NASIL İYİLEŞTİM (BOR VE PROSTATA ETKİSİ)

Çin ve Rusya'daki klinik çalışmaları, diğer yöntemler.
Pablos

Re: NASIL İYİLEŞTİM (BOR VE PROSTATA ETKİSİ)

Mesaj gönderen Pablos »

Bu candida prostat sıvı kültüründe bakılmıyor mu ?
maks
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen maks »

Pablos yazdı:Bu candida prostat sıvı kültüründe bakılmıyor mu ?
evet bakılıyor özellikle belirtirseniz bakıyorlar ayrı ücret alarak ben baktırdım negatif çıktı. Yalnız candida daha çok barsaklarda oluyor ve ptostatı etkiliyor. Direk prostatı etkisi altına almıyor gibi bir durum var.
ridvan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen ridvan »

Herkese merhaba bu boraks ı aldım, temizlik ürünlerinde ve parlatmak için kullanılır dediler Aktardan aldım toz şeker gibi değil mi? Yardımcı olur musunuz konuya çok vakıf değilim, zehirlenmemek için soruyorum doğru değil mi aldığım şey bunu günde 1 litre suya bir çay kaşığı atıp eritiyorum sonra tüketiyoruz.
Followme
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen Followme »

ridvan yazdı:Herkese merhaba bu boraks ı aldım, temizlik ürünlerinde ve parlatmak için kullanılır dediler Aktardan aldım toz şeker gibi değil mi? Yardımcı olur musunuz konuya çok vakıf değilim, zehirlenmemek için soruyorum doğru değil mi aldığım şey bunu günde 1 litre suya bir çay kaşığı atıp eritiyorum sonra tüketiyoruz.

Evet kardeşim doğru ama karbonata benzer yapısı var ve su içinde taşlaşma oluyor çalkalayıp bir müddet erimesini bekle hatta ilk 1 hafta 1 bardak suya yarım çay kaşığı ekle duruma göre hareket et derim.