Müjdeler Olsun

Çin ve Rusya'daki klinik çalışmaları, diğer yöntemler.
kmlpr2
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Müjdeler Olsun

Mesaj gönderen kmlpr2 »

Arakdaşlar Merhaba ,

Ben kmlpr , önceki yazılarımdan beni takip edebilirsiniz . 1 yıl 2 ay oldu hastalıkta çok şükür atlattım diyorum , tekrar giriş yapmak istedim şifre unutmuşum , tekrar kayıt oldum.

Kısaca yanma ağrı sızlama sık idrar gibi semtomlar kalmadı , üst üste ejekülasyon yaptığım halde , prostatı yorduğum halde nüks yok çok şükür.
Allahın izni ile sizlerde umut ediyorum iyileşeceksiniz.

Tedavi Bentonit ile oluyor.

Bentonit içeren takviye gıda alıcaksınız. 400 ml , bunun yanında kutuda 100 ml zerdeçal var. Aynı dmso gibi karıştırıyorsunuz.
Kullnılış şekli , kutu içeriğinde bulunmakta, reklam olmasın isim vermiyorum. goglede araştırın bulursunuz.

Sabah uyandığımda , sıcak oturma banyosu yaptıktan sonra ,
1.5 kaşık içip , dışarıya çıkın , 45 dakika spor yürüyüş ve pelvik taban egzerisizi ile
iyileşeceksiniz şişe bitmeden fayda görürsünüz

İlacı alırken , probiyotık alın , başka antibiyotik almayın , ilaç kullanmayın IBS olabilirsiniz.

Haydi müjedeler olsun hepinize.
celikk
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Re: Müjdeler Olsun

Mesaj gönderen celikk »

Allah şifanızı daim etsin . Semptomlarıniz nelerdi tam olarak ne kadar sürdü tedavi süresi .
kmlpr2

Mesaj gönderen kmlpr2 »

Arama sekmesinden kmlpr nicki arayin , bir onceki nickim. orda eski yazilarimda hastalik gecmisim var
MENDERES1983

Mesaj gönderen MENDERES1983 »

Gözün aydın şu şaşkınlık içindeyim valla şu olayı açarmısın biraz daha
efsane2036

Mesaj gönderen efsane2036 »

SiZde üreyen bakterı varmıydı bunun cevabı önemli
freddy310

Mesaj gönderen freddy310 »

Geçmiş olsun hocam, iyileşmenize sevindim. Sizinki non-bakteriyel miydi?
Hergele

Mesaj gönderen Hergele »

kmlpr2 yazdı:Arakdaşlar Merhaba ,

Ben kmlpr , önceki yazılarımdan beni takip edebilirsiniz . 1 yıl 2 ay oldu hastalıkta çok şükür atlattım diyorum , tekrar giriş yapmak istedim şifre unutmuşum , tekrar kayıt oldum.

Kısaca yanma ağrı sızlama sık idrar gibi semtomlar kalmadı , üst üste ejekülasyon yaptığım halde , prostatı yorduğum halde nüks yok çok şükür.

Bentonit içeren takviye gıda alıcaksınız. 400 ml , bunun yanında kutuda 100 ml zerdeçal var. Aynı dmso gibi karıştırıyorsunuz.
Kullnılış şekli , kutu içeriğinde bulunmakta, reklam olmasın isim vermiyorum. goglede araştırın bulursunuz.

1.5 kaşık içip , dışarıya çıkın , 45 dakika spor yürüyüş ve pelvik taban egzerisizi ile

İlacı alırken , probiyotık alın , başka antibiyotik almayın , ilaç kullanmayın IBS olabilirsiniz.

Hocam sağlığınız daim olsun. Mutlu etti ve umut verdi inanın. Selametle inşallah.
Doktor değilim yazdıklarım kişisel tecrübeler ve araştırmalarım sonucu öğrendiklerimdir şifa dilerim.
Hola
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen Hola »

Kardeş nasıl kullanacağız
Hola

Mesaj gönderen Hola »

Karışımı nasıl yapacağım ne kadar koyacağım elimde var hepsi
efsane2036

Mesaj gönderen efsane2036 »

Hola yazdı:Karışımı nasıl yapacağım ne kadar koyacağım elimde var hepsi
Ne ara temin ettin hemen
kmlpr2

Mesaj gönderen kmlpr2 »

Arkadaslar Allah herkese sifasini versin gecmis yazimi asagiya yaziyorum. Bendeki bakteriyel prostatit olmasina ragmen kulturde cikmiyordu. Flora bakterisi uredi diyordu. Kaçak et kesmiş , anal iliski sonrasi 15 gun sonra yanma ile basladı. Ama kulturde bakteri cikmiyordu. 1 yil boyunca hic bir gun sizisi agrisi dinmeyen illet. Her gun agri dinmedi. Kremdi at kestanesi her seyi denedim.

Bentonit takviye edici gıda zerdacali ile beraber satiliyor. Ikisini karstiriyorsunuz. Dolapta en az 24 saat bekletiikten sonra iciyorsunuz

Curcubent medikil bentonit arastirin. Bentonit denen madde osmanli zamananindan kullanilan bir antibiyotik , antifigual, antiviral bir toksin atici odem atici madde.

Mesaj09.08.2020 - 18:37

Merhaba
Tam 1 sene oldu korunmasiz anal iliski ile macera basladi. Sık idrar, yanma batma sizi halsizlik ilk 3 ay beter gecti , zafer oymana istanbula her ay olmak uzere 4 kez gittim , her ay 1000 tl yakin param gitti ucak biletleri vs. prostat sivisindan lokosit bol gorundu , sonra 6 7, sonra 1 2 , ampirik tedavi antibiyotik tedavi iyi gibi oldu sonra gene ayni oldu. Takviyeler aldim. 1 sene sonra sonuc olarak . Agri var sizi devam ediyor , sık idrar ve yanma yok, cinsellik idare eder. Yaş 40. Kendi kafama gire tetradodox flagy kullandim 10 gun sonra candida oldum. Neyseki 2 ay probiyotik aldim sekeri azaltim cozdum.
Penisin koku ve testis yanlari sizliyo, testis alti , makat arası# pelvik kas bolgesi gergi annemin dizleri için aldigi at kestanesi kremini aldim apis arasi kasiklar testis alti felan masj yaptim kremle . Aneljezik ozelligi var deriyi cayir cayir yakiyo dayanabilen sursun 10 dakka sonra uyusturyo boyle rahatlatiyo
Artik canimdan bezdim yoruldum. Taksan bi turlu takmasan bi turlu. Allah sifamizi versin.
MENDERES1983

Mesaj gönderen MENDERES1983 »

kmlpr2 yazdı:Arkadaslar Allah herkese sifasini versin gecmis yazimi asagiya yaziyorum. Bendeki bakteriyel prostatit olmasina ragmen kulturde cikmiyordu. Flora bakterisi uredi diyordu. Kaçak et kesmiş , anal iliski sonrasi 15 gun sonra yanma ile basladı. Ama kulturde bakteri cikmiyordu. 1 yil boyunca hic bir gun sizisi agrisi dinmeyen illet. Her gun agri dinmedi. Kremdi at kestanesi her seyi denedim.

Bentonit takviye edici gıda zerdacali ile beraber satiliyor. Ikisini karstiriyorsunuz. Dolapta en az 24 saat bekletiikten sonra iciyorsunuz

Curcubent medikil bentonit arastirin. Bentonit denen madde osmanli zamananindan kullanilan bir antibiyotik , antifigual, antiviral bir toksin atici odem atici madde.

Mesaj09.08.2020 - 18:37

Merhaba
Tam 1 sene oldu korunmasiz anal iliski ile macera basladi. Sık idrar, yanma batma sizi halsizlik ilk 3 ay beter gecti , zafer oymana istanbula her ay olmak uzere 4 kez gittim , her ay 1000 tl yakin param gitti ucak biletleri vs. prostat sivisindan lokosit bol gorundu , sonra 6 7, sonra 1 2 , ampirik tedavi antibiyotik tedavi iyi gibi oldu sonra gene ayni oldu. Takviyeler aldim. 1 sene sonra sonuc olarak . Agri var sizi devam ediyor , sık idrar ve yanma yok, cinsellik idare eder. Yaş 40. Kendi kafama gire tetradodox flagy kullandim 10 gun sonra candida oldum. Neyseki 2 ay probiyotik aldim sekeri azaltim cozdum.
Penisin koku ve testis yanlari sizliyo, testis alti , makat arası# pelvik kas bolgesi gergi annemin dizleri için aldigi at kestanesi kremini aldim apis arasi kasiklar testis alti felan masj yaptim kremle . Aneljezik ozelligi var deriyi cayir cayir yakiyo dayanabilen sursun 10 dakka sonra uyusturyo boyle rahatlatiyo
Artik canimdan bezdim yoruldum. Taksan bi turlu takmasan bi turlu. Allah sifamizi versin.
İnşallah temelli iyi olursun
Hola

Mesaj gönderen Hola »

Ben ikisini ayrı ayrı aldım bir bardağa ne kadar koymamız lazım ikisinde de kaç kaşık
Hola

Mesaj gönderen Hola »

Yarım kilo aldım bentoniti
Hola

Mesaj gönderen Hola »

Ne kadar kullandın
maks

Mesaj gönderen maks »

Herkese bir şey denk geliyor bazen 6 ay sonra bazen 5 yıl sonra ama denk geliyor. Formu okuyorum denk gelenler hep bağırsak mideye iyi gelen şeyler ile iyi oluyor. Bu ve boraks gibi.
kmlpr2

Mesaj gönderen kmlpr2 »

Arakdaşlar karışıklık olmaması için , kulllandığım ürünün ismini paylaşıyorum.

" Medikil Curcubent Curcumin Ve Bentonit İçeren Takviye Edici Gıda" kutu içeriğinde 400 ml sıvı bentonit , 100 ml sıvı zerdeçal var , kullanım klavuzu içinde , üniversite hastanesi onaylı, ürünü aldığınızda ikisini karıştırıyorsunuz çalkalayıp dolaba koyun en az 24 saat kapağını açmayın . Sonrasında 1.5 kaşık sabah aç karnına , akşam aç karnına kullnıyorunsuz.,

1 şişe tam bitmeden çok şükür kurtuldum sızıdan ağrıdan. Onkoloji servislerinde , kanser tedavisinde kullanılmakta.

Hepinize geçmiş olsun. Alıp kullananlar olursa da iyileşirlersede onlarda paylaşsın , kendinize iyi bakın.

NOT: Dikkatli kulllanın , IBS olabilirsiniz. Bununla birlikte hiç bir ilaç anitbiyotik almayın. Soğan sarımsak yemeyin. Probiyotik alın.
Hola

Mesaj gönderen Hola »

400 ml o 100 ml zencefil hepsini karıştırıp içeceğiz 1.5 çay yada çorba kaşığı ile doğrumu peki bendeki zencefil toz şeklinde birşey olurmu
kmlpr2

Mesaj gönderen kmlpr2 »

Hola yazdı:400 ml o 100 ml zencefil hepsini karıştırıp içeceğiz 1.5 çay yada çorba kaşığı ile doğrumu peki bendeki zencefil toz şeklinde birşey olurmu
zencefil değil zerdeçal , oluçak , toz halinde değil sıvı halde, olması gerekli ,bentonit de , zerdeçalda sıvı
Chamber04

Mesaj gönderen Chamber04 »

gokay343 yazdı:Ben bişey annlamadım insan videolu atar yardımcı olmak isteyen yazmış oraya bentonit yav gogldan girdik 10 tane betonit çıkıor. Hangi urun hadiordan
Googleye Bentonit ne işe yarar yaz;
Bir tür volkanik kil olan bentonit kil, içeriğindeki elektromanyetik negatif yük sayesinde bakteriyel ve toksik maddeleri güçlü bir şekilde tutarak vücut dışına atma özelliği bulunan ve bu özelliği sayesinde detoks için kullanılabilen bir kil türüdür.
asosyal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen asosyal »

gokay343 yazdı:Kedi kumu çikior puaa busuru var bu ark yazmış bentonit yav hagisi olduğunu yazmamiş sıvı olanı var şişede omu acabah sulusyon yazıyor bu kulanış şeklide bu saba yemeklerden. Bi satt sonra 5 kaşık bumu yani
Marksinida vermiş sıvı olanı kullandığını söylemiş zaten arkadaş
asosyal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen asosyal »

Antibiyotik neden kullanmayın diyorsun ki onu anlamadim
kmlpr2

Mesaj gönderen kmlpr2 »

asosyal yazdı:

Antibiyotik neden kullanmayın diyorsun ki onu anlamadim
karışım çok güçlü bir anitibiyotik görevi görmekte . Zerdaçal vucutta emilimi zor, bentonit zerdaçalın vucuda emilimini sağlıyor. Bentonitli zerdaçlı alırken lütfen ilaç kullanmayın. Bağırsakların gecirgenliği ile oynarsınız. Sıcak su , spor , bol su başka bir şeye gerek kalmaz.
kmlpr2

Mesaj gönderen kmlpr2 »

Osmanlı döneminde "yaşayan toprak" adıyla salgın hastalıkların yayılmasını önlemek amacıyla kullanılan "bentonit kili"

Osmanlı salgın hastalıklar başladıktan sonra vücut bentonit kili ile güçlendirilirdi
Salgın hastalıklar döneminde Osmanlı hekimlerinin ilk aldıkları önlem vücudun bentonit ile kuvvetlendirilmesiydi. Salgın hastalıklarda bedenin kendi kuvvetlerinin kullanılması çok eskiden beri öncelikle başvurulan bir önlemdi. Korunmada öncelik ‘tin-i mahtum’ dedikleri kil toprağıydı. Bugün bentonit kili denen ilaç olarak kullanılan beyaz kil salgın başlar başlamaz ilaç olarak kullanılmaya başlanıyordu. Bu killer hap şekline getirilerek satılırdı. Osmanlı hekimleri salgınlarda her gün ara verilmeden yarım kil tabletini içmeyi tavsiye ederlerdi.

Çağın hastalıklarının incelenmesinde bir önceki yüzyıla nazaran çevresel faktörler önemli bir yer tutuyor. Solunan havada, tüketilen gıdalarda ağır metal toksinleri olarak anılan civa, kadmiyum, benzen, kurşun gibi maddeler bulunabilir ve metabolizmaya karışan bu tür maddeler, çeşitli rahatsızlıklara neden olabiliyor. Aynı şekilde endüstriyel gıdalardaki genetiği değiştirilmiş organizmalar (GDO), üretimde kullanılan tarım ilaçları ve yapay şekerler de vücutta birikerek toksik maddeye dönüşebiliyor.

Vücutta biriken bu toksik maddeler sindirim sistemi rahatsızlıklarından depresyon ve cilt sorunlarına kadar pek çok hastalığa neden olabiliyor. Bir tür volkanik kil olan bentonit kil, içeriğindeki elektromanyetik negatif yük sayesinde bakteriyel ve toksik maddeleri güçlü bir şekilde tutarak vücut dışına atma özelliği ile tavsiye ediliyor.
kolcak
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen kolcak »

kmlpr2 yazdı:Osmanlı döneminde "yaşayan toprak" adıyla salgın hastalıkların yayılmasını önlemek amacıyla kullanılan "bentonit kili"

Osmanlı salgın hastalıklar başladıktan sonra vücut bentonit kili ile güçlendirilirdi
Salgın hastalıklar döneminde Osmanlı hekimlerinin ilk aldıkları önlem vücudun bentonit ile kuvvetlendirilmesiydi. Salgın hastalıklarda bedenin kendi kuvvetlerinin kullanılması çok eskiden beri öncelikle başvurulan bir önlemdi. Korunmada öncelik ‘tin-i mahtum’ dedikleri kil toprağıydı. Bugün bentonit kili denen ilaç olarak kullanılan beyaz kil salgın başlar başlamaz ilaç olarak kullanılmaya başlanıyordu. Bu killer hap şekline getirilerek satılırdı. Osmanlı hekimleri salgınlarda her gün ara verilmeden yarım kil tabletini içmeyi tavsiye ederlerdi.

Çağın hastalıklarının incelenmesinde bir önceki yüzyıla nazaran çevresel faktörler önemli bir yer tutuyor. Solunan havada, tüketilen gıdalarda ağır metal toksinleri olarak anılan civa, kadmiyum, benzen, kurşun gibi maddeler bulunabilir ve metabolizmaya karışan bu tür maddeler, çeşitli rahatsızlıklara neden olabiliyor. Aynı şekilde endüstriyel gıdalardaki genetiği değiştirilmiş organizmalar (GDO), üretimde kullanılan tarım ilaçları ve yapay şekerler de vücutta birikerek toksik maddeye dönüşebiliyor.

Vücutta biriken bu toksik maddeler sindirim sistemi rahatsızlıklarından depresyon ve cilt sorunlarına kadar pek çok hastalığa neden olabiliyor. Bir tür volkanik kil olan bentonit kil, içeriğindeki elektromanyetik negatif yük sayesinde bakteriyel ve toksik maddeleri güçlü bir şekilde tutarak vücut dışına atma özelliği ile tavsiye ediliyor.
Bilgilendirmeniz için teşekkürler.
Hastalığı atlatıp sağlığınıza kavuşmanız çok sevindirici.
Inşallah kalıcı olur .
Sizde hangi bakteri/ler vardı.
Bu hastalıkta semptom lar birbirine çok benzer fakat sebep olan bakteriler kullandığımız tedavi maddelerine göre değişik duyarlıkla olabiliyor.
Şayet bakterilerinizi yazabilirseniz ...