Mehmet Ardıç enjeksiyon.

Çin ve Rusya'daki klinik çalışmaları, diğer yöntemler.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Re: Mehmet Ardıç enjeksiyon.

Mesaj gönderen kadir »

ceyhan755 yazdı:Bir dönemdir araştırıyorum forumda da bazı yazılar gördüm. Kenan ve Legend dışında herkesi iyileştirmiş galiba kenan ve legend yazılarına bakınca onlarda yüzde 80 iyileşmiş galiba. Hiç iyileşmeyen yada iyileşen başka arkadaşlar var mı?
Sen enjeksiyondanmi bahsediyosun kardesim? Enjeksiyondan bahsediyosan o yöntemle iyilesen hiç yok. Aksine prostata zarar veriyor.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

ceyhan755 yazdı:
kadir yazdı:
ceyhan755 yazdı:Bir dönemdir araştırıyorum forumda da bazı yazılar gördüm. Kenan ve Legend dışında herkesi iyileştirmiş galiba kenan ve legend yazılarına bakınca onlarda yüzde 80 iyileşmiş galiba. Hiç iyileşmeyen yada iyileşen başka arkadaşlar var mı?
Sen enjeksiyondanmi bahsediyosun kardesim? Enjeksiyondan bahsediyosan o yöntemle iyilesen hiç yok. Aksine prostata zarar veriyor.
Abi nasıl hiç yok ben forumda o kadar araştırma yaptım en az 5 kişi yazmış Mehmet Ardıç enjeksiyonu ile iyileştim diye.
Nerde yazmis kardesim? Goster bakalim.. bende enjeksiyon oldum zamaninda bana iyiyken kotü oldum. Prostat enjeksiyonundan %100 iyi olan varsa buraya yazsin kardesim. Konyali kenan ve legend dahil kac kisi sikayet ettiler bana sifahi olarak.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

ceyhan755 yazdı:
kadir yazdı:
ceyhan755 yazdı:
Abi nasıl hiç yok ben forumda o kadar araştırma yaptım en az 5 kişi yazmış Mehmet Ardıç enjeksiyonu ile iyileştim diye.
Nerde yazmis kardesim? Goster bakalim.. bende enjeksiyon oldum zamaninda bana iyiyken kotü oldum. Prostat enjeksiyonundan %100 iyi olan varsa buraya yazsin kardesim. Konyali kenan ve legend dahil kac kisi sikayet ettiler bana sifahi olarak.
Forumda;
İzmirli,
Esmergenç
Osman

Nickli arkadaşlar onun dışında telefonda konuştuğum 2-3 kişi, siz beden bu kadar celalleniyorsunuz ki?
Madem iyiydiniz neden enjeksiyon oldunuz?
Enjeksiyon olduktan sonra iyileşme bir anda olmuyormuş oda bir süreç meselesiymiş sizde belki enjeksiyondan iyileştiniz farkında değilsiniz?
Ben celallenmiyorum arkadaş burada fayda gormedigimi yaziyorum. Fayda gormeyenlerde var. Şimdi burada fayda gormedigim seyden fayda gordummu diyelim. Uslubunuza lutfen dikkat edin.Bak ben uslubumu bozuyormuyum. Iyilesen varsa buraya yazsin diye baslik actim.Yazsinlarki fayda goren varsa bizde bilelim.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

ceyhan755 yazdı:
kadir yazdı:
ceyhan755 yazdı:
Forumda;
İzmirli,
Esmergenç
Osman

Nickli arkadaşlar onun dışında telefonda konuştuğum 2-3 kişi, siz beden bu kadar celalleniyorsunuz ki?
Enjeksiyon olduktan sonra iyileşme bir anda olmuyormuş oda bir süreç meselesiymiş sizde belki enjeksiyondan iyileştiniz farkında değilsiniz?
Ben celallenmiyorum arkadaş burada fayda gormedigimi yaziyorum. Fayda gormeyenlerde var. Şimdi burada fayda gormedigim seyden fayda gordummu diyelim. Uslubunuza lutfen dikkat edin.Bak ben uslubumu bozuyormuyum. Iyilesen varsa buraya yazsin diye baslik actim.Yazsinlarki fayda goren varsa bizde bilelim.
Benim uslubumda problem olduğunu düşünmüyorum, iyileşenlere baktım hepsi forumu terketmiş şu anda aktif kullanmıyorlR
Tamam kardesim iyilesen varsa buraya yazarlar sende takip edersin.
efsane2036
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen efsane2036 »

ceyhan755 yazdı:
kadir yazdı:
ceyhan755 yazdı:
Forumda;
İzmirli,
Esmergenç
Osman

Kadir abi bu forumun en kibar insanıdır asıl siz üslubunuza dikkat edin iyileşen ınsanlar forumu terk edıyır kadır abi aksıne burda insanlara uardımcı olmaya çalısıyor kadır daha önce enjeksıyon olmus fayda görmemiş aksıne daha kotü oldugunu belırtıyor bir nevi kumardır enjeksiyon enjeksıyon tedavısının basarı oranı yüksek olsa emın ol bütün özel hastaneler o tedavı uygular hiç biri uygulamıyır turkıyedede o tedavıyı uygulayan sayılı kişiler
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Aynen oyle efsane kardesim...keske çözüm olsaydida prostatit diye bir hastalik kalmasaydı. Millete anlatiyoruz elimizden geldigince ama millet baska hezeyanlar pesinde.
asosyal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen asosyal »

Forumda enjeksiyon olan çok arkadaş var daha kötü oldu. Iyi olan vardır ama %10 gibi bir oran bilimsel olarak kanıtlanmış bir şey değil zafer hocaya her giden memnun değil sadece lökosit odaklı bakıyor bakteriye bakmıyor veya non bakteriyel prostatit olayını kabul etmiyor. Muhsin balaban, huseyin seçgin,ilker ünsal gibi hocalarda tedavi gören arkadaşlarda var kimse hiç bir doktorun reklamını veya karşılamasını yapmıyor forum da
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

ceyhan755 yazdı:
efsane2036 yazdı:
ceyhan755 yazdı:
Forumda;
İzmirli,
Esmergenç
Osman

Kadir abi bu forumun en kibar insanıdır asıl siz üslubunuza dikkat edin iyileşen ınsanlar forumu terk edıyır kadır abi aksıne burda insanlara uardımcı olmaya çalısıyor kadır daha önce enjeksıyon olmus fayda görmemiş aksıne daha kotü oldugunu belırtıyor bir nevi kumardır enjeksiyon enjeksıyon tedavısının basarı oranı yüksek olsa emın ol bütün özel hastaneler o tedavı uygular hiç biri uygulamıyır turkıyedede o tedavıyı uygulayan sayılı kişiler

Valla kardeşim şöyle kadir bey sürekli Zafer oyman üzerine yoğunlaşıyor onda da iyileşmeyen 10 larca insan var? Görende zafer oymanda tedavi olanların hepsi iyileşti sanacak
Arkadasim bak, ben zafer oyman uzerinde yogunlasmiyorum. Bak bakalim forumda dr tavsiyesi olarak ne diyorum. Ben fayda gordum. Simdi fayda gordum diye soylemememmi gerekli? Hatta kardesim bak sen forumu iyice okumamissin gecenlerde bir baslik acmistim.
Baslikta; Zafer oymandan baska drlarada gitmelerini yeni yeni dr isimlerini bu forumda gormek istedigimi dile getirdim. Arastir oku ve ondan sonra yorum yap.Trolluk yapmayalim kardesim.
red
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen red »

madem bu kadar iyileşen olmuş siz de yaptırın iyileşin.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Kardesim bak yine trolluk yapmaya devam ediyorsun dogru soze hacet yok. Gayet normal konusuyorum. Iyilesenlere gelince, onu söyleyeyim. Biraz forumu arastir oku... İyilesenler diye bir baslik var..orada isimleri var oradan bakabilirsin. Tamammi kardesim bak incele. Forumu okumadan insanları yargilama kardesim. Iyilesenleri incele.
red

Mesaj gönderen red »

efervesan isimli kullanıcının mesajı var. enjeksiyon yaptırdıktan sonra 2-3 sene ağrı kaldı diyor. asıl faydayı kalçaya iğneden gördüm diyor.
bu şekilde çok arkadaş var şimdi arama kutusuna yazıp zahmet olacak biraz araştırın.
red

Mesaj gönderen red »

ceyhan755 yazdı:
red yazdı:efervesan isimli kullanıcının mesajı var. enjeksiyon yaptırdıktan sonra 2-3 sene ağrı kaldı diyor. asıl faydayı kalçaya iğneden gördüm diyor.
bu şekilde çok arkadaş var şimdi arama kutusuna yazıp zahmet olacak biraz araştırın.
Bak işte şunu anlamıyorsun yada anlamak istemiyorsun, enjeksiyon yaptırmadan önce insanlar mesela tedavi oluyor hiç bir etkisi olmuyor? Ancak enjeksiyon sonrasında gerçekten iyileşme sağlanıyor. Bu arkadaşın mesajlarını okudum şu anda yüzde 85 90 larda iyiymiş.
biz kalın kafalıyız kardeşim mazur gör.
sen her şeyi anlayıp yalamış yutmuşsun maşallah.
Raul7
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen Raul7 »

Birader benim birkaç arkadaşım o dedigin dr da oldular ben olmadım iyikide olmamışım daha kötü oldular, ayrıca kadir abi bu forumun babasıdır insanlarw yardımcı olur kimseninde reklamını yapmaz farklı labda farklı dr lara gidin der herkes aynı doktorda iyileşecek diye bişi yok, sen varsayımla hareket edersen işin zor ben o dedigin dr a muaynede oldum
murat222
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Mesaj gönderen murat222 »

ceyhan755 yazdı::oops:
red yazdı:
ceyhan755 yazdı:
Bak işte şunu anlamıyorsun yada anlamak istemiyorsun, enjeksiyon yaptırmadan önce insanlar mesela tedavi oluyor hiç bir etkisi olmuyor? Ancak enjeksiyon sonrasında gerçekten iyileşme sağlanıyor. Bu arkadaşın mesajlarını okudum şu anda yüzde 85 90 larda iyiymiş.
biz kalın kafalıyız kardeşim mazur gör.
sen her şeyi anlayıp yalamış yutmuşsun maşallah.
Abi siz niye sert çıkışıyorsunuz ben size kalın kafalısınız yada başka bişeysiniz demiyorum, ne zaman enjeksiyon konusu açılsa kadir bey kimse iyileşmedi ondan diyor bende diyorum ki forumda iyileşen çok insan yazmış, hatta 2 kişiyile telefonda konuştum. Yani ben insanlara enjeksiyon olun demiyorum sadece olanların fikirlerini almak istiyorum bu kadar, benim araştırmalarımda enjeksiyon olanlar hastalığını takip ettiklerinde 1 yıl içerisinde iyileşmiş ama enjeksiyon olmayanlar 4-5 yıldır bu hastalığı çekiyor.
Bak kardeşim Legend mehmet ardıçta oldu sonrasında daha kötü oldu Hüseyin Seçgin ile aram çok iyidir enjeksiyonu tavsiye etmez son çare bakar legend yapalım dediği için Hüseyin hoca da enjeksiyon yaptı yine bi işe yaramadı kötü oldu

Enjeksiyon sırasında yeni bakteri kapma ihtimalin var formu iyi oku pek çoj insan var işe yarsmayan
Efersan
Legend
Opulentia bnm hatırkadıklarım

Enjeksiyon olanlar Forma girmiyor muhabbetini geç çoğu insan olumsuz etkilendiğini için vazgeçtiği için girmiyor forma
Tekrar tekrar aynı şeyler çünkü
Misal senin açtığın başlık gibi

Zafer hocada da Hüseyin hocadada muhsin hocadada iyileşmeyen insanlar var
Enteroccus staph gibi bakteriler üroloji doktorlarının baş edebileceği bakteriler değil
Enfeksiyon doktoları bile baş edemiyor
huseyin252

Mesaj gönderen huseyin252 »

Ben septomu olan insanın ilk gireceği araştıracağı yerin form olduğunu düşünüyorum çünkü derdine çare arayacak bir çözüm arayacak adam forma girmiyorsa iyileşmiştir ve hastalığı unutmuştur çünkü aklına prostatit gelmiyor bu enjeksiyon konusunda bunu bende duydum enjeksiyondan 6 ay sonra iyileşme oluyormuş ilk başta semptomlar artıyormuş ama her nedense enjeksiyon yaptıran bir sürü kişi var ama formda yazmıyorlar bu adamlar nerde yoksa öldümü yada iyileştimi kötü olsalardı forma girer biz kötü olduk yaptırmayın diye yazardı zaten her enjeksiyon olan iyileşecek diye bir kaide yok dorlar enjeksiyon olanlarda yüzde 60 70 fayda görenler var diyor
Herkes bir hayat şeçer seçtiği hayatın bedelini öder
efsane2036

ceyhan755 yazdı:
Raul7 yazdı:Birader benim birkaç arkadaşım o dedigin dr da oldular ben olmadım iyikide olmamışım daha kötü oldular, ayrıca kadir abi bu forumun babasıdır insanlarw yardımcı olur kimseninde reklamını yapmaz farklı labda farklı dr lara gidin der herkes aynı doktorda iyileşecek diye bişi yok, sen varsayımla hareket edersen işin zor ben o dedigin dr a muaynede oldum
O bir kaç arkadaşın kim mesela, görüşme şansım var mı? Sizin doktorla ilgili düşünceniz nedir, direk enjeksiyon mu yapalım dedi yoksa önce ilaç tedavisi uyguluyor mu? Forumun babası kim ben bilmiyorum ben tedavime bakıyorum.
Sen yeni mi kaydoldun foruma eskı üye degılsın sanırım
efsane2036

ceyhan755 yazdı:
efsane2036 yazdı:
ceyhan755 yazdı:
O bir kaç arkadaşın kim mesela, görüşme şansım var mı? Sizin doktorla ilgili düşünceniz nedir, direk enjeksiyon mu yapalım dedi yoksa önce ilaç tedavisi uyguluyor mu? Forumun babası kim ben bilmiyorum ben tedavime bakıyorum.
Sen yeni mi kaydoldun foruma eskı üye degılsın sanırım

Konu nasıl böyle bir yere geldi? 2019 da kayıt oldum ama 2017 den beri forumu takip ediyorum 2015 den beride hastayım. Buradaki her boku denedim iyileşemedim siteye yeni üyesin hiç bişey bilmiyosun geyiği yapacaksan bence hiç yazma daha iyi.
Yaklaşımın hiç ıyı degıl senin üslupla ilgili sıkıntın var enjeksıyon olmak ıstıyorsan olabılırsın fayda görürsen bizde oluruz bu hastalıkta kime ne ıyı gelecegı bellı olmaz bızde elımdekı kozları kullanmaya çalısıyoruz
Prostatozurlu

Mesaj gönderen Prostatozurlu »

ceyhan755 yazdı:
efsane2036 yazdı:
ceyhan755 yazdı:
Forumda;
İzmirli,
Esmergenç
Osman

Valla kardeşim şöyle kadir bey sürekli Zafer oyman üzerine yoğunlaşıyor onda da iyileşmeyen 10 larca insan var? Görende zafer oymanda tedavi olanların hepsi iyileşti sanacak
Kadir abi burda hayırlı bir iş yapıyor iyileşmiş biri olarak köşesine çekip oturabilirdi öyle degilmi. ama burada hergün derdimize ortak olmaya çalısıyor.elinden geldigince yardımcı olmaya çalısıyor. Birde böyle düşün istersen. Allah razı olsun ondan iyiki bu forumu kurmuş. Allah saglıklı uzun ömür versin kendisine
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Prostatozurlu yazdı:
ceyhan755 yazdı:
efsane2036 yazdı: Kadir abi bu forumun en kibar insanıdır asıl siz üslubunuza dikkat edin iyileşen ınsanlar forumu terk edıyır kadır abi aksıne burda insanlara uardımcı olmaya çalısıyor kadır daha önce enjeksıyon olmus fayda görmemiş aksıne daha kotü oldugunu belırtıyor bir nevi kumardır enjeksiyon enjeksıyon tedavısının basarı oranı yüksek olsa emın ol bütün özel hastaneler o tedavı uygular hiç biri uygulamıyır turkıyedede o tedavıyı uygulayan sayılı kişiler

Kadir abi burda hayırlı bir iş yapıyor iyileşmiş biri olarak köşesine çekip oturabilirdi öyle degilmi. ama burada hergün derdimize ortak olmaya çalısıyor.elinden geldigince yardımcı olmaya çalısıyor. Birde böyle düşün istersen. Allah razı olsun ondan iyiki bu forumu kurmuş. Allah saglıklı uzun ömür versin kendisine
Sagol sevgili kardesim, iyi dileklerin için..
Ali1453
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen Ali1453 »

Enjeksiyon olursan hayatının en büyük hatasını yaparsın 5 tane yaptırdım daha kötü oldum. 2 yıl bekledim rahatsızlıklarım çoğaldı benim 20 yakın arkadaşım var enjeksiyon olan çogu bakteri kaptı.Dr Mehmet ardınç mahkemeye veren telde kavka eden bile oldu mustafa diye izmirde bir arkadaş vardı 11 tane enjeksiyon oldu solugu zaferde aldı.kardeş sen fikir alışverişi yapıyorsun bana sorarsan yaptırma ama karar senin biz isterizki herkes iyi olsun bu formun amacı bu ama zarar verecek olan yöntemi söylemek zorundayız. mesela bana 5 enjeksiyondan 1tanesi vankomisin bana alarji yapıyor.Biz bunu bilmiyorduk prostata vankomisin yaptık iyi olamayınca damardan alacaktım bu ilacı ama bana alarji yaptıgını anladık. damardan alınca anladık en basit bir örnek mesela karar senin geçmiş olsun. Bende sıfır degilim ama Allaha şükür 1.2. sentomum kaldı oda aşırı rahatsızlık vermiyor
UNKAPANI
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen UNKAPANI »

Ben ıyilesemedim hatta kötü oldum herkesde başka iyi olanda var kötü olanda var kişiye göre ama genel olarak hep kötü bu iş
Ali1453

Mesaj gönderen Ali1453 »

ceyhan755 yazdı:
Ali1453 yazdı:Enjeksiyon olursan hayatının en büyük hatasını yaparsın 5 tane yaptırdım daha kötü oldum. 2 yıl bekledim rahatsızlıklarım çoğaldı benim 20 yakın arkadaşım var enjeksiyon olan çogu bakteri kaptı.Dr Mehmet ardınç mahkemeye veren telde kavka eden bile oldu mustafa diye izmirde bir arkadaş vardı 11 tane enjeksiyon oldu solugu zaferde aldı.kardeş sen fikir alışverişi yapıyorsun bana sorarsan yaptırma ama karar senin biz isterizki herkes iyi olsun bu formun amacı bu ama zarar verecek olan yöntemi söylemek zorundayız. mesela bana 5 enjeksiyondan 1tanesi vankomisin bana alarji yapıyor.Biz bunu bilmiyorduk prostata vankomisin yaptık iyi olamayınca damardan alacaktım bu ilacı ama bana alarji yaptıgını anladık. damardan alınca anladık en basit bir örnek mesela karar senin geçmiş olsun. Bende sıfır degilim ama Allaha şükür 1.2. sentomum kaldı oda aşırı rahatsızlık vermiyor

Kardeşim tabiki fikir alışverişi yapıyorum yoksa banane mehmet ardıçdan zafer oymandan muhsin balabandan bana doğru tedavi lazım bu mehmet ardıçdan enjeksiyon olup kötü olan birisiyle konuşmak istiyorum sürekli insanlar birleri var diyor ama canlı örnek yok ben onu anlamıyorum mehmet ardıçda enjeksiyon olup gerçekten kötü olan kim varsa konuşmak istyrm
özelden tel no at ben sana numara vereyim
ogz89

Mesaj gönderen ogz89 »

ceyhan755 yazdı:
kadir yazdı:
ceyhan755 yazdı:
Forumda;
İzmirli,
Esmergenç
Osman

Kardeşim bende bizzat enjeksiyon oldum Mehmet ardıç a iyi bi insan güzel adam ama o iş boş iş ardıç Konya da sen nerdesin bilmiyorum ama uzak dur üç seyans oldum ne göt kaldı ne de bağırsak prostatit e kurban olayım bağıysak bi gittimi işin bitti
UNKAPANI
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen UNKAPANI »

Valla konyadaki hocaya 2 seans gittim ne zarar ne kar gördüm istanbulda levent e gittim 8 seans filan cinsellik probleminin yüzde 40 iken yüzde 80 sorun oldu bukadar soyleyim sadece
millexplorer
Hastalık Başlangıç Yılı: 2005

Mesaj gönderen millexplorer »

2019 Ağustos ayında istanbuldaki malum kişiye prostata 5. iğnemi yaptırdım, durumum çok kötü oldu, soluğu bu forum sayesinde Zafer Haoca'da aldım, şimdi tedavim lökosit kontrolü yaparak devam ediyor. 6 ay remisyonda geçirdim, böbrek taşı sebebi ile prostatit tetiklendi şimdi tekrar tedavi alıyorum. Herkese bol remisyonlu günler dilerim.