Eskişehir protokolü oluşmaya basladi

Çin ve Rusya'daki klinik çalışmaları, diğer yöntemler.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Re: Eskişehir protokolü oluşmaya basladi

Mesaj gönderen kadir »

Coskun bey, link vermek forum kurallarina göre aykırıdir. Sizi zaten bilen biliyor. Reklama giriyor bu yaptıginiz.Zaten yeteri kadar sizin reklaminizi yaptik bu forumda.
Ahbikurtulsam25
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen Ahbikurtulsam25 »

Prokol mrokotol bos gec kaldin mi bu hastaligin tedavisinde dunyan kararir.
kmlpr2
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen kmlpr2 »

Coşkun hocanın sesi çıkmıyor. Hocam nerdesin?
kennan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Mesaj gönderen kennan »

Prostatite yazdı:
kadir yazdı:Coskun bey, link vermek forum kurallarina göre aykırıdir. Sizi zaten bilen biliyor. Reklama giriyor bu yaptıginiz.Zaten yeteri kadar sizin reklaminizi yaptik bu forumda.
Reklam derken Kadir bey? Neyin reklamı? Kitabın reklamı ise ilk kez Türkçe yazılmış bilimsel veriler ışığında yazılmış, geliri bağışlanmış kitabın reklamı mi? Yoksa oluşturmaya çalıştığımız tedavi protokulunun reklamı mi? Eğer öyleyse soruyorum size: Siz başka hangi doktorların, hangi ilaçların, hangi labaortuarlsrin, hangi tetkiklerin bugüne kadar reklamını yaptıniz? Hangi labaratuvara gidince forumdan geliyoruz dediklerinde indirim yapılıyor? Yok insanları yönlendirmek için filan demeyin siz hangi sıfatla insanları bilgilendiriyorsunuz? Şu uydu kanallarındaki üfürükçü sifacilardan farkınız kalır mı ?
Ben bana ulaşmış hem whatsapdan hem forumdan bana mesaj atmış hatta yanıma gelmiş kimden ne parası almışım acaba ? İspatlamayan serefsizdir açık net.Hodri meydan...Hadi ordannnnn haddinizi bilin.Artik gerçek yüzünüz ortaya çıktı. İlk defa bilimsel veriler ışığında biseyler yapmaya çıkınca ekmeginizle mi oynadık acaba ???? Çok yakın zamanda Allah'ın izniyle ne bu foruma ne de abuk sabuk tedavilere gerek kalmayacak.... Yok hala size inanlar varsa da yapacak bişey yok, yer KOYUN kendi bacağından asılır...
Ayıptır hocam, kadir abi bugüne kadar kimden ne maddi beklentide bulunmuş.. o kadar insan soru soruyor çoğu üroloji doktorunun vermediği bilgileri ücretsiz şekilde makalelerle kanıtlayarak veriyor, niye böyle bir çıkış yaptınız anlamadım
kolcak
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen kolcak »

Prostatite yazdı:
kadir yazdı:Coskun bey, link vermek forum kurallarina göre aykırıdir. Sizi zaten bilen biliyor. Reklama giriyor bu yaptıginiz.Zaten yeteri kadar sizin reklaminizi yaptik bu forumda.
Siz başka hangi doktorların, hangi ilaçların, hangi labaortuarlsrin, hangi tetkiklerin bugüne kadar reklamını yaptıniz? Hangi labaratuvara gidince forumdan geliyoruz dediklerinde indirim yapılıyor? Yok insanları yönlendirmek için filan demeyin siz hangi sıfatla insanları bilgilendiriyorsunuz? Şu uydu kanallarındaki üfürükçü sifacilardan farkınız kalır mı ?
Ben bana ulaşmış hem whatsapdan hem forumdan bana mesaj atmış hatta yanıma gelmiş kimden ne parası almışım acaba ? İspatlamayan serefsizdir açık net.Hodri meydan...Hadi ordannnnn haddinizi bilin.Artik gerçek yüzünüz ortaya çıktı. İlk defa bilimsel veriler ışığında biseyler yapmaya çıkınca ekmeginizle mi oynadık acaba
Ayıp,hem de çok ayıp....
Yakışmadı...
Newcity

Mesaj gönderen Newcity »

İşi bedava yapıyormuş gibi konuşmuş hoca tam tedavi edip gönderdiği hasta bi elin parmağını geçmez..
Kötülediği,hadi ordan dediği adamda kendi cebinden forum açan KADİR abi .. Bi çıkarı olmadığı halde herkese cevap verip yönlendiren KADİR bilirsiniz
Garip
Şaşırtıcı
Hocam doktor olmuşsunda şu adamı keşke biraz daha araştırsaydın OLMADI
canadianguy1

Mesaj gönderen canadianguy1 »

Prostatite yazdı:Neyse, erkek pelvik kas yapısıyla ilgilenen fizyoterapistlerle; bağırsak problemi olmayan, kanıtlanmış enfeksiyonu olmayan kronik pelvik ağrısı olan hastaları bir araya bulusturdugumuz bir whatsap grubu kurduk. İlgilenen varsa bisekilde ulaşsın bu gruba.
bagirsak problemi olan kanitlanmis enfeksiyonu olan elinde sayfa sayfa bakteri ureyen testleri olan hastalari cöpe atalim o zaman yardim etmeyelim onlara surekli ezbere ne yasadigini bilmeden anti almayin anti almayin anti almayin diye bagiralim basimizdan savalim ,nonbakteriyel olan hastalar icin Eskisehir protokolleri fizyoterapistler filan olusturalim fakat diger yandan mesela uriner enfeksiyon,nozokomiyal uriner enfeksiyon vs vs uzmanligi ve bilgisi olan enfeksiyon ve tibbi mikrobiyoloji uzmanlariyla gorusup bu gruba dahil etmek icin hic ugrasmayalim mesela? ustune ustlukte tek bir acidan bakmayi bilimsellik sayalim , dunya kadar bu islerle ugrasan cozum arayan bilim insanlari yayinlar varken bu kisim hastalari bir doktor olarak gormezden gelelim tabiri caizse sadece kinoloncu ve fosfocu urologlardan olalim gecerse ne ala gecmezse baska antiye gerek yok.... Ayrica forumu kuran yani forumun patronu olan, insanlarla hicbir cikari olmadan konusup destek olan moral veren, insanlara faydali olabilecegini dusundugu her uyeye de forumu acan adama gelip hakaret edelim... neyse tabiki herkes istedigi seyi yapmakta ve istedigi dusunceye sahip olmakta ozgur fakat bu hastaliga butuncul yaklastigini iddia eden bir doktor oldugunuzu iddia ettiginiz icin diyorum ki sizin mesajlarinizi okurken sanki bir doktorun degilde Fizyoterapist ihtiyaci olan bir kronik prostatit hastasinin mesajlarini okuyor gibiyim bir tip adaminin veya bilim insaninin mesajlari gibi degil pek,cunku bilim insanlari belli bir kesimi ayirt etmez veya ayni hastaligin farkli insanlarda yerine gore farkli farkli cozulmesi gerektiginide inkar etmez.Su mesaj bile aslinda o kadar aci ki bakildiginda sadece belli kaliplara uyan hastalar icin bir grup kurulmus e digerleri icin nerede? Cozulemeyen enfeksiyonu olan ve bagirsak sorunlari olan prostatit hastalarini cozmek icin nerede grup ?madem bilimsellik madem iyi niyet ,onlar ölsünmü? Kadir abiye de haksiz olan ithamlardan sonra Kadir abide size deseki yahu sadece fizyoterapide Fizyoterapi diye tutturmussun doktor ne o 5-10 sene icinde Ozel fizyoterapi klinigi kurup parayimi gotureceksin simdiden hastami topluyorsun dese forumdan mesela güzel olurmu? Neyse size "SADECE" fizyoterapi ihtiyaci olan hastalarla basarilar ama o arkadaslarda bence size cok guvenmesin cunku bir gun ne malum birgun iliskiden veya hastaneden filan komplike enfekte olurlarsa yandilar veya birgun caniniz sikilip aniden baska bir cozume inanmaya baslayip fizyoterapiyide sallamaya baslarsaniz sasirmamali.Ayrica prostat masaji lokosit kultur pcr gibi seyleri dislamakla kalmayip bide bunlari yaptiranlara "biyerinize bisey soksam ver 5000 desem hepiniz gelirsiniz" gibi ifadeler kullanmis bir doktorsunuz, hayatinda bir kere bile prostat masaji yaptiran birinin sizi takip etmeside kendine bir hakaret bence ,insallah biyerinize biseyler sokturmak zorunda kalacaginiz bir saglik sorunu veya sorunlari yasamazsiniz.
canadianguy1

Prostatite yazdı:
Reklam derken Kadir bey? Neyin reklamı? Kitabın reklamı ise ilk kez Türkçe yazılmış bilimsel veriler ışığında yazılmış, geliri bağışlanmış kitabın reklamı mi? Yoksa oluşturmaya çalıştığımız tedavi protokulunun reklamı mi? Eğer öyleyse soruyorum size: Siz başka hangi doktorların, hangi ilaçların, hangi labaortuarlsrin, hangi tetkiklerin bugüne kadar reklamını yaptıniz? Hangi labaratuvara gidince forumdan geliyoruz dediklerinde indirim yapılıyor? Yok insanları yönlendirmek için filan demeyin siz hangi sıfatla insanları bilgilendiriyorsunuz? Şu uydu kanallarındaki üfürükçü sifacilardan farkınız kalır mı ?
Ben bana ulaşmış hem whatsapdan hem forumdan bana mesaj atmış hatta yanıma gelmiş kimden ne parası almışım acaba ? İspatlamayan serefsizdir açık net.Hodri meydan...Hadi ordannnnn haddinizi bilin.Artik gerçek yüzünüz ortaya çıktı. İlk defa bilimsel veriler ışığında biseyler yapmaya çıkınca ekmeginizle mi oynadık acaba ???? Çok yakın zamanda Allah'ın izniyle ne bu foruma ne de abuk sabuk tedavilere gerek kalmayacak.... Yok hala size inanlar varsa da yapacak bişey yok, yer KOYUN kendi bacağından asılır...
Vallahi iyi güldüm ya ne bu foruma ne de abuk subuk tedavilere gerek kalmayacak lafina o abuk subuk tedavileri yapan insanlarda bu ulkede yetismis doktorlar degilmi? ,sanki bi tek Turkiye de forum var Hoca amerikan forumlarindan redditlerden rus forumlarindan haberi yok heralde,tum dunya amerikali rus doktorlar aptal zaten hic akillarina gelmemis bu fizyoterapi veya herkesi iyilestirmislerde orda hastalar zevkten boyle forumlar kuruyorlar bu hastalik icin ,sadece bu mesaji okuyan forumu bilmeyen insanlarda sanacak bu forumun sahibi parayla bitki cer cop satiyor insalara,bilimsel veri filan demissinizde ben pek bilimsellik goremiyorum hem mesajlarda hem kitapta,kitabida aldik okuduk bilmedigimiz hicbisey yok fasa fiso kopyala yapistir..,surekli kaslar-kitabi okuyun-kaslar-kitabi okuyun-hersey kaslarda,iliskiden sonra kaslarin yamuldu zaten bakteri virus diye bisey yok neyin neden neyin sonuc oldugunu anlamak zaten muamma...birkac bilimsel makale filan paylassanizda soyle farkli cigir acici kas kas demek yerine biseyler gorsek, ayrica bir doktorun bu hastaligi yasamis birine haddini bil deme luksu yok ,adam 6 sene prostatitin p sini ogrenmemis bir diplomaya siginarak bu hastalik hakkinda ahkam kesip 10 sene yasamis insana haddini bil diyor,degil 10 sene 3 sene cekmis adamin karsisinda bile prostatit ozelinde ey doktorlar siz haddinizi bilin, gidin bobrek tasi filan kirin siz prostatit gibi alengirli hastaliklarla ugrasmayin.Prostatit konusunda Dunyadaki en unlu bazi urologlar bile kitaplarinda bu hastaligi bircok hastanin doktorlardan daha iyi bildigini soylerken bizim doktorlarda bize had bildiriyor.Cok fark var cooook.
moskovaBB

Mesaj gönderen moskovaBB »

Bir kitap yazmissiniz onuda sizi buradan tanidikca alip okumaktan vaz gectim. Sizin Psikolojik problemleriniz var. Birilerine karsi Kompleks inizde oldugu kesin. Yazik size....
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Prostatite yazdı:
Ya arkadaş, sen nasıl bir insansın? Dr olmuşsun ama insan olamamişsın. Sen bence ruh hastasısin. Önce bu foruma üye olmak için izin istedin şimdi kalkmış bana hakaret ediyorsun. Senin tanıtımina vesile olduk bir tşk bile etmedin. Surekli buradan kitabinın satılması icin şarladın. Buradaki hasta portföyünden yararlanmak için vatsap grubu kurdun.Bana hakaret ettin sirf buradaki hastaların hatıri icin seni banlamadım.Termoterapiyi care diye lanse ettin, 10-15 kişinin prostatinı haşladın bir kişi iyi oldu oda allah bilir prostatit degildi. Geri kalanların hepsi sana beddua ediyor. Simdi ftr uzmanlarina yönlendiriyorsun. Vatsapta diyorsunki bir ftr uzmanına; "sana 3 kişi yönlendirdim bilgin olsun". Prostatitli genç bir hastanın prostatını tuiple yardın iki kanal actın. Genc prostatitli bir hastanın prostatini kestin. Adam feryat figan ediyor. Beddua ediyor. Bu forumda benim bir laboratuar yada bir dra yönlendirdigimi ispat etmezsen sende serefsizsin.Ben kimseye burada seni iyileştirecegim diye söz vermiyorum, ben forum sahibiyim, iyileşmis eski bir hastayım, nasıl iyi oldugumu, hangi yöntemleri kullandigimi, denediğimi, fayda görüp görmedigimi paylaşiyorum.Sen gönüllü ne demek bilirmisin? Ben gönüllüyüm biraz muhakeme edersen anlarsın. Benim bir hastane açacak kadar maddi durumum iyidir söylemesi ayıp. Üç kuruşun peşinde koşacak kadar aciz degilim.Paradan daha önemli degerlerinde var olduğunu bir düşün bakalım.Sizin gibi drlara ( İyi olanları tenzih ediyorum) trde hocam hocam diye saygı duydukları için sizin bir yerlerinize bir seyler oluyor. Sen burada beni kötülemek icin burada sarf ettigin cümlelerin yerine birkaç bilimsel konu paylaşsaydin çok daha iyi olurdu. Yazıklar olsun sana!
wolfpack

Mesaj gönderen wolfpack »

Tartismanin ne geregi var ya. Tedavisi net budur denilen bir lanet olsaydi zaten bu hastalik dunyada her telden tedavi merkezi olmazdi mk hastaliginda zaten. Lanet bu lanet. Birakin iste birden fazla secenek olsun. Dileyen isteyen istedigini secsin yaptirsin. Para yedirme, para yeme konusuna gelince de ahmak olmayalim da yedirmeyelim mk. Kimse kimseye zorla birsey yaptirmiyor. Onerilen tedavileri iyice arastir ondan sonra ol ya. Yemin ediyorum forma care bulmaya giriyoruz ama hep tartisma hep tez curutme hep bir muhalefet dolu yazilar okuyoruz. Bu ne ya. Herkes olmus ordinaryus.
kmlpr2

Mesaj gönderen kmlpr2 »

Prostatite ilk yakalandığım zamanlarda kadir abinin kurmuş olduğu bu forum sayesinde düşmüş olduğum o panikten kurtulmuştum. Zafer hocaya da bir kaç ay il dışından uçak ile tedaviye gitmiştim . Bir iki anti konbin yapacaz , gelmene gerek yok demişti. Tedavisi , Pahalı bir hastalık , ilgilenen doktor 3 yada 5 . Verniş olduğu antilerle bir nebze iyi olmuş , sonrasında nüksler yaşamıştım. Dahada gitmedim.

Forumda şimdi , bir doktor var , adamın bir tedavi şekli var , alternatif bir çözümü var kitabını da yazmış . Whatsupda bir grup linki paylaşıyor, o link siliniyor. Linkin silinmesi bence hata , Şifa nerde ise onu bulucaz, şifa bize gelmez, bizim şifaya gitmemiz gerekiyor. Belki bir faydasını göreceğiz.
canadianguy1

wolfpack yazdı:Tartismanin ne geregi var ya. Tedavisi net budur denilen bir lanet olsaydi zaten bu hastalik dunyada her telden tedavi merkezi olmazdi mk hastaliginda zaten. Lanet bu lanet. Birakin iste birden fazla secenek olsun. Dileyen isteyen istedigini secsin yaptirsin. Para yedirme, para yeme konusuna gelince de ahmak olmayalim da yedirmeyelim mk. Kimse kimseye zorla birsey yaptirmiyor. Onerilen tedavileri iyice arastir ondan sonra ol ya. Yemin ediyorum forma care bulmaya giriyoruz ama hep tartisma hep tez curutme hep bir muhalefet dolu yazilar okuyoruz. Bu ne ya. Herkes olmus ordinaryus.
Aynen bende bunu soylemeye calistim yukaridaki arkadasta bos bos konusmus kendine fizyoterapi iyi geldi diye ,benim fizyoterapiste gitmedigimi uzun sure denemedigimi ne biliyor acaba kim kimin hikayesini bu hastaligin nasil basladigini vs biliyorda ahkam kesiyor fizyoterapiye yonelmezsen iyilesemezsin falan diye? Boylelerinede uyuz oluyorum boyle bilip bilmeden ahkam kesenlere sen sunu yapmadan iyilesemezsin vs tamam einsteyn sagol aydinlattin bizi ,ben fizyoterapiye filan at gozluguyle bakmiyorum ondanda iyilesenler olabilir ama Hoca oyle bir konusuyor ki olay sadece fizyoterapiymis ve bu isin cozumu herkeste buymus gibi 1 sene oncede termoydu 5 sene sonrada baska bisey olacak, misal sen hocam uretram yaniyor yesil sivi geliyor gecmiyor diyen adama hala fizyoterapimi diyeceksin kasmi diyeceksin yoksa arkadas seni yatirmaliyiz ve gerekli ust duzey antileri damardan vermeliyizmi demelisin ama tabiki demiyorsun tedavisi belli dedigide surekli benzer antileri vermek ben burda zafer hocayida elestiren mesaj yazdim mahalle bakkali gibi kafaya gore anti yazilmaz surekli ne oldugunu bilmeden ayni antilerle mudahale etmek faydadsn cok zarar getirir diye sadece bir doktoru elestirmiyorum, adama sistoskopi yapmis cocuk bas bas bagiriyor daha kotu oldum diye acaba bu cok bilmis arkadaslar dunyada nozokomiyal kaynakli enfeksiyonlarin yuzde 40 ini uriner enfeksiyonlarin olusturdugunu sistoskopi aletlerinden kataterlerden bulastigini biliyormu ve bunlarin toplum kokenlilere gore daha direncli oldugunu ve daha ust duzey tedaviye ihtiyaci oldugunu biliyormu? 20 yil oncesinin kitabina gore 10 gun sefiksim verip tamam is bitti deyip yolluyor sonra sikinti oluncada anlat derdini anlatabilirsen bide yaptigi seyleri Kabul etmeme huylari yokmu bu doktorlarin sonuc iyi olursa heryerde reklamlarini filan yaparlar ama , e tabiki hicbir enfeksiyon ibaresi bulunmayan hastaya gecmis hikayesini dinledikten sonra fizyoterapi oner ne dedik biz buna hatta bulunananda antiyle es zamanli öner kimse burda fizyoterapiyi yermedi ,burada olay bir doktorun TEK birseyi israrla savunmasi diger herseye kulagini kapatmasi ,tamam sagolun fizyoterapi harici hicbir yontemle hickimsenin iyilesemeyecegini bize bildirdiginiz icin
canadianguy1

kadir yazdı:
Prostatite yazdı:
Ya arkadaş, sen nasıl bir insansın? Dr olmuşsun ama insan olamamişsın. Sen bence ruh hastasısin. Önce bu foruma üye olmak için izin istedin şimdi kalkmış bana hakaret ediyorsun. Senin tanıtımina vesile olduk bir tşk bile etmedin. Surekli buradan kitabinın satılması icin şarladın. Buradaki hasta portföyünden yararlanmak için vatsap grubu kurdun.Bana hakaret ettin sirf buradaki hastaların hatıri icin seni banlamadım.Termoterapiyi care diye lanse ettin, 10-15 kişinin prostatinı haşladın bir kişi iyi oldu oda allah bilir prostatit degildi. Geri kalanların hepsi sana beddua ediyor. Simdi ftr uzmanlarina yönlendiriyorsun. Vatsapta diyorsunki bir ftr uzmanına; "sana 3 kişi yönlendirdim bilgin olsun". Prostatitli genç bir hastanın prostatını tuiple yardın iki kanal actın. Genc prostatitli bir hastanın prostatini kestin. Adam feryat figan ediyor. Beddua ediyor. Bu forumda benim bir laboratuar yada bir dra yönlendirdigimi ispat etmezsen sende serefsizsin.Ben kimseye burada seni iyileştirecegim diye söz vermiyorum, ben forum sahibiyim, iyileşmis eski bir hastayım, nasıl iyi oldugumu, hangi yöntemleri kullandigimi, denediğimi, fayda görüp görmedigimi paylaşiyorum.Sen gönüllü ne demek bilirmisin? Ben gönüllüyüm biraz muhakeme edersen anlarsın. Benim bir hastane açacak kadar maddi durumum iyidir söylemesi ayıp. Üç kuruşun peşinde koşacak kadar aciz degilim.Paradan daha önemli degerlerinde var olduğunu bir düşün bakalım.Sizin gibi drlara ( İyi olanları tenzih ediyorum) trde hocam hocam diye saygı duydukları için sizin bir yerlerinize bir seyler oluyor. Sen burada beni kötülemek icin burada sarf ettigin cümlelerin yerine birkaç bilimsel konu paylaşsaydin çok daha iyi olurdu. Yazıklar olsun sana!
Vallahi cok konusmaya gerek yokta özellikle genc insanlara Boyle gereksiz yere islem yapan beddualarini alan hayatini karartan doktorlarin yatacak yeri yok,kesin iyilestiremeyecegini dusunmuyosan en ufak risk varsa gereksiz yere manipulasyona hic gerek yok ha daha kotu ettiysen sonra basindan savmayacaksin ama iste en cok adamlik isteyen tarafi bu.
canadianguy1

Prostatite yazdı:
canadianguy1 yazdı:
wolfpack yazdı:Tartismanin ne geregi var ya. Tedavisi net budur denilen bir lanet olsaydi zaten bu hastalik dunyada her telden tedavi merkezi olmazdi mk hastaliginda zaten. Lanet bu lanet. Birakin iste birden fazla secenek olsun. Dileyen isteyen istedigini secsin yaptirsin. Para yedirme, para yeme konusuna gelince de ahmak olmayalim da yedirmeyelim mk. Kimse kimseye zorla birsey yaptirmiyor. Onerilen tedavileri iyice arastir ondan sonra ol ya. Yemin ediyorum forma care bulmaya giriyoruz ama hep tartisma hep tez curutme hep bir muhalefet dolu yazilar okuyoruz. Bu ne ya. Herkes olmus ordinaryus.
Aynen bende bunu soylemeye calistim yukaridaki arkadasta bos bos konusmus kendine fizyoterapi iyi geldi diye ,benim fizyoterapiste gitmedigimi uzun sure denemedigimi ne biliyor acaba kim kimin hikayesini bu hastaligin nasil basladigini vs biliyorda ahkam kesiyor fizyoterapiye yonelmezsen iyilesemezsin falan diye? Boylelerinede uyuz oluyorum boyle bilip bilmeden ahkam kesenlere sen sunu yapmadan iyilesemezsin vs tamam einsteyn sagol aydinlattin bizi ,ben fizyoterapiye filan at gozluguyle bakmiyorum ondanda iyilesenler olabilir ama Hoca oyle bir konusuyor ki olay sadece fizyoterapiymis ve bu isin cozumu herkeste buymus gibi 1 sene oncede termoydu 5 sene sonrada baska bisey olacak, misal sen hocam uretram yaniyor yesil sivi geliyor gecmiyor diyen adama hala fizyoterapimi diyeceksin kasmi diyeceksin yoksa arkadas seni yatirmaliyiz ve gerekli ust duzey antileri damardan vermeliyizmi demelisin ama tabiki demiyorsun tedavisi belli dedigide surekli benzer antileri vermek ben burda zafer hocayida elestiren mesaj yazdim mahalle bakkali gibi kafaya gore anti yazilmaz surekli ne oldugunu bilmeden ayni antilerle mudahale etmek faydadsn cok zarar getirir diye sadece bir doktoru elestirmiyorum, adama sistoskopi yapmis cocuk bas bas bagiriyor daha kotu oldum diye acaba bu cok bilmis arkadaslar dunyada nozokomiyal kaynakli enfeksiyonlarin yuzde 40 ini uriner enfeksiyonlarin olusturdugunu sistoskopi aletlerinden kataterlerden bulastigini biliyormu ve bunlarin toplum kokenlilere gore daha direncli oldugunu ve daha ust duzey tedaviye ihtiyaci oldugunu biliyormu? 20 yil oncesinin kitabina gore 10 gun sefiksim verip tamam is bitti deyip yolluyor sonra sikinti oluncada anlat derdini anlatabilirsen bide yaptigi seyleri Kabul etmeme huylari yokmu bu doktorlarin sonuc iyi olursa heryerde reklamlarini filan yaparlar ama , e tabiki hicbir enfeksiyon ibaresi bulunmayan hastaya gecmis hikayesini dinledikten sonra fizyoterapi oner ne dedik biz buna hatta bulunananda antiyle es zamanli öner kimse burda fizyoterapiyi yermedi ,burada olay bir doktorun TEK birseyi israrla savunmasi diger herseye kulagini kapatmasi ,tamam sagolun fizyoterapi harici hicbir yontemle hickimsenin iyilesemeyecegini bize bildirdiginiz icin
Whatsapp grubuna gelsene Çarşı karisti.
Yok canim olurmu fake hesaplar bunlar sizi pohpohlamayan fake hesaptir.Kadir abi teker teker olusturup yonetiyor size karsi bu hesaplari klan savasi bu hatta lsdjdjjd.Ha cok merak ettiyseniz ben taaaa bir zamanlar ilk kurdugunuzda termo grubundaydim belki faydali biseyler olur iyi niyetli bir doktor vardir diye , ama sonra grupta eskisehirde bir alisveris merkezinin cekilisle verdigi bilmem kac bin liralik arabayi size verdiklerinden bahsettiginizde pek bilimsel bir ortam olmadigini gorup cikmistim.
hastaliktan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Mesaj gönderen hastaliktan »

Ben zafere bir kere gittim . Başkada gitmedim forumda doktor tavsiye bölümünden başka doktora gittim . Yüzde 90 iyiyim lökositle falanda hiç uğraşmadım . Zaferde uğraştırmadı bile. Boşuna kadir abiye yükleniyorsunuz . Kocaman tavsiye doktorlar başlığı var orda .

Coşkun abide bana çok yardımcı oldu. Şuan otururken kalçam şişmiyorsa ona borçluyum .
kolcak

Mesaj gönderen kolcak »

Termo ile iyleşenler büyük bir ihtimal ile mesane boynu sorunu vardı.
Prostatit değillerdi.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Pro2020 yazdı:Termodan iyileşen var baya farate,raci,metin başka arkadaşlarında tanıdıklarıyla 15 kişi var zaten yaptıran sayısı çok az faydasını görmesen bile eskisinden kötü olmuyorsun yaptıranlardan bunu gördük önemli bir hizmet prostatit hastaları için bu yeni tempro adlı cihazı getirmek ve ücretsiz şehir hastanesinin yapması çok iyi hem cimere şikayet ediyoruz doktorlar ilgilenmiyor diye buluncada posta koyuyoruz.. Ben 12 yıl anti kullandım rektal emdirme dahil alternatif tedaviyle iyi oldum ama heryolu denemek lazım ben 1 milyona yakın para işgücü kaybı dahil kaybettim 12 yıl boyunca makale okumakdan yılmıştım hangi bitkinin hangi bakteriye hangi bakterinin ne derece sıcaklıkda öldüğüne vs herboku bıldik keşke bilmeseydim. Masajla blokajla bitkiyle ve enjeksiyonla çoğuna iyi gelmesede bazı arkadaşa iyi gelmiş özellikle 70 li yıllarda türk üroloji derneği atatürk üni eskiden insanlar üzerindeki çalışmasında. Yüzde 70 başarı yakaladıklarını raporlamışlar. Şuan niye fayda etmiyor tartışılır,
Coşkun hoca wp linki paylaşmıştı bu arada geçen bir arkadaş bir kas gevşeticiden faydasını gördüğünü başka bir arkadaşda o ilacın zararlı olduğundan ben sara ilacı bile kullandım ve sık idrarımı o çözdü 6 yıldıt sık idrar olmadım birdaha her yolu deneyeceksin ben vajinal fitil bile kullamdım kadir bey eskiden önermişti.bir ilaç olsada tüm hastaları iyileştirse vitamin veya kimyasal ilaç veya bir aparat o ürünün reklamını tşört bastırır reklamını yapardım keşke öyle bir ürün olsa facebookda alternatif tıp diye sayfa var 200 bin üyeli vatandaşların paylaşımları var maydonazla iyileşende, yakı otuyla iyileşende termoyla iyileşen, sarımsakla, biri se en son enjeksiyonla iyi olmuş 10 yıllık hasta doktorda önermemiş sayfada doktor önerisi hiç yok
Tamamda kardesim ben bunları kabul etmiyorum demiyorumki...ben zafer hocayla ve lablarla ortakmışım diye beni itham edip bana iftira atıyorlar anlatamiyorum galiba? Ben bunları napayım simdi? Hepsini sileyimmi? Benim agzimda tüy bitti artık kardeşim.Isteyen istediği yere gitsin kardeşim. Bana iftira atanlar için hukuki süreç başlatacagim artık herkesin bilgisine. Burada artık hastalik tartışamiyacak hale geldik.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

kolcak yazdı:Termo ile iyleşenler büyük bir ihtimal ile mesane boynu sorunu vardı.
Prostatit değillerdi.
Hay agzina saglik kardesim..
NoLemers

Mesaj gönderen NoLemers »

Ben watsapp grubuna katılmak istiyorum. Hocaya mesaj atmıştım fakat üyeliği iptal edilmiş. O grupta olup benimle iletişime geçebilecek biri var mı acaba.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Arkadasim ben kisisellikle hic bir zaman sagligi karistirmam. Bu termodan fayda sadece Farate var. Belki 1-2 kişi daha vardır. 15 kisiden iyi olan 3 kisi var geri kalanlar boş yere prostatlarini dağlattırdı. Ayrıca coskun burada kendisi ifade etti; artik termo önermiyorum dedi. İsteyen yaptirabilir tabiki o ayri. Keyfiniz bilir.
Hola

Mesaj gönderen Hola »

Ben termodan sonra daha kötü oldum
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Hola yazdı:Ben termodan sonra daha kötü oldum
Ne zaman termo olmustun Hola kardesim? Eski ve yeni semptomlar arasindaki farklar nedir bizi bilgilendirirmisin?
kolcak

Mesaj gönderen kolcak »

Izmirde Ersin Konyalioglu uzun yıllardır yapıyor.
Prostatit için değil.
Iyi huylu prostat büyümesi olan narkoz alması riskli yaşlı kişilere.
Hola

Mesaj gönderen Hola »

Abi idrar yapmakta zorlanıyorum yanmalar arttı prostat ağrıyor devamlı ersin Konyalı oğlu hastayla ilgilenmiyor ama Gelince Türkiye'ye Bu Sefer Eskişehirde yaptırmak istiyorum
Kilitli