Sıcak Su’ya oturmanın tedaviye etkisi

Çin ve Rusya'daki klinik çalışmaları, diğer yöntemler.
burhanmrt
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Sıcak Su’ya oturmanın tedaviye etkisi

Mesaj gönderen burhanmrt »

Arkadaşlar bende yaklaşık 6 aydır bu rahatsızlığı yaşıyorum ilaç tedavisine artı olarak günde 1 kez sıcak su ya oturuyorum su yu aşırı sıcak yapmayın fakat ılığın üzerinde olması lazım yani sıcaklığı hissetmeniz lazım ve ben bu uygulamayı 50 gündür uyguluyorum neredeyse iyileştim sayılır gün üçerisinde bir problemim kalmadı semptomlarım gitti ve artık beni bu hastalık rahatsız etmeyecek kadar zayıfladı hepinize bu uygulamayı tavsiye ederim inş tamamen iyileşiriz
huseyin252
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Re: Sıcak Su’ya oturmanın tedaviye etkisi

Mesaj gönderen huseyin252 »

burhanmrt yazdı:Arkadaşlar bende yaklaşık 6 aydır bu rahatsızlığı yaşıyorum ilaç tedavisine artı olarak günde 1 kez sıcak su ya oturuyorum su yu aşırı sıcak yapmayın fakat ılığın üzerinde olması lazım yani sıcaklığı hissetmeniz lazım ve ben bu uygulamayı 50 gündür uyguluyorum neredeyse iyileştim sayılır gün üçerisinde bir problemim kalmadı semptomlarım gitti ve artık beni bu hastalık rahatsız etmeyecek kadar zayıfladı hepinize bu uygulamayı tavsiye ederim inş tamamen iyileşiriz
Akut dönemde iyi tedavi almışsın ve yanında sıcak su oturmasınıda eklemişsin ve hastalıgı atlatmışsın umarım bir daha nüks yaşamazsın şifan daim olur kronik olanlarda sıcak su çözmüyor kısmi rahatlama yapıyor sen kronikleşmeden tedavini almışsın
Herkes bir hayat şeçer seçtiği hayatın bedelini öder
burhanmrt

Günde 1 kez 15 dk a sıcak suya oturuyorum etkisini çok hissettim lütfen pes etmeden deneyin. Ben ilaçlarım bittiğinde iyileşmemiştim antibiyotik falanda etki etmemişti daha fazla ilaç kullanmak istemedim ve hergün sıcak suya oturma ve 4 güne 1 prostat masajı yaptım ve şuanda bu uygulamalara yaklaşık 50 gün oldu çok etkisini gördüm %95 iyi hissediyorum inş tamemen iyileşebilirim bazen bu rahatsızlığın bana ilk başlarda yaşattığı ağır semptomları unutuyorum ve farkettimki yavaş yavaş unutmaya başlıyorum ve bu tavsiyeyide forumda göremediğim için sizlerle paylaşmak istedim. Bunu denemenizi tavsiye ederim bir kaç ibternet sitesindede bunun etkisi üzerine yazılar okumuştum faydasını hissettim ve beni bu iyileştirdi diyebilirim ilaçlardan hiçbir fayda görmedim
burhanmrt

Çok uzun süredir bu rahatsızlığı yaşayan arkadaşlar var tabi onlarda nasıl etki eder bilemem sıcak su ve forprost adlı bitkisel ilaç kullanıyorum halen Forprostunda sürece etkisi muhakkak olmuştur diye düşünüyorum bitkisel bir ilaç doktor bana tavsiye etti 30 jel kapsül 150 tl ye satılıyor eczanede denemeye değer prostatı küçültüyor aynı zamanda idrarıda kolaylaştırıyor. İyileşme aşamasında etkisi olur diye düşünüyorum
krnkprsttt
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Mesaj gönderen krnkprsttt »

hocam sizin semptomlar neydi acaba? ben de hiç ilaç etkili olmadı ve bendeki semptomları idrar üzerine daima sonlarda kesik kesik bitmeyen idrar hissi bazen zayıf idrar akışı ve bazen idrara başlamada bekleme.herhangi bir ağrı falan olmadı ve haşa tam teşhis koyamadık. direk şudur demeden üroflow bi kez sabah 11 çıktı ve gün içinde 24 çıktı ki fena değildi.daralma yok dedi ve antibiyotik verip yolladı.ama hala eskisi kadar skıntı olmasa da iyileşmedim eskisi gibi idrarı yapıp tam rahatlama olmuyor ve çok sık idrar yapıyorum günde belki 15 kez
Ordu52
Hastalık Başlangıç Yılı: 2009

Mesaj gönderen Ordu52 »

burhanmrt yazdı:Arkadaşlar bende yaklaşık 6 aydır bu rahatsızlığı yaşıyorum ilaç tedavisine artı olarak günde 1 kez sıcak su ya oturuyorum su yu aşırı sıcak yapmayın fakat ılığın üzerinde olması lazım yani sıcaklığı hissetmeniz lazım ve ben bu uygulamayı 50 gündür uyguluyorum neredeyse iyileştim sayılır gün üçerisinde bir problemim kalmadı semptomlarım gitti ve artık beni bu hastalık rahatsız etmeyecek kadar zayıfladı hepinize bu uygulamayı tavsiye ederim inş tamamen iyileşiriz
Ben 1 yıldır her gün yarım saat hatta baya sıcak suya yarım saat oturdum ama hiçbir fayda görmedim. Yeni hastalar için işe yarayabilir