Ozon Tedavisinden fayda gören var mı?

Çin ve Rusya'daki klinik çalışmaları, diğer yöntemler.
Zagros

Re: Ozon Tedavisinden fayda gören var mı?

Mesaj gönderen Zagros »

Bununda prostatitten olduğunu anlamıyacak birşey yok herkesin bağırsağı bozuk Probiyotik kullananlar çoğaldı onlarda niye olmuyor peki testiste çekilme
bayramoglu
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen bayramoglu »

Zagros yazdı:
rasko yazdı:hiçbirinizin bi bok bildiği yok aq anca atıp tutuyorsunuz.bu her konuda böyle. neyse birkaç gün daha girer sonra kaçarım bu forumdan. yazılanların yüzde doksanı çöp.
testisin dibe çekilmesi olayı bağırsakla alakalı bi durum...
gaz ve düzensiz sindirim, karın içi basıncını etkilediği için tesislerin hareket etmesine ve geri çekilmesine sebep oluyor..
büyük tuvalet sırasına olması normal ama başka zamanlarda da sıkı şekilde dibe çekilme olayı oluyorsa bağırsak sağlığı yerinde değildir.
eğer mide sürekli gaz üretiyorsa, gaz çıkmadığı sürece bağırsak düzgün işlese bile aynı testis hareketleri oluşabilir.
sıkıntının kaynağı mide-bağırsak yani.
Tamamen bağırsakla değil bu Geçen bitkisel otlar içip takviyeler kullanıp iltihabı biraz düşürdüğümü hissettim ve bu testis çekilmesi çok azaldı çok nadiren oluyor lökosit azalınca gidiyor bu semptom senin düşüncende mantıklı ama saygısızlık yapmaya gerek yok sana
hocam çirkinleşmenin alemi yok. bu alçak prostatın bin bir çeşit septomu var. hemen hemen herkeste farklı reaksiyon gösteriyor. burdaki herkes birbirinin doktoru. deneye yanıla bir şeylere ulaşmaya çalışıyoruz. dediğinde haklısın prostatit olanların hemen hepsinde bağırsak problemi var bilmeyen doktorların elinde oyuncak olduk. bastılar antiyi çürüttüler bağırsakla böbreği
kennan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Mesaj gönderen kennan »

bayramoglu yazdı:
Zagros yazdı:
rasko yazdı:hiçbirinizin bi bok bildiği yok aq anca atıp tutuyorsunuz.bu her konuda böyle. neyse birkaç gün daha girer sonra kaçarım bu forumdan. yazılanların yüzde doksanı çöp.
gaz ve düzensiz sindirim, karın içi basıncını etkilediği için tesislerin hareket etmesine ve geri çekilmesine sebep oluyor..
büyük tuvalet sırasına olması normal ama başka zamanlarda da sıkı şekilde dibe çekilme olayı oluyorsa bağırsak sağlığı yerinde değildir.
eğer mide sürekli gaz üretiyorsa, gaz çıkmadığı sürece bağırsak düzgün işlese bile aynı testis hareketleri oluşabilir.
Tamamen bağırsakla değil bu Geçen bitkisel otlar içip takviyeler kullanıp iltihabı biraz düşürdüğümü hissettim ve bu testis çekilmesi çok azaldı çok nadiren oluyor lökosit azalınca gidiyor bu semptom senin düşüncende mantıklı ama saygısızlık yapmaya gerek yok sana
hocam çirkinleşmenin alemi yok. bu alçak prostatın bin bir çeşit septomu var. hemen hemen herkeste farklı reaksiyon gösteriyor. burdaki herkes birbirinin doktoru. deneye yanıla bir şeylere ulaşmaya çalışıyoruz. dediğinde haklısın prostatit olanların hemen hepsinde bağırsak problemi var bilmeyen doktorların elinde oyuncak olduk. bastılar antiyi çürüttüler bağırsakla böbreği
Neyse krallar arkadaşa takılmayalım, dediğimiz gibi prostat ödemli olduğu için bize de artı olarak böyle bir semptom eklendi demekki. Zagrosun dediği de bunu destekliyor ödemi azaltarak bu çekilme olayını çözebiliriz. İlaçlar dışında deneyip fayda gördüğünüz bişey var mı ödemle ilgili? Forumda gördüm yakı otuna başladım ama çok etki etmedi
clark
Hastalık Başlangıç Yılı: 2003

Mesaj gönderen clark »

Sert bir giriş olmuş ama dediğin mantıklı yani en azından yok ödem oldu da ondan bağırsaklar sinire baskı yaptı da şöyle oldu böyle oldu muhabbeti asıl saçma olan. Sanki sinirler hortum yada kablo da baskı oluyor hortumun kablonun içinde sinyal gitmiyor yada bozuk gidiyormuş gibi saçma teoriler de üretiliyor hayır o bölgede sert kemik gibi bir yapı da yok omurdaki gibi sinir gerçekten sıkışsın problem olsun.
muzdarip

Mesaj gönderen muzdarip »

Arkadaşlar intte gezinirken denk geldi. Tam olarak incelemedim. Yorumlardan birinde candida mantarına iyi geldiği yazıyor. Şurda dursun. Vakti olan incelesin.
https://m.youtube.com/watch?v=vThlFr3eu ... e=youtu.be
marti456

Mesaj gönderen marti456 »

İsmide çok karizmatikmiş kesin tutar dermişim.
omr83
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen omr83 »

Kardeşlerim burda hepinizi dinliyom kafam içe karışıyor ne yapicaz bilmiyoz Allah yardimcimiz olsun
Umut_8181

Mesaj gönderen Umut_8181 »

Muhsin hocaya oldum 6 seans bir faydsini görmedim daha fazla alevledim.
fatihh3
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen fatihh3 »

Bende yaptırdım 3 ay önce ataköyde Muhsin Balaban hocaya lökosit vardı ozon esvt hiç faydasını görmedim 10 bin TL de para verdim
Umut_8181

Mesaj gönderen Umut_8181 »

Ben helal etmiyorum kardeşim benimde 10 gitti çektiğimiz açıda cabası...
esanjor01
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen esanjor01 »

En son arnavutluktan biri gitti oraya ( benim yurtdisi forumdan tanistigim biri ) , ben yardimci oldum kendisine ( doktor secimi icin kendi internetten arastirdi ben sadece doktorlar hakkinda uygulamasi hakkinda bilgi verdim ,cunku kendim direk tavsiye etsem suna git diye sonuc alinamaz ise kaldiki sonuc bircogundan alinamiyor `bana sen onerdin su hale bak sifir sonuc `gibisinden negatif bir enerji olusabilirdi ustumde ) ) ...Uretradan ozon verildi ustune uretradan yine anti verildi ( gentamisin + rifamisin ) eswt + prostat masaji hergun ....toplamda 12 gun boyunca , sonuc sifir ... Ciddi de bir para odedi ...Benimde tum umutlarim gitti tabi , umitliydim biraz iyilesme olsa bende gidecektim . Bu arkadasim tum semptomlari benimki ile birebir ayni idi ...