Enjeksiyona başlıyorum

Çin ve Rusya'daki klinik çalışmaları, diğer yöntemler.
tatar35
Hastalık Başlangıç Yılı: 2008

Enjeksiyona başlıyorum

Mesaj gönderen tatar35 »

Arkadaslar daha önce bir sürü doktora gittim antibiyotik ictim durdum bir faydasini gormedim. Tetradox ve quearcetin biraz olsun rahatltti beni. Yarin enjeksiyona başlıyorum ilk igneyi vuruluyorum eğer olumlu bir gelisme olursa burda daha detaylı bir sekilde anlatacagim
Zuspat
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Re: Enjeksiyona başlıyorum

Mesaj gönderen Zuspat »

Allah yolunu açık etsin dostum şifa olsun
tatar35

Mesaj gönderen tatar35 »

Zuspat yazdı:Allah yolunu açık etsin dostum şifa olsun
Sagol abi Allah razi olsun hayirlisi iyilesirsem sizede ukit olurum insallah
Caresiz
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen Caresiz »

Tatar 35 kardesim Allah Saglik sifa versin insallah kisa zamanda sonuc alirsin Dualarimiz seninle seni takip ediyorum Yarin gorusmek uzere
tatar35

Mesaj gönderen tatar35 »

Caresiz yazdı:Tatar 35 kardesim Allah Saglik sifa versin insallah kisa zamanda sonuc alirsin Dualarimiz seninle seni takip ediyorum Yarin gorusmek uzere
Sagol abi başlıyoruz artik insallah güzel olcak her sey
Sabir

Mesaj gönderen Sabir »

tatar35 yazdı:
Caresiz yazdı:Tatar 35 kardesim Allah Saglik sifa versin insallah kisa zamanda sonuc alirsin Dualarimiz seninle seni takip ediyorum Yarin gorusmek uzere
Sagol abi başlıyoruz artik insallah güzel olcak her sey
Enjeksiyon u kime olacaksin ve doktorla nasıl bir tedavi planı oluşturdunuz bahseder misin
Sanma ki dert sadece sende var. Sende ki derdi nimet sayanlar var.
ahmet
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen ahmet »

Haber yokmu
halilhalil

Mesaj gönderen halilhalil »

İnş durum iyiye gidiyordur Allah sifa versin
tolgataylan

Mesaj gönderen tolgataylan »

tatar35 yazdı:Arkadaslar daha önce bir sürü doktora gittim antibiyotik ictim durdum bir faydasini gormedim. Tetradox ve quearcetin biraz olsun rahatltti beni. Yarin enjeksiyona başlıyorum ilk igneyi vuruluyorum eğer olumlu bir gelisme olursa burda daha detaylı bir sekilde anlatacagim
Umarım fayda sağlarsın.. Ama 2 ay olmuş mesajı yazalı vefa borcu diye bişey var değil mi?

iki aydır bi haber vermemeişsin, nasıl oldun iyileştin mi, daha mı kötüye gittin bir haber versen olmazmıydı.

Neyse en kısa zamanda durumun hakkında ve gelişmeler hakkında bilgi verirsen memnun olacağız.
Caresiz

Mesaj gönderen Caresiz »

Tatar 35 enjeksiyon doktor haftaya atmis......haftaya haber alirsiniz....... Enjeksiyon ilaclari eczaneden aliyor. Bu is radyoda arkasi yarin vardi ona benziyor.Doktorlarda 3-5 kurus kazanayim diye keyfi ertelemeleri is ahlakina bence uymuyor.Bizler calisan insaniz her zaman izin olmuyor.Doktorlar biraz bunu dusunmeli ertele ilac aldir. Gecen hafta soylese bu is olurdu dun aldirsa bugun olurdu Iste Doktorlarin bu huylari hep canimi sikiyor.Tatar 35 sikinti yok o iyilesiyim diye sesini cikarmiyor. Allah sifa versin Ben ondan duyduklarimi yazdim Haberler onda.....
ABittersweetLi

Mesaj gönderen ABittersweetLi »

tolgataylan yazdı:
tatar35 yazdı:Arkadaslar daha önce bir sürü doktora gittim antibiyotik ictim durdum bir faydasini gormedim. Tetradox ve quearcetin biraz olsun rahatltti beni. Yarin enjeksiyona başlıyorum ilk igneyi vuruluyorum eğer olumlu bir gelisme olursa burda daha detaylı bir sekilde anlatacagim
Umarım fayda sağlarsın.. Ama 2 ay olmuş mesajı yazalı vefa borcu diye bişey var değil mi?

iki aydır bi haber vermemeişsin, nasıl oldun iyileştin mi, daha mı kötüye gittin bir haber versen olmazmıydı.

Neyse en kısa zamanda durumun hakkında ve gelişmeler hakkında bilgi verirsen memnun olacağız.
adam 2 ay önce mesaj atmamış ki.2-3 gün önce atmış.hangi 2 aydan bahsediyorsun?
ABittersweetLi

Caresiz yazdı:Tatar 35 enjeksiyon doktor haftaya atmis......haftaya haber alirsiniz....... Enjeksiyon ilaclari eczaneden aliyor. Bu is radyoda arkasi yarin vardi ona benziyor.Doktorlarda 3-5 kurus kazanayim diye keyfi ertelemeleri is ahlakina bence uymuyor.Bizler calisan insaniz her zaman izin olmuyor.Doktorlar biraz bunu dusunmeli ertele ilac aldir. Gecen hafta soylese bu is olurdu dun aldirsa bugun olurdu Iste Doktorlarin bu huylari hep canimi sikiyor.Tatar 35 sikinti yok o iyilesiyim diye sesini cikarmiyor. Allah sifa versin Ben ondan duyduklarimi yazdim Haberler onda.....
doktorun belki o hafta ameliyatları var.keyfi bir erteleme olduğunu nerden çıkardın? hemen acil yaptırmak isteyen başka yerde de yaptırabilir.tabi 10 katı fazla ücret ödeyerek.
tolgataylan

Mesaj gönderen tolgataylan »

ABittersweetLi yazdı:
tolgataylan yazdı:

adam 2 ay önce mesaj atmamış ki.2-3 gün önce atmış.hangi 2 aydan bahsediyorsun?
Kayıt tarihi ile karıştırmışım. Sitemimi geri alıyorum :oops:
Caresiz

Mesaj gönderen Caresiz »

Abitterswetli arkadas ben Tatar 35 ten ozur diliyorum .ben ozel doktora gidecegim ilac verecek sonraki hafta enjeksiyon baslayacak diyecek kafa olarak oyle gidecegim ama gittigimde ilaclari al haftaya gel sana uygun ama bana ters kardesim.
Ancak insallah sifa bulur biz bunlari konusmayiz
Benim sahsi gorusum ters bu iste biraz kurnazlik yatiyor haftayada onumuzdeki hafta gel demiyecegi ne malum
Insallah Tatar 35 bu isten az maliyetle kesin sonuc alir. Ayrica ben bu isin bu kadar ucuz olacaginada inanmiyorum
cihanbey

Mesaj gönderen cihanbey »

Konya'daki dr ye mi yaptırıyor ?
ahmet
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen ahmet »

cihanbey yazdı:Konya'daki dr ye mi yaptırıyor ?
O dr a yaptıranlar iyileşiyor para kaygısı olmayan bir dr olduğu söyleniyor
tatar35

Mesaj gönderen tatar35 »

Arkdaslar bilseydim boyle olcagini açmazdim bu basligi benim is bir haftada ertelendi hem kendi islerimden dolayi. Oyle oldu artik ignelerimi aldin pazartesi basliyorum artık insallah iyi olursam paysalarim. Hemde enjeksiyonu universitede hastanesinde yaptıracam enjeksiyon parasi vermiyorum
Zuspat

Mesaj gönderen Zuspat »

tatar35 yazdı:Arkdaslar bilseydim boyle olcagini açmazdim bu basligi benim is bir haftada ertelendi hem kendi islerimden dolayi. Oyle oldu artik ignelerimi aldin pazartesi basliyorum artık insallah iyi olursam paysalarim. Hemde enjeksiyonu universitede hastanesinde yaptıracam enjeksiyon parasi vermiyorum
Geç olsun güç olmasın kardeşim Duacıyız sana Allah şifa versin
Sabir

Mesaj gönderen Sabir »

tatar35 yazdı:Arkdaslar bilseydim boyle olcagini açmazdim bu basligi benim is bir haftada ertelendi hem kendi islerimden dolayi. Oyle oldu artik ignelerimi aldin pazartesi basliyorum artık insallah iyi olursam paysalarim. Hemde enjeksiyonu universitede hastanesinde yaptıracam enjeksiyon parasi vermiyorum
Kardesim hadi hayırlısı inşallah iyi olursun. Daha sonra detaylı anlatirsan seviniriz. Üniversite hastanesinde enjeksiyon yaptiklarini bilmiyordum. Her üniversite hastanesinde yaparlarmi acaba
Sanma ki dert sadece sende var. Sende ki derdi nimet sayanlar var.
Caresiz

Mesaj gönderen Caresiz »

Tatar 35 Kardesim baslangic biraz sikintili olsada sonu iyi olur insallah her kotu baslangic guzel biter iyi haberler bekliyorum Yukarida yazilanlara bakma ben sabirsiz insanim benim basima boyle bir sey gelse ben neden sorararim cunku ozel muayanesi soylenen bir soz ..
Sen sabirlisin Sabirin sonucunu iyileserek alacaksin .
Ayrica bu lanet hastalik icin harcadagimiz para ve sonuc yok hep beni bu uzmustur.
Tekrar soyluyorum Tatar 35 ten guzel haberler bekliyoruz
Iyi aksamlar.
tatar35

Mesaj gönderen tatar35 »

Caresiz yazdı:Tatar 35 Kardesim baslangic biraz sikintili olsada sonu iyi olur insallah her kotu baslangic guzel biter iyi haberler bekliyorum Yukarida yazilanlara bakma ben sabirsiz insanim benim basima boyle bir sey gelse ben neden sorararim cunku ozel muayanesi soylenen bir soz ..
Sen sabirlisin Sabirin sonucunu iyileserek alacaksin .
Ayrica bu lanet hastalik icin harcadagimiz para ve sonuc yok hep beni bu uzmustur.
Tekrar soyluyorum Tatar 35 ten guzel haberler bekliyoruz
Iyi aksamlar.
Sagol abi bu sabrin sonunda kazanacagim inşaallah cok yol kattetik sonuc alcam diye düşünüyorum Allah izniyle. Seninde destegini hic unutmicam abi
prostatiniseveyim

Mesaj gönderen prostatiniseveyim »

Hoca akilli ol burda herkesin gazina gelme dr una bi sor dunyada bi sen mi akillisin diye prostatini deldirme
NeverGiveUp

Mesaj gönderen NeverGiveUp »

prostatiniseveyim yazdı:Hoca akilli ol burda herkesin gazina gelme dr una bi sor dunyada bi sen mi akillisin diye prostatini deldirme
Valla ben soylicektim de "birak adamin umudunu kirma" diyenler olur diye soylemedim.

Arkadaslar; lutfen artik kafanizin ustune otursun: bu yontem 1970'lerden bu yana denenen ve kimsenin cok iyi geri donus almadigi bir yontem. Kimin ne ucretle yaptiginin onemi yok. Eger gercekten ise yarayan bir sey olsaydi sayet; su anda tr'nin ve dunyanin ileri gelen hastanelerinde, ileri gelen doktorlari tarafindan uygulanirdi.

Az para, cok para vermenin onemi yok. Vucudunda zaten hasar olan bir organa bir igne girecek, zaten sismis bir organa sivi enjekte edilecek ve daha cok sisirecek. Ne kadar akla yatkin bi dusunun.

Islem esnasinda bakteriyel bir ajan alma durumu da var, bunu yasayanlarimiz oldu.
Ozan | 29 | Kayseri | 19 Kasım 2014

Ne dilersen HAK'tan dile, kılavuz ol doğru yola.
ABittersweetLi

fayda görenler olduğuna göre bu yöntem denenmeli diye düşünüyorum.az para yada çok para arasında fark var.şimdi 5-6 bin lira verip fayda görmemek var.500-600 lira para verip fayda görmemek var.ama konyadaki doktora gidip de şimdiye kadar ben fayda görmedim diyeni duymadım.doktorlar bazı yöntemler ile uğraşmak istemiyorlar açıkcası.zaten adam dünyalar kadar para kazanıyor.(kendi ekonomik durumum ile kıyaslıyorum) adamlar prostat masajı ile uğraşmak bile istemiyorlar.o zaman kim enjeksiyon ile uğraşacak.prostat masajıda bir çok kişiye fayda sağlamıştır.bildiğin rahatlıyorsun.ama yapan nerede? çok az.ara ki bulasın.
prostatiniseveyim

Mesaj gönderen prostatiniseveyim »

Sana samimi teklifimdirkonyadaki hocayi ayarliycam parani odeyecegim bastan cebinden 5 kurus cikmaycak ayni gunde ucakla gelip gideceksin tum masraflar benden gel abitter su enjeksiyonu sanada yaptiralim