DMSO A Ve B

Çin ve Rusya'daki klinik çalışmaları, diğer yöntemler.
Hola
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Re: DMSO A Ve B

Mesaj gönderen Hola »

Canadian guy Budy burda sağlık sistemi dünyanın en kötüsü burda ben çare bulamadım ama Toronto kronik prostatit center var oraya gideceğim
Galatasaray
Hastalık Başlangıç Yılı: 2009

Mesaj gönderen Galatasaray »

Basladim 10 ar damla olarak ve sanki makat agrim vardi duzelme oluyo gibi ama daha yeni bakalim devam edecegim
hasan3
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen hasan3 »

Hola yazdı:Canadian guy Budy burda sağlık sistemi dünyanın en kötüsü burda ben çare bulamadım ama Toronto kronik prostatit center var oraya gideceğim
Hola kardeşim senin sipariş gelmedi mi daha
Angara
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen Angara »

Galatasaray yazdı:Basladim 10 ar damla olarak ve sanki makat agrim vardi duzelme oluyo gibi ama daha yeni bakalim devam edecegim
HAYDİ İNSALLAH !!
LUTFEN BİLGİLENDİR HER GUN
Hola

Mesaj gönderen Hola »

Gelmedi
sixfeetunder

Mesaj gönderen sixfeetunder »

Galatasaray yazdı:Basladim 10 ar damla olarak ve sanki makat agrim vardi duzelme oluyo gibi ama daha yeni bakalim devam edecegim
hocam destegimiz seninle, umarim kurtulursun
igozukara
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen igozukara »

Kardesim 3 urundende 10 ar damlami koyuyorsun, sen 100 kilosun sanirim ? Herhangi bir yan etki vs oldumu
Galatasaray

Aynen 100 küsür kilo yan etkisi buyuk tuvaletini cıvik şekilde yapiyosun bende başka şu an yan etkisi yok daha ikinci gunum zaten duruma gore bakicam artik
Hk12
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen Hk12 »

Galatasaray yazdı:Aynen 100 küsür kilo yan etkisi buyuk tuvaletini cıvik şekilde yapiyosun bende başka şu an yan etkisi yok daha ikinci gunum zaten duruma gore bakicam artik
Hocam nereden aldın bunları türkiyede misin bende denemek istiyorum
Angara

Mesaj gönderen Angara »

Galatasaray yazdı:Aynen 100 küsür kilo yan etkisi buyuk tuvaletini cıvik şekilde yapiyosun bende başka şu an yan etkisi yok daha ikinci gunum zaten duruma gore bakicam artik
Nereden almıştın bizlere de anlatırsan seviniriz dostum
Galatasaray

Ben almayada bir arkadaşa söyledim bu ilaçları. Kendisi tedarik edip bana yolladı
ist86

Mesaj gönderen ist86 »

Galatasaray yazdı:Ben almayada bir arkadaşa söyledim bu ilaçları. Kendisi tedarik edip bana yolladı
Dostum fotosunu paylaşır mısın
Angara

Mesaj gönderen Angara »

Galatasaray yazdı:Ben almayada bir arkadaşa söyledim bu ilaçları. Kendisi tedarik edip bana yolladı
2. Günundesin durumun nedir
ozcartman
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen ozcartman »

normal kargo ile mi yolladı? gümrüğe takılmadı mı?
sixfeetunder

Mesaj gönderen sixfeetunder »

durum nedir? duzelme var mi?
canadianguy1

Mesaj gönderen canadianguy1 »

Hola yazdı:Canadian guy Budy burda sağlık sistemi dünyanın en kötüsü burda ben çare bulamadım ama Toronto kronik prostatit center var oraya gideceğim
Hocam Bende son gunlerde gordum onu okudum baya 2 tane doktor var diyor cok insani iyilestirdiler filan diyor,acaba maliyet ne olur cok mu pahalidir Allah korusun sikintilari kanadaya gelene kadar buyuk oranda cozemezsem orasi benimde aklimdaki devlet sigorta filan yapicak ama orda cokmu pahalidir bu islet bilmiyorum, Allah kimseyi su duruma dusurmesin ya dusununki Kanadaya okumaya gidecegim ve dusundugum sey orda prostatit tedavisi
canadianguy1

Mesaj gönderen canadianguy1 »

nefessizkesersapi yazdı:
canadianguy1 yazdı:
Hocam Bende son gunlerde gordum onu okudum baya 2 tane doktor var diyor cok insani iyilestirdiler filan diyor,acaba maliyet ne olur cok mu pahalidir Allah korusun sikintilari kanadaya gelene kadar buyuk oranda cozemezsem orasi benimde aklimdaki devlet sigorta filan yapicak ama orda cokmu pahalidir bu islet bilmiyorum, Allah kimseyi su duruma dusurmesin ya dusununki Kanadaya okumaya gidecegim ve dusundugum sey orda prostatit tedavisi
Semptomların neler?
Hep idrarla ilgiliydi benim aslinda karmakarisik bi durumum var son 7-8 aydir sistoskopi de oldum sonra daha da artti farkli semptomlar eklendi suan penis kokunde o bolgelerde hep bisey var hissi o yuzden hep idrara gidip ikinarak yapmak isteme durumu ve yanlarimdada agri var son 3 aydir bobrek testleri filan normal cikiyor doktorlar bi cozum bulamiyor artik hayat zehir oldu
Hola

Mesaj gönderen Hola »

Canadian guy arkadaşım bak bende burdayım sana tavsiyem bu promlemi fix yapmadan Gelme çok pişman olursun ben oldum sağlık sistemi berbat ve doktorları bir boktan anlamıyor ve çok soğuk her 2 dk Bir wc gitmek zorunda kalma