Müjdeler Olsun

Çin ve Rusya'daki klinik çalışmaları, diğer yöntemler.
deli
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Re: Müjdeler Olsun

Mesaj gönderen deli »

kmlpr2 yazdı:Herkese merhaba durumum hakkinda guncel bilgimi paylasmak istedim.

Allaha Şükürler olsun ki prostatit halen sifir hiç bir belirti yok nuks yok. O kadar yazı yazmışız sorulan soru bentonit içmek fayda sağlıyormu olmuş . Arkadaşlar Bentonitli ZERDEÇAL yazdım . Bentonit kilini sade icmeyeceksiniz.

IBS oldum demiştim Bagirsak Sendromu surekli ishal veya kabız olma durumu çok şukur atlattim. Bentonit sonrasi oldu . Strese bağlı . Onuda atlattim.

Midemde HPbakterisi yuzunden gastrit olmustum 1 aylik antibiyotik tedavisi 3 lu kombinasyon sonrasi oda bitti.

Prostatit herkezde farkli sepmtop yaratir. Binlerce sinir var. her sinir zamanla tahribati duzeltmek icin vucut onarimi sagliyor.
Yani bir gun testis altinda aci var , 5 gun sonra penis ucu, 10 gun sonra kökü, 1 ay sonra başı agriyorsa agri geziyorsa bilinki vucut onarimda sinirler tek tek duzeltiyo kendini.

Stress en buyuk dusman . Antibiyotikler tedavi edici, bitkisel ilaclar da. Takviye edici gıda da. Bentonit killi Zerdeçal Onkoloji servislerinde kanser hastalarina veriliyor. Herkese iyi gelecek diye bir şey yok . Ben kendime ARGE yapmistim.

Bazen yaziyorlar , iyilesenler neden yazmiyor diye, neden yoklar, moral bozucu şeyler yaziyorlar, insan bişeyler paylaşacagina pisman oluyor.

Prostatit ilk 6 ay cehennem gibidir. Sabredin.
Sonraki 6 ay bir gun iyi 3 gun kotü psikolojinizi alt ust eder.
sonraki 6 ay , duzelme.ve tedavi sonucu alacaginiz. yasakalara dikkat ederseniz başta stres kurtulacağiniz er kişinin başına gelebilecek ama sonunda geçen kurtulacaginiz hiç akliniza gelemyecek bir şansizlik . Hastalik demiyorum , semptomlar butunu.

Yazilarima son verirken

Agri sizi varsa : Quarcetin ve Bromalain kullanin kaliteli olsun.
Takviye edici olarak : colostrum iceren beta glukan ( ağız sütü)

ve son olarak , Bentonitli zerdeçal, bakin zerdeçal diyorum eksik okumayin. istediginiz markayi alabilirsiniz.

ozel mesaj cevap vermiyorum. bu konuyu bastan sona okuyan arkadaşlar icin her şey var zaten.

Allaha emanet olun, korkmayin , hiç bir sey yapmadan stres yapmayin vucut kendi kendini gene onariyor. Geciyor.
bentonitli zerdeçal kullanırken aynı zman da bromelain kullandınızmı
kmlpr2
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen kmlpr2 »

deli yazdı:

Allaha Şükürler olsun ki prostatit halen sifir hiç bir belirti yok nuks yok. O kadar yazı yazmışız sorulan soru bentonit içmek fayda sağlıyormu olmuş . Arkadaşlar Bentonitli ZERDEÇAL yazdım . Bentonit kilini sade icmeyeceksiniz.

IBS oldum demiştim Bagirsak Sendromu surekli ishal veya kabız olma durumu çok şukur atlattim. Bentonit sonrasi oldu . Strese bağlı . Onuda atlattim.

Midemde HPbakterisi yuzunden gastrit olmustum 1 aylik antibiyotik tedavisi 3 lu kombinasyon sonrasi oda bitti.

Prostatit herkezde farkli sepmtop yaratir. Binlerce sinir var. her sinir zamanla tahribati duzeltmek icin vucut onarimi sagliyor.
Yani bir gun testis altinda aci var , 5 gun sonra penis ucu, 10 gun sonra kökü, 1 ay sonra başı agriyorsa agri geziyorsa bilinki vucut onarimda sinirler tek tek duzeltiyo kendini.

Stress en buyuk dusman . Antibiyotikler tedavi edici, bitkisel ilaclar da. Takviye edici gıda da. Bentonit killi Zerdeçal Onkoloji servislerinde kanser hastalarina veriliyor. Herkese iyi gelecek diye bir şey yok . Ben kendime ARGE yapmistim.

Bazen yaziyorlar , iyilesenler neden yazmiyor diye, neden yoklar, moral bozucu şeyler yaziyorlar, insan bişeyler paylaşacagina pisman oluyor.

sonraki 6 ay , duzelme.ve tedavi sonucu alacaginiz. yasakalara dikkat ederseniz başta stres kurtulacağiniz er kişinin başına gelebilecek ama sonunda geçen kurtulacaginiz hiç akliniza gelemyecek bir şansizlik . Hastalik demiyorum , semptomlar butunu.

Yazilarima son verirken

ve son olarak , Bentonitli zerdeçal, bakin zerdeçal diyorum eksik okumayin. istediginiz markayi alabilirsiniz.

ozel mesaj cevap vermiyorum. bu konuyu bastan sona okuyan arkadaşlar icin her şey var zaten.

Allaha emanet olun, korkmayin , hiç bir sey yapmadan stres yapmayin vucut kendi kendini gene onariyor. Geciyor.
bentonitli zerdeçal kullanırken aynı zman da bromelain kullandınızmı
Kullanmıştım , sonra bağırsaklar bozuldu. Bromalain cok iyi bir odem aticidir. Qarcetin ile beraber alinmali. Ama Zerdaçalli Bentonit aliyorsaniz , hiç bir şey almayın. Bol su ile 1 ay kullanim sonra ara verin.
Davutatan

Mesaj gönderen Davutatan »

Merhabalar,

Kullanan arkadaslarda gelisme var midir durumlarinizi paylasirsaniz cok seviniriz..
deli

Mesaj gönderen deli »

Yazilarima son verirken

Sayın kmlpr bentonitin yanında karanfil çayı veya başka kür ilaç felan kullanfınızmı
FELÇLİ SALİH
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen FELÇLİ SALİH »

Arkadalar gerçekten süper bir bilimsel çalışma var. Başarı oranı %90 ve seans süresi de 2-8 seans. Bu çalışmayı felçli salih tedavi sürecimde paylaştım. inşlallah şifa bulursunuz.
omr83

Mesaj gönderen omr83 »

Klmpr kardeşim şuan durumun nasıl bunları kullandım iyimisin 400 ml sıvı bentonit , 100 ml sıvı zerdeçal var bunlar hepsiburada satılıyor burdan alabilirmiyiz.bunlari kullanırken kesinlikle ilaç kullanmiyomuyuz.kac sene çektin ve durumun nasıl çok merak ediyom Allah rızası için
omr83

Mesaj gönderen omr83 »

Klpr2 kardeşim bu ikisi hepsiburada satılıyor bundanmi bahsediyor.burdan alsak olurmu.yoksa başka nerde satılıyor sana zahmet kardeşim.bentonit
kmlpr2
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen kmlpr2 »

omr83 yazdı:Klmpr kardeşim şuan durumun nasıl bunları kullandım iyimisin 400 ml sıvı bentonit , 100 ml sıvı zerdeçal var bunlar hepsiburada satılıyor burdan alabilirmiyiz.bunlari kullanırken kesinlikle ilaç kullanmiyomuyuz.kac sene çektin ve durumun nasıl çok merak ediyom Allah rızası için
Bir önceki başlıkta sana cevap yazmıştım. ben bu başlığı açtıktan sonra nuks yaşadım her nukste biraz daha hastalığı öğrendim.

Hayatımı devam ediyorum. Yüzde 80 iyiyim. Alt Pelvik taban kaslarım gergin bu yüzden kısmı ağrı oluyor. Eve geldigimde sıcak pad var elektirkli onun üzerine oturuyorum.

Bak kardeşim , panik atak gördüm seni , prostatit bu panik atak ile azar kötü edersin kendini. Bende 41 yaşındayım Eylül 2019 da yakalandım.

Zerdeçallı Bentonit faydasını çok gördüm . Fakat bağırsaklarını mahveder. Dikkat et herkese iyi gelmez. Bende sinin gibi
Zafer hoca sonrası nuks yaşamıştım , panik yaptıkça kötü olursun. Hiç gerek yok. Düşünme. Arveles iç 8 saatte bir al. Küvete sıcak su yada su torbası üzerine otur. Xtral xl ilaç al günde bir tane.

Süzen poşette yakı otu , ısırgan otu günde 1 bardak düzenli iç.
Prostat yangı içinde arveles yerine , ağrı kesici iltihap giderici Randutil hapda icebilirsin.

Acile gitmeden de fayda var , iyi bir ağrı kesici ignede yapabilirler. Bir iki gun bu şekilde , vücudun nukse karşı savaşır . Sorun etme , beyin hepsini ogreniyo çaresiz degilsin.

Hepsi zamanla dayanacagın bir seviye ye geliyor. Geçmiş olsun
omr83

Mesaj gönderen omr83 »

Ben pelvik kas egzersizleri ne bssladim ağırlık kaldırıyorum açıkçası doktorbeyde dedi.gercekten çok geriliyorum intahar derecesine geldim.sali günü zafer hocadsn randevu aldım bakalim
Fatih34
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Mesaj gönderen Fatih34 »

kmlpr2 yazdı:Arakdaşlar Merhaba ,

Ben kmlpr , önceki yazılarımdan beni takip edebilirsiniz . 1 yıl 2 ay oldu hastalıkta çok şükür atlattım diyorum , tekrar giriş yapmak istedim şifre unutmuşum , tekrar kayıt oldum.

Kısaca yanma ağrı sızlama sık idrar gibi semtomlar kalmadı , üst üste ejekülasyon yaptığım halde , prostatı yorduğum halde nüks yok çok şükür.
Allahın izni ile sizlerde umut ediyorum iyileşeceksiniz.

Tedavi Bentonit ile oluyor.

Bentonit içeren takviye gıda alıcaksınız. 400 ml , bunun yanında kutuda 100 ml zerdeçal var. Aynı dmso gibi karıştırıyorsunuz.
Kullnılış şekli , kutu içeriğinde bulunmakta, reklam olmasın isim vermiyorum. goglede araştırın bulursunuz.

Sabah uyandığımda , sıcak oturma banyosu yaptıktan sonra ,
1.5 kaşık içip , dışarıya çıkın , 45 dakika spor yürüyüş ve pelvik taban egzerisizi ile
iyileşeceksiniz şişe bitmeden fayda görürsünüz

İlacı alırken , probiyotık alın , başka antibiyotik almayın , ilaç kullanmayın IBS olabilirsiniz.

Haydi müjedeler olsun hepinize.
Benim barsaklar sorunlu ishal ve kabız olup duruyorum. Kullanmamda bir sakınca var mıdır
46kral
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Mesaj gönderen 46kral »

Bu bentonit ve zerdeçal prostattaki kist için risk teşkil eder mi acaba?
Bu arada bende de hp bakterisi vardı geçen yıl endoskopide çıkmıştı ilaç kullandım biraz rahatlamıştım şimdi yine mide kötü
Serkan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Mesaj gönderen Serkan »

Yazayım bunuda bi kenara
tutamıyorumzamanı
Hastalık Başlangıç Yılı: 2023

Mesaj gönderen tutamıyorumzamanı »

kmlpr2 yazdı: 21.10.2020 - 09:47 Arakdaşlar Merhaba ,

Ben kmlpr , önceki yazılarımdan beni takip edebilirsiniz . 1 yıl 2 ay oldu hastalıkta çok şükür atlattım diyorum , tekrar giriş yapmak istedim şifre unutmuşum , tekrar kayıt oldum.

Kısaca yanma ağrı sızlama sık idrar gibi semtomlar kalmadı , üst üste ejekülasyon yaptığım halde , prostatı yorduğum halde nüks yok çok şükür.
Allahın izni ile sizlerde umut ediyorum iyileşeceksiniz.

Tedavi Bentonit ile oluyor.

Bentonit içeren takviye gıda alıcaksınız. 400 ml , bunun yanında kutuda 100 ml zerdeçal var. Aynı dmso gibi karıştırıyorsunuz.
Kullnılış şekli , kutu içeriğinde bulunmakta, reklam olmasın isim vermiyorum. goglede araştırın bulursunuz.

Sabah uyandığımda , sıcak oturma banyosu yaptıktan sonra ,
1.5 kaşık içip , dışarıya çıkın , 45 dakika spor yürüyüş ve pelvik taban egzerisizi ile
iyileşeceksiniz şişe bitmeden fayda görürsünüz

İlacı alırken , probiyotık alın , başka antibiyotik almayın , ilaç kullanmayın IBS olabilirsiniz.

Haydi müjedeler olsun hepinize.
Kullanan arkadaşlar şuan nasıllar acaba? Faydası oldumu birde
400 ml Bentonit ile 100 ml zerdeçal mı karıştırıyoruz
ali ankara

Mesaj gönderen ali ankara »

Bi işe yaramıyor başlıgı açan arkadaş yeniden nüks etti