Ukrayna KLİNİK. SANOS’un tedavisi

Çin ve Rusya'daki klinik çalışmaları, diğer yöntemler.
bb544
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Ukrayna KLİNİK. SANOS’un tedavisi

Mesaj gönderen bb544 »

Merhaba arkadaşlar sanos klinigin acılmasını bekleyen arkadaşlar var bende bekliyorum. Araştırma yapıyorum prostatit tedavisi yapan klinikleri
Ukraynada medition-clinic sanosun benzer tedavisini uyguluyor sitesinde transrektal pnomatik masaj,transüretral vakum vs vs
Yani drenaj yapıyorlar. Düşünen arkadaşlara duyurulur. Ben faceden yazdım dilim olmadıgı için doktora sorabilirmisiniz bu tedaviyi uyguluyor mu diye hayır soramayız biz ama sitedeki tedaviyi uyguluyoruz dediler. Bilginize sunuyorum arayıp sorarak tam bilgi edinebilir bizleride bilgilendirebilirsiniz. Böyle bir tedavi var ve sonuçları olumlu ise gidebiliriz veya forumda ki abilerimiz gidebilir.
Ben bile bıktım sabah akşam araştırıyorum özellikle ukrayna ve rusyada tedavi fiyatları uygun oldugu için.
Hepiniz seviliyorsunuz sağlıcakla kalın
Allah büyük :roll:
efervesan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Re: Ukrayna KLİNİK. SANOS’un tedavisi

Mesaj gönderen efervesan »

Forumdan bi ark Ukrayna’ya gitti bi aya yakın tedavi gördü ama pek te bir şey değişmemiş ti geçenlerde bi ark hastalığı ne zaman düşünmeyi bırakıp salınca düzelmişti diye yazmıştı muhtemelen tedavi bu ikisinin ortası normal prosedürü takip edip hastalığa çokta kafa yormayacaksın akışına bırakınca her şey zamanla normale dönüyor benim anladığım
Imzekken
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen Imzekken »

bb544 yazdı:Merhaba arkadaşlar sanos klinigin acılmasını bekleyen arkadaşlar var bende bekliyorum. Araştırma yapıyorum prostatit tedavisi yapan klinikleri
Ukraynada medition-clinic sanosun benzer tedavisini uyguluyor sitesinde transrektal pnomatik masaj,transüretral vakum vs vs
Yani drenaj yapıyorlar. Düşünen arkadaşlara duyurulur. Ben faceden yazdım dilim olmadıgı için doktora sorabilirmisiniz bu tedaviyi uyguluyor mu diye hayır soramayız biz ama sitedeki tedaviyi uyguluyoruz dediler. Bilginize sunuyorum arayıp sorarak tam bilgi edinebilir bizleride bilgilendirebilirsiniz. Böyle bir tedavi var ve sonuçları olumlu ise gidebiliriz veya forumda ki abilerimiz gidebilir.
Ben bile bıktım sabah akşam araştırıyorum özellikle ukrayna ve rusyada tedavi fiyatları uygun oldugu için.
Hepiniz seviliyorsunuz sağlıcakla kalın
Nasıl bir yöntem uyguluyır bu klinik
kronikpr
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen kronikpr »

Dili olan bir arkadaş bu konuda yardımcı olabilirse çok makbule geçer.