Enjeksiyona başlıyorum

Çin ve Rusya'daki klinik çalışmaları, diğer yöntemler.
tatar35
Hastalık Başlangıç Yılı: 2008

Re: Enjeksiyona başlıyorum

Mesaj gönderen tatar35 »

NeverGiveUp yazdı:Bu enjeksiyon tartismasi zaten defalarca yapildi. Uzatmanin manasi yok. Dileyen ve ikna olan diledigi dr'a gider yaptirir, yontemi yanlis bulan hic yaptirmaz. Lutfen gereksiz tartismayalim.

Bu arkadas gittim %65 fayda gordum demis. Tam olarak iyilestim dememis ki. Prostea icseniz zaten daha yuksek oranda iyilesme firsati sunuyor size.

Sosyetenana, Turkiye'de enjeksiyon yapan tek dr Levent bey degil. Yaniliyorsunuz. Bir iletisim fk mezunu olarak sunu soyleyebilirim; reklam ve kaliteli is, tedavi dogru orantili degildir. Iyi reklam iyi is demek degildir. Zaten diger dr arkadaslar bu ise baslayali cok zaman da olmadi.

Dileyen gider ve diledigi dr'a yaptirir enjeksiyon. Konu uzarsa kilitlemek zorunda kalacagim. Bilginize..
Kardesim sen yaziyi kitleme ben burdan kendimle ilgili gelişmeleri aktarmaya devam edecegim. Insalalh iyi oldugum gun onlarida paylaşacağım
ABittersweetLi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen ABittersweetLi »

sen gelip buraya başkasının söylediklerini anlatırken bile öyle bir ağız kullanıyorsun ki buram buram reklam kokuyor.kardeş sen ne yazdığını dönüp oku istersen hiç başkasının sözlerini anlatır gibi yazmadın.türkiyede 2 doktor yapıyor dedin.ikiside istanbulda dedin.doktor demiş olsa sen böyle yazarmıydın kardeş.

doktorun ağzından söylediklerin ise 6 enjeksiyonda %80 başarı ve 500 hasta muhabbeti.
sosyetenanu
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen sosyetenanu »

Hepimizin duası inşallah tatar35 acil şifalar
sosyetenanu

6 milyar ödeyip yarı yarıya şifa bulan birisi neden reklam yapsın iyileşen adam reklam yapar ben iki doktorun enjeksiyon tedavisi yaptığını googledan öğrendim nihayetinde her doktor uzmanligi alanında para kazanmak elbette isteyicegi için kendine guveniyosa otomatikmen reklamlarını yapar konyayi bilmem inşallah vardirda böyle birisi şifa arayan ben dahil herkeze faydası olur ABittersweetLi
tatar35

Mesaj gönderen tatar35 »

sosyetenanu yazdı:Hepimizin duası inşallah tatar35 acil şifalar
Sagol kardesim anlastik o zaman yapan baska doktorlarda var yani bilmeni istedim
ABittersweetLi

Mesaj gönderen ABittersweetLi »

benim anlamadığım uzun zamandır forumu takip ediyorsun ama konyadaki doktordan haberin yok öyle mi? çok çelişkili konuşuyorsun.belki de hasta değilsin..senin gibi davrananları çok gördük çünkü..byhim vardı bilirmisin.reklamcıydı o da.sen o olmayasın.
sosyetenanu

Şefim günden güne tıp ilerliyo elbet yapan doktorlar fazlalaşıcaktIR yanlız benim anlamadığım ben yazın tedaviye başladığımda sadece idrarimda yanma vardı onun için bu doktora gittim antibiyotikler kurutmadı diye tedavi bitti üstünden onca aylar geçti şimdi kasık bel ve sık idrar şikayetleri başladı tedavi süresinde yoktu acaba prostat masajı iltihabı dağıttımı tatar35
tatar35

Mesaj gönderen tatar35 »

Bilmiyorum kardesim benim fazla bir bilgim yok olsa inan soyelrdim. Benim protastt ici deilunmis ordan iltihap olustuyormus. Gozumle gordum. Simdi oryi onarmayi calsiyorum
freeman

Mesaj gönderen freeman »

tatar35 yazdı:Bilmiyorum kardesim benim fazla bir bilgim yok olsa inan soyelrdim. Benim protastt ici deilunmis ordan iltihap olustuyormus. Gozumle gordum. Simdi oryi onarmayi calsiyorum
Prostat içinin delindiğini nasıl gördün, ultrosonda mı?
Zuspat

Mesaj gönderen Zuspat »

sosyetenanu yazdı:Şefim günden güne tıp ilerliyo elbet yapan doktorlar fazlalaşıcaktIR yanlız benim anlamadığım ben yazın tedaviye başladığımda sadece idrarimda yanma vardı onun için bu doktora gittim antibiyotikler kurutmadı diye tedavi bitti üstünden onca aylar geçti şimdi kasık bel ve sık idrar şikayetleri başladı tedavi süresinde yoktu acaba prostat masajı iltihabı dağıttımı tatar35
Düzgün yapılmayan masaj daha da berbat hale getiriyor bunun kanıtları çok ki ben de de öyle oldu bir Prof ya yaptırdım yaptırmaz olsaydım daha da berbat oldu
tatar35

Mesaj gönderen tatar35 »

freeman yazdı:
tatar35 yazdı:Bilmiyorum kardesim benim fazla bir bilgim yok olsa inan soyelrdim. Benim protastt ici deilunmis ordan iltihap olustuyormus. Gozumle gordum. Simdi oryi onarmayi calsiyorum
Prostat içinin delindiğini nasıl gördün, ultrosonda mı?
Ultrasonla gordum kardesim iki tarafta delikti. Ordan iltihap yapiyor ordan yayiliyor dedi. Gozumle gördüm valaha. Iltihabi atricaz sonra orayini onarcaz dedi duzenli quercetin ic dedi oralari onariri o dedi. Burdan konuştuğum bir abimde kabak cekirdegi yagini tavsiye etti. O denemiş direk etko etmis. Ondan baslamayi düşünüyorum
prostatiniseveyim

Mesaj gönderen prostatiniseveyim »

Hoca senin prostatın nasıl delinmiş hiç sordun mu
tatar35

Mesaj gönderen tatar35 »

Yok sormadim onu nasil delindigini keske sorsaydim ama doktor nasil bilsin ki deme. Ben cok zorladim prostati ondan oldu diye dusunuyorum.
cihanbey

Mesaj gönderen cihanbey »

zorladım derken? cinsel ilişki, mastürbasyon, aşırı soğukta kalma ? sence hangisi buna sebep oldu?
tatar35

Mesaj gönderen tatar35 »

Acikca anlatiyim. Tam boslama aninda hep kendimi tutuyordum. Beklersem daha cok zevk aldlrim diye. Bundan dolayi deldridigimi dusunuyorum prostati. Ama bu olay arkdasimla ortak bir kadinda beraber olduk. Ondan sonra patlak verdi onda bir sey yok ben hastayim. Bende buna bagladim
tatar35

Mesaj gönderen tatar35 »

Sunuda anlatiyim korunmasiz iliskiden kronik protiti olan arkdaslar ilk basta eliza testi ile baslayin. Kafanizi rahatlatin. Cunku cogu sebebpler oymus gibi çıkıyor
NeverGiveUp

Mesaj gönderen NeverGiveUp »

tatar35 yazdı:Acikca anlatiyim. Tam boslama aninda hep kendimi tutuyordum. Beklersem daha cok zevk aldlrim diye. Bundan dolayi deldridigimi dusunuyorum prostati. Ama bu olay arkdasimla ortak bir kadinda beraber olduk. Ondan sonra patlak verdi onda bir sey yok ben hastayim. Bende buna bagladim
Kadinla once sen mi birlikte oldun yoksa arkadasin mi? Kadinla birlikte olduktan sonra bosaldin mi?
Ozan | 29 | Kayseri | 19 Kasım 2014

Ne dilersen HAK'tan dile, kılavuz ol doğru yola.
tatar35

Mesaj gönderen tatar35 »

Bu sorular birmiyor once ben oldum arkdasim sonra oldu. Hala gorusuyorz ondan hic bir sey yok. Soruyorum ara sira bana diyor sen ne uyuzsun benim bir seyim yok diyor.
tatar35

Mesaj gönderen tatar35 »

Ben size sorcam evlesem esime bir sey gecer mi eger iyilesemesem en cok kendimden cok onu dusunuyorum. Doktorlar bir sey olmaz diyor olsa bir anibiyotikle gecer diyolar. Sizin fikriniz ne
NeverGiveUp

Mesaj gönderen NeverGiveUp »

Bu sorular bitmiyor derken?

Burada bulunma amacimiz birbirimize yardimci olmak ve bu soru cevap seklinde ilerleyecek. Ben bu soruyu soruyorsam sizin icin fikir yurutmek amaciyla soruyorum. Lutfen uslubunuza dikkat edin. Soru sorulmasindan hoslanmiyorsaniz, diyalog kurmayacaksaniz burada isiniz ne?
Ozan | 29 | Kayseri | 19 Kasım 2014

Ne dilersen HAK'tan dile, kılavuz ol doğru yola.
tatar35

Mesaj gönderen tatar35 »

NeverGiveUp yazdı:Bu sorular bitmiyor derken?

Burada bulunma amacimiz birbirimize yardimci olmak ve bu soru cevap seklinde ilerleyecek. Ben bu soruyu soruyorsam sizin icin fikir yurutmek amaciyla soruyorum. Lutfen uslubunuza dikkat edin. Soru sorulmasindan hoslanmiyorsaniz, diyalog kurmayacaksaniz burada isiniz ne?
Oyle derken kardesim ben bunlari iyilestikten sonra hepsini anlatmak isterdimm daha cok aciklayici olcaguni dusundugum icin ben böyle yaptim basarlinoldu gibisinden sorular geldikce cevapladim yinede
Caresiz

Mesaj gönderen Caresiz »

Tekrar soyluyorum Konyadaki Mehmet Ardic ve Izmir Guven Hoca (Baslangicta olumsuzdu)enjeksiyon reklamini yapan insan degiller
Konyadaki Mehmet Hoca Hastaneyi arayarak gorusebilirsiniz Ben gorustum bu hastalikla ilgilenen yani korkan doktor degil bilincli adam yarin ucaga atla enjeksiyona baslayalim ve yarim enjekte kullanan doktor lar degil su kadar para hazirla gel diyen doktorlar degiller
Isin ozu Izmir dedik ve Guven Aslan Hoca Konya Mehmet Ardic Hoca Ben iki hocayida ziyaret edecegim.. Ikiside Uzman Prostitle ilgilen hocalar....
Kendinizi soguktan koruyun
freeman

Mesaj gönderen freeman »

Amerikalı Dr Duke Bahn 2002 yılında yazdığı enjeksiyonla ilgil yazısı..üstte google tercümesi,, allta orjinali

''Böyle ejakülasyon kanal prostat kanseri ya da taş gibi diğer olası nedenleri, herhangi ekarte etmek prostat tam transrektal ultrason gerçekleştirin. Enjeksiyon için, ben 22 g ince iğne kullanılarak trans-rektal yaklaşım kullanın. Karışım Gentamisin, Levaquin, Diflucan, Betametazon, Lidokainin ve Toradol bir kombinasyonudur. Hep birlikte, 10 ml. Ben periferik zonda ve geçiş bölgesi de dahil olmak üzere prostatın her lob içine 3 ml sızmak. Ben de her seminal vezikül içine 2 ml enjekte (eğer seminal vezikül tedavi yoksa, etkinlik iner). Ben iki haftalık aralıklarla, tedavi iki kez daha tekrarlayın istiyorum. Onlar henüz bilinmemektedir edilemez olsa bile, bugüne kadar herhangi bir önemli komplikasyon veya yan etkileri karşılaşmadım. Sadece beklenen yan etkileri kendileri tarafından gitmek, her ikisi de hematüri ve Hematospermi vardır. Benim Hastaların çoğu prosedür sadece küçük bir rahatsızlık ile oldukça tolere olduğunu ifade etmişlerdir. Bu bilinmeyen uzun süreli etkileri olan prostatit tedavi edilmesi için bir çok geleneksel olmayan bir yol olduğunu belirtmek gerekir. Hala hekim ile çalışmak için teşvik ediyoruz. Diğer tüm seçenekleri tükenmiş sürece bu yöntemi almamalıdır ve durum umutsuz hale gelir.''

I perform a complete transrectal ultrasound of the prostate to rule out any of the other possible causes, such as prostate cancer or stones in the ejaculatory duct. For the injection, I use trans-rectal approach utilizing 22-g fine needle. The mixture is a combination of Gentamycin, Levaquin, Diflucan, Bethamethasone, Lidocaine and Toradol. All together, it is 10 ml. I infiltrate 3 ml into each lobe of the prostate including the peripheral zone and transitional zone. I also inject 2 ml into each seminal vesicle (if you do not treat the seminal vesicle, the efficacy goes down). I like to repeat the treatment two more times, in two week intervals. I have not encountered any significant complications or side effects so far, even though they may not be known yet. The only expected side effects are hematuria and hematospermia, both of which go away by themselves. Most of my patients have stated that the procedure was quite tolerable with only minor discomfort. It should be noted that this is a rather unconventional way of treating prostatitis with unknown long term effects. I still encourage you to work with your physician. You should not take this method unless all of your other options are exhausted and your situation becomes desperate.
Amaldio
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen Amaldio »

Degerli Arkadaslar, daha once konusu gecti, rectal yol ile antibiitic emdirilmesi diye, Arnavutluk ta dr arqil yapiyor bunu ve ben bu tedaviyi oldum ve sunu soyleyebilirim benim sorunum gecti, sorunum prostatit bugun itibari ile tedavi sonrasi antibiotik lerim bitiyor ve Allah cok sukur fayda gordum., site yetkilisi Selcuk bey sanirim bu konuda dr arqil in makalesini yayinlamisti ben dr arqil bir kac hafta once buldum gittim dinledim ve mantikli geldi ve oldum. Yapmis oldugu tedavi oldukca mantikli ve zaten tedavi suresi (10 gun) bitince zaten farkini hissediyorsunuz. Ben fayda gordum fakat herkesin sorununa cozum olabilecek anlamima gelip gelmedigi ankaminda tam olarak evet diyemem ancak 400 uzerinde tedavi ettigi insan var. Allah sifa versin dogru yolda ayirmasin.
Zuspat

Mesaj gönderen Zuspat »

Amaldio yazdı:Degerli Arkadaslar, daha once konusu gecti, rectal yol ile antibiitic emdirilmesi diye, Arnavutluk ta dr arqil yapiyor bunu ve ben bu tedaviyi oldum ve sunu soyleyebilirim benim sorunum gecti, sorunum prostatit bugun itibari ile tedavi sonrasi antibiotik lerim bitiyor ve Allah cok sukur fayda gordum., site yetkilisi Selcuk bey sanirim bu konuda dr arqil in makalesini yayinlamisti ben dr arqil bir kac hafta once buldum gittim dinledim ve mantikli geldi ve oldum. Yapmis oldugu tedavi oldukca mantikli ve zaten tedavi suresi (10 gun) bitince zaten farkini hissediyorsunuz. Ben fayda gordum fakat herkesin sorununa cozum olabilecek anlamima gelip gelmedigi ankaminda tam olarak evet diyemem ancak 400 uzerinde tedavi ettigi insan var. Allah sifa versin dogru yolda ayirmasin.
Antibiyotik ler bitince 2 ay bekle inşallah iyileşirsin