MESANE BOTOXU

Çin ve Rusya'daki klinik çalışmaları, diğer yöntemler.
ist86

Re: MESANE BOTOXU

Mesaj gönderen ist86 »

prosta50 yazdı:Bende prostat büyümeside var işemeyi açıyor rahat işeme oluyor gece kalkmıyorsun
Kullanmayı bıraktığın zaman idrar problemi tekrar mı başlıyor.
prosta50
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen prosta50 »

Evet 48 saat içinde
ist86

Mesaj gönderen ist86 »

prosta50 yazdı:Evet 48 saat içinde
Idrar problemin sadece sık idrara gitmek mi ?
Ben vesicare kullanıyorum sürekli idrar hissi gidiyor ancak idrara çıkma sayım çok değişmiyor yine sık idrara çıkıyorum.gece 2 kere garanti kalkıyorum . Vesicare ile doluluk hissini çözdüm + flomaxla idrara çıkış sayısını normalestirebilirmiyim yoksa ikisi birden ağır mi olur ? bu arada sen sadece flomax mı kullanıyorsun
prosta50
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen prosta50 »

Flomaks idrar zor geliyorsa kullanılır. Ben şu an ürorec 4mg kullanıyorum oda zor idrar için
muzdarip

Mesaj gönderen muzdarip »

ist86 yazdı:
muzdarip yazdı:
ist86 yazdı: Mictonorm , vesicare, emselex , detristol, betmiga ,xatral bunların hepsi sık idrar için yazılır
betmigayı bilmiyorum. xatral hariç diğerleri mesane hacmini genişletmeye yarar. Bu ilaçlar idrar yapmanızı geciktirir. Xatral ise idrar yollarındaki düz kasları gevşeterek idrar yapmanızı kolaylaştırmaya destek olur.
Dostum 1.sık idrara çıkıyorum gece en az iki kez. 2. idrar sonrası damlama 3.Idrrarin akım siddeti düşük 4. Çıkan idrar miktarı da az
Mictonorm vesicare urorec detristol kullandım herbirini en az 3 ay urorec ise 1 ay hala sorunu çözemedim
Xatral ı hiç denemedim
Saydığın ilaçların hepsi aktif mesane için kullanılır. Az az sık sık geliyorsa xatral kullanılır. ama yan etkileri var. Kadir abinin dediği gibi cranberry dene.