Zuspat
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen Zuspat »

ABittersweetLi yazdı:küçüğü bu,büyüğü ise saraçoğlu.hepsi aynı bunların :)
Aynen öyle
mprost

Mesaj gönderen mprost »

Arkadaslar bu prostea 4x4 nasıll peki 350 TL param boşa mı gitti, ödemeyi az önce kaıda yaptım sitenizi yeni buldum.
sahin17
Hastalık Başlangıç Yılı: 2005

Mesaj gönderen sahin17 »

Var itibar etmeyin
edem
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen edem »

selam arkadaşlar ben 2019 da hastalandım PSA yüksek çıkmıştı googolda araştırırken bu arkadaşa rastladım tabi Dr gidyorum bu arada bu Şükrü bey sen kapsül istedim 2 paket almıştım kullandım hiç bir faydası olmadı sakın inanmayiniz PSA sanırım enfeksiyon PSA yi yukseltirmus sonra cipro verdi Dr kullandım PSA normale döndü sonra İstanbul'da zafer hocaya gittim 4 kombinasyon kullandım şimdi antibiyotiği kullanmıyorum durumum fena sayılmaz idrar hissin arada idrardan sonra yanma olyor ben biraz kaplicayka şifa buldum Sivas'ta yaşıyorum üç dort hafta kaplıcaya gittim inşallah hepimiz kurtuluruz saygılarımla
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Yıllar önce bu foruma dadanmıştı... sonuçta kovuldu.