Enjeksiyona başlıyorum

Çin ve Rusya'daki klinik çalışmaları, diğer yöntemler.
Ekrm
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Re: Enjeksiyona başlıyorum

Mesaj gönderen Ekrm »

yanlış hatırlamıyorsam yok Kadir diye bir arkadaş yaptırdı ama levent doktora ona peki iyi gelmemişti .. Testleri dışarda yaptırsan olmuyor dimi ?
drpsych
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen drpsych »

Valla adnan bey paket fiyat gibi konustu, levent beyin asistanı ise pcr için bizimle ilgisi yokmlaboratuvarın aldıgı para dedi, o mantık üzerinden dışarda da yapılabilmesi lazım ama ben sanmıyroum kabul edeceklerini.
Ekrm

Mesaj gönderen Ekrm »

kumar gibi bizim için ama denemeden de bilemiyorsun... bu kadar küçük bir organ ve düşürdüğü hayat kalitesi ne kadar kötü bazen iyileşmeye ramak kalıyor iyileştim diyorsun tekrar ediyor çok acı birşey maalesef. özellikle sizin için daha zor olması gerek doktor olup bir çok insanı sağlığına kavuşturup, hastanede veya sağlık kurumunda olup vucudunuzda olan küçük bir enfeksiyona çare bulamamak çok zor geliyordur...

Birde şöyle bir durum var. . evet prostatit enjeksiyonu son çare mikrop alma gibi bir riski varda...
yılcarca bunu çekmektense en azından%40 da olsa şansımızı deneyip sorunlardan kurtuladabilme şansımız var..
ahmet
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen ahmet »

Arkadaşlar para pul hikaye iyileşeceğimi bilsem 200 bin tl bile veririm ama bu hastalığın çaresi yok malesef ben belki birgün gecer diyordumda 20-30 sene çekenleri görünce hiç umudum kalmadı bu hayatta bizimde payımıza düşen buymuş malesef allah yardımcımız olsun
Ekrm

Mesaj gönderen Ekrm »

ahmet sen daha önce yaptırdın mı? konyadaki doktora enjeksiyon yaptırıp iyileşenler oldu belki bilmiyorsun..
ahmet

Mesaj gönderen ahmet »

Yaptırmadım fakat konyadaki dr a yaptıranlarında tam iyileştim dediğini hatırlamıyorum sadece iyi olduklarını söylüyorlardı iyi olupta 2 sene sonra tekrar edenler var kardeşim bu hastalığa lanet olsun kanserin çaresi var bunun yok yakalandığım güne lanet olsun
Ekrm

Mesaj gönderen Ekrm »

bu forumda vardı Ahmet dikkatini çekmemiş adam telefon numarasını verdi beni arayın diye hiç bir sıkıntısı yokmuş şimdi öyle söylemişti..
ahmet

Mesaj gönderen ahmet »

Bakteri tamamen ölse bile prostattaki deformasyondan ötürü şikayetlerin devam ettği ve prostatın kendini yenileyen bir yapısı olmadığı söyleniyor
Ekrm

Mesaj gönderen Ekrm »

Doğru ama belkide sende deformasyon olmadı bilmiyorsun Rektal yoldan ulturasonla bakılması gerek deformasyon varmı yokmu diye .. sen baktırdın mı ?
freeman

Mesaj gönderen freeman »

ahmet yazdı:Bakteri tamamen ölse bile prostattaki deformasyondan ötürü şikayetlerin devam ettği ve prostatın kendini yenileyen bir yapısı olmadığı söyleniyor
Geçmişte bir tez vardi, beyin hücreleri sanırım öldüğünde yenilenmediği söyleniyordu ,daha sonralari bu hücrelerinde kendini yenilediği ortaya çıkmıştı.
ABittersweetLi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen ABittersweetLi »

serum ile antibiyotik tedavisi yapıldığında şikayetlerde geriye dönüş gözlemlenmediğine göre oluşan deformasyonda demek ki düzeliyor.ama bazı insanların mesela bel soğukluğunda kısa süreli tedaviler ile iyileşip bazı insanlarında iyileşemediklerine bakılırsa prostatın bu hastalığa olan yatkınlığına neden olan bir alt neden olmalıdır diye düşünüyorum.o yüzden alt nedenler neyse bunlar çözüme kavuşturulursa her şey eskisi gibi olabilir.

bu arada konyadaki doktordan başkasına enjeksiyon yaptırmayın bence..hem konyadaki doktora telefon ile ulaşmakta çok kolay.bir hekime ulaşabilirlikte çok önemli.hiç olmazsa enjeksiyona fazla para vermeyip işe yaramazsa bile maddi yönden ciddi paralar harcamış olmazsınız.birde işin maddi yanını düşünüp daha fazla psikolojinizi bozmazsınız.
drpsych

Mesaj gönderen drpsych »

Uyarilar icin tesekkur ederim. Konyaya mesafe olmasa orasi cok daha sicak geliyor bu yazilanlardan sonra. Telefonla da ulasmaya calisayim konyaya.
prostatiniseveyim

Mesaj gönderen prostatiniseveyim »

freeman yazdı:
ahmet yazdı:Bakteri tamamen ölse bile prostattaki deformasyondan ötürü şikayetlerin devam ettği ve prostatın kendini yenileyen bir yapısı olmadığı söyleniyor
Geçmişte bir tez vardi, beyin hücreleri sanırım öldüğünde yenilenmediği söyleniyordu ,daha sonralari bu hücrelerinde kendini yenilediği ortaya çıkmıştı.

Prostati canlandirmak kanlanfirmaktan geciyo diyolar
boracan

Mesaj gönderen boracan »

Konyadaki doktorun adı-soyadını iletişim bilgilerini bilen varsa yazarsa iyi olur.Vigamax sitesinin adını tam bilen var mı.Daha önce geçmişti bulamadım.
boyturk

Mesaj gönderen boyturk »

vigamaxx sitesine gir
drayhan

Mesaj gönderen drayhan »

Arkadaşlar uzun zamandır yazayım diyorum elimi geri çekiyorum..

Siz siz olun prostatiniza hiçbir şey enjekte ettirmeyin. Kimyasal prostatit olrsunuz. Prostatinizda geri dönüşümsuz hasar kalabilir.

İyileştim diyenlerin hiçbiri intraprostatik enjeksiyon müşterisi değil
Galip

Mesaj gönderen Galip »

drayhan yazdı:Arkadaşlar uzun zamandır yazayım diyorum elimi geri çekiyorum..

Siz siz olun prostatiniza hiçbir şey enjekte ettirmeyin. Kimyasal prostatit olrsunuz. Prostatinizda geri dönüşümsuz hasar kalabilir.

İyileştim diyenlerin hiçbiri intraprostatik enjeksiyon müşterisi değil
Hocam,dediklerinize katılıyorum
İntraprostatik enjeksiyon yapılacağına,intravenöz uygulaması çok daha kalıcı fayda sağlayacağı görüşündeyim
osman
Hastalık Başlangıç Yılı: 2008

Mesaj gönderen osman »

arkadaşlar siteyı takıp edıyor ama yazmıyordum ben enjeksıyon yaptırdım %85 iyiyim %15 bi ufak şeyler bazen arada olabılıyor ama ister levent turke git ıster konyadakı doktora benım tavsıyem yaptırın en etkılı yöntem ben ılk yaptıranlardanım faydası etkısı var tabı kişiye göre değişir şimdi mıllet dıcekkı doktorun adamı doktorun adamı olsam ıkı doktorun adınıda vermem sadece bu hastalıgın acısını bılen bırıyım antıbyotıklerden fayda görmedıysenız tek çare enjeksıyon yanlız hemen etkı olmuyor 4 6 ay içinde kendıne gelmeye başlıyor...herkese acil şifalar kimsenın adamı değilim...herkes kendı bılır
nedenben

Mesaj gönderen nedenben »

tatar35 yazdı:Ben size sorcam evlesem esime bir sey gecer mi eger iyilesemesem en cok kendimden cok onu dusunuyorum. Doktorlar bir sey olmaz diyor olsa bir anibiyotikle gecer diyolar. Sizin fikriniz ne
Tatar kardeş nasıl oldun ? Olumlu olumsuz goruslerin bizim için önemli.
Onur
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen Onur »

Osman gecmis olsun, tamamen duzelirsin umarim.

Ufak tefek seyler dedigin tam olarak nedir? Bunlarin disinda hersey normale dondu mu?

Ben sanki iltihaptan kurtulsam da, prostati cevreleyen sinir ve dokularda hasar olustugu icin ereksiyonu hastalanmadan onceki seviyeye donduremeyecegimi dusunuyorum. Ayni sekilde hissiyati... Bunlar da duzeldi mi enjeksiyondan sonra, eskisi gibi hissediyor musun?
baran17

Mesaj gönderen baran17 »

Onur yazdı:Osman gecmis olsun, tamamen duzelirsin umarim.

Ufak tefek seyler dedigin tam olarak nedir? Bunlarin disinda hersey normale dondu mu?

Ben sanki iltihaptan kurtulsam da, prostati cevreleyen sinir ve dokularda hasar olustugu icin ereksiyonu hastalanmadan onceki seviyeye donduremeyecegimi dusunuyorum. Ayni sekilde hissiyati... Bunlar da duzeldi mi enjeksiyondan sonra, eskisi gibi hissediyor musun?

Onur hepimzde benzer sikayetler var sunu acikca söyleyebilirmki benim denedigim yöntemlerde hic etki etmeyen bir sey yok ereksiyonada bosalmadaki haz artisinada cinsel istektede artisa yol actilar ancak kalici olmadi cünkü hastalik nasil bir yapidaysa kendini yeniliyor yani tamamen etki edilmez degil ..
Ekrm

Mesaj gönderen Ekrm »

osman yazdı:burda hastalıgın en şiddetlısını anlatmışlar onun daha kötu haliydim şu an sadece karın kaslarımda gergınlık oda yorulursam cok usutursem baska cok detaya gırmeye gerek yok bı cogu duzeldı...dedıgım gbı doktor reklamıyla işim yok ıster konyaya gıt ıster levente yada urolog bı akraban varsa ona gıt denemek lazım..halamın oğlu tıp okuyor ürolojı bölümünü sececek yakında az erken olsaydı ona bıle yapırırdım inanın...ürolojı bölümünüde ben dedım illakı seç dıye dedım enjeksıyona ıhtıyaç olursa bı ürologumuz olsun )))

Osman idrar la ilgili sıkıntın varmı ?
prostatiniseveyim

Mesaj gönderen prostatiniseveyim »

Cok mutlu oldum artik yine bi iyilesme umidimiz oldu
Ekrm

Mesaj gönderen Ekrm »

osman kaç mg koyacaklar peki birde iğneyi nerden vuruyorlar ? makattan mı ?taşşakların alt kısmındanmı ?
Onur
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen Onur »

Yapmayin arkadaslar, vitamin ignesi mi bu? Biraz ondan koydur, biraz bundan koydur, az olmasin fazla fazla olsun seklinde olur mu bu is? Prostatin icine igneyle kimyasal zerkedilecek, bu ise kafa yormus sonradan takibini de yapacak bir doktora yaptirin yaptiracaksaniz.

Internet sitesinde tarifi var, ordan ac bak, tanidik bir doktor bul, ver eline enjektoru, oldu bu is diyorsun yani osman?

Ben doktor bir arkadasima boyle bisey rica etsem, arkadasligimizi gozden gecirir muhtemelen...

Too good to be true...