Termoterapi tedavisi yapan drun yazısı.

Çin ve Rusya'daki klinik çalışmaları, diğer yöntemler.
Balbazar09
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Re: Termoterapi tedavisi yapan drun yazısı.

Mesaj gönderen Balbazar09 »

Hastalığı ve hastaları anlatan güzel bir yazı olmuş
abc
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen abc »

abi anlasilan bu forumdaki herkese eskisehir yolu gozukuyor
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

İnsallah herkeste çözüm olur, yaşam konforu artar..bunun icin zamana ihtiyaç var.
paramedik
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen paramedik »

Kadir abi sonda 32 gun kaldıktan kısmını düzelttim.. 3 gun olarak
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Ok kardesim
bayramoglu

Mesaj gönderen bayramoglu »

Allahım bu mübarek ayların yüzü suyu hürmetine bize şifa ver ..
Hergele

Mesaj gönderen Hergele »

bayramoglu yazdı:Allahım bu mübarek ayların yüzü suyu hürmetine bize şifa ver ..
Amin inşallah.
Doktor değilim yazdıklarım kişisel tecrübeler ve araştırmalarım sonucu öğrendiklerimdir şifa dilerim.
Valeri
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen Valeri »

Eskişehir şehir hastanesinde Coşkun Kaya, lökosit sayımı yapılmıyor bildiğim kadarı ile. Bazı hastaların sorununun prostatit olduğunu düşünmüyor. Sık idrar, düşük debi gibi şikayetler varsa önce sistoskopi yapar. Yakın olan arkadaşlar için iyi bir seçenek. Devlet hastanesi ve ücretsiz olması ayrı güzel.
sinirkusu

Mesaj gönderen sinirkusu »

Eskişehirde yaşiyorum .Çoşkun Hoca benim doktorum..Hocaya bir yıldır geçmeyen sık idrar ve mesaneyi tam boşaltamama ,idrar hissi şikayetleri ile gittim.Hoca hemen sistoskopi yapalım dedi.Sistoskopi sonucunda mesane boyu yuksekligi çıktı.İdrar sorunları için önceliği sistoskopi.
Scorpion

Mesaj gönderen Scorpion »

sinirkusu yazdı:Eskişehirde yaşiyorum .Çoşkun Hoca benim doktorum..Hocaya bir yıldır geçmeyen sık idrar ve mesaneyi tam boşaltamama ,idrar hissi şikayetleri ile gittim.Hoca hemen sistoskopi yapalım dedi.Sistoskopi sonucunda mesane boyu yuksekligi çıktı.İdrar sorunları için önceliği sistoskopi.
Ayni gün yapıyor mu sistoskopiyi hocam? Şehir dışından gel git zor olacak çünkü
sinirkusu

Mesaj gönderen sinirkusu »

Aynı gün sistoskopi yapmıyor.Hocanın ameliyat günleri var o günler sistoskopi yapıyor.
Ordu52
Hastalık Başlangıç Yılı: 2009

Mesaj gönderen Ordu52 »

sinirkusu yazdı:Aynı gün sistoskopi yapmıyor.Hocanın ameliyat günleri var o günler sistoskopi yapıyor.
Termoterapiyi kac gun icinde yapıyor bilginiz varmı gelsek bir sonraki gün yapma şansı varmı yada aynı gün en az zaman için haftanin hangi günü gelmek gerekiyor
Angara

Mesaj gönderen Angara »

Ordu52 yazdı:
sinirkusu yazdı:Aynı gün sistoskopi yapmıyor.Hocanın ameliyat günleri var o günler sistoskopi yapıyor.
Termoterapiyi kac gun icinde yapıyor bilginiz varmı gelsek bir sonraki gün yapma şansı varmı yada aynı gün en az zaman için haftanin hangi günü gelmek gerekiyor
Perşembe ve cuma günü olarka belirlemişti sanırım
kral3535
Hastalık Başlangıç Yılı: 2005

Mesaj gönderen kral3535 »

enfazla prostatite yakalananlar bisalmayı engellemektir cok kiside bu yuzden oluyo . bosaldiktan snra isememek bide bosaldiktan donra isemek icin zorlsmak tabi bu az bilinenler sade
tugberk16

Mesaj gönderen tugberk16 »

Cuma gününe randevu alınıyor ben aldım Bursa’dan gitmeyi düşünüyorum. sistoskopi günlerini nasıl öğrenebiliriz acaba boşuna gitmiş olmayalım.dr ulaşma şansımız var mı sorabilmek için acaba ?
Farate
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen Farate »

tugberk16 yazdı:Cuma gününe randevu alınıyor ben aldım Bursa’dan gitmeyi düşünüyorum. sistoskopi günlerini nasıl öğrenebiliriz acaba boşuna gitmiş olmayalım.dr ulaşma şansımız var mı sorabilmek için acaba ?
Bana nonu at özelden
tugberk16

Mesaj gönderen tugberk16 »

Farate yazdı:
tugberk16 yazdı:Cuma gününe randevu alınıyor ben aldım Bursa’dan gitmeyi düşünüyorum. sistoskopi günlerini nasıl öğrenebiliriz acaba boşuna gitmiş olmayalım.dr ulaşma şansımız var mı sorabilmek için acaba ?
Bana nonu at özelden
Gönderdim hocam
Kronik44
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen Kronik44 »

Uzun zaman oldu termoterapi gördüm daha kötü oldum malesef bana hiç bir faydası olmadı
Ordu52
Hastalık Başlangıç Yılı: 2009

Mesaj gönderen Ordu52 »

Kronik44 yazdı:Uzun zaman oldu termoterapi gördüm daha kötü oldum malesef bana hiç bir faydası olmadı
Kardeş nezaman nerede gördün acaba semtomların neydi ve termodan sonra ne değişti bilgi verirmisin
bayramoglu

Mesaj gönderen bayramoglu »

Kronik44 yazdı:Uzun zaman oldu termoterapi gördüm daha kötü oldum malesef bana hiç bir faydası olmadı
Kardeş nerde nasıl oldun. Ne şikayetlerin vardı. Kaç derecede yaptırdın. Yaptırdıktan sonra ne gibi kötü oldun. Biraz açarak konuş. Onca insanın tek umudu bu
abc

Mesaj gönderen abc »

Ben bu islemi yapan teknisyenle de konustum onlarca kisiye yapmis doktor, hastane calisani bu gune kadar kotu olan gormedim iyilestiler seklinde soyledi.
sekolas
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Mesaj gönderen sekolas »

siz termoterapi olmamışsınız bph hastalarına yapılan tumt tedavisi olmuşsunuz o da çok yüksek sıcaklıklarda anestezi altında yapılıyor.
paramedik

Sevgili arkadaşlar 6 yıldır çektiğim sıkıntılar neredeyse bitti sayılır.. Eskişehir de coskun kaya hocamızdan ALLAH cc ebeden razı olsun..nisan 21 de sistoskopi yapti ve sonuca mesane boyun yuksekligi çıktı.. yaşadığım bütün sıkıntıların asil sebebi buymuş meğersem.. çünkü şimdiye kadar yapmış olduğum bütün tedavileri duysanız. Karanfil cayi kuru bentonit kuru antibiyotikler vs vs daha neler neler..mesane boyun yuksekligi ameliyatimi 21 nisanda oldum ..hemen hemen 1 ay oldu..su an çok iyiyim..

Ağrılı ereksiyon düzeldi
Pihti seklinde meni düzeldi
Bosalirken tazyikli geri geldi(fiskiriyor)
Idrarda yanma düzeldi hiç yok
İdrar tazyikli ve debisi cok iyi
Sadece sık idrar var birazcık ..oda düzelecek eminim
Kalça ici agrilar gitti düzeldi
Cok şükür iyiyim.. bu arada oldugum ameliyat transuretral prostat insizyonu(retrograd ejekulasyon=geriye bosalma yok) TUR-P AMELIYATI DEIL KARISTIRMAYIN KESINLIKLE. daralmis olan .mesane boynu genişletildi ..

Ins sifaniza vesile olacak doktoru bulursunuz..ALLAH cc emanet olun..
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

paramedik yazdı:Sevgili arkadaşlar 6 yıldır çektiğim sıkıntılar neredeyse bitti sayılır.. Eskişehir de coskun kaya hocamızdan ALLAH cc ebeden razı olsun..nisan 21 de sistoskopi yapti ve sonuca mesane boyun yuksekligi çıktı.. yaşadığım bütün sıkıntıların asil sebebi buymuş meğersem.. çünkü şimdiye kadar yapmış olduğum bütün tedavileri duysanız. Karanfil cayi kuru bentonit kuru antibiyotikler vs vs daha neler neler..mesane boyun yuksekligi ameliyatimi 21 nisanda oldum ..hemen hemen 1 ay oldu..su an çok iyiyim..

Ağrılı ereksiyon düzeldi
Pihti seklinde meni düzeldi
Bosalirken tazyikli geri geldi(fiskiriyor)
Idrarda yanma düzeldi hiç yok
İdrar tazyikli ve debisi cok iyi
Sadece sık idrar var birazcık ..oda düzelecek eminim
Kalça ici agrilar gitti düzeldi
Cok şükür iyiyim..

Ins sifaniza vesile olacak doktoru bulursunuz..ALLAH cc emanet olun..
Gecmis olsun paramedik kardesim. Allah sifani daim etsin. Sizde prostatit varmiydi yoksa sadece mesane boynu yuksekligimi vardi? Prostata mudahale yapilmismiydi? Biraz detay verebilirmisiniz?
paramedik

Sevgili kadir abi bende prostatit yoktu lakin belirtiler prostatit belirtileri ile aynıydı.. hatta bir profesörün yazısında okumuştum.. mesane boyun yuksekligi belirtileri ile bph veya prostatit belirtileri hemen hemen ayni ..bende agri hiç olmadı sadece kalça ici sizlanmalar vardi o kadar..prostata müdahale edilmedi hatta coskun hoca prostatta hicbirsey yok dedi..yapılan kültürlerden falan hiç bakteri lökosit falanda yoktu.. 2014 yılında sistoskopi yapılmış ve mesane yuksekligi teşhisi konulmuştu lakin müdahale edilmemişti.. belkide müdahale edilecek kadar yüksek deildi..ama zamanla kötü oldum belirtiler ağırlaştı.. çok şükür şimdi çok iyiyim..