Enjeksiyon olanların dikkatine

Çin ve Rusya'daki klinik çalışmaları, diğer yöntemler.
Gencoglan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Re: Enjeksiyon olanların dikkatine

Mesaj gönderen Gencoglan »

Teşekkürler, yorumları okudum ama ümidim kirilmadii yinede. Bence tedavinin etkisi kişiden kişiye değişiyor. Birde çok uzun zaman önce oldunuz galiba Kadir bey, o zamandan beri gelişim göstermiş olabilir, belkide kullandığı kokteylde değişiklik yaptı.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Re: Enjeksiyon olanların dikkatine

Mesaj gönderen kadir »

Valla kardeşim, ozamanlarda adı geçen dr, kokteyl demiyelimde bunun adına karışım diyelim...karışımda degişiklik yaptım demişti. Hatta EDTA ilave ettim demisti (biofilm çözücü). Kesin iyileseceksiniz diyerek vaatlerde bulundu. Enjeksiyonlardan sonra agrılar tavan yapinca sebebini sordugumda söyledigi tek kelime; " Demekki size yaramadi" deyip suratima bön bön bakmasiydi. Böyle bir tedavi mantığı yok. Baştan insanlara vaatlerde bulunup " iyileseceksiniz" deyip insanlarin parasini önceden alıp sonradanda böyle bir kelime söylenmesi acikcası ne bir dr etiğine nede insanlığa sığar. O yüzden "kişiye göre degisir" kelimesini ben bu tedavinin güvenilir olmadığı konusunda eşdeger bir anlam ifade ettigini düşünüyorum. Nitekim bir çok kişide bu konuda mağdur oldu.Kusura bakmayin bende bir magdur olarak bunlari burada konu açıldıgı için sorumluluk gereği ifade etmek zorundayım. Sizede acil şifalar dilerim.