BORAKS KULLANANLAR LÜTFEN SONUÇLARI BURADA PAYLAŞALIM...

Çin ve Rusya'daki klinik çalışmaları, diğer yöntemler.
Chamber04

Re: BORAKS KULLANANLAR LÜTFEN SONUÇLARI BURADA PAYLAŞALIM...

Mesaj gönderen Chamber04 »

allameicihan yazdı:ben çok araştırdım bu boru zehir filan değil ki ya bu bildiğin yumuşatıcı phı 10 filan o yüzden çok az içmek lazım insandaki o pinpon topuna oturma hissini o yüzden geçiriyor büyük ihtimal.amerikalılar bunun üzerinde 100de yüz doğal dedikleri üzerinde deterjan yazılı olan ürünü kullanıyorlar :D şurda videosu var https://www.youtube.com/watch?v=qXqlBVXUI98 yorumlara baktım hazımsızlık yaptı diyorlar büyük ihtimal mide asidini nötrleştirdi limon filan yemek lazım kullanırken,şu video yorumunda da https://www.youtube.com/watch?v=q36nfBk1lvE kadın kullandım boru çok zayıfladım diyor çocuğuna içirmiş o da zayıflamış yani böyle bir etki gören oldu mu onu soracaktım 5 gün kullanıp 2 gün ara sonra tekrar böyle kullanıyorlar genelde..şimdi soruma geliyorum ben bu boru nerden alacağım yani eczanden alsam katkı maddesi var mıdır aktarlara güvenemiyorum ben şahsen yani adam boru zaten millet ayaklarına mantarlarına dökecek diye allah bilir nasıl sakladı şu doktor da karbonatla karştırıp içti korona tedavisini buldum diye https://www.youtube.com/watch?v=EoUzYm_XoUg şimdi hapı da var boron diye ama içinde titanyum dioksit var haplarının istemiyorum hapını içmek önemli olan saf olanını bulabilmek galiba.. içtiğiniz bor markası yada eczaneden hangi markayı alacağımı birisi yazarsa çok mutlu olurum mesaj olarak ben kireçlenme için içeceğim bir de testestoron için bor SHBG ( Seks Hormon Binding Globülin) azaltıp testesteronu yükseltiyor imiş
O nasıl oluyor seks hormonu azalıp testosteron nasıl yükselebilir?
raci
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Mesaj gönderen raci »

hala kullanan var mı?
sonuçları paylaşalım arkadaşlar
Bazonkadir
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen Bazonkadir »

Arkadaşlar. Ben kullanıyorum. Oldukça fazla etkili. Yanmayı ağrıyı sıfıra indiriyor. Sık idrar sayım oldukça yükselmişti. Normal zamanda idrar yaptıktan sonra rahatlama olurdu. Sayı yükseldiğinde iki idrar arası da rahatsız edici boyuttaydı. Hiç
Antibiyotik kullanmadım. Sadece boraksı kullandım. İki idrar arası rahatsızlıkta gitti. Sıklık sayısıda düştü.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Bazonkadir yazdı:Arkadaşlar. Ben kullanıyorum. Oldukça fazla etkili. Yanmayı ağrıyı sıfıra indiriyor. Sık idrar sayım oldukça yükselmişti. Normal zamanda idrar yaptıktan sonra rahatlama olurdu. Sayı yükseldiğinde iki idrar arası da rahatsız edici boyuttaydı. Hiç
Antibiyotik kullanmadım. Sadece boraksı kullandım. İki idrar arası rahatsızlıkta gitti. Sıklık sayısıda düştü.
Bazonkadir ne zamandan beri kullaniyorsun? Günlük doz ne kullaniyorsun kardesim?
efsane2036
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen efsane2036 »

Ben ceyrek cay kasıgı sabah aksam almaya başladım
Bazonkadir

kadir yazdı:
Bazonkadir yazdı:Arkadaşlar. Ben kullanıyorum. Oldukça fazla etkili. Yanmayı ağrıyı sıfıra indiriyor. Sık idrar sayım oldukça yükselmişti. Normal zamanda idrar yaptıktan sonra rahatlama olurdu. Sayı yükseldiğinde iki idrar arası da rahatsız edici boyuttaydı. Hiç
Bazonkadir ne zamandan beri kullaniyorsun? Günlük doz ne kullaniyorsun kardesim?
Abi merhabalar. Günde 1 lt suyun içine silme çay kaşıgı oranında kullanıyorum. Abi sık idrar kısmındaki yanma batma agrı vs. Oldukça etkili. Normalde çok fazla su tüketmiyorum. Ama 1 lt su ile tükettikten sonra idrar debisini artırıyor. Normalde 5 sn olan çok az idrar süresini 20 sn ye ve debisi yüksek şekle getiriyor.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Mrb Bazonkadir..Ne zamandan beri kullaniyorsun?
Bazonkadir

kadir yazdı:Mrb Bazonkadir..Ne zamandan beri kullaniyorsun?
Abi merhabalar
4 ay önce antibiyotik vs kullanmayı bırakmıştım. Sana danışmıştım nerden aldıgını özelden o zaman kullanmaya başlamıştım. O zamanki semptomlar sık idrar debi düşüklüğü sertleşme sorunu. 4 aydan 1 ay öncesinde zafer hocanın 1 aylık 5 gün igne 1 hafta antibiyotik sonrasında 6 gün igne 1 hafta antibiyotik sonrasında yanma vs iyice azalmıştı. Zafer hoca emselex vermişti onuda sana danıştıgımda kullanma cinsel isteksizliği artırır demiştin. Onu bıraktım sonrasında 15 gün (akbel) olan boraksı kullandım. 4-5 ay pek sıkıntım yoktu cinsellik harici. O süreçten bu yana 5 mg lifta kullandım 2 günde 1 tane.20 gün önce idrara sıkışmam artmıştı. Hatta şöyle söyleyeyim normalde idrara çıkınca rahatlıyordum o günlerde idrarı yapsamda penis içindeki sızı iç kısmında çok olmayan ama sürekli rahatsız eden ağrı oluyordu. Sonrasında h.ibrahim hocadan sıvı aldırdım gelişimde pcr testi yaptırdım. Hepsi negatif çıktı. H.ibrahim hocanın prostat masajındanmı nedir o gün ve devam eden 3 gün ağrım ve iç kısımda yanma devam ediyordu. Sonrasında son 9 gündür boraksa tekrar başladım. Şimdi ağrı ve sık idrar sıkıntım çok normal seviyeye düştü.boraks kaynaklı oldugunu düşünüyorum. ( bu arada 48 gündür günde 1 tane prostamol uno alıyorum. Onun faydası oluyormu hiç tesbit edemedim. Boraksı ilk kullandığımda zafer hocanın tedavisimi boraksmı iyi gelen tam bilemiyordum. Ama şu an ikinci defa kullanmaya başladığımda ek antibiyotik almadığım için boraks kaynaklı oldugunu düşünüyorum.
Bazonkadir

Bu arada abi şunu söyleyeyim . Bana pek yan etki yapmıyor. Ne bileyim bulantı vs gibi. Tabi iç kısmını bilemiyorum böbreklere zarar veriyor mu falan. Başkasına nasıl etki eder bilmiyorum da bana iyi geliyor diyebilirim.
Abi bende sana bir soru sormak isterim. Pcr testinde candida vs. Tüm bakteriler negatif çıkmıştı. Bakteriyi daha önceki kültür de vs bulamadık. Tamamı temiz çıkıyor. Yine daha önceleri sana danışmıştım. Eşimde 1 yıl içinde tekrarlayan gardenerella bakterisi olmuştu. Benim pcr de oda negatif çıkıyordu. Bu konuda tesbit etmek için başka neler yapabilirim. Boraksın mantar tedavisine iyi geldigini yazmışlardı. Acaba benim sorunum candida vs gibi birşey mi de boraks iyi geliyor.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Gardnerella vaginalis kadinlarda normal vajina flora bakterisi olmasina ragmen bakteriyel vajinite sebep olan bir bakteridir, akintıda yapabilir balik kokusu gibi kokar. Erkeklerede bulastiginda prostatin icine kadar yerlesebilir. Bu bakimdan eş ile beraber tedavi olmak lazimdir. Boraksin antifungal ve antibakteriyel oldugu bilimsel yazilarda mevcut.Streptokok ve stafilokoklardada öldurucu etkisi oldugu aciklanmis. Tabi yine temkinli kullanmak gerekir. Senin sorunun derken candida gercegini es geçemeyiz fakat bakteriyel olarak karma mikst bakteri olasiliginida göz ardı edemeyiz. Bu yüzden candida testi ve bunun yaninda farkli bakteri testleride yapilmasini oneririm. Ayrica kültürde ureme olmuyorsa Pcr yöntemini denemekte fayda var Bazonkadir kardeşim.
Bazonkadir

Kadir abi merhabalar,
Birkaç gündür penis ucunda hafif ağrı ve sızılama oluyor ve idrar hissi oluyor. Boraksı 1 lt su ile karıştırıp içiyorum aynı anda hem sızı ağrı kayıp oluyor hem idrar hissi. 1 saat sonrasında yüksek debili idrar yapıyorum. Boraksın aynı anda tesiri mi oluyordur acaba.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Bazonkadir yazdı:
Kadir abi merhabalar,
Birkaç gündür penis ucunda hafif ağrı ve sızılama oluyor ve idrar hissi oluyor. Boraksı 1 lt su ile karıştırıp içiyorum aynı anda hem sızı ağrı kayıp oluyor hem idrar hissi. 1 saat sonrasında yüksek debili idrar yapıyorum. Boraksın aynı anda tesiri mi oluyordur acaba.
Mrb bazonkadir, bir bardak icincemi agri sızı kayboluyor?
Bazonkadir

kadir yazdı:
Bazonkadir yazdı:
Kadir abi merhabalar,
1 litre su ile yarım çay kaşığı karıştırıp içiyorum. O sürecin öncesinde agrı penis içi sızılama penis ucu batma ve idrar hissi. Borakslı suyu içiyorum. Penisteki yanma batma gidiyor. İdrar hissi kayıp oluyor. İdrar yapma istegi normal insanlardaki süreye dönüyor. Sonrasında 1-1,5 saat içinde 1 litre su ile içtigim için normal insanlar gibi sıkışıp idrarı debisi yüşsek tazzikli yapıyorum. Mesanenin tam boşaltılmış hissi de oluyor rahatlamada oluyor. O gün içinde sık idrar hissim normal insanlar seviyesine dönüyor.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Bazonkadir yazdı:
kadir yazdı:
Bazonkadir yazdı:
Kadir abi merhabalar,
1 litre su ile yarım çay kaşığı karıştırıp içiyorum. O sürecin öncesinde agrı penis içi sızılama penis ucu batma ve idrar hissi. Borakslı suyu içiyorum. Penisteki yanma batma gidiyor. İdrar hissi kayıp oluyor. İdrar yapma istegi normal insanlardaki süreye dönüyor. Sonrasında 1-1,5 saat içinde 1 litre su ile içtigim için normal insanlar gibi sıkışıp idrarı debisi yüşsek tazzikli yapıyorum. Mesanenin tam boşaltılmış hissi de oluyor rahatlamada oluyor. O gün içinde sık idrar hissim normal insanlar seviyesine dönüyor.
Çok iyi.kardesim..
Bazonkadir

kadir yazdı:
Bazonkadir yazdı:
kadir yazdı: Mrb bazonkadir, bir bardak icincemi agri sızı kayboluyor?
Çok iyi.kardesim..
Abi peki boraks ın kullanım süresiyle alakalı 15 gün diye yazıldı hep dozunu düşürerek ( silme çay kaşıgı diyoruz ya) kullanım süresini artırsak ne olur. Dr octo bor diye bir doktor 6 ay kullundırıyoruz gibi bir video paylaşmıştı. Demekki daha uzun süre kullanılıyor diyorum kendime. Birde bunun herhangi bir zararı oluyormu vucuda diye ne testi yaptırsam acaba ( ör: böbrek için idrar vs. Gibi gibi)
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Antibiyotigi bile 6 ay ara vermeden kullansanız zararini az veya cok gorursunuz. Bu yuzden itidalli kullanmak lazim.
tugberk16
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen tugberk16 »

Ben d vitamini ve magnezyum alıyorum boraks a başlasam bunları bırakmam gerekir mi ?
hastaliktan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Mesaj gönderen hastaliktan »

Bende okuyunca başlama isteği geldi . Bugün akşam alacağım
alper42

Mesaj gönderen alper42 »

Antibiyotikle kullansam zararı olurmu
igozukara

Mesaj gönderen igozukara »

kadir yazdı:Arkadaşlar, boraks kullanimı sonucunda, sizde olan degişikliklerı bu başlık altında paylaşalim, istişare edelim.
Ben daha önce kullandığında oturunca peniste çekilme oluyordu, iyi gelmişti. O bölgeyi yumuşatıyor gibi. Şimdi tekrar deneyeceğim abi.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

igozukara yazdı:
kadir yazdı:Arkadaşlar, boraks kullanimı sonucunda, sizde olan degişikliklerı bu başlık altında paylaşalim, istişare edelim.
Ben daha önce kullandığında oturunca peniste çekilme oluyordu, iyi gelmişti. O bölgeyi yumuşatıyor gibi. Şimdi tekrar deneyeceğim abi.
Tskler bilgi aktarımı için.
hastaliktan

Yarım saat oldu başlayalı . Hadi bakalım
hastaliktan

4 saat oldu . İlk başta lenf bezlerim şişer gibi oldu , vücudumun ısındığını hissettim .Sanki reflümü azdırdı. Acaba psikolojik falan mı ki .
hastaliktan

Daha 1 günüm dolmadı ama sabah baya halsiz kalktım . Sabahtan beri bir paslı balgam görüntüsü var . Nefes alıp verirken biraz daha rahatladım sinüzitlerim eskisi kadar tıkalı değil . Dilimdeki beyaz lekelerdede sanki biraz azalma var gibi .
hastaliktan

hastaliktan yazdı:Daha 1 günüm dolmadı ama sabah baya halsiz kalktım . Sabahtan beri bir paslı balgam görüntüsü var . Nefes alıp verirken biraz daha rahatladım sinüzitlerim eskisi kadar tıkalı değil . Dilimdeki beyaz lekelerdede sanki biraz azalma var gibi .
1. Gün biterken sol yanımda böbrek tarafında hastalığın sert seyrettiği zamanki gibi bir ağrım oldu .

Normalde iş yerinde 6 bardak su içerim . Ama dün 3 bardak içtim sık tuvalete gitmedim . İdrar renginde bir açıklık olduğunu fark ettim .