Müjdeler Olsun

Çin ve Rusya'daki klinik çalışmaları, diğer yöntemler.
esanjor01
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Re: Müjdeler Olsun

Mesaj gönderen esanjor01 »

ist86 yazdı:
kmlpr2 yazdı:Arakdaşlar Merhaba ,

Ben kmlpr , önceki yazılarımdan beni takip edebilirsiniz . 1 yıl 2 ay oldu hastalıkta çok şükür atlattım diyorum , tekrar giriş yapmak istedim şifre unutmuşum , tekrar kayıt oldum.

Kısaca yanma ağrı sızlama sık idrar gibi semtomlar kalmadı , üst üste ejekülasyon yaptığım halde , prostatı yorduğum halde nüks yok çok şükür.
Allahın izni ile sizlerde umut ediyorum iyileşeceksiniz.

Tedavi Bentonit ile oluyor.

Bentonit içeren takviye gıda alıcaksınız. 400 ml , bunun yanında kutuda 100 ml zerdeçal var. Aynı dmso gibi karıştırıyorsunuz.
Kullnılış şekli , kutu içeriğinde bulunmakta, reklam olmasın isim vermiyorum. goglede araştırın bulursunuz.

Sabah uyandığımda , sıcak oturma banyosu yaptıktan sonra ,
1.5 kaşık içip , dışarıya çıkın , 45 dakika spor yürüyüş ve pelvik taban egzerisizi ile
iyileşeceksiniz şişe bitmeden fayda görürsünüz

İlacı alırken , probiyotık alın , başka antibiyotik almayın , ilaç kullanmayın IBS olabilirsiniz.

Haydi müjedeler olsun hepinize.
Reklâm.
banada oyle geldi ... inandirici gelmedi ..insallah ben yaniliyorumdur ..gunahi boynuna ..
Prostatx33
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Mesaj gönderen Prostatx33 »

Yok kardesım arkadası tenzih ederekten faydası olacagını dusunmuyorum aynısını boraxs ve dıgerlerındede yasadık bosuna kendinizi yormayın Yanı geçecek ama bunlar sayesinde degıl
Followme
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen Followme »

MENDERES1983 yazdı:Arkadaşlar bu hastalıkta en son düzelen semptom sık idrarmı?yani en son sık idrar kalırsa ilerde geçiyormu? Tşk

Benim ilk geçen semptomum sık idrar idi kardeşim

Kim neye dayanarak bunu diyorsa yanlış bilgi.
Hola
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen Hola »

Follow me sık idrardan nasıl kurtuldun?
Followme
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen Followme »

Bunun için kür paylaşmıştım kardeşim inşallah şifa olur.

http://kronikprostatit.org/viewtopic.php?f=26&t=5262
muharremmer
Hastalık Başlangıç Yılı: 2006

Mesaj gönderen muharremmer »

Hola yazdı:Arkadaşlar başka Alıp deneyen varmı lütfen kullananlar varsa bu başlık altında sonuçları paylaşalım
kardeşim ben aldım 3 gündür kullanıyorum

Benim yıllar önce konan teşhisim ağrılı mesane sendromu(Aşırı aktif mesane) Aynı şeyleri yazmak istemiyorum
Benim sorunum sık ve az idrar sürekli idrar hissinin sertleşmeyi olumsuz etkilemesi. Az bir idrar için bile mesanenin gerilmesi.

Belki sorun prostatdan dolayıdır diye düşünüp ne kaybederim diye denedim Zaten doktorların genel görüşü prostatta bişey yok ona rağmen deneyim dedim.

Alıp karışımı uyguladım 1 gün dolapta beklettim sonuç şu
-Küçük iken illaki ŞURUP içmişinizdir tadı şurup gibi zannedersem bu mevzu madde şuruplarda kullanılıyor. Hafif portakal hafif acı tat var
bende bir değişiklik yok.

Ama bu tür ürünler filan bilmiyorum ama bana da sanki ticari niyet ve reklam kokusu geliyor.
efsane2036
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen efsane2036 »

muharremmer yazdı:
Hola yazdı:Arkadaşlar başka Alıp deneyen varmı lütfen kullananlar varsa bu başlık altında sonuçları paylaşalım

Benim yıllar önce konan teşhisim ağrılı mesane sendromu(Aşırı aktif mesane) Aynı şeyleri yazmak istemiyorum
Benim sorunum sık ve az idrar sürekli idrar hissinin sertleşmeyi olumsuz etkilemesi. Az bir idrar için bile mesanenin gerilmesi.

Belki sorun prostatdan dolayıdır diye düşünüp ne kaybederim diye denedim Zaten doktorların genel görüşü prostatta bişey yok ona rağmen deneyim dedim.

-Küçük iken illaki ŞURUP içmişinizdir tadı şurup gibi zannedersem bu mevzu madde şuruplarda kullanılıyor. Hafif portakal hafif acı tat var

Ama bu tür ürünler filan bilmiyorum ama bana da sanki ticari niyet ve reklam kokusu geliyor.
Bentinit kili ile zerdaçalı karıstırarakmı içiyorsun ayrı ayrı mı tuketıyorsun
muharremmer
Hastalık Başlangıç Yılı: 2006

Mesaj gönderen muharremmer »

efsane2036 yazdı:
muharremmer yazdı:

Bentinit kili ile zerdaçalı karıstırarakmı içiyorsun ayrı ayrı mı tuketıyorsun

karıştırıyorum bu konuyu başlatan kişi ne şekilde tarif ettiyse o şekilde yaptım
09cglr09

Mesaj gönderen 09cglr09 »

Ee adamın ne çıkarı olcak abicim istedigin yerden al.diyor belki bir süre devam.edin belki fayda gorceksiniz çünkü bizde alip kullanmak istiyoruz en azindan yol göstermiş olursunuz
Dogukan01

Mesaj gönderen Dogukan01 »

Bunun hazırlanışını bi video veya görsel olarak anlatacak birisi var mı?
paramedik
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen paramedik »

Sevgili arkadaşlar bu prostatit belasını yaklaşık 7 yıldır falan cekiyorum ..lakin bu curcubent ve bentonit kil kullanmaya başlayalı 15 gün oldu gerçekten çok faydasını görmeye basladim..ilk olarak idrarda yanma gitti.cinsel problemlerim nerdeyse gitti..ozellille ereksiyon sırasında ağrı oluyordu şu an yok..tek sıkıntım sık idrar kaldı.. günde 2.5lt şu içiyorum belki ondandir..deneyin kesinlikle arkadaşlar.. benim yapmadigim şey kalmadı gitmediğim doktor kalmadı.. intraprostatik enjeksiyon bile yaoptirmistim 3 seans hemde..daha neler neler..su an %95 iyiyim gerçekten..kalca ici ağrılarım olurdu kalmadı agrilarim..yanliz sigara kullanıyorsanız bırakın ve spora başlayın sadece curcubent ve bentonit kili kullanın...herkese ALLAH cc tan şifa dilerim..
paramedik

Doğukan
Hazırlanış Şekli: 500 ml Bentonit şişesinin içine 100 ml konsantre circurmini boşaltıp 2 - 3 dk boyunca el ile çalkalayınız. Minimum 20 saat buzdolabında beklettikten sonra kullanabilirsiniz. Sabah akşam 10 ml ( 1 çorba kaşığı ) yemekten 1,5 saat önce veya sonra içilecek.
paramedik

Ayrıca benim prostatit hastalığında hicbir mikrop çıkmıyordu halende çıkmıyor ne lökosit ne diğerleri...benimki nonbakteriyel kronik prostatit..deneyin bu curcubenti ve bentonit kili
huseyin252

Mesaj gönderen huseyin252 »

Bu benimde kafama yatıyor olmazsa tedaviden sonra bir şişe alıp deneyeceğim ama önce ilk antibiyotik tedavisini uygulayacağım
Herkes bir hayat şeçer seçtiği hayatın bedelini öder
Bazonkadir
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen Bazonkadir »

Arkadaşlar arkadaş benden alın ben satayım gibi bir bilgi paylaşmadı. Alıp denenebilir. Durup dururken neden reklam yapsın ki.
paramedik

Ayrıca arkadaşlar hemoroid ve anal fissür ameliyatı falanda olmuştum 2015 de sorun makat ile ilgili diye düşünüyordum lakin ameliyat sonrası tüm belirtiler gitmedi değişen birşey olmadı yani..anlayacaginiz belirtilere uygun olan her sistemsel durumla ilgili muayne oldum ama değişmemişti hiçbirşey.. eğer bu curcubent ve bentonitten fayda gormeseydim aklıma son kalan teşhis pudental sinir sikismasi için doktora gidip muayene olacaktım çünkü belirtilere uygun son teşhis pudental sinir sikismasi kalmıştı.. bu arada bağırsaklara iyi bakın..bentonit kıl ile ev yapımı yoğurt yaptım onu yiyorum günlük probiyotik acısından.. yoğurt yaparken evde 1 yemek kaşığı bentonit koyun onunla mayalayin yoğurdu..
celikk
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen celikk »

Bunu kullanıp sık idrarı düzelen var mı
duman64
Hastalık Başlangıç Yılı: 2008

Mesaj gönderen duman64 »

paramedik yazdı:Sevgili arkadaşlar bu prostatit belasını yaklaşık 7 yıldır falan cekiyorum ..lakin bu curcubent ve bentonit kil kullanmaya başlayalı 15 gün oldu gerçekten çok faydasını görmeye basladim..ilk olarak idrarda yanma gitti.cinsel problemlerim nerdeyse gitti..ozellille ereksiyon sırasında ağrı oluyordu şu an yok..tek sıkıntım sık idrar kaldı.. günde 2.5lt şu içiyorum belki ondandir..deneyin kesinlikle arkadaşlar.. benim yapmadigim şey kalmadı gitmediğim doktor kalmadı.. intraprostatik enjeksiyon bile yaoptirmistim 3 seans hemde..daha neler neler..su an %95 iyiyim gerçekten..kalca ici ağrılarım olurdu kalmadı agrilarim..yanliz sigara kullanıyorsanız bırakın ve spora başlayın sadece curcubent ve bentonit kili kullanın...herkese ALLAH cc tan şifa dilerim..
Geçmiş olsun paramedik kardeşim,
Bu kalca ici ağrıları biraz acar mısın? Makata doğru vuran ağrılar mı?
Bu ağrılar bentonit ve curcubent kullandıktan sonra mı geçti?
Benim tek sıkıntım makata ve kalçaya vuran ağrı kaldı
MENDERES1983

Mesaj gönderen MENDERES1983 »

duman64 yazdı:
paramedik yazdı:Sevgili arkadaşlar bu prostatit belasını yaklaşık 7 yıldır falan cekiyorum ..lakin bu curcubent ve bentonit kil kullanmaya başlayalı 15 gün oldu gerçekten çok faydasını görmeye basladim..ilk olarak idrarda yanma gitti.cinsel problemlerim nerdeyse gitti..ozellille ereksiyon sırasında ağrı oluyordu şu an yok..tek sıkıntım sık idrar kaldı.. günde 2.5lt şu içiyorum belki ondandir..deneyin kesinlikle arkadaşlar.. benim yapmadigim şey kalmadı gitmediğim doktor kalmadı.. intraprostatik enjeksiyon bile yaoptirmistim 3 seans hemde..daha neler neler..su an %95 iyiyim gerçekten..kalca ici ağrılarım olurdu kalmadı agrilarim..yanliz sigara kullanıyorsanız bırakın ve spora başlayın sadece curcubent ve bentonit kili kullanın...herkese ALLAH cc tan şifa dilerim..
Abi senin sadece makatta ağrı kaldı zannedersem kalçadan bi ağrı kesci kas gevşetici vurdursan ara ara o bölgeye bi tesiri olur şöle 3-5 iğne bi denesen
duman64
Hastalık Başlangıç Yılı: 2008

Mesaj gönderen duman64 »

MENDERES1983 yazdı:
duman64 yazdı:
Abi senin sadece makatta ağrı kaldı zannedersem kalçadan bi ağrı kesci kas gevşetici vurdursan ara ara o bölgeye bi tesiri olur şöle 3-5 iğne bi denesen
Kalçada olsa vurdur iğneyi sür kremi. Problem prostattaki ödemin ağrısı oraya vuruyor. Kahretsin sorun burda. Daha önce hiç ağrı olmamıştı. Nasıl bir şey nlamadım. Herkesin farklı bir yerine vuruyor.
Her şeyin ağrı kesicisi var tıp hala buna bile ağrı kesici ödem indirici ilaç bulamamış.
MENDERES1983

duman64 yazdı:
MENDERES1983 yazdı:
duman64 yazdı: Geçmiş olsun paramedik kardeşim,
Kalçada olsa vurdur iğneyi sür kremi. Problem prostattaki ödemin ağrısı oraya vuruyor. Kahretsin sorun burda. Daha önce hiç ağrı olmamıştı. Nasıl bir şey nlamadım. Herkesin farklı bir yerine vuruyor.
Her şeyin ağrı kesicisi var tıp hala buna bile ağrı kesici ödem indirici ilaç bulamamış.
Aynen bağımsız bi organ sanki basacan morfini:D
nugo1
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen nugo1 »

duman64 yazdı:
muzdarip yazdı:dostum ben de prostatit yok ama prostat büyümesi var. bu bentonit prostat büyümesine de iyi gelir mi? bir de dmso ne demek?
Prostatın küçülten ilaçlar var.Ben 6 ay kullandım. Yarı-yarıya küçüldü.
Mesaj atarsan memnun olurum.
Prostat buyume +prostatit.
Su an surunmedeyim..

Bentonit i deneyecegiz
nugo1

Mesaj gönderen nugo1 »

paramedik yazdı:Doğukan
Hazırlanış Şekli: 500 ml Bentonit şişesinin içine 100 ml konsantre circurmini boşaltıp 2 - 3 dk boyunca el ile çalkalayınız. Minimum 20 saat buzdolabında beklettikten sonra kullanabilirsiniz. Sabah akşam 10 ml ( 1 çorba kaşığı ) yemekten 1,5 saat önce veya sonra içilecek.
Karisim Bitene kadar devam mi?

Kullanim esnasinda;
Antibiyotik ve sair ilaclar kullanilmiyormus.
Sogan sarimsak yok.
(Diger bitkiler de yasak.mi. isirgan otu, saw palmetto gibi)

Gun icerisinde fazla su icilecek mi?

:) Yanlis kisiye sormadim demi?
MENDERES1983

nugo1 yazdı:
paramedik yazdı:Doğukan
Karisim Bitene kadar devam mi?

Kullanim esnasinda;
Antibiyotik ve sair ilaclar kullanilmiyormus.
Sogan sarimsak yok.
(Diger bitkiler de yasak.mi. isirgan otu, saw palmetto gibi)

Gun icerisinde fazla su icilecek mi?

:) Yanlis kisiye sormadim demi?
Senin yaş kaç prostat büyümesi için sordum
nugo1

Mesaj gönderen nugo1 »

51 prostat 42cc