Enjeksiyona başlıyorum

Çin ve Rusya'daki klinik çalışmaları, diğer yöntemler.
ahmet
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Re: Enjeksiyona başlıyorum

Mesaj gönderen ahmet »

Tatar kardeşim izmirdeki dr un daha önce enj yapmış olduğu biri varmı örnek olarak konyadaki dr un var 3 kişiye yaptı 3 üde iyileşti bu referans çok önemli ben işi gücü ayarladığım ilk anda konyaya gidip yaptıracam bende izmirdeyim bu arada bu açıdanda düşün
tatar35
Hastalık Başlangıç Yılı: 2008

Mesaj gönderen tatar35 »

Evet var ahmet daha once yapıp iyilestirdigi
ahmet

Mesaj gönderen ahmet »

tatar35 yazdı:Evet var ahmet daha once yapıp iyilestirdigi
Allah yolunu açık etsin o zaman dostum inş iyileşirsin iyileşmene senin kadar sevinirim
cihanbey
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen cihanbey »

İzmir'deki hastane ve dr kim? Devlet sırrı mı bu sa paylaşılmaz
tatar35

Mesaj gönderen tatar35 »

Arkadaslar benim ertelenen enjeksiyon olayi yarin vuruluyorum artık insallah iyi olurum yalniz ben genta 160 dekort aldim bunlari vurulcakmisim enjeksiyon koktryli bumu oluyor
Runaway

Mesaj gönderen Runaway »

genta 160 ı bir doktor önermişti bana . novosef falan sadece rahatlatır işe yaramaz bunu vurdur bare iğne vurduruyosan demişti . olabilir .
ahmet

Mesaj gönderen ahmet »

Tatar35 nasıl geçti enjeksiyon varmı bir gelişme
tatar35

Mesaj gönderen tatar35 »

Iyi hissediyorum yanma agri sizi yok ama arada bir penisin kafasi zokluyor testislerde agri var sobanın karsinda cok yattim bugun ondanmir bilmiyorum. Sanki olcak gibi bir kac igneyede devam etcem
massimo

Mesaj gönderen massimo »

Ignenin yapilis şeklini süresini doktorun ve hastanenin ismini paylasabilirmisin tatar 35
tatar35

Mesaj gönderen tatar35 »

Kardesim bunlari iyi olunca soylenekten yanayim kimseye umit vermiyim diye durduk yere
ahmet

Mesaj gönderen ahmet »

tatar35 yazdı:Iyi hissediyorum yanma agri sizi yok ama arada bir penisin kafasi zokluyor testislerde agri var sobanın karsinda cok yattim bugun ondanmir bilmiyorum. Sanki olcak gibi bir kac igneyede devam etcem
İnş iyileşirsin bu arada kendini çok sıcak tut yemeye içmeye dikkat et spor yap daha sağlam olsun
tatar35

Mesaj gönderen tatar35 »

Arkdaslar bugun 2 enjeksiyonu oldum . birde bir kutu tavanic verdi. Agrilarim biraz daha hafifledi gibi hayirlisiyla iyi olcam gibi gelisneleri burdan yazmaya devam ederim. Bunun yaninda ligone quercetin propolis corek otu havuc suyu iciyorum. (antibiyotik aldigim zaman quercetin icmiyorum )
sosyetenanu
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen sosyetenanu »

Arkadaşlar cümleten hepimize şifalar diliyorum rabbimden ben levent türk hocanın aksaray langadaki muayenehanesine gittim işemek dâhi istemez bi durumda olduğumu sayısız antibiyotik kullandığımı fayda etmediğini dile getirdim kendisi de bana 6 tane enjeksiyon tedavisi sonrası hastalarında yüzde 80 ne varincaya kadar iyileşme görüldüğünü söyledi 1 er hafta arayla 6 igneyi oldum aşağı yukarı 6 ayda orada oluşan deformasyonun iyileşmesi için zaman verdi gelelim nasıl olduğuma şuan yanmam kesik kesik işemem yok ama idrara sıkışmam ve pelvik ağrı ( kasık ve bel ağrılarım) devam etmekte kışın çok büyük etkisi var arkadaşlar fakat levent beyin 15 tane igne olan hastasida varmış kurtulmuş ama korkudan oluyomuş bidaha kapmıyım diye öyle bi bilinç altı kısaca pahalı bi hastalık arkadaşlar her birimiz milyarlar dökmüşüzdür iyileselim diye ayrıca enjeksiyon tedavisini türkiyede sadece levent bey yapmakta ve Anadolu yakasında Adnan Arıcan isminde bi hoca yapmakta oda levent bey kadar üstüne düşmüyo bu işlerin 6 bin tlye geliyo muayene test sonuçları ve igne masrafı unutmadan arkadaşlar bu tedavi amerika ve ingilterede 60 bin dolar araştırdım avrupada çok pahalı türkiyede 6 bin lira göze çok gelebilir başlarda fakat duzelmek için evini arabasını satan var arkadaşlar yüzde 65 iyiyim diyebilirim hepinize tekrardan acil şifalar
tatar35

Mesaj gönderen tatar35 »

Sen cok geri de kalmisin izmirde konya yapanlarda biz levent turku burda ovme bize onunda nasil biri oldugunu biliyoruz
sosyetenanu

Dostum ben uzun zamandır bu formu takip ediyorum bu yazdıklarım tamamen doktorun ağzından duyduğum sözler iskembeden atmiyorum sen araştır bakalım konyadaki doktor nezamandir bu tedaviyi yapıyo hepsinin birbirinden haberi var almanyadan dahi ilaçlar getirdim türkiyede bulunmayan sadece çay kullanıyorum artık adam neden yalan söylesin 500 tane hastası varmış adamın hani konyadaki doktorun adı sanı reklamı nerde hocam prostatit yazdığımız an görebiliyomuyuz
tatar35

Mesaj gönderen tatar35 »

Ben izmirde ki doktordan cok memnum burda enjeksiyon yaptırıyorum iyi gidiyor her sey. Bence sen o adamın reklamini yapiyorsun.
sosyetenanu

Arkadaşlar ben iyilesmedimki reklam yapıyım :) koca karı ilaçlarına varıncaya kadar herkezin ağzına bakıyorum bir umut diye başıma gelen hadiseyi anlattım sizlere
cihanbey

Mesaj gönderen cihanbey »

kardeşim bu forumda o mekanın mağduru epey insan var bak sen de iyileşmemişsin ama sana çok güzel reklam yapılmış anlatılırken avrupa dan falan uçuk örnekler verilmiş dotor da olsa her söylenene inanmamak şart kendi reklamını yapıyor ayrıca google de basıyorsun parayı aramalarda önce senin siten çıkıyor bu zor bişey değil
hele biz gini her yerden çare uman hastaları etkilemek neyse parası vereyim kurtulayım diyenleri bir güzel tedavi etmek için ! iyi yöntem
bak sen de yüzde 60 diyorsun yani kesin sonuç değil
ABittersweetLi

Mesaj gönderen ABittersweetLi »

konyadaki doktor neden reklam yapsın ki.. ihtiyacımı var? biz çok araştırdık merak etme.neyin ne olduğunu çok iyi biliyoruz.sen herkesin her dediğine inanma bence..konyadaki doktorda hakkı neyse onu alıyor.öyle 5 bin-6 bin yada 60 bin istemiyor.bin lirayı geçmiyor tedavi masrafı.ayrıca sonuçta alıyor.

ve ayrıca enjeksiyonun içine koyduğu ilaçları biliyorsun.bilmem anlatabildim mi?
sosyetenanu

İyilesiceksek otobüs kaldıralım hocam konyayâ ozaman gider tedavi olursun müsbet veya menfi aldığın sonucu bizlerle paylasirsin bizlerde ona göre gider yaptiririz hiçbir doktorun başka bir doktoru kötüledigini görmedim
NeverGiveUp

Mesaj gönderen NeverGiveUp »

Bu enjeksiyon tartismasi zaten defalarca yapildi. Uzatmanin manasi yok. Dileyen ve ikna olan diledigi dr'a gider yaptirir, yontemi yanlis bulan hic yaptirmaz. Lutfen gereksiz tartismayalim.

Bu arkadas gittim %65 fayda gordum demis. Tam olarak iyilestim dememis ki. Prostea icseniz zaten daha yuksek oranda iyilesme firsati sunuyor size.

Sosyetenana, Turkiye'de enjeksiyon yapan tek dr Levent bey degil. Yaniliyorsunuz. Bir iletisim fk mezunu olarak sunu soyleyebilirim; reklam ve kaliteli is, tedavi dogru orantili degildir. Iyi reklam iyi is demek degildir. Zaten diger dr arkadaslar bu ise baslayali cok zaman da olmadi.

Dileyen gider ve diledigi dr'a yaptirir enjeksiyon. Konu uzarsa kilitlemek zorunda kalacagim. Bilginize..
Ozan | 29 | Kayseri | 19 Kasım 2014

Ne dilersen HAK'tan dile, kılavuz ol doğru yola.
sosyetenanu

Sevgili newergiveup şuan dediğiniz gibi prostea çayı kullanıyorum 1. kutuyu bitirmeme iki 3 paket kaldı bende çaydan azda olsa fayda görüyorum başın ağrısa aspirin içer Ağrını kesersin bu lanet rahatsızlık çok inatçı uzun zamana dayanan müddet ve tedavi süreci istiyo sabır belkide ilk ilacı şunu biliyorum ki birgün seni yenicez prostatit
ABittersweetLi

Mesaj gönderen ABittersweetLi »

uzun zamandır forumu takip ediyorsun ama sadece 2 doktor enjeksiyon yapıyor diyebiliyorsun kardeş..çok ilginçsin.doktorlar zaten birbirlerini kötülemezler.ne alaka şimdi? bir dediğinde bir dediğini tutsun!!
tatar35

Mesaj gönderen tatar35 »

Ben never give up kardesime katiliyorim konyadaki doktor niye kanitlasin reklamani yapsın ki. Ben izmierdeki doktora guvendigim icin reklamani yapmiyorum eminim bir cok daha yapan doktor vardir. Ben bunsekolde devam edecegim iyi olduğum zaman hepsini anlatacagim
sosyetenanu

Sizde bu rahatsızlık kronik sinir yapmış belliki ben türkçe konuşuyorum bunu bana söyleyen kendisi ayrıca ben iyileştim diye bir kelam ağzımdan çıkmadı siz söyleyin ozaman arkadaslar türkiye genelinde enjeksiyon tedavisini kaç üroloji uzmanı yapıyo bende doğru bildiğim yanlısı düzeltiyim