Mehmet Ardıç enjeksiyon.

Çin ve Rusya'daki klinik çalışmaları, diğer yöntemler.
deniz2006
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Re: Mehmet Ardıç enjeksiyon.

Mesaj gönderen deniz2006 »

Ceyhan755 arkadaşında kafası karışık anlıyorum çünkü gerek burda, gerekse başka forumlarda çelişkili konuşan arkadaşlar var. Oda karar vermeye çalışıyor hepimiz gibi. Bende bu foruma yeni üye oldum fakat daha önceden takip ediyordum. Benimde 2 yıl olacak bende bir çok şey denedim, bir çok iyi doktor hepsi antibiyotikle geçirdi olayı ve kısa vadeli antibiyotik. Senin sağlığın önemli değil çoğu için işin içinde maddiyat var ve zihniyet önemli. Burda bir kişinin özelde muayene olmadı en az 1000-1500 tl(testlerle) ben en az 8-9 doktor gezdim. Bu işi iyi yapan ve uğraşan, gerçekçi yaklaşan İzak hoca ve zafer hoca. Diğer iyi olan hocalarda vardır mutlaka ama ben şimdilik tanımıyorum. Bu konunun başlangıcında yanlış anlaşılma oldu ve konu öyle devam etti. Aslında kimsenin kötü niyeti yok ve insanlar malum durumdan dolayı gergin. Enjeksiyonu bende olmayı düşünüyordum son çare olarak fakat arkadaşlara teşekkür ediyorum paylaşımlardan sonra hayatta olmam. Keşke baştan foruma baksaydımda o kadar Antibiyotik kullanmasaydım.
eylber
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen eylber »

Bende bu forumu bulmadan önce arastirmalarda enjeksiyonu görüp gitmeye karar vermistim,sonra bu forumu gördüm enjeksiyonla ilgili yaptiranlarin yazilarini okuyunca vazgectim,hatta artık para verseler yapmam,neticede buradaki insanlarin hic bir çıkarı menfaati yok, yazılanların hepsi samimi yazılar,ve bu oran menfi anlamda çok yüksekse,bence enjeksiyon düşüncesini kafadan silmek lazım.
ironman3333
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen ironman3333 »

Yukarda da bahsedildigi gibi bu hastalıkta ozon, enjeksiyon antibiyotik tedavisi olup düzelenler de var düzelemeyenler de var. Ancak prostatitin tedavisi çok kolay olsaydı bugün burada biz olmazdık bu forum olmazdı. Malesef birimize iyi gelen diğerimize iyi gelmeyebiliyor.