Uzun yıllardir ilk defa lokositim 10-12 oldu, Boraksla düşürdüm! 

Çin ve Rusya'daki klinik çalışmaları, diğer yöntemler.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Arkadaşlar, uzun yıllar sonra, ilk defa lokosit yükseldi. Gün icinde 3 ejekülasyon oldum sevisme esnasında, sonra ertesi gün lokosit olcumune gittim. 10-12 ye yükseldigini gördüm. Rektal tuse yontemiyle alıınan sıvinin kültür ve antibiograminin yapilmasini istedim tabi ayrica idrarin. Kültürde, Streptococcus Parasanguinis adlı bakteri cıkti. Antibiogramda duyarli antibiotikler, Teikoplanin ve Vankomisin idi. Dr'um bu antibiotikleri enfeksiyoncunun yazabilecegini soyledi. Antibiyotik istemedigimi,ve bir hafta tekrar sonra gelecegimi ve bir tahlil tekrari daha yapacagimi soyledim. Antibiyotik yazdirmadim. Kafamda uzun zamandir tasarladigim bir deney vardı onu deneyecektim. Evde daha önceden almış oldugum Boraks vardi.
Her gun yarım çay kaşiği boraks bir bardak suyun icinde karıstirarak ictim. Bir hafta sonunda dra gittim rektal tuse ile sıvıyı aldı, lokosite baktı, lokosit sıfirdı cok sasirdi. Ne kullandin dedi, antibiyotik harici bir sey kullandim dedim.Her neyse kültür icinde siviyi laba verdik. 4 gun sonra kültür sonucuda temiz geldi. Gercekten cok sasirdim.Agrım sızim yok. Fakat herzamanki gibi idrar debim düşük. Cinsellik sorunum yok. Boraksın fayda ettigini düşünüyorum. Yanliz bir uyari yapmak zorundayım ben denedim siz deneyin demiyorum sorumluluk geregi. Çünkü boraks zehirlidir! Fazlasi zehirler.
Followme
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Re: Uzun yıllardir ilk defa lokositim 10-12 oldu, Boraksla düşürdüm! 

Mesaj gönderen Followme »

Kadir abi deneme yöntemin çok güzel bir düşünce lokositin çıkmış ve bakterin çıkmış hiç panik yapmadan birşeyleri denemek istemişin ve olumlu sonuç almışsın.

Benim merak ettiğim konu lokosit yükselince ne gibi değişiklik oldu

Bakteri çıkmış 2. Denemede çıkmamış bu durumda ya bakteri vucuttan atıldı, ya bulaşma oldu Ondan çıkmadı, yada varolması gereken bir bakteri vucutta bazen çıkabiliyor.

Özetle iyi gelen şeyler buraya yazılınca mutlu oluyor insan. Kadir abim emeğine sağlık.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Tskler kardesim, semptom olarak sadece idrar debisi düştügünü farkettim. Bu yuzden kültür ve lokosit ölcümü yaptirdim.
Valeri
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen Valeri »

kadir yazdı:Tskler kardesim, semptom olarak sadece idrar debisi düştügünü farkettim. Bu yuzden kültür ve lokosit ölcümü yaptirdim.
Şu an debi düzeldi mi peki
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Valeri yazdı:
kadir yazdı:Tskler kardesim, semptom olarak sadece idrar debisi düştügünü farkettim. Bu yuzden kültür ve lokosit ölcümü yaptirdim.
Evet kardesim fena degil. Zaten devam.ediyorum kullanima.
Valeri
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen Valeri »

kadir yazdı:
Valeri yazdı:
Evet kardesim fena degil. Zaten devam.ediyorum kullanima.
Benimde hemen hemen şu an tek şikayetim debi düşüklüğü bir türlü çözemedim. 2 defa masaj sonrası debi biraz düzeldi de süreklilik arz ediyor
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Debi dusuklugu bazi insanlarda devamlilik arzediyor mlsf.