Enjeksiyon olanların dikkatine

Çin ve Rusya'daki klinik çalışmaları, diğer yöntemler.
huseyin252
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Re: Enjeksiyon olanların dikkatine

Mesaj gönderen huseyin252 »

Yokmu enjeksiyon olan formda
Herkes bir hayat şeçer seçtiği hayatın bedelini öder
tolga58
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen tolga58 »

Valla bence olanlar şuan hâlinden memnun gibi yani her nekadar antibiyotik ten fayda görmeyen varsa enjeksiyonla da vardır illaki . Ben fayda görenlerin şuan formda olduklarını sanmıyorum
huseyin252

tolga58 yazdı:Valla bence olanlar şuan hâlinden memnun gibi yani her nekadar antibiyotik ten fayda görmeyen varsa enjeksiyonla da vardır illaki . Ben fayda görenlerin şuan formda olduklarını sanmıyorum
Bende tam bunu ögrenmek istiyorum madem daha kötü oldular bu enjeksiyon olanlar nerde formda
huseyin252

Madem iyileşmediler nerede bunlar demekki hastalığı unutmuşlar
tolga58

Mesaj gönderen tolga58 »

Demekki ..
tolga58

Mesaj gönderen tolga58 »

Ben 3 kişi ile görüştüm. Bunlar şuan durumları iyi . Biri nuks etti gümüş suyu ile toparladım diyor . Diğeri sorunsuz. Bir digeride 5 yıl sonra nuks etti diyor. Bunalarda hep bakteriyel ..
huseyin252

Evet arkadaşlar başka enjeksiyon olan yokmu
maks

Mesaj gönderen maks »

huseyin252 yazdı:Evet arkadaşlar başka enjeksiyon olan yokmu
mehmet ardıç hoca ile görüştüm. Yani ölmeyecek bakteri yok diyor. Ama öncelikle antibiyotik tedavinizi alın diyor. Sonrasında gelin diyor. Eğer teşhis doğru konulmuş ve gerçekten kronik prostatit işe bizim yönetmeniz ile iyileşmeme şansı yok diyor. Ankarada bu işi Ahmet Tuncay Turgut onunlada görüştüm o da aynı şekilde antibiyotik tedavisi sonrasında enjeksiyon öneriyor. Hatta ücret almadan sonuçlarımı inceledi ve bir aylık baktrim tedavisi önerdi. Sonrasında eğer semptomlar geçmezse enjeksiyon önerdi. İkisi de gel ver parayı yapalım demedi. Ama ikisi dr yüze 80 başarıdan bahsetti. Tabi öncelikle bu tecrübeyi edinmiş arkadaşlardan bilgi almak lazım. Bie bulabilsek.Karşı olanlar var ki onlar hala bıradlar demek ki geçmemiş. hiç olumlu bir şey yazan yok. Ya gerçekten iyileştiler yoklar ya da umudu kestiler.
red
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen red »

Eğer doktor prostattaki bakteriye duyarlı antibiyotik verecekse bunu oral tablet ya da normal enjeksiyon şeklinde yapabilir. Sadece biraz daha uzun süre kullanmanız gerekir.
Prostata iğne yapmak sağlıklı bir yöntem değil. O iğne ile açılan yerden bakteriler kolayca içeri girebilir..
efsane2036

Mesaj gönderen efsane2036 »

red yazdı:Eğer doktor prostattaki bakteriye duyarlı antibiyotik verecekse bunu oral tablet ya da normal enjeksiyon şeklinde yapabilir. Sadece biraz daha uzun süre kullanmanız gerekir.
Prostata iğne yapmak sağlıklı bir yöntem değil. O iğne ile açılan yerden bakteriler kolayca içeri girebilir..
Vankomisin veriyor prostata onun normal iğnesi yok
red
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen red »

efsane2036 yazdı:
red yazdı:Eğer doktor prostattaki bakteriye duyarlı antibiyotik verecekse bunu oral tablet ya da normal enjeksiyon şeklinde yapabilir. Sadece biraz daha uzun süre kullanmanız gerekir.
Serum şeklinde de alınabilir.
Mesele prostata müdahale edilmemesi.
huseyin252

red yazdı:
efsane2036 yazdı:
Serum şeklinde de alınabilir.
Mesele prostata müdahale edilmemesi.
Ted dostum bence müdahale edilsede olur çünkü bizim prostatın zaten enfeksiyon dan dokusu bozulmuş bence mahzuru yok ama hafifde tırsıyorum orda sinir ve kaslara gelirde kalıcı bir hasar olusurmu diye daha kötü olurmu diye yoksa şimdiye kadar 50 sefer enjeksiyon olurdum son bir enfeksiyon uzmanında bir 3 aylık targocid ve rifampisin tedavisi deneyeceğim olmazsa enjeksiyon
ABittersweetLi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen ABittersweetLi »

enjeksiyonu ucuz ise deneyin bence. fayda görende var fayda görmeyen de. forumda bir araba parası verip fayda göremeyen insanlarda oldu. çoğu eksi forumun üyeleriydi. bazı arkadaşlar yeni olduğu için eski üyeleri ve geçirdikleri süreçleri bilmez. enjeksiyonu türkiye'ye getirende eski forumdur. yani enjeksiyon türkiye hiç bir doktor tarafından yapılmaz iken eski forumun üyeleri toplanıp bu konu hakkında gerekli tıbbi bilgileri bulup bir doktora enjeksiyon yapması konusunda bilgi aktarımı yapmıştı. o günden bugüne artık bir çok doktor enjeksiyon yapmaya başladı. dediğim gibi fayda görende var fayda görmeyen de var. ama 10 liralık enjeksiyona 1000 tl isteyen doktorlara bu işi yaptırmayın.
huseyin252

Vallahi bilemedim aslında deneyenlerin durumunu ögrenmek istedim 3 kişi olumlu sonuç alamamış geri kalandan bir yorum gelmedi
huseyin252

Fiyatı da 700 lira gibi
huseyin252

Formda başka enjeksiyon olan yokmu bilgilerini ve tecrübesini bizle paylaşsın
efsane2036

Mesaj gönderen efsane2036 »

Enjeksıyon olanlar iyileştı çoktan keske hastalıgın basında olsaydım
Kronik2323
Hastalık Başlangıç Yılı: 1996

Mesaj gönderen Kronik2323 »

Adnana ben 5 yıl önce gittim idrardan pcr yaptı nonbakteriyel prostatitsin dedi enjeksiyon için gitmiştim eswt yaptı 3 seans sonra enjeksiyon hiç bir düzelme olmadı tabi verdiği ilaçlarda yaramadı ve enjeksiyon önermiyorum deyip kestirip attı sahtekar adam tavsiye etmiyorum
maks

Mesaj gönderen maks »

efsane2036 yazdı:Enjeksıyon olanlar iyileştı çoktan keske hastalıgın basında olsaydım
varmı görüştüklerin iyileşenler 0 mi şimdi hepsi
ogz89
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen ogz89 »

Ben var üç seyans oldum Dr ardıç ta konya da
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

ogz89 yazdı:
Ben var üç seyans oldum Dr ardıç ta konya da
Durumun nasil kardesim?
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Salt drene ederek % 80 i yakalayamazsiniz..yaninda duyarlı anti kullanilmasi gerekir. ( manila protokolu). Enjeksiyonda sahsima binaen soylüyorum. Ben 3-5 ay kötü olmadim. Daha fazla sürdü. Eski halime gelmem 4 yılı buldu. Bu enjeksiyondan ben zarar gördüm. Baskasini bilemem. Kötü olanlar zarar görenler forumda yazmış. Fayda gorende vardir belki onu bilemem. İsteyen yaptırabilir belki yeni formuller gelistirilmistir. Yanlış anlasilmasin kardesim. Ben bana olanı yazmak zorundayim.Siz heralde eski hastasiniz?Fakat üyeliginiz yeni.
maks

Mesaj gönderen maks »

arapfaik yazdı:Enjeksiyon ve ameliyat son başvurulması gereken yöntemler bana kalırsa. İlk başta yapılacak şey üreme olana kadar kültür denemek. Üreme olursa mantıklı ve agresif sınırları zorlayan bir tedavi alınmalı antibiyograma göre. Üreme olmazsa zaten dirençli antibiyotik içeceksin %90 ve hastalık aynı seyrinde baskılanarak hep ensende devam edecek. En küçük hatanda başa döneceksin. Ve asla sıfır olamayacaksın %80 i yakalarsın olacağı o. Şansın yaver giderse amprikte paçayı kurtarırsın o ayrı ama %10 diyim ihtimale. Zaten prostat masajı yapabilen birisi her halükarda %80 i yakalar drene ederek. Ama artık çözüm bulunamıyorsa enjeksiyon elbette denenebilir. Sonuçlarını göze alacaksın belki yeni bir bulaş söz konusu olabilir ya da tamamiyle temizleyebilirsin. Genel olarak enjeksiyon olanlar 3-5 ay daha kötü olup sonrasında hastalığı çok iyi atlatan durumlara gelmişler. Denenebilir son çare olarak.
o kadar karmaşık olmuş ki yazı hem diyorsun ki yaptıranlar 3 5 ay kötü sonra hastalığı çok iyi atlatan duruma gelmişler hem de son çare olarak denenmeli karmaşık olmuş
Targocid

Mesaj gönderen Targocid »

Neresi karmaşık? Tecrübeli arkadaşların hepsinin bildiği ve geçtiği kademeler bunlar. Enjeksiyon için de tecrübesi olanların verdiği doneleri aktarmış. Bence de son çare, o da sonun sonu yani. Artık, iyice dayanamayacak noktaya gelirsin, belki o zaman.
maks

Mesaj gönderen maks »

arapfaik yazdı:
maks yazdı:
arapfaik yazdı:Enjeksiyon ve ameliyat son başvurulması gereken yöntemler bana kalırsa. İlk başta yapılacak şey üreme olana kadar kültür denemek. Üreme olursa mantıklı ve agresif sınırları zorlayan bir tedavi alınmalı antibiyograma göre. Üreme olmazsa zaten dirençli antibiyotik içeceksin %90 ve hastalık aynı seyrinde baskılanarak hep ensende devam edecek. En küçük hatanda başa döneceksin. Ve asla sıfır olamayacaksın %80 i yakalarsın olacağı o. Şansın yaver giderse amprikte paçayı kurtarırsın o ayrı ama %10 diyim ihtimale. Zaten prostat masajı yapabilen birisi her halükarda %80 i yakalar drene ederek. Ama artık çözüm bulunamıyorsa enjeksiyon elbette denenebilir. Sonuçlarını göze alacaksın belki yeni bir bulaş söz konusu olabilir ya da tamamiyle temizleyebilirsin. Genel olarak enjeksiyon olanlar 3-5 ay daha kötü olup sonrasında hastalığı çok iyi atlatan durumlara gelmişler. Denenebilir son çare olarak.
o kadar karmaşık olmuş ki yazı hem diyorsun ki yaptıranlar 3 5 ay kötü sonra hastalığı çok iyi atlatan duruma gelmişler hem de son çare olarak denenmeli karmaşık olmuş
Enjeksiyon olanlar ilk döneminde kötü olmuşlar ama sonrasında hastalığı yenmişler ya da hep kötü durumda kalmışlar.Zaten enjeksiyon dediğimiz şey karmaşık sonucu da karmaşık. Enjeksiyon olunca hastalar 3-5 ay arası alevlenme yaşıyor kanlı meni falan da oluyor. Ama sonrasında işin garibi bir anda hastalık hafifliyor hatta bazıları yeniyor.. Normal antibiyotik kürü yapılmalı önce sonuç alınamazsa denenebilir onu kastettim ama sonrasında olacakları bilmeli belki daha kötü olcak belki yenecek...Kumar gibi bir şey ama son çare denenebilir. Şikayetler devam ediyorsa zaten daha da kötü olmazsın.
açıklama için teşekkürler. Şimdi daha net olmuş ben mehmet ardıç ve ahmet tuncay turgut ile konuştuğumda ikisi de aynı şeyi söyledi.