Tedavi süreci ve pcr hakkinda

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
mrt2323
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Tedavi süreci ve pcr hakkinda

Mesaj gönderen mrt2323 »

Merhabalar. 2 aydır antibiyotik kullanıyorum . Lökosit bir ay önce 9-10 du yakın zamnda tekrar kontrole gdcem. ilk prostat sıvısında üreme olmadı. Lokosite ilk ay bakmadı. İkinci kontrolde sadece lokosite baktı 9-10 du her sahada. Şimdi üçüncü kez gdcem. İki aydır ki tedavimde gözle gorulur bir iyileşme olan yer sadece testisler. Testisler son iki yıldır hep sarkık soğukta olsa sıcakta olsa hep sarkık ilişkide de sarkikti ancak tedaviye başlayınca ilk testis kendini topladı normale döndü. Biraz uzattım. Tekrar kontrole gdcem PCR çok onemlimi yaptırmak gerekirmi çünkü erekdiyon sorunum halen devam ediyor.
Angara
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Re: Tedavi süreci ve pcr hakkinda

Mesaj gönderen Angara »

mrt2323 yazdı:Merhabalar. 2 aydır antibiyotik kullanıyorum . Lökosit bir ay önce 9-10 du yakın zamnda tekrar kontrole gdcem. ilk prostat sıvısında üreme olmadı. Lokosite ilk ay bakmadı. İkinci kontrolde sadece lokosite baktı 9-10 du her sahada. Şimdi üçüncü kez gdcem. İki aydır ki tedavimde gözle gorulur bir iyileşme olan yer sadece testisler. Testisler son iki yıldır hep sarkık soğukta olsa sıcakta olsa hep sarkık ilişkide de sarkikti ancak tedaviye başlayınca ilk testis kendini topladı normale döndü. Biraz uzattım. Tekrar kontrole gdcem PCR çok onemlimi yaptırmak gerekirmi çünkü erekdiyon sorunum halen devam ediyor.
Geçmiş olsun,, 2 aydır aralıksız mi tedaviniz, detayları ilaçları söyler misiniz
Angara
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen Angara »

Lokosite nasıl bakıldı mesela ?
mrt2323
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Mesaj gönderen mrt2323 »

Evet ama kinci ay lokosite bakildi. İlk ay kullandığım ilaç roxsin 750mg , trompost 4mg, ikinci ay lokosite bakıldı sonrasında iesef iğne ve akabinde zimax ve ürorec vrrdi
mektup0698
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen mektup0698 »

mrt2323 yazdı:Merhabalar. 2 aydır antibiyotik kullanıyorum . Lökosit bir ay önce 9-10 du yakın zamnda tekrar kontrole gdcem. ilk prostat sıvısında üreme olmadı. Lokosite ilk ay bakmadı. İkinci kontrolde sadece lokosite baktı 9-10 du her sahada. Şimdi üçüncü kez gdcem. İki aydır ki tedavimde gözle gorulur bir iyileşme olan yer sadece testisler. Testisler son iki yıldır hep sarkık soğukta olsa sıcakta olsa hep sarkık ilişkide de sarkikti ancak tedaviye başlayınca ilk testis kendini topladı normale döndü. Biraz uzattım. Tekrar kontrole gdcem PCR çok onemlimi yaptırmak gerekirmi çünkü erekdiyon sorunum halen devam ediyor.
bu pcr bi yontem degilmis bununla nelere bakiliyor